PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سه راه برای مشاهده کامل آراس‌اس فید(RSS Feeds) در مرورگر گوگل

Borna66
05-15-2011, 12:12 AM
من طرفدار متعصب آراس‌اس هستم. بگذارید تا معرفی کنم. در حالی که عده ای از مردم حرفهای مهمل با تمامhttp://pnu-club.com/imported/2011/05/30.png جزئیات درباره دوران فیدها می گویند که میزان آن هم بالا گرفته است، تدابیری که ارائه شده و کاربرد دارد در مورد این فیدها به روشهای مناسب قطعا به فیدهای آراس‌اس اعتبار قوی می بخشد.
حقیقتاً برای من فکر دیدن وب سایت های مشابه به دفعات به قصد خواندن مندرجات آن نسبتاً کسل کننده است. همان ایده ای که هر سایت را نشانه گذاری کنند و سپس آن نشانه را کلیک کرده تا آنچه که تغییر یافته مشاهده شود! به نظر من نشانه گذاری دیگر منسوخ شده درحالی که آراس اس فید اینگونه نیست.
به هرحال یک مشکلی که دائماً با آن برخورد داریم ، سایت‌هایی هستند که گزیده‌ای از یک مطلب را به صورت فید به جای کل مندرجات ارائه می‌دهند. که این موضوع موانع بیشتری ایجاد می کند اگر سایتی باشد که فقط تصاویر را ارسال کند و از شما بخواهد تا برای بارگیری کند کل سایت به قصد نمایش عکس کلیک کنید.(همچنین قطعاً می دانید که کل بخش گیکی فان و میک یوز آف ، فیدها را تولید می کنند تا شما بتوانید در مرورگر گوگل اوقات فراغت خود را بگذرانید).
جای هیچ نگرانی نیست. اکنون من به شما سه روش برای گرفتن کل فید را از بخشی از فید نشان می دهم، به عبارتی، یک سایتی که هر سرویس مرورگر فیدی را می توان بکار برد یا یک مرورگر ضمیمه برای بکارگیری کروم و یکی هم برای فایرفاکس. اگر از اینترنت اکسپلور استفاده می کنید، دست نگه دارید. این مرورگر با هر استانداردی مناسب نیست وبه علت همین استانداردهای ناسازگار اکثراً ناامن و دردسرساز هستند.و اکنون دانلود کروم یا فایرفاکس از طریق آدرس زیر:
FullTextRssFeed.com

این سایت به طور ویژه به خاطر ساده ترین و زیباترین رابط برنده جوایزی شده است. سایت را باز کنید، در آدرس فید معیوب آر اس اس پیستpaste) (و قسمت تایید(submit) را کلیک کنید.اگر خواستید می توانید با این جذابیت، اخبار فیدهای انگلستان را از بی بی سی از طریق آدرس زیرببینید.
BBC News - UK (http://feeds.bbci.co.uk/news/uk/rss.xml)

saeidking
05-15-2011, 07:28 PM
داداش این rss پیام نور رو پیدا کن:39:,الان یک ساله که در به در دنبالشم,تمام سورس سایتش رو زیر و رو کردم,پیدا نکردم که نکردم:168:

من بیشتر طرف دار خوراک فیدم:39: