PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زنی که از کانادا به ایران آمد تا زیبا شود اما ...!!!

O M I D
05-07-2011, 05:59 PM
تزریق ژل‌های دردسر‌ساز زن جوانی را مجبور کرد تا پس از گذشت 5 سال به ایران بازگردد... تزریق ژل‌های دردسر‌ساز زن جوانی را مجبور کرد تا پس از گذشت 5 سال به ایران بازگردد. چندی پیش زن جوانی به دادسرای جرائم پزشکی مراجعه کرد و به طرح شکایت پرداخت. این زن گفت: من مقیم کانادا هستم، شنیده بودم تزریق ژل در ایران ارزان است 5 سال پیش به ایران آمدم. آگهی‌ها را دیدم و خواستم زیباتر‌ شوم. عکس‌های متنوع با اسم‌های متفاوت، هر کدام برای جذب مشتری طرح‌های جدید‌تری آگهی کرده بودند. تنها به زیباتر شدن فکر می‌کردم که می‌توانست همسرم را خوشحال کند و نزد دوستان و آشنایان محبوب‌ترم می‌کند، می‌دانستم که با تزریق ژل اعتماد به‌نفس بیشتری پیدا می‌کنم! آگهی‌های مجلات و برجستگی و فرم صورت برخی هنرپیشه‌های سینما مرا وسوسه کرد تا برای برجسته‌سازی گونه‌ها و لبهایم و از بین بردن چروک زیرچشم به مطب یکی از این پزشکان که ادعا می‌کرد متخصص زیبایی است، مراجعه و تزریق کنم، تزریق در ابتدا خوب و سریع عمل کرد ولی عوارضش پس از مدتی بروز کرد چشم‌هایم متورم شد و در بینایی مشکل پیدا کردم و موهای زائد در تمام صورتم رشد کردند. پس از 5 سال به ایران بازگشتم و به مطب پزشکم رفتم و درباره مواد ژل تزریق شده از وی پرس‌وجو کردم، گفت که از مواد گیاهی استفاده کرده در صورتی که دیگر پزشکان این اعتقاد را ندارند و می‌گویند وی از موادی استفاده کرده که تاریخ انقضای آن گذشته است!! من هزینه زیادی بابت این عمل داده‌ام و از پزشک معالجم شکایت دارم. با طرح شکایت بازپرس پرونده پزشک متخصص را به دادسرای جرائم پزشکی احضار کرد. وقتی پزشک زیبایی پیش‌روی بازپرس پرونده قرار گرفت، گفت: من برای تزریق ژل از عصاره مواد گیاهی استفاده کرده‌ام و هیچ موردی برای بیمارانم تاکنون پیش نیامده است. وی افزود: این زن بعد از 5 سال دوباره به ایران بازگشته و احتمالا در کانادا به تزریق ژل اقدام کرده است. با ادعاهای پزشک معالج پرونده برای تحقیقات بیشتر به کمیسیون پزشکی فرستاده شد تا میزان قصور این متخصص زیبایی مشخص شود.