PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در يه درس دو بار افتادن

hassan63
04-30-2011, 11:40 AM
با سلام ميخواستم بپرسم اگر در يك درس دو ترم پشت سر هم بيفتيم نمره ترم دوم در معدل ترم حساب ميشه يا نه؟ چون من در يك درس دو بار افتادم بار دوم هنوزسيستم مي زنه تاييد نشده

saeidking
04-30-2011, 11:25 PM
با سلام ميخواستم بپرسم اگر در يك درس دو ترم پشت سر هم بيفتيم نمره ترم دوم در معدل ترم حساب ميشه يا نه؟ چون من در يك درس دو بار افتادم بار دوم هنوزسيستم مي زنه تاييد نشده

سلام,دوست عزیز با چند بار افتادن درسی قرار نیست که در معدل تاثیر نداشته باشه,هر درسی که بیفتین,هم در معدل کل(موقتا) و هم در معدل ترم تاثیر داره,منتها!برای فارغ التحصیل شدن باید همه درس ها رو پاس کرد,اون موقع نمرات پاس شده جایگزین نمرات پاس نشده میشه و معدل به نسبت نمره ,بالاتر میاد

NIMA.N
05-02-2011, 09:33 PM
دوستاني كه اطلاع ندارن بهتر است اطلاعات اشتباه ندهند.
از ورودي هاي 87 به بعد اولين نمره مردودي و آخرين نمره (نمره قبولي) در معدل كل محاسبه مي شود.
ولس ورودهي هاي قبل از 87 فقط نمرات قبولي در معدل كل محاسبه مي شود

saeidking
05-02-2011, 10:22 PM
دوستاني كه اطلاع ندارن بهتر است اطلاعات اشتباه ندهند.
از ورودي هاي 87 به بعد اولين نمره مردودي و آخرين نمره (نمره قبولي) در معدل كل محاسبه مي شود.
ولس ورودهي هاي قبل از 87 فقط نمرات قبولي در معدل كل محاسبه مي شود

حق با شماست,من این اطلاعات رو از خودم نگفتم,از مسئول آموزش دانشگاهمون پرسیدم,پس باید بهش اطلاع بدم که قوانین رو درست بخونه

البته نصف اطلاعاتم درست بود:39:

saeidking
05-02-2011, 10:35 PM
الان یادم اومد,جالبه خودم پارسال همین حرف شما رو به یه ورودی 88 گفتم,حالا خودم از آموزش پرسیدم!!,به هرحال ممنون از تذکرتون,بیشتر دقت می کنم

saeidking
05-02-2011, 10:53 PM
http://pnu-club.com/up/images/cm67s3j9hnubznrunqqm.png
منبع:اخبار پیام نور

متاسفانه پیام نور مرکزی خیلی از قوانینی رو اجرا می کنه که فکر می کنم باعث بی عدالتی میشه,مثلا برخی مراکز عمدا برخی دروس رو ارائه نمیدن(حتی خودخوان) و باعث سرگردانی برخی ترم آخری ها میشه و خیلی از کارهای دیگه که باعث ایجاد مشکلات زیادی مشه,مثلا درس رابطه آب و خاک و گیاه رو منبعش رو زدن علیزاده,چاپ 85,و تا فصل 11 باید خوانده بشه,اما متاسفانه چاپ های سال های بعد و قبل این تاریخ سر فصل ها و حتی مبحث ها جابه جا شده که باعث سردرگمی دانشجو میشه,درسته که طبق منبع باید کتاب سال 85 رو بخونیم,اما آیا واقعا طراح سوال به این نکته توجه می کنه؟

NIMA.N
05-03-2011, 12:30 AM
رابطه با درس رابطه آب و خاک و گیاه هم به دليل تغيير منبع در ترم قبل و سوال از خارج از منبع درس به صورت ريزشي براي اين نيمسال اعلام شده و تا چند روز ديگر قسمت ثبت نام براي اين درس باز خواهد شد