PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تستی شدن همه سوالات پایان ترم؟؟؟؟

mohabbat
04-27-2011, 12:08 PM
سلام
شنیدم سوالات پایان ترم برای همه درس ها حتی(تستی -تشریحی) تستی شدن به جز استثناها مثل ریاضی ...و امتحانات نمره منفی دارند.واقعیت داره؟

Borna66
04-27-2011, 01:47 PM
سلام
شنیدم سوالات پایان ترم برای همه درس ها حتی(تستی -تشریحی) تستی شدن به جز استثناها مثل ریاضی ...و امتحانات نمره منفی دارند.واقعیت داره؟

با سلام

خیر ما تا الان این چنین خبری در مورد امتحانات پایان ترم از طرف برای نور اعلام نشده و قطعا اگر این طور باشه ما حتما در این زمییه اطلاع رسانی خواهیم کرد

پس فعلا این حرفتون در حد شایعه بیش نیست.!!!

روزگار خوش

saeidking
04-27-2011, 04:07 PM
سلام

دوست عزیز,تا اونجا که من میدونم,توی وضعیت منابع رشته ما(کشاورزی) نحوه سوال رو همه رو زده تستی!,به قول خودت غیر از ریاضی و مکانیک سیالات و چند تا دیگه,این وضعیت دو حالت داره,یا اینکه اپراتور اشتباه کرده,یا این که واقعا تصمیم بر این بوده که تستی فقط در بیارن,من فکر می کنم با توجه به اینکه,تغییر شیوه طراحی سوال مسئله مهمی هست,اگر چنین کاری رو خواسته باشن انجام بدن,حتما اطلاعیه صادر می کردن,پس من احتمال میدم,اشتباه نوشتن که تستی هست,با این حال نمیشه ریسک کرد,شما کامل بخون درس هات رو:39:

saeidking
04-27-2011, 04:09 PM
البته رشته های مهندسی کامپیوتر ریاضی آمار و چندتا مهندسی دیگه,شیوه طراحی سوال رو به روال سابق زده,فقط رشته های مهندسی کشاورزی ,زیست شناسی و دوتا رشته دیگه رو زدن تمام تستی