PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا لپ تاپ ؟؟؟

آبجی
04-23-2011, 07:04 PM
سلام

چند وقتی بود میخواستم این بحث رو مطرح کنم اما وقت نشده بود .

این سوال خیلی وقته که ذهنم رو مشغول کرده ؟؟؟

چرا لپ تاپ ...

وقتی تو شرکت از مراجعه کننده ها دلیل شون رو برای خرید لپ تاپ میپرسیدم متعجب میشدم http://pnu-club.com/imported/2011/04/71.gif!!!

وقتی ازشون میپرسیدم چرا لپ تاپ چرا پی سی نه ؟ جواب های جالبی میدادند .

میتونم بگم از 100% کسانی که مراجعه میکردن فقط 30% شون اون هم حداکثر از لپ تاپ به معنای واقعی استفاده میکردند .

بقیه هم برای بازیhttp://pnu-club.com/imported/2011/04/72.gif و گوش کردن اهنگ http://pnu-club.com/imported/2011/04/73.gif و متاسفانه اکثرا برای کلاس گذاشتن http://pnu-club.com/imported/2011/04/74.gifاز اون استفاده میکردن . چیزی هست که رواج پیدا کرده میبینی که طرف حتی به لپ تاپ احتیاج نداره ولی میاد کلی هزینه میکنه و لپ تاپ میخره .

با توجه به قیمت بالای لپ تاپ تو بازار ایران و اینکه این لپ تاپ ها در صورت بروز مشکل چندان نمیشه از گارانتی هاشون استفاده کرد یا اینکه زمانی که استفاده میکنی باید مبلغی رو به شرکت به ازای تعمیر بپردازی . زمانی که میپرسی چراباید این مبلغ رو باید بپردازی جالبه فقط یه چیز میگن و اون هم اینه که شامل گارانتی نمیشه ( مطلبی هست که خودم به عینه دیدم ) .

نمیخوام بگم که لپ تاپ خوب نیست نه خیلی از مزایایی که پی سی نداره رو لپ تاپ داره ولی در عین حال خیلی معایب هم داره

قیمتش خیلی بالاتره
قطعات گاها قابل ارتقا نیستن و امکانات جانبی پایینی داره

زود خراب میشوند
خیلی زود داغ میکنند
درسته قابل حمل هستند و نمیخواید به برق وصل کنید ولی عمر باطریش کمه
استفاده از کیبورد و موس اون هم اغلب برای کاربرا مشکله
خیلی از موارد دیگه

حالا میخوام از شما بپرسم که شما چی رو انتخاب میکنید http://pnu-club.com/imported/2010/08/504.gif

پی سی یا لپ تاپ

دلیلتون رو هم لطفا بگید که چرا این انتخاب رو انجام دادید ؟

ممنون http://pnu-club.com/imported/2009/07/259.gif

sara.it69
04-23-2011, 07:34 PM
به نظره من هر کدوم کاراییه خاصه خودشو داره
نمیشه گفت این بهتره یا اون
ولی مشخصه ای که لپ تاپو بیشتر نشون میده قابله حمل بودنشه که بعضی مواقع واقعا بهش نیازه

amir26arak
04-23-2011, 08:18 PM
به نظر من هم لب تاب بدرد افراد کمی می خوره که واقعا برا کارشون استفاده کنن من هیچ وقت علاقه ای به لب تاب نداشتم 99 درصد کسایی که استفاده میکنن فکر میکنن لب تاب با کلاس تر برا همین استفاده می کنن فقط بار سنگینیه دست ادم خیلی از کارا لب تاب رو گوشی هم انجام میده
من که خیلی با pc حال میکنم من کامپیوترم همیشه روشن سه روز یه بار یه ساعت خاموشش میکنم سرد بشه در ان واحد 3 تا کار هم ازش میکشم کش cpu هم خوب جواب داده
هر ماه هم یه قطعه جدید می خرم من 11 تا هارد یه ترابایتی دارم همه هم اینترنال اگه بخوام اکسترنال بخرم هاردامو نزدیک 800 هزار تومن اختلاف قیمت فقط هاردام میشه:301:

O M I D
04-23-2011, 08:40 PM
من پی سی دارم یک مدت بود چون میخواستم خونمونو جابجا کنیم قصد داشتم ردش کنم و لپ تاپ بگیرم ولی بخاطر قیمت بالاش نتونستم
چون هم جا کمتر میگیره و هم قابل دسترس تره مثلا بخاطر نمونه سوال نمیشه پی سی رو روشن کرد

sunyboy
04-23-2011, 09:01 PM
بنده بدلیل لیتکه شغلم برنامه نویسی و طراحی وب هست هم لب تاب دارم هم پی سی لب تاب رو برای جاهایی که دسترسی به برق نیست و در مسافرت و ... غیره استفاده میکنم بنظر من کسانی که تا زمانی که به داشتن لب تاب نیاز ندارین نخرین خصوصا کسانی که کارهای حرفه ای با کامیپوتر ندارن یا کسانی که خیلی کمتر به مسافرت میرن و شغلشون طوری هست نیاز به حمل اطلاعات و دسترسی همه جانبه به نت و کامپیوتر ندارن!! نیازی به خرید لب تاب ندارن لب تاب خیلی حساس هست مثلا به ضربه و نگه داری از اون خصوصا باطری ان که زود خراب میشود.

Borna66
04-23-2011, 09:49 PM
بنده بدلیل لیتکه شغلم برنامه نویسی و طراحی وب هست هم لب تاب دارم هم پی سی لب تاب رو برای جاهایی که دسترسی به برق نیست و در مسافرت و ... غیره استفاده میکنم بنظر من کسانی که تا زمانی که به داشتن لب تاب نیاز ندارین نخرین خصوصا کسانی که کارهای حرفه ای با کامیپوتر ندارن یا کسانی که خیلی کمتر به مسافرت میرن و شغلشون طوری هست نیاز به حمل اطلاعات و دسترسی همه جانبه به نت و کامپیوتر ندارن!! نیازی به خرید لب تاب ندارن لب تاب خیلی حساس هست مثلا به ضربه و نگه داری از اون خصوصا باطری ان که زود خراب میشود.

با سلام

ابتداعا از آبجی خانوم عزیز بسیار متشکرم بابت راه اندازی بحث خوب و مفیدشون.:72:

منم با مدیر کل عزیز کاملا موافق هستم و ادمی وقت که احساس نیاز واقعی نسبت به چیزی یا وسیله ی خاصی مثلا همین لپ تاپپ نکند بهتر است انرا نگیرید اما اگر بحره خودنمایی و فصل فروشی و سرگرمی هر چیزی یا وسیله ی رو بگیرد قطعا از ان چیز یا وسیله استفاده مفید و درست حسابی نخواهد کرد و بعد از مدتی هم نسبت به اون بی انگیزه و از دستش خسته میشه و این موارد.

بطور کلی میزان استفاده درست و معقول افراد از لپ تاپ یا نوت بوک در ایران همانطور که ابجی خانوم گرامی عرض کردند همان بین 25-30 درصد هستند که ان هم مروبطه به جامعه دانشجویی و مهندسان اغلب رشته های فنی مهندسی مخصوصا ابر رشته مهندسی نرم افزار هست که و بقیه همان 70-80 درصد بیشتر برای سرگرمی و فیلم و موزیک و مهم تر از کلاس گزاشتن و خودنمایی و فخر فروشی استفاده می کنند که کاری بس بی هوده و عبس هست و
در انتها بطور کلی هر وسیله ی مصل همین لپ تاپ که میگیریم امیدوارم فرهنگ استفاده درست و مناسب ان هم برای خودمون درنظر داشته باشیم تا بهترین بهره وری و کارایی رو از ان داشته باشیم تا همه چیز مرتب و سرجای خودش باشد و ما همیشه دگیر موارد جانبی و حاشیه ها نباشیم.

امیدوارم نظرات گران قدر :39: ما سازنده باشید

روزگار خوش:72:

saeidking
04-23-2011, 10:50 PM
والا من نوت بوک ندارم,ولی کامپیوتر خانگی خودم رو خیلی دوست دارم و با هیچ چیز عوض نمی کنم,چون من همیشه دوست دارم وسیله ای رو که باهاش کار می کنم رو باز کنم و ازش سر در بیارم:39: یه بار هم نزدیک بود بابت همین جونم رو از دست بدم:168:,ولی به نظر من همون کامپیوتر خانگی بهتر باشه برای بیشتر افراد,این رو از صمیم قلبم می گم,کامپیوترم رو خیلی دوست دارم,بهترین دوست دوران های تنهاییم هست,جدی میگم:36:

ولی فکر می کنم مثل همه عادت های بد مردم(چشم و هم چشمی) این کالا هم قصر در نرفته:39:

donya88
04-24-2011, 12:50 AM
ممنون از دوست عزیز بابت بحث خوب و اطلاع رسانیشون
منم به دلیل موقعیتی که دارم باید حتما از لپ تاپ استفاده کنم . البته الان ترددم کمتر شده اما ترم پیش که هر هفته میرفتم دانشگاه و 2 روز دانشگاه بودم و به دلیل اینکه باید دنبال پایان نامه و مطالعه ی مقالات و هزار و یک دلیل مشابه ...که مثلا سایت خوابگاه کمی شلوغه و ... واقعا نیازمند این وسیله بودم و هستم اما در خانه بیشتر از کامپیوتر شخصی استفاده می کنم . و کم پیش میاد که سراغش برم و ضمنا همیشه سعی کردم که اطلاعات مهممو رو فلش داشته باشم

sunyboy
04-24-2011, 01:42 AM
ممنون از دوست عزیز بابت بحث خوب و اطلاع رسانیشون
منم به دلیل موقعیتی که دارم باید حتما از لپ تاپ استفاده کنم . البته الان ترددم کمتر شده اما ترم پیش که هر هفته میرفتم دانشگاه و 2 روز دانشگاه بودم و به دلیل اینکه باید دنبال پایان نامه و مطالعه ی مقالات و هزار و یک دلیل مشابه ...که مثلا سایت خوابگاه کمی شلوغه و ... واقعا نیازمند این وسیله بودم و هستم اما در خانه بیشتر از کامپیوتر شخصی استفاده می کنم . و کم پیش میاد که سراغش برم و ضمنا همیشه سعی کردم که اطلاعات مهممو رو فلش داشته باشم

با تشکر از شما

فقط اگر جسارت نباشه میخوام یک نکته را یاد اور شوم .اگر بمدت طولانی از لب تاب استفاده نمیکند حتما باطری ان را خالی کنید اگر با باطری پر بمدت طولانی از لب تاب استفاده نکنید یا همیشه با شارژ از لب تاب استفاده کنید و اجازه ندهید با باطری کار کند باطری لب تاب کم کم از کار می افتد و خراب میشود.

با احترام مدیریت باشگاه

ستاره ی سهیل 10
04-24-2011, 07:45 AM
ممنون اول از آبجیه خوشکلم.

بعد باید بگم که به نظر بنده هر دانشجویی باید یه لب تاب داشته باشه. البته مسئله ی فخر فروشی هم کم کم برای همه عادی میشه.

در کل وسیله ی خوبیه که به درد همه می خوره. اونی که می خواد باهاش فخر فروشی کنه ، بذار بکنه. حالا اگه لب تاب نبود با یه چیز دیگه این کار رو می کرد. بعضیها ظرفیت ندارن دیگه چی کار میشه کرد.

امیدوارم یه روزی برسه که لب تاب هم مثل موبایل دست همه باشه. مخصوصا دست دانشجوها. :79:

fatemeh2011
04-24-2011, 07:52 AM
من از پی سی استفاده میکنم چون بیشتر خونه هستم و دانشگاه هم تو شهر خودمونه و اگه یه هفته کامل هم کلاس داشته باشم نیازی به لب تاب ندارم .ولی در کل پی سی رو بیشتر از لب تاب میپسندم چون باهاش راحترم . ولی لب تاب واسه کسایی که کارشون کلا با کامپیوتره و خیلی وقتام خونه نیستن خیلی مناسبه :72:

مژگان
04-24-2011, 11:22 AM
خب من کلا به داشتن هیچ چیزی به دیده فخر فروشی نگاه نمیکنم حالا مثلا ادم فلان چیز رو داشته باشه چی اون به بقیه می رسه که ادم بخواد فخر بفروشه پس وای بحال خدا با اینهمه قدرت وخلق آفریده هاش که باید چه فخری به ما بنده های نمک نشناسش بفروشه .جدا از این بحث ها من اول پی سی داشتم که نصف یه اتاق رو اشغال کرده بود هر چند اون اتاق اتاق اضافه ای بود ولی شش ماهی می شه که کنار میز ال سی دی یه لپ تاپ گذاشتم که خیلی راحت تره هم فضای کمتری اشغال کرده هم اگه بخوام یه چیزی ببینم یا حتی مواردی کار با نت رو هم می ندازم رو تی وی وخیلی بزرگتر می کنم صفحه رو ...از اونور چون شوشو جان مهندس ه گاهی تو سفرامون هم لازمش می شه ودرست نیست کوزه گر از کوزه شکسته اب بخوره !!!

R@ha 69
04-24-2011, 02:56 PM
سلام به همه....
من واقعیتو بگم....یه بار بابام بهم پیشنهاد داد کامپیوترتو بده به داداشت برات لپ تاپ بخرم...من احساس افسردگی کردم...چون واقعا یه جورایی از لپ تاپ بدم میاد...البته خودمونیم واسه کلاس گذاشتن خوبه اما حاضر نشدم کامپیوترمو بدمو لپ تاپ بگیرم...به شدت کامپیوترمو دوست دارم...وبا هیچی عوضش نمیکنم...خواهشا اصرار نکنین به کسی نمیدمش.... :240:مال خودمه....:240:

عاشق پیشه
04-24-2011, 11:31 PM
سلام.قابل حمل بودن و بدون برق کار کردنش میارزه به هزار عیبش.

Borna66
04-25-2011, 11:41 AM
اینم هم چند مقاله ی آموزشی مفید در این رابطه :112:
لپ تاپ بخریم یا رایانه خانگی؟ (http://pnu-club.com/pnu.thread53241.html)

چگونه یک لپ تاپ مناسب انتخاب کنیم؟ (http://pnu-club.com/pnu.thread53243.html)

: لپ تاپ بخریم یا رایانه خانگی؟ ( مقاله دوم ) (http://pnu-club.com/pnu.thread53245.html)

اما به طوری کلی به نظره من کامپیوتری های کیفی یا لپ تاپ و نوت بوک دارای مزیت ومعایب مهمی دارند که عبارتند از

مزیت :

1- حملش راحت تره و هرجایی که رفتی می تونی لپ تاپت رو ببری بنابراین همه جا کامپیوترت پیشته !

2- باتری داره و با قطع برق اطلاعاتت نمی پره ! فرض کن سر Pc یک Ups گذاشتی !

3- کاملا شخصیه و هیچ کسی بجز خودت اجازه نشستن پای لپ تاپ رو نداره و این بهترین مزیتش هست به نظرم !

معایب :

1- قیمتش بالاتره ... بخصوص هر چی جمع و جور تر بشه

2- قدرتش در یک قیمت معادل ، از Pc کمتره اما نه زیاد

3- متاسفانه کمی مشکلات ناسازگاری اش و امکانات جانبی پایین داره

در یک کلام : اگر بودجه داری ، می تونی یک کامپیوتر کاملا شخصی داشته باشی لپ تاپ بخرید اما درست و معقولانه استفاده کنید ازش

روزگار خوش

آبجی
04-26-2011, 11:27 AM
به نظره من هر کدوم کاراییه خاصه خودشو داره
نمیشه گفت این بهتره یا اون
ولی مشخصه ای که لپ تاپو بیشتر نشون میده قابله حمل بودنشه که بعضی مواقع واقعا بهش نیازه

سلام سارای عزیز ممنون میشم اگه کارایی ها رو توضیح بدی :281:

آبجی
04-26-2011, 11:34 AM
به نظر من هم لب تاب بدرد افراد کمی می خوره که واقعا برا کارشون استفاده کنن من هیچ وقت علاقه ای به لب تاب نداشتم 99 درصد کسایی که استفاده میکنن فکر میکنن لب تاب با کلاس تر برا همین استفاده می کنن فقط بار سنگینیه دست ادم خیلی از کارا لب تاب رو گوشی هم انجام میده

سلام امیر اقا ممنون از اینکه تو بحث شرکت کردید و یکی از نکات مهم رو اشاره کردید وزن سنگین لپ تاپ اگه بخوایم کمترین ها رو در نظر بگیریم میشه گفت سبک ترینش میشه 2 -3 کلیو حالا دوستان گرامی ببینید یه فرد تو یه روز مدام 2-3 کیلو رو دنبال خودش ببره این وزن خود لپ تاپ و کیف لپ تاپ و محتویاتش هست جدای لوازمی که یک نفر ممکنه تو طول یه روز با خودش حمل کنه که خودش باعث میشه کمر درد ، کتف درد ، درد در قسمت دستها و پاها رو داشته باشه

من که خیلی با pc حال میکنم من کامپیوترم همیشه روشن سه روز یه بار یه ساعت خاموشش میکنم سرد بشه در ان واحد 3 تا کار هم ازش میکشم کش cpu هم خوب جواب داده
میشه گفت این هم یکی از مزایای پی سی هست لپ تاپ خیلی زود داغ میکنه متاسفانه کول پد هم زیاد جواب گو نیست

هر ماه هم یه قطعه جدید می خرم من 11 تا هارد یه ترابایتی دارم همه هم اینترنال اگه بخوام اکسترنال بخرم هاردامو نزدیک 800 هزار تومن اختلاف قیمت فقط هاردام میشه:301:
درسته کمتر میشه که لپ تاپ ها رو ارتقا داد میشه اما خب دردسرش خیلی زیاده اما برای پی سی نه خودمون هم میتونیم یه قطعه رو زیاد کنیم یا تعویض کنیم

ممنون از نکات خوبی که گفتید :281:

آبجی
04-26-2011, 11:40 AM
من پی سی دارم یک مدت بود چون میخواستم خونمونو جابجا کنیم قصد داشتم ردش کنم و لپ تاپ بگیرم ولی بخاطر قیمت بالاش نتونستم

سلام ممنون از حضورتون :72:

درسته یکی دیگه از معایب لپ تاپ میشه به قیمت بالای اون اشاره کرد البته بازار لپ تاپ مثل سکه هست ثبات و دوام چندانی نداره یه هفته بالا یه هفته قیمت پایین :59:

چون هم جا کمتر میگیره و هم قابل دسترس تره

یکی از مزایا هم اینه که همه جا میشه از لپ تاپ استفاده کرد اما پی سی جاش محدوده ببخشید منظورتون از این رو متوجه نشدم ؟؟؟

مثلا بخاطر نمونه سوال نمیشه پی سی رو روشن کرد

آبجی
04-26-2011, 11:45 AM
نیازی به خرید لب تاب ندارن لب تاب خیلی حساس هست مثلا به ضربه و نگه داری از اون خصوصا باطری ان که زود خراب میشود.

سلام ممنون از اینکه تشریف اوردید :281:

نکته خیلی خوبی رو اشاره کردید تا زمانی که نیاز مبرم ندارید لپ تاپ خریداری نکنید

خب خرابی قطعات لپ تاپ همیشه باعث درد سر میشه یکی دیگه از این دردسرهای زیاد خرابی باطری لپ تاپ هست و خالی شدن شارژ باطری

آبجی
04-26-2011, 11:48 AM
ولی فکر می کنم مثل همه عادت های بد مردم(چشم و هم چشمی) این کالا هم قصر در نرفته:39:

سلام ممنون از اینکه تو بحث شرکت کردید :281:

میشه این مورد هم جز معایب لپ تاپ گذاشت

پ ن :
تو پست جمع بندی تمامی معایب و مزایای لپ تاپ رو با کمک شما دوستان گرامی قرار میدیم

آبجی
04-26-2011, 11:56 AM
بعد باید بگم که به نظر بنده هر دانشجویی باید یه لب تاب داشته باشه. البته مسئله ی فخر فروشی هم کم کم برای همه عادی میشه.

سلام ممنون از اینکه تو بحث شرکت کردین :281:
فرمایش شما درست :59: اما خب شما در نظر بگیر مثلا بعضی از رشته ها نیازی به بردن لپ تاپ تو دانشگاه ندارن اون وقت هست که میشه حمل بار اضافه

من رشته خودمو میگم تو رشته من به دلیل نوشتن برنامه و کنفرانس و پروژه و . . . گاها نیاز هست که لپ تاپ ببریم اما نه همیشه اما خب تو هم رشته ای هام بودن که علاوه به کیف لپ تاپ که سنگینی خاص خودشو داره کیف دیگه ای نیز حمل میکنند (( مخصوصا خانمها :39: )) حالا شما یه چند تا کتاب و جزوه هم به این بار اضافه کنید :105: خودتون ببنید چه وضعی پیش میاد

امیدوارم یه روزی برسه که لب تاب هم مثل موبایل دست همه باشه. مخصوصا دست دانشجوها. :79:

نمیدونم گفتن این جمله اینجا درست هست یا نه اما خب بهتره قبلش فرهنگ سازی ها انجام بشه بعد یه وسیله وارد کشور بشه شما همین موبایل رو فرمودید همین وسیله و نحوه استفاده اش هنوز که هنوزه برای مردمون و من جمله خودمون مشکل افرینه متاسفانه

آبجی
04-26-2011, 11:58 AM
ولی در کل پی سی رو بیشتر از لب تاب میپسندم چون باهاش راحترم . ولی لب تاب واسه کسایی که کارشون کلا با کامپیوتره و خیلی وقتام خونه نیستن خیلی مناسبه :72:
سلام ممنون از اینکه اومدی :281:

نکته خوبی رو اشاره کردی برقراری ارتباط با وسیله کمتر کسی بهش اشاره میکنه

آبجی
04-26-2011, 12:00 PM
جدا از این بحث ها من اول پی سی داشتم که نصف یه اتاق رو اشغال کرده بود هر چند اون اتاق اتاق اضافه ای بود ولی شش ماهی می شه که کنار میز ال سی دی یه لپ تاپ گذاشتم که خیلی راحت تره هم فضای کمتری اشغال کرده هم اگه بخوام یه چیزی ببینم یا حتی مواردی کار با نت رو هم می ندازم رو تی وی وخیلی بزرگتر می کنم صفحه رو ...

سلام ممنون خانمی :281:

نکته خوبی رو اشاره کردی یکی از معایب پی سی فضای زیادی هست که اشغال میکنه و یه جورایی گاها دست و پا گیره اما در مقابلش لپ تاپ وجود داره

آبجی
04-26-2011, 12:02 PM
سلام.قابل حمل بودن و بدون برق کار کردنش میارزه به هزار عیبش.

سلام ممنون از اینکه تو بحث شرکت کردید :281:

دو نکته مهم رو اشاره کردید که پی سی فاقد اون هست

sara.it69
04-26-2011, 03:07 PM
اینو یه نیگا بندازین
فکر نکنم با اومدنه این دیگه کسی اسمه لپ تاپو هم بیاره

http://pnu-club.com/pnu.thread53334.html#post168637

O M I D
04-26-2011, 04:47 PM
سلام ممنون از حضورتون :72:

درسته یکی دیگه از معایب لپ تاپ میشه به قیمت بالای اون اشاره کرد البته بازار لپ تاپ مثل سکه هست ثبات و دوام چندانی نداره یه هفته بالا یه هفته قیمت پایین :59:

یکی از مزایا هم اینه که همه جا میشه از لپ تاپ استفاده کرد اما پی سی جاش محدوده ببخشید منظورتون از این رو متوجه نشدم ؟؟؟
با سلامی دوباره
عرض به حضورتون که منظورم از محدودیت پی سی این بود که اتاق بنده و برادرم بصورت مشترکه و بنده هم طبق عادت بیشتر شبها درس میخونم و برادرم زود میخوابه و با توجه به صدای زیاد سیستمهای amdنمیتونم دستگاه رو بخاطر یسری نمونه سوال روشن کنم ولی اگر لپ تاپ بود در هر حال و مکان میشد ازش استفاده کرد .
امیدوارم جوابم قابل قبول بوده باشه. با ارزوی بهترینها:72:

آبجی
04-26-2011, 09:05 PM
اینو یه نیگا بندازین
فکر نکنم با اومدنه این دیگه کسی اسمه لپ تاپو هم بیاره

http://pnu-club.com/pnu.thread53334.html#post168637

متاسفانه عکسهات از بین رفتن سارا جان فقط نوشته ها بودن :59:

samira22
04-26-2011, 09:57 PM
کوچک وشیک بودنش

آبجی
04-27-2011, 08:31 AM
کوچک وشیک بودنش

خب این هم یکی از مزایای لپ تاپ هست که تقریبا میشه گفت همون قابل حمل بودنش هست

ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید :281:

sara.it69
04-27-2011, 04:42 PM
متاسفانه عکسهات از بین رفتن سارا جان فقط نوشته ها بودن :59:

عزیزم عکسارو دوباره آپلود کردم ایشالا دیده میشه

mohandes_m
04-27-2011, 06:04 PM
من لبتاب رو ترجیح میدم
خودم هم دارم
میتونم همه جای خونه ازش استفده کنم
یا هر جا ی دیگه
استفاده از اینترنت دانشگاه با لبتاب خودم هم خیلی حال میده

آبجی
04-29-2011, 12:34 PM
استفاده از اینترنت دانشگاه با لبتاب خودم هم خیلی حال میده
درسته ولی در صورتی که قطعش نکرده باشن :59:

shohreh89
05-07-2011, 01:21 PM
سلام ممنون از تاپيك جالبي و مفيدي كه ارائه داديد من پي سي رو به خاطر كارايي بيشترش ترجيج ميدم اما لپ تاب هم تو جاي خودش ميتونه خيلي مفيد باشه مثلا وقتهايي كه بايد پروژه ارائه بديد ولي مجبوريد بريد بيرون يا دانشگاه ،اين جاست كه لپ تاب به كار مياد......البته بازم ميگم من پي سي روبيشترترجيج ميدم ..:109:

fardemadhi
05-09-2011, 02:25 AM
سلام
عزیز مثل اینکه شما ایرانی نیستید
مگه نمیدونید ایرانی های کتاب میخرند یه تعدادشون از رنگ جلد کتاب خوششون میاد میگیرند و توشم نگاه نمیکنند
یه تعدادبه حجم و قیمتش
یه تعداد به اسم نویسنده یا مالف نام کتاب که حفظشون کنند و خودشون تو مباحث مطرح کنند.
یه تعداد به خاطر چند مطلب از آن رو تو جایی اسفاده کردن (کنفراس و مقاله و ...)
یه تعداد برای خواندن 2درصد
یه تعداد هم که واقعا خواننده هستند پولشو ندارن بگیرن بعد این که او کتاب از رده خارج شد میگیرن میخونند
حالا ببینم اون لپ تاپ شما واقعا لبش تاب خورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما کجائید اونائی که واقع به این وسیله نیاز دارن بعد گذشت زمان طولانی موفق به خرید آن میشن.

fardemadhi
05-09-2011, 02:29 AM
اما روی هم رفته برا ما ایرانی ها که در صد کم مان کامپیوتر را به معنای واقیش ازش کار میکشیم لپ تاب برای آنهایی که پول دارند صلاح است بگیرند

آبجی
05-09-2011, 07:51 PM
سلام
عزیز مثل اینکه شما ایرانی نیستید
مگه نمیدونید ایرانی های کتاب میخرند یه تعدادشون از رنگ جلد کتاب خوششون میاد میگیرند و توشم نگاه نمیکنند
یه تعدادبه حجم و قیمتش
یه تعداد به اسم نویسنده یا مالف نام کتاب که حفظشون کنند و خودشون تو مباحث مطرح کنند.
یه تعداد به خاطر چند مطلب از آن رو تو جایی اسفاده کردن (کنفراس و مقاله و ...)
یه تعداد برای خواندن 2درصد
یه تعداد هم که واقعا خواننده هستند پولشو ندارن بگیرن بعد این که او کتاب از رده خارج شد میگیرن میخونند
حالا ببینم اون لپ تاپ شما واقعا لبش تاب خورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما کجائید اونائی که واقع به این وسیله نیاز دارن بعد گذشت زمان طولانی موفق به خرید آن میشن.

:52::162::48::73:

m.zohreh
05-20-2011, 10:46 AM
سلام من نظرم رو فقط راجع به خودم ميگم چون نميتونم به صورت كلي صحبت كنم.دوستم به نظرم سوالي كه پرسيدي اصلا سوال جالبي نبود اخه هر كسي نسبت به كارش وسيله مورد نظرشو استفاده ميكنه من اگه لپ تاپ نداشته باشم اصلا كارام درست پيش نميره چون اكثرا خونه نيستم و كارم با نرم افزار اتوكد هست پس نياز خيلي زيادي به لپ تاپ دارم و پي سي كارم رو راه نميندازه ميشه گفت كسايي كه از لپ تاپ براي موسيقي و كلاس گذاشتن استفاده ميكنن خيلي احمقن البته با عرض معذرت

vahshatshab
06-09-2011, 05:06 PM
khob be nazare man in hastesh ke labta kheli naze va hamlesh rahate badesham mishe ba khodet hameja bord rahatam az net estefade kardesh