PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست كمك در مورد يك پايان نامه با موضوع بررسي علل افزايش ورود دختران به دانشگاه

javad2656
04-19-2011, 07:08 PM
باسلام.
من يك پايان نامه با موضوع بررسي علل افزايش ورود دختران به دانشگاه نيازمندم.لطفا اگه كسي در اين مورد مطلبي دارد كمكم نمايد.
با تشكر

amir26arak
04-22-2011, 04:38 AM
به نظرم عنوانت اشتباهه هر انسانی باید تحصیل کنه یه چیز بدیهی چرا نداره دختر هم انسان
من موندم چرا اقایون بی رقبت شدن به تحصیل و اکثرا درس نمی خونن این رو ریشه یابی کنی بهتر:39:

saeidking
04-22-2011, 04:35 PM
باسلام.
من يك پايان نامه با موضوع بررسي علل افزايش ورود دختران به دانشگاه نيازمندم.لطفا اگه كسي در اين مورد مطلبي دارد كمكم نمايد.
با تشكر

خب اینم موضوع بدی نیست,شاید خیلی از زوایای پنهان جامعه باز تر بشه
فکر کنم خودت تحقیق کنی بهتر باشه تا این که کپی و پیس کنی:39:

saeidking
04-22-2011, 04:41 PM
به نظرم عنوانت اشتباهه هر انسانی باید تحصیل کنه یه چیز بدیهی چرا نداره دختر هم انسان
من موندم چرا اقایون بی رقبت شدن به تحصیل و اکثرا درس نمی خونن این رو ریشه یابی کنی بهتر:39:
آره حق با شماست,اما شیوه تحصیل و شرایط اون مهمتر از خود تحصیل و کسب علم هست

باور کن درس نخوندن,گریبان دختران رو هم گرفته!,یکی از دلایلش عدم اعتماد به آینده هست

همه در مورد دلایل به وجود اومدن مشکلات زیاد صحبت کردن و راهکار دادن,اما هیچ وقت هیچ کس نتونسته مشکلات جوونا رو حل کنه(چون هیچ کس ما ها رو درست درک نمی کنن):168:

Borna66
04-22-2011, 10:53 PM
باسلام.
با تشكر

با سلام

دوست عزیز در این زمینه ما حتما کمکتون خواهیم کرد :39:و
اگر مقاله یا موضوعی هست که بتونه شما رو در این مورد یاری کند بگوید تا نسبت به تهیه و ارایه ان در حدتوان اقدام کنیم:109:

موفق باشید

روزگار خوش