PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات کنکور کارشناسی فراگیر 89 دانشگاه پیام نور رشته ی مهندسی آب و خاک

Borna66
04-14-2011, 03:19 PM
با سلام خدمت همه بازدیدکنندگان عزیز

باز هم باشگاه دانشجویان پیام نور pnu-club.com در اقدامی منحصر به فرد به معرفی ارایه رایگان این سوالات کنکور فراگیر 89 رشته ی مهندسی آب و خاک خدمت تمام کابران و علاقه مندان کرده که براحتی می توانند از نسبت به دانلود رایگان و استفاده مدنظرشون اقدام کنند. و انشالله در اینده نزدیک سوالات قبل و بعد هم در باشگاه ارایه خواهد شد.

تذكر بسيار مهم:
1-جهت دانلود سوال به بخش پايين و فایل ضميمه ي اين پست مراجعه كنيد.

http://www.pnu-club.com/borna66/icon/8--down.gif

soraya_mah
04-24-2011, 09:07 PM
سلام اینکه برای کاربران ویژه دانلود میشه

saeidking
04-24-2011, 09:27 PM
با سلام خدمت همه بازدیدکنندگان عزیز

باز هم باشگاه دانشجویان پیام نور pnu-club.com در اقدامی منحصر به فرد به معرفی ارایه رایگان این سوالات کنکور فراگیر 89 رشته ی مهندسی آب و خاک خدمت تمام کابران و علاقه مندان کرده که براحتی می توانند از نسبت به دانلود رایگان و استفاده مدنظرشون اقدام کنند. و انشالله در اینده نزدیک سوالات قبل و بعد هم در باشگاه ارایه خواهد شد.

تذكر بسيار مهم:
1-جهت دانلود سوال به بخش پايين و فایل ضميمه ي اين پست مراجعه كنيد.

http://www.pnu-club.com/borna66/icon/8--down.gif

ممنون از گذاشتن سوالات فراگیر(مخصوصا رشته آب و خاک که رشته خودم هست:39:)خیلی دوست داشتم ببینم چه سوالاتی رو طرح کردن,البته من دارم رشتش رو می خونم,احتیاج ندارم به سوالاتش,اما خب دوست داشتم بتونم ببینم سوالات رو,کاش یه روز کاربر ویژه بشم,به هر حال ممنون,قشنگ ترین موردی بود که تو کلوپ خوندم,جدی می گم

Borna66
04-24-2011, 10:33 PM
سلام اینکه برای کاربران ویژه دانلود میشه

ممنون از گذاشتن سوالات فراگیر(مخصوصا رشته آب و خاک که رشته خودم هست:39:)خیلی دوست داشتم ببینم چه سوالاتی رو طرح کردن,البته من دارم رشتش رو می خونم,احتیاج ندارم به سوالاتش,اما خب دوست داشتم بتونم ببینم سوالات رو,کاش یه روز کاربر ویژه بشم,به هر حال ممنون,قشنگ ترین موردی بود که تو کلوپ خوندم,جدی می گم

با سلام

ممنون دوستان عزیز و امیدوارم مفید باشد این فایل ها و امکانات باشگاه

روزگار خوش