PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا آیین نامه میان ترم دانشگاه پیام نور تغییر کرده است؟

Borna66
04-10-2011, 12:12 AM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg (http://borna66.ir/modules.php?name=News&new_topic=5)
مهرماه سال 89 ، سالن شهید عضدی دانشگاه پیام نور تهران ؛
"باید آیین نامه میان ترم اصلاح شود، باید این آیین نامه منطقی و علمی اصلاح شود" این صحبت های حسن زیاری رییس دانشگاه پیام نور در جمع اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه پیام نور در مهرماه 89 بود. وقتی زیاری رییس دانشگاه پیام نور این صحبت ها را کرد هر روز در انتظار تغییرات احتمالی این آیین نامه بودیم.در گفتگو با عبدالله معتمدی معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور در نیمسال اول وی گفت :در حال تدوین آیین نامه جدید برای این موضوع هستیم ولی هنوز این آیین نامه نهایی نشده است.
در رابطه با آیین نامه جدید و احتمالی میان ترم محمد اورکی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور استان تهران گفت :تغییراتی صورت خواهد گرفت، از جمله تغییرات می توان به این نکته اشاره کرد که دانشجو حداقل باید از نمره کتبی امتحان پایان ترم 6 نمره کسب کند تا به او نمره میان ترم تعلق بگیرد اورکی افزود: همچنین شرکت در امتحان میان ترم نیز الزامی شده است.در ادامه پیگیری ها معتمدی در اسفند 89 گفت : هنوز آیین نامه قبلی اجرا می شود
اما این پایان ماجرا نیست و شایعات همچنان در رابطه با آیین نامه جدید میان ترم داغ است بعضی ها عنوان می کنند میان ترم 5 نمره شده است ولی این موضوع هنوز تایید نشده است...
در پایان باید به این نکته اشاره کرد که دانشگاه پیام نور در این رابطه اطلاع رسانی عمومی نکرده است پس می توان گفت هنوز تغییری صورت نگرفته است و اگر صورت گرفته فعلا خبری از آن منتشر نشده است و همه اخبار منتشر شده در این رابطه در حد شایعه باقی خواهد ماند تا رسما اعلام شود

amir26arak
04-10-2011, 03:08 PM
شدیم موش ازمایشگاهی طرف دانشجو دانشگاه ازاد کل نمرش رو استاد میده کل کتاب رو تو چند صحفه بشون میده اخر سر مدرکشون هم معتبرتر میشه
ما کل کتاب رو میخونیم سر اینکه یه میان ترم داشته باشیم هزار تا تبصره میذارن مگه 6 نمره خیلی زیاده که انقدر سخت میگیرن
:240:

آبجی
04-10-2011, 08:25 PM
من خودم ترم قبل به عینه دیدم این مشکل زیاد بود که استاد نمره میان ترم به دانشجو نداده بود حتی نمره به ده هفتم هم ضرب نشده بود که اون بنده خدا قبول بشه

البته به این مسائل دیگه عادت کردیم هر روز و هر ماه یک قانون جدید و توپ :39:

Borna66
04-10-2011, 09:55 PM
من خودم ترم قبل به عینه دیدم این مشکل زیاد بود که استاد نمره میان ترم به دانشجو نداده بود حتی نمره به ده هفتم هم ضرب نشده بود که اون بنده خدا قبول بشه

البته به این مسائل دیگه عادت کردیم هر روز و هر ماه یک قانون جدید و توپ :39:

دقیقا ما هم سره یک درس بسیار سخت با استاد همین مشکل رو داشتیم و هرچی گفتیم نمره میان ترم درنظر برگیرد برای این درس سخت. حرف به گوش ایشون نرفت :114:و اخرش هم از خجالت درس در امدیم اخره ترم:26::168: و خدا ازش نگزره که اه خیلی ها رو در اورد با این کارش که اصلا اصولی نبود:265:

روزگار خوش