PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حسن روشن: 10 تا کرش هم بیاید این فوتبال درست نمی‌شود

pnugirl
04-05-2011, 03:36 PM
تا زمانیکه امثال نظری جویباری باشند به استقلال برنمی گردم

چند روز قبل فتح الله زاده را در فدراسیون فوتبال ملاقات کردم. ایشان اعلام کرد سعیدلو علاقه مند است که من به استقلال کمک کنم

حسن روشن بازیکن اسبق استقلال که جزو چهره های همیشه منتقد فوتبال ایران محسوب می شود در مورد حضور کارلوس کرش در تیم ملی گفت:« این فوتبال با حضور 10 آدم مثل کرش هم درست نمی شود، ما باید کار اصولی کنیم و فوتبال مان را از پایه درست کنیم. قدیمی ها خاطرشان است که این کارها را مربیانی مثل رایکوف و اوفارل انجام دادند و باعث رشد فوتبال ایران شدند.»
او ادامه داد:« وقتی حرف های کرش را در بدو ورود به ایران خواندم متوجه شدم که این مربی نیز در مسیر مربیان خارجی ای قرار گرفته که پیش از این به ایران آمدند و کار خاصی انجام ندادند. او اگر می خواهد فوتبال ما را اصلاح کند بهتر است به جای دادن وعده حضور در جام جهانی به ریشه این فوتبال که همان تیم های نوجوانان و جوانان است، توجه داشته باشد.»
این روزها زمزمه هایی مبنی بر حضور احتمالی روشن در باشگاه استقلال شنیده می شود، آیا مهاجم اسبق آبی پوشان قصد همکاری با علی فتح الله زاده را دارد؟!روشن در پاسخ به این پرسش گفت:« خیر. چند روز قبل فتح الله زاده را در فدراسیون فوتبال ملاقات کردم. ایشان اعلام کرد سعیدلو علاقه مند است که من به استقلال کمک کنم اما به او گفتم تا زمانی که امثال نظری جویباری در استقلال باشند امکان ندارد به باشگاه خودم برگردم.»