PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و نتایج لیگ برتر فوتبال ایران1389-90(شماره دوم)

صفحه ها : [1] 2

O M I D
02-01-2011, 07:30 PM
اگر بازیهای لیگ برتر فوتبال را دنبال میکنید بفرمایید داخل:72:

O M I D
02-05-2011, 08:11 PM
هفته 21 ليگ برتر
سايپا2-0ذوب‌آهن
نفت تهران1-2فولاد
پيكان0-2ملوان
سپاهان0-0شاهين
صباي‌قم2-0راه‌آهن
تراکتور‌سازي0-0پاس
صنعت نفت0-2پرسپوليس

O M I D
02-06-2011, 07:44 PM
شهرداري تبريز 2-1 مس
استیل اذین 1-3 استقلال

O M I D
02-07-2011, 08:07 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

O M I D
02-14-2011, 12:57 PM
ليگ برتر فوتبال ايران هفته بيست و دو
استقلال3 - 1پيکان
فولاد1 - 1صباي قم
استيل آذين0 - 1مس
ملوان1 - 1سايپا
شهرداری تبريز1 - 1نفت آبادان
پاس1 - 4نفت تهران
شاهين1 - 2تراکتورسازی
ذوب آهن0 - 2سپاهان
راه آهن0 - 0پرسپوليس

O M I D
02-14-2011, 01:08 PM

O M I D
02-19-2011, 06:44 PM
ليگ برتر فوتبال ايران هفته بيست و سه
سايپا0 - 0راه آهن
سپاهان1 - 0پاس
مس0 - 1فولاد
صباي قم1 - 0شهرداری تبريز
پيکان0 - 0استيل آذين
تراکتورسازی0 - 2ملوان
نفت آبادان0 - 6ذوب آهن
نفت تهران1 - 3استقلال
پرسپوليس2 - 1شاهين

O M I D
03-24-2011, 05:19 PM
سلام دوستان
ادامه اخبار لیگ برتر ایران را از ابتدای سال 90 از این تاپیک دنبال بفرمایید.

O M I D
03-24-2011, 05:22 PM
محسن ترکي داور داربي 70

محسن ترکي پس از قضاوت جنجالي در بازي هاي جام ملتهاي آسيا ، داربي را سوت مي زند.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg درحالی که حسین عسگری از انتخاب تیم داوری داربی برای بازی شماره 70 که عصر روز دهم فروردین ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود ، خبر داده و گفته بود این داور برای کم شدن حاشیه ها تا فاصله 48 ساعت به بازی معرفی نمی شود اما لیست داوران مسابقه نوروزی استقلال و پرسپولیس بدین شرح خواهد بود. محسن ترکی که دو داربی ابتدایی تیم های سرخابی را پس از سال ها که به داوری ایرانی سپرده شده ، بود قضاوت می کند. بر این اساس او با کمک های رسول فروغی و حیدر شکور ، دو کمک داور بین المللی کشورمان در این بازی ها حاضر می شود. فروغی در این گروه داوری جایگزین حسن کامرانی فر شده است که بعد از بازی های جام ملتها ، دیگر با محسن ترکی قضاوت نمی کند.
به گزارش خبرآنلاین کمیته داوران از 5 هفته قبل ترکی و سعید مظفری را برای این بازی کاندیدا کرده بود و به این دو قضاوت استقلال و پرسپولیس نداد تا از حاشیه های احتمالی مسابقه بکاهد. حسین عسگری اما در نهایت تصمیم گرفت بازی نوروزی را به نفر اول لیست الیت داوران ایران بسپارد تا شاید او از این طریق ناکامی در جام ملتها و حاشیه هایی که به دلیل تصمیماتش ایجاد شد را به فراموشی بسپارد.
ترکی در دو باری که قضاوت داربی را بر عهده داشت ، دو نتیجه مساوی برای بازی رقم خورد .

O M I D
03-24-2011, 05:22 PM
استقلال و پرسپوليس تمرين كردند

تيمهاي فوتبال استقلال و پرسپوليس نخستين تمرين خود را در سال 1390 برگزار کردند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg دو تيم تهراني استقلال و پرسپوليس، در فاصله يک هفته مانده تا هفتادمين داربي تهران، نخستين تمرين خود را براي آمادگي هرچه بيشتر برگزار کردند.
اين درحالي است که بازيکنان هر دو تيم به بهانه آغاز سال جديد هجري شمسي، چهار روز استراحت داشتند.
قرار است تيمهاي فوتبال استقلال و پرسپوليس روز دهم فروردين ماه براي هفتادمين بار به صورت رسمي به مصاف يکديگر روند.

O M I D
03-24-2011, 05:23 PM
باشگاه راه‌آهن از اواخر فروردين خصوصي مي‌شود

مسوول اجرايي باشگاه راه‌آهن از خصوصي‌شدن اين باشگاه در اواخر فروردين ماه جاري خبر داد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg عليرضا حاتم اظهار کرد: اين ‌که آقاي تارتار از مسوولان تيم ناراحت است، منظورش مسوولان رده بالاي باشگاه است نه آقاي انصاري‌فرد؛ زيرا انصافا وي حمايت‌هاي لازم را از تيم ما داشته است.
وي بيان‌کرد: مشکلات مالي تيم به مسوولان رده بالاي باشگاه مربوط است و آن‌ها بايد در اين خصوص تصميم‌گيري کنند. در همه باشگاه‌هاي دولتي روال کار به همين شکل است و همه با مشکل بي‌پولي دست و پنجه مي‌زنند.
مسوول اجرايي باشگاه راه‌آهن گفت: همه از آقاي انصاري‌فرد بسيار راضي هستيم، زيرا وي تمام توان خود را براي ما گذشته است. در باشگاه‌هاي دولتي مسايل مالي هميشه به همين منوال بوده که در پرداخت پول تاخير ايجاد مي‌شود. اين موضوع دست ما و آقاي انصاري‌فرد نيست، بلکه بايد توسط مسوولان رده بالاي راه‌آهن حل شود.

O M I D
03-25-2011, 07:57 PM
پزشك ملوان:علي جراح كار از بيمارستان مرخص شد

پزشک تيم فوتبال ملوان بندر انزلي گفت:'علي جراح کار' مدافع تيم ملوان که در بازي با پرسپوليس دچار مصدوميت و بيهوشي شده بود از بيمارستان مرخص گرديد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ''فريدون مولايي'' اظهار داشت: علي جراح کار که در بازي با پرسپوليس ازناحيه قوس گونه اي و ديواره خارجي سينوس فک فوقاني دچار آسيب ديدگي شده بود، در دو قسمت استخوان گونه و بغل گيج گاهي مورد عمل جراحي قرار گرفت.
وي با اشاره به موفقيت آميز بودن جراحي هاي انجام شده روي جراح کار گفت:خوشبختانه هم اکنون وضعيت عمومي جراح کارمناسب است و بايد 10روز در منزل به استراحت بپردازد.
وي ادامه داد: بعد از انجام MRI و آزمايشات مربوطه توسط متخصصان ،زمان بازگشت علي جراح کار به تمرينات ملوان مشخص خواهد شد.
پزشک تيم فوتبال ملوان،همچنين در مورد وضعيت سلامتي چشمان جراح کار خاطر نشان ساخت: مشاوره چشم پزشکي جراح کار نشان داد مشکلي از ناحيه چشم، اين بازيکن ملوان را تهديد نمي کند.
''فريدون مولايي ''در پايان اظهار داشت:به جز محمد حيدري و مهران جعفري بقيه بازيکنان ملوان در سلامت کامل هستند.محمد حيدري در بازي با پرسپوليس از ناحيه زانو دچار کشيدگي شده و مهران جعفري نيز در قسمت پشت ران آسيب ديده است.
ديدار دو تيم فوتبال ملوان بندر انزلي و پرسپوليس تهران در هفته بيست و هفتم رقابت هاي ليگ برترفوتبال باشگاه هاي ايران روز يکشنبه 29 اسفند ماه 1389با نتيجه دو بر يک به سود ملوان خاتمه يافت.
با اين برد ملوان 39 امتيازي شد و مکان هشتم جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال ايران(جام خليج فارس )را از آن خود ساخت.

O M I D
03-25-2011, 07:57 PM
قهر پورحيدري از استقلال در آستانه داربي

منصور پورحيدري ديگر استقلال را در ادامه بازي ها و حتي در داربي همراهي نمي کند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg به گزارش خبرآنلاین ؛ سرپرست و مدیرفنی استقلال این قدر از دست شاگرد قدیمی اش ناراحت است که می خواهد عطای کار در استقلال را به لقایش ببخشد. منصور پورحیدری که یار جدانشدنی پرویز مظلومی لقب دارد و این سالها در کنار هم در استقلال کار کرده بودند ، به خاطر مجتبی جباری ممکن است همکاری شان را قطع کنند. پورحیدری در این باره به همکار ما می گوید:« من از قبل عید هم به پرویز گفتم که اگر جباری را روز سوم به تمرینات راه بدهد دیگر کنار استقلال نمی آیم و می نشینم خانه. من سرپرست این تیم هستم اگر کسی بدون اینکه به من گفته شود ، بخشیده شود که دیگر نمی توانم تیم را جمع کنم. مجتبی حرفی درباره من نزده بود و مشکلی با او نداشتم اما به پرویز گفتم برای حفظ شان کادرفنی ، نگذارد او تمرین کند.»

این تصمیم درحالی از سوی پورحیدری گرفته می شود که مظلومی اعتقاد دارد جباری را نبخشیده است؛« فرقی ندارد. او نباید به تمرینات می آمد. حالا هم از این کار پرویز ناراحتم و به خودش هم گفتم . فکر کنم بهتر است از این به بعد کنارش نباشم تا او راحت تر به تصمیماتش برسد. فعلا که آقای فتح الله زاده نیستند اما وقتی برگردند این را به ایشان هم می گویم. پرویز مثل برادرم است اما من می گویم نباید کاری کنیم که جمع کردن تیم برای خودمان هم سخت شود.»

O M I D
03-25-2011, 07:58 PM
فغاني ديدار معوقه سپاهان - نفت آبادان را قضاوت مي‌کند

کميته داوران فدراسيون فوتبال عليرضا فغاني را به عنوان داور ديدار معوقه تيم‌هاي سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان انتخاب کرد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg علیرضا فغانی را در امر قضاوت این بازی صادق نوری و رحیم شاهین همراهی خواهند کرد. داور چهارم دیدار معوقه سپاهان اصفهان - صنعت نفت آبادان محمدرضا اکبریان است.

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان - صنعت نفت آبادان معوقه از هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور است که از ساعت 17 فردا شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد.

O M I D
03-26-2011, 05:20 PM
علي دايي: اين بار مي‌خواهيم استقلال را ببريم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت، بازي برابر استقلال از حساسيت زيادي برخوردار است و اين تيم تنها براي پيروزي و کسب 3 امتياز به ميدان مي‌رود.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg علي دايي درباره داربي تهران اظهار کرد: هميشه بازي استقلال و پرسپوليس سخت بوده و از هيجان خاصي بين هواداران هر دو تيم برخوردار بوده است که اين موضوع موجب مي‌شود حساسيت شهرآورد بيشتر شود.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس افزود: بازي امسال نيز همانند سال گذشته بسيار سخت است و شرايط خاص خودش را دارد. هر دو تيم براي 3 امتياز به زمين مي‌روند. من اميدوارم يک بازي خوب و جذاب را شاهد باشيم تا هواداران و علاقه‌مندان به فوتبال از تماشاي اين ديدار لذت ببرند.

O M I D
03-26-2011, 05:21 PM
تغيير زمان يک ديدار از هفته سي و دوم ليگ برتر

سازمان ليگ برتر از تغيير زمان يک ديدار از هفته سي و دوم ليگ برتر خبر داد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دیدار بین تیم های تراکتورسازی تبریز و صبای قم در همان ساعت 18 به جای روز جمعه نهم اردیبهشت ماه در روز یکشنبه مورخ 11/2/90 برگزار خواهد شد.

O M I D
03-26-2011, 09:21 PM
ديدار معوقه از هفته پانزدهم ليگ برتر
سپاهان با اولين پيروزي در سال 90 صدرنشين شد

تيم فوتبال سپاهان با برتري مقابل صنعت نفت آبادان صدرنشين ليگ برتر شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ديدار معوقه از هفته پانزدهم ليگ برتر بين تيم‌هاي سپاهان و صنعت نفت آبادان از ساعت 17 در ورزشگاه فولاد شهر با حضور حدود 3 هزار تماشاگر برگزار شد که در پايان سپاهان با نتيجه 2 بر صفر صنعت نفت را شکست داد.
در نيمه اول دو تيم به نتيجه تساوي بدون گل رضايت دادند، اما در نيمه دوم اين شاگردان امير قلعه‌نويي بودند که به حملات خود افزودند و توانستند در دقيقه 60 با ضربه سر ابراهيم توره به گل دست يابند. حملات سپاهاني‌ها ادامه داشت و توانستند چندين موقعيت گل ديگر به وجود آوردند و سرانجام ابراهيم توره در دقيقه 90+1 گل دوم خود و تيمش را به ثمر رساند.
سپاهان با اولين پيروزي خود در سال 1390 با 55 امتياز به صدر جدول صعود کرد.
قضاوت اين ديدار برعهده عليرضا فغاني بود. وي به فرهاد آل‌خميس از نفت و جانواريو و محسن بنگر از سپاهان کارت زرد نشان داد.

O M I D
03-26-2011, 09:23 PM
قلعه‌نويي: اگر بگذارند و بخواهند سپاهان قهرمان مي‌شود

سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: اگر بگذارند و بخواهند مطمئن باشيد سپاهان قهرمان ليگ برتر خواهد شد.

امير قلعه‌نويي پس از پيروزي 2 بر صفر سپاهان برابر صنعت نفت آبادان عنوان کرد: به غلام پيرواني تبريک مي‌گويم که توانسته تيم صنعت نفت را دگرگون کند. اصلا انتظار نداشتم تيم نفت اين گونه بازي کند و ما را زير فشار قرار دهد.
وي افزود: در نيمه اول غافلگير شديم و در نيمه دوم پس از شناخت از نفت توانستيم کارهاي تاکتيکي خود را در زمين پياده کنيم. خوشحالم که توانستيم به صدر جدول راه يابيم، اما تازه کار ما شروع شده است، زيرا هميشه حفظ صدرنشيني سخت‌تر است.
سرمربي سپاهان در مورد اعتراضش نسبت به قضاوت داور خاطرنشان کرد: در بين دو نيمه من با فغاني صحبت کردم و قصد بحث و جدل نداشتم. شايد به علت فشاري که تحمل مي‌کردم با صداي بلندي صحبت کردم.

قلعه‌نويي در خصوص قهرماني سپاهان تصريح کرد: از اول فصل 21 بازيکن خوب را جذب کرديم تا بتواينم در روزهاي فشرده ليگ بازي خوبي انجام دهيم. با اضافه شدن محرم نويدکيا تيم کامل‌تر خواهد شد و بازي‌هاي بهتري انجام خواهيم داد.
وي ادامه داد: اگر بگذارند و بخواهند که سپاهان قهرمان شود، مطمئن باشيد به اين عنوان دست خواهيم يافت.
سرمربي سپاهان با اشاره به زحمات مديران قبلي اظهار داشت: ما يک تيم نيستيم، بلکه يک باشگاه هستيم و زحمات تمام افراد در موفقيت تيم تاثير دارد. از تمام مسئولان و مديران سپاهان به علت فراهم آوردن شرايط مناسب تقدير و تشکر مي‌کنم.
قلعه‌نويي درباره دربي 70 گفت: تمام تمرکزم به سپاهان است و هيچ توجهي به ديدار استقلال و پرسپوليس ندارم.

O M I D
03-26-2011, 09:25 PM
ليگ برتر فوتبال
پيرواني: تيم هاي ليگ برتري 20 درصد شرايط حرفه اي گري را دارند

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تيم هاي ليگ برتري 20 درصد شرايط حرفه اي گري را دارند .

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ''غلامحسين پيرواني'' پس از ديدارمعوقه تيمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران افزود: سپاهان در اين بين استثناست و با وجود داشتن مهره هاي قوي و بازيکنان ذخيره و کادرفني قدرتمند تنها تيم حرفه اي ليگ است .
وي اظهار داشت:بازي خوبي از هر دو تيم شاهد بوديم و با وجود اينکه تنها دو هفته است که من اين تيم را تحويل گرفتم اما از عملکرد بازيکنانم رضايت دارم.
وي ادامه داد: با وجود اينکه چند موقعيت از دست داديم و به بازيکنانم سفارش کرده بودم تا از پاس هاي بلند استفاده کنند اما آنها پاس هاي کوتاه به يکديگر مي دادند و همين عامل باعث استفاده بازيکنان سپاهان از موقعيت ها شد.
وي در زمينه داوري اين ديدار نيز گفت: داوري هم جزئي از فوتبال است و داوران هم نمي توانند بي عيب باشند چون آنها هم مثل بازيکنان يک روز خوب و يک روز بد دارند.
وي در خصوص تعويض روح الله عرب بازيکن اين تيم نيز گفت: تشخيص دادم که اين بازيکن ديگر توان ادامه بازي را ندارد، ضمن اينکه من با بازيکنانم قرار گذاشتم که با تمام توان بازي کنند و هرگاه نمي توانند بازي کنند اعلام کنند.
پيرواني در خصوص مربيگري خود در تيم اميد نيز گفت:وقتي با تيم ملي اميداز گوانگجو برگشتم در سمت خود ابقا شدم ولي به دليل شرايطي که وجود داشت خودم تصميم گرفتم از اين تيم کناره گيري کنم.
وي در باره نتيجه گيري تيم صنعت نفت نيز گفت: من در مدت کم نمي توانم بر روي بازيکنان فشار بياورم و باوجود اينکه تيم خوبي در زمان مربي قبلي بسته شده اما اين تيم مهاجم چپ پا ندارد.
گفتنی است، ديدارمعوقه تيم هاي فوتبال سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان از هفته پانزدهم ليگ برتر فوتبال عصر شنبه در ورزشگاه فولاد شهر با نتيجه دو بر صفر به سود سپاهان پايان يافت.

O M I D
03-29-2011, 11:54 AM
علي پروين در بخش سي.‌سي‌.يو

پيشکسوت فوتبال کشورمان صبح ديروز (يکشنبه) در بخش سي.‌سي.‌يو بيمارستان رامسر بستري شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg پروین دیروز پس از اينکه احساس دردي از ناحيه قفسه سينه خود کرد و دچار مشکلاتي شد از طرف همراهانش سريع به بيمارستان رامسر منتقل گرديد سپس با تشخيص پزشکان براي مراقبت‌هاي ويژه به بخش سي‌.‌سي.‌يو رفت.
پزشک پروين گفت: وضعيت نسبي او خوب است و آزمايشات اوليه را براي مداواي وي انجام داده‌ايم. وي افزود:احتمال دارد فشار خونش از حد نرمال گذشته باشد و يا مشکل ديگري از ناحيه قفس سينه داشته باشد که پس از ارزيابي‌هاي انجام شده آن را اعلام خواهيم کرد.
پزشک پروين گفت: تاريخ دقيق مرخص شدن وی از بيمارستان مشخص نيست.

O M I D
نژادزماني:بايد حداكثر امتياز را در ديدار مقابل نفت آبادان كسب كنيم

مديرعامل باشگاه مس کرمان گفت: با توجه به شرايط اين تيم در جدول رده بندي رقابت هاي ليگ برتر بايد حداکثر امتياز را طي دو هفته آينده از ديدار با تيم هاي نفت در آبادان و سپاهان در کرمان کسب کنيم.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ''فتح الله نژاد زماني'' اظهار اميدواري کرد تعطيلات و تجديد قواي روحي بازيکنان نتيجه مثبتي براي اين تيم در ادامه رقابت هاي ليگ برتر در سال جاري داشته باشد.
مديرعامل باشگاه مس کرمان گفت: گاهي اوقات تعطيلات و وقفه در اين رقابت ها نتايج مثبت و بعضي اوقات نتايج منفي براي تيم ها در پي خواهد داشت اما اميدواريم شرايط روحي مناسب ايجاد شده در تيم، ما را به اهداف مورد نظر نزديکتر کند.
نژاد زماني بيان کرد: تمرينات تيم مس کرمان از سوم فروردين ماه جاري در جوي کاملا آرام، زير نظر کادر فني و با حضور تمامي بازيکنان آغاز شده و اين تمرينات تا عصر امروز در کرمان ادامه دارد.
وي افزود: تيم مس فردا راهي تهران و سپس آبادان خواهد شد و پس از برگزاري يک جلسه تمرين در شهر ميزبان، خود را براي ارائه رقابتي قابل قبول و کسب حداکثر امتياز از نفت آبادان آماده خواهد کرد.
نژاد زماني با اشاره به اينکه هنوز هم کسب سهميه آسيا براي تيم مس کرمان دور از دسترس نيست، خاطر نشان کرد: پيش بيني نتايج تيم هايي که در جدول رده بندي جايگاهي بالاتر از مس در رده هفتم دارند، در ديدارهاي آينده قابل پيش بيني نيست.
مدير عامل باشگاه مس کرمان با اشاره به برنامه هاي مورد نظر براي اين تيم در سال جاري اظهار داشت: در بحث جوانگرايي و بومي گرايي تيم اقدامات خوبي در گذشته انجام شده است که با توجه به حاصل شدن نتايج خوب از اين فعاليت ها، باشگاه مس در سال جاري بر ادامه آنها مبادرت خواهد کرد.
وي گفت: موفقيت يک باشگاه فرهنگي و ورزشي در اين است که نيروهاي جوان و بومي خود را شناسايي و با پرورش اين استعدادها بر موفقيت هر چه بيشتر خود اميد داشته باشد.
تيم مس کرمان در حال حاضر با 40 امتياز رتبه هفتم جدول رده بندي رقابت ها ي ليگ برتر را داراست و عصر پنجشنبه این هفته در ادامه رقابت ها ميهمان تيم صنعت نفت آبادان خواهد بود.

O M I D
تراكتورسازي - فولاد، جنگ براي ماندن در جمع مدعيان

تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در هفته بيست و هشتم رقابت هاي فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر ايران ميزبان فولاد خوزستان است و براي اينکه بتواند در جمع مدعيان ليگ باقي بماند محکوم به برد است.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg اعضاي اين تيم جوان در ليگ برتر، عزم راسخي براي کسب سهيمه آسيايي دارند و تا به اينجاي فصل عملکرد خوبي از خود نشان داده اند و با کمي درايت مي توانند تبريز را در آسيا صاحب سهيمه کنند.
تراکتورسازان که پس از تساوي مقابل نفت در تهران، تا سوم فروردين ماه به استراحت پرداختند از اين روز به بعد با انجام دو نوبت تمرين در زمين نيروگاه ، خود را براي اين بازي که حساسيت خاص خود را دارد آماده مي کنند.
اين تيم براي اينکه داشته هاي خود را محک بزند و تعطيلات دو هفته اي تاثير منفي در عملکرد تيم نداشته باشد عصر روز شنبه در ديداري دوستانه به مصاف همشهري خود شهرداري رفت و با اينکه يک بر صفر بازي را واگذار کرد اما اين بازي در کل براي تيم مفيد بود.
تراکتورسازي که با 46 امتياز از 27 بازي در رده چهارم جدول رده بندي جاي گرفته در صورت کسب پيروزي در اين بازي خانگي با استقلال تهران هم امتياز مي شود و در صورتي که دربي هفتادم تهران به نفع تيم پيروزي تمام شود تراکتورسازي مي تواند با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال به رده سوم جدول رده بندي صعود کند.
وضعيت جدول رده بندي در رده هاي سوم تا پنجم طوري است که هر تيمي با از دست دادن امتياز يکي دو پله در جدول رده بندي پايين مي آيد از اين رو تراکتورسازي تنها به کسب سه امتياز اين بازي مي انديشد و فکر مساوي شدن را نيز از سر نمي گذراند.
دو تيم تراکتورسازي و فولاد خوزستان تاکنون و در جريان رقابت هاي ليگ برتر پنج بار رو در روي هم قرار گرفته اند که سهم تراکتورسازي تنها يک برد بوده و در چهار بازي ديگر دو بار نتيجه بازي را واگذار کرده و دو بار نيز نتيجه پايان مسابقه مساوي بوده است.
اولين رويارويي اين دو تيم در فصل اول رقابت هاي ليگ برتر بود که تيم فولاد در تبريز با نتيجه سه بر صفر ميزبان خود را شکست داد و در بازي برگشت نيز با دو گل از سد حريف خود گذشت.
در سومين مصاف دو تيم نيز که در فصل گذشته برگزار شد تراکتورسازي در تبريز با نتيجه يک بر صفر فولاد را شکست داد و اولين بردش خود را دشت کرد.
پس از اين بازي و در دو بازي ديگر تراکتورسازي در وضعيت ميهمان فولاد را با نتيجه يک بر يک متوقف کرده و در اين بازي قصد دارد تا آمار بردهاي خود مقابل اين تيم اهوازي را نيز همانند باخت ها تساوي هايش به عدد دو برساند.
علاوه بر اين همانطور که گفته شد کسب پيروزي در اين ديدار، تراکتورسازي را در جمعه مدعيان اين فصل ليگ باقي نگه خواهد داشت و اين تيم را به کسب سهيمه آسيايي اميدوارتر خواهد کرد.
ديدار اين دو تيم از هفته بيست و هشتم ليگ برتر ساعت 17 روز پنجشنبه يازدهم فروردين ماه جاري در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز برگزار خواهد شد و پيش بيني مي شود تماشاگران زيادي از اين بازي استقبال کنند.

O M I D
پروين از بيمارستان مرخص شد

پيشکسوت فوتبال ايران دقايقي پيش از بيمارستان مرخص شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg علي پروين که روز گذشته به دليل فشار خون در بيمارستان رامسر بستري شده بود دقايقي قبل (ساعت 11:45 ظهر امروز) از بيمارستان مرخص شد و به منزلش در رامسر رفت.
وي گفت: از تمام افرادي که نگران من بودند تقدير و تشکر مي‌کنم؛ مخصوصاً مردم رامسر که هميشه به من لطف داشتند. خدا را شکر مي‌کنم که مردم هنوز پروين را فراموش نکرده‌اند.
پروین افزود: پس از آزمايشات مشخص شد که فقط کمي فشار خون داشتم که اين مشکل برطرف شد، البته يک معاينه نهايي هم داشتم که خوشبختانه مشکل خاصي نبود.

O M I D
03-29-2011, 11:55 AM
دبيرهيات فوتبال قزوين:ساخت آكادمي،اين ورزش را متحول مي كند

دبيرهيات فوتبال استان قزوين با اشاره به ساخت آکادمي اين رشته ورزشي در اين استان، گفت: با اجراي اين طرح، ساختار فوتبال قزوين متحول خواهد شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg رضا مطلبي امروز (دوشنبه) گفت: آکادمي فوتبال قزوين در زميني به مساحت 10 هزار متر مربع در شمال شهر قزوين (مينودر) در دست ساخت و اجرا است. با بهره برداري از آکادمي فوتبال قزوين،دوره ها و اردوهاي آموزشي رده هاي سني مختلف پايه فوتبال در اين محل برگزار مي شود که اين مساله نقش بسيار مهمي در شناسايي ورزشکاران مستعد و ساماندهي تيم هاي پايه دارد.
دبير هيات فوتبال استان قزوين نبود فضاي مناسب براي انجام کارهاي آموزشي و تمريني را يکي از مهمترين مشکلات فوتبال قزوين دانست و اضافه کرد: تاکنون به دليل کمبود فضاي ورزشي کافي و کاشت چمن که امکان تمرين ورزشکاران به دليل شرايط نامناسب جوي در خيلي از روزهاي سال را از آنان مي گيرد، دوره هاي آموزشي براي سنين پايه کارايي لازم و مورد نظر را نداشته است.
مطلبي تصريح کرد: با ساخت آکادمي فوتبال ورزشکاران رده هاي سني پايه مي توانند در تمام اوقات سال به تمرين و پشت سر گذاشتن دوره هاي آموزشي بپردازند، زيرا تمامي امکانات و زير ساخت هاي لازم براي پرورش استعدادهاي فوتبال در اين محل فراهم است.
وی به تشريح وضعيت اجراي آکادمي فوتبال قزوين نيز پرداخت و گفت: اين آکادمي در دو فاز از محل اعتبارات استاني ساخته مي شود که در فاز اول ساخت زمين چمن مصنوعي، رختکن و سرويس هاي بهداشتي و در فاز دوم نيز احداث هتل و مجمتع آموزشي به ظرفيت 80 نفر پيش بيني شده است.
مطلبي يادآور شد: هم اکنون اين طرح در فاز نخست خود از پيشرفت فيزيکي 50 درصدي برخوردار است.

O M I D
03-29-2011, 11:56 AM
سرحال و قبراق در ويلاي رامسرم هستم
پروين:برخي‌ها به دنبال اين هستند تا بلايي سرم بيايد

پيشکسوت فوتبال کشورمان گفت : متاسفانه با اخباري دروغ برخي‌ها دنبال اين هستند تا بلايي سر ما بيايد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg علي پروين در گفتگويي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس با انتقاد از برخي از سايت ها که علي رغم مرخص شدنش از بيمارستان خبر مرگ او را منتشر کرده اند اظهار داشت:اين کار ها درست نيست من همانطور که گفتم پس از اينکه کمي احساس درد کردم به بيمارستان رفتم و پس از يک چکاپ کامل متوجه شدم فقط فشار خون مرا کمي آزار داده بود الان هم قبراق و سرحال در کنار بچه هايم در ويلاي رامسرم هستم.
وي افزود : متاسفانه برخي ها با اخباري دروغ بيرون نشسته اند و به دنبال اين هستند تا يک بلايي سر من بياد که اين کار درست نيست و فقط باعث آزار و اذيت خانواده ما مي‌شود
پروين ادامه داد : البته جا دارد بازهم از تمام افرادي که نگرانم شدند تشکر کنم و از آنها خواهش کنم به حاشيه‌ها گوش ندهند .خدا را شکر صحيح و سالم در حال زندگي کردن زير آسمان خدا هستم.

O M I D
03-29-2011, 11:56 AM
افشاريان داور ديدار تراكتورسازي و فولاد شد

ديدار تيم هاي تراکتورسازي تبريز و فولاد خوزستان از هفته بيست و هشتم رقابت هاي فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر ايران را "خداداد افشاريان" سوت مي زند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg در اين بازي که ساعت 17 روز پنجشنبه يازدهم فروردين ماه جاري در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز انجام مي شود، مرتضي کريمي و محمدرضا منصوري کمک هاي اول و دوم افشاريان خواهند بود.
همچنين بابک وسيله بر به عنوان داور چهارم و فريدون اصفهانيان به عنوان ناظر در کنار زمين حضور خواهند داشت.
تراکتورسازي تبريز در حالي در اين روز از فولاد پذيرايي مي کند که در ديدار رفت در اهواز به نتيجه مساوي يک بر يک دست يافته بود.
اين تيم هم اکنون با 46 امتياز از 27 بازي در رده چهارم و فولاد با 40 امتياز از اين تعداد بازي در رده ششم جدول رده بندي جاي دارند.

O M I D
03-31-2011, 11:37 AM
پورغلامي: به دنبال سه امتياز بازي در مقابل ذوب آهن هستيم

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي گفت:ذوب آهن اصفهان تيمي در حد و اندازه هاي بين المللي است، ولي ما نيز براي ادامه صعود تيم در جدول رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران به دنبال سه امتياز اين بازي حساس و دشوار هستيم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ''فرهاد پورغلامي'' درباره ديدار عصر روز جمعه اين هفته تيمش با ذوب آهن اصفهان افزود: بازي سخت و پرفشاري را در پيش رو داريم، ذوب آهن تيم بسيار آماده اي است که فوتبال تيمي و تاکتيکي را به بهترين شکل ممکن انجام مي دهد.
سرمربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي با اشاره به انگيزه هاي بالاي تيم ذوب آهن براي پس گرفتن صدر جدول از سپاهان، خاطر نشان ساخت: ذوب آهن در بازي هاي اخير خود با وجود اين که تا دقايق پاياني نتيجه را واگذار کرده بود، اما توانست در لحظات آخر شکست را با پيروزي عوض کند.
وي روحيه بازيکنان تيمش را بسيار خوب توصيف کرده و افزود: ملوان ميزبان اين بازي محسوب مي شود و در هفته هاي گذشته نيز روند رو به رشدي داشته اما در ديدار با ذوب آهن، تمام تلاش خود را انجام خواهيم داد تا بتوانيم اين روند رو به رشد را ادامه بدهيم.
سرمربي ملوان افزود: با وجود بازي مشکلي که در پيش رو داريم در اين مسابقه با شيوه هجومي وارد زمين خواهيم شد و به بازيکنانم هم تأکيد مي کنم که در هيچ لحظه اي از بازي، نبايد بازيکنان ذوب آهن را به حال خود رها کنند و تا زمان شنيدن سوت پايان بازي، بايد تمرکز خيلي زيادي داشته باشند تابتوانيم سه امتياز اين ديدارسرنوشت ساز در صدر جدول را کسب کنيم.
پورغلامي با اشاره به ضرورت حمايت هواداران ملوان از تيم محبوب خود در بازي با ذوب آهن اصفهان گفت: براي پيروزي در اين ميدان، به حمايت هواداران پرشورمان بيشتر از بازي با پرسپوليس تهران نياز داريم که اميدوارم در پايان بازي شرمنده هواداران خوبمان نباشيم.
ديدار دو تيم ملوان و ذوب آهن، روز جمعه12 فروردين ماه جاري ساعت 17 عصر در ورزشگاه تختي بندرانزلي برگزار خواهد شد.
ذوب آهن اصفهان با 53 امتياز در مکان دوم جدول رده بندي و ملوان بندر انزلي با 39 امتياز در مکان هشتم قرار دارند.

O M I D
03-31-2011, 11:38 AM
عبدالله ويسي: نفت را ببريم مشكلاتمان حل مي‌شود

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: تيم نفت تهران غير قابل پيش‌بيني است و گاهي خيلي خوب گاهي هم غير قابل انتظار است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg عبدالله ويسي در مورد شرايط تيم فوتبال صباي قم اظهار کرد: شرايط تيم ما در اواخر سال خيلي خوب نبود، نتيجه‌هاي بدي به دست آورديم که نگران کننده بودند. اميدوار هستم که امسال خوب بازي کنيم و در سال جديد با يک بازي خوب مقابل نفت تهران نتيجه‌هاي قبلي را جبران کنيم.
از چهارم فروردين هم تمرين‌ها را شروع کرديم.

سرمربي تيم فوتبال صباي قم با اشاره به اينکه بازيکنانش شرايط خاصي دارند، عنوان کرد: به دليل اينکه 5 ـ 6 هفته نتيجه‌هاي خوبي گرفتيم و بعد از آن در چند بازي خوب نتيجه نگرفتيم روحيه تيم ما خراب شد. اما بازيکنان ما آنقدر باتجربه هستند که به حالت عادي برگردند. اگر بازي با نفت را ببرند مشکل ما حل خواهد شد.

ويسي با بيان اين مطلب که نفت تهران بالا و پايين دارد، ادامه داد: نفت تهران تيمي است که بالا و پايين زيادي دارد و بازيکناني در اين تيم هستند که گاهي خوب بازي مي‌کنند و گاهي قابل انتظار نيستند در کل اين تيم غير قابل پيش‌بيني‌اي است.

وي افزود: بايد تمام راههاي گلزني را ببنديم و نمي‌شود روي روش خاصي تمرکز کرد. زيرا آنها از همه طريق گل زده‌اند. بايد حواسمان را شش‌دانگ جمع کنيم تا بتوانيم نتيجه بگيريم.
ميرشفيعيان و واعظي هم که مصدوم بودند به بازي مقابل نفت تهران مي‌رسند.

عبدالله ويسي با اشاره به بازي مقابل استقلال تهران که با نتيجه 2 بر صفر به سود استقلال به پايان رسيده بود، بيان کرد:در اين فصل به جز يک بازي که مقابل پاس انجام داديم وبد بازي کرديم در ديگر مسابقه‌ها خوب بوديم. مقابل استقلال نيز جلوي دروازه حريف خوب نبوديم و نتوانستيم گل بزنيم. بعد از اينکه از استقلال گل خورديم شيرازه تيم به هم خورد و از نظر روحي و رواني دچار مشکل شديم. در اين مسابقه واقعا خوب بازي کرديم. حق ما باخت نبود، ولي فوتبال همين است.

O M I D
مهدي تارتار: آماده بازي با شهرداري تبريز هستيم

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن شهرري گفت: با تمرين‌هايي که در تعطيلات نوروز انجام داده‌ايم براي ديدار با شهرداري تبريز آماده‌ايم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مهدي تارتار با بيان اين مطلب اظهار کرد: پس از سه روز استراحت تمرين‌هايمان را از سر گرفتيم و در تعطيلات عيد يک بازي تدارکاتي نيز با تيم کاوه انجام داديم. در حال حاضر کاملا آماده ديدار با شهرداري هستيم.

وي در ادامه با بيان اينکه هميشه ايجاد وقفه بين بازي‌هاي ليگ به تيم‌ها آسيب وارد مي‌کند، خاطرنشان کرد: تعطيلي‌هاي ليگ باعث مي‌شود تيم‌ها از شرايط آرماني دور شوند ولي ما سعي کرديم با انجام تمرين‌ها و بازي‌هاي تدارکاتي بازيکنان را در شرايط مطلوب حفظ کنيم.

تارتار همچنين با بيان اينکه تيمش بازيکن محروم ندارد، درباره حريف‌ تيمش در بازي روز پنج‌شنبه هم تصريح کرد: شهرداري تبريز يکي از تيم‌هايي است که بيرون از خانه خوب بازي مي‌کند و تيم منظمي است. البته اين تيم نقاط ضعفي هم دارد که ما روي آن‌ها کار کرده‌ايم و سعي مي‌کنيم هر سه امتياز بازي را کسب کنيم.

بازيکن اسبق تيم فوتبال پرسپوليس تهران در پايان با ابراز اميدواري از انجام يک بازي ديدني و تماشاگرپسند توسط دو تيم استقلال و پرسپوليس، درباره شهرآورد هفتادم پايتخت گفت: شرايط اين بازي با ديگر بازي‌ها متفاوت است و جايگاه دو تيم در جدول تاثيري بر بازي رو در روي آن‌ها ندارد اما با توجه به شناختي که از پرسپوليس دارم مي‌دانم که روي زمين خوب بازي مي‌کند و اميدوارم از ديدار سنتي پايتخت سربلند بيرون بيايد.

O M I D
كرار:ازسه تيم ديگر ايران پيشنهاد دارم

بازيکن عراقي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت : از سه تيم ديگر ايران براي بازي در فصل آينده رقابت هاي ليگ برتر ايران پيشنهاد دارم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ''کرار جاسم محمد '' اظهارداشت: از تيم هاي پيروزي ، استقلال و ذوب آهن اصفهان براي بازي در فصل آينده رقابت هاي ليگ برتر ايران پيشنهاد دارم.
وي افزود: تا پايان رقابت هاي فصل جاري ليگ برتر ايران با تيم تراکتورسازي تبريز قرارداد دارم و براي پيشنهاد سه تيم ديگر ايران در حال بررسي هستم تا بهترين انتخاب را داشته باشم .
کرار جاسم از اينکه نتوانسته است تيم عراق را در دو ديدار دوستانه مقابل تيم هاي کره شمالي و کويت همراهي کند ابراز تاسف کرد و اظهارداشت:‌بدليل صادر نشدن ويزا نتوانستم تيم عراق را در اين ديدارها همراهي کنم.

O M I D
03-31-2011, 11:40 AM
انتظار داشتم پروين در کنارم حضور داشته باشد
ياوري: 6 تيم انتهاي جدول حاشيه امنيت ندارند

سرپرست تيم فوتبال استيل آذين گفت: هيچکدام از شش تيم انتهاي جدول ليگ براي سقوط حاشيه امنيت ندارند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg محمود ياوري در مورد وضعيت تيم استيل آذين اظهار داشت: تيم هاي انتهاي جدول شرايط مشابهي دارند و هيچکدام از حاشيه امنيت برخوردار نيستند. بازيکنان استيل آذين وضعيت خوبي در تمرينات دارند و بسيار با انگيزه هستند اما اين کافي نيست و آنها بايد همان تاکتيک‌ها و تفکرات کادر فني را در زمين مسابقه نيز اجرا کنند.
وي ادامه داد: استيل آذين براي بقا در ليگ برتر کار سختي دارد اما بازيکنان با تمام وجود تلاش مي کنند و از جان ودل براي موفقيت تيم مايه مي گذارند. من دلم مي سوزد و مي خواهم هر کاري از دست برمي آيد براي حفظ اين تيم در ليگ برتر انجام دهم زيرا حسين هدايتي هزينه‌هاي زيادي انجام داده و حيف است که اين تيم به ليگ دسته اول سقوط کند.
سرپرست استيل آذين با اشاره به وضعيت نزديک تيم‌هاي انتهاي جدول از نظر امتيازي عنوان کرد: شايد برخي از استيل آذين، پيکان و پاس به عنوان شانس هاي اول سقوط اسم ببرند اما من معتقدم شش تيم انتهاي جدول حاشيه امنيت ندارند و از تيم سيزدهم به پايين در خطر قرار دارند.
ياوري در مورد وضعيت علي پروين در تيم استيل آذين گفت: ايشان به من قول داده بود که در کنار زمين تمرين حضور داشته باشد و به من در هدايت اين تيم کمک کند ايشان از من حمايت کرده است اما انتظار داشتم ايشان با حضورش در تمرينات تيم حمايت و کمک بيشتري به من مي‌کرد.با اين حال من با پروين تماس خواهم گرفت.

O M I D
03-31-2011, 11:41 AM
ابراهيم زاده:از صدرنشيني سپاهان حس خوبي نداريم

تلاش بچه ها بعد از اين قضيه در طول تمرينات دوبرابر شده و عزمشان را جزم کرده اند ، تا در اين 7 فينال ديگر باا قتدار بازيها را با نتيجه ايد ه ال پشت سر بگذارند ، و قهرمان ليگ شوند
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سعید واعظ

وقتی سپاهان در روزهای اغازین سال 1390 بازی معوقه هفته 15 برابر صنعت نفت ابادان را دوبرصفر به پایان رسانید ، و بعد از مدتها به صدر جدول تکیه زد ؛ نوستالژی نایب قهرمانی در هفت هفته باقی مانده در اذهان ذوبی ها که به تنهایی 22 هفته صدر نشین لیگ برتر بودند ، نقش بست . نایب قهرمان اسیا که اکنون با اختلاف دو امتیاز صدر جدول را به رقیب همشهری اش سپرده در اخرین بازی هفته 28 لیگ برتر مهمان قوی سفید شهر انزلی است .

حساسیت صدرنشینی و باز پس گیری صدر جدول از سپاهان سبب شده تا کادر فنی ذوب اهن ، به خاطر این مهم با پرواز اختصاصی "چارتر " عازم بندر انزلی شوند ، بدین خاطر با منصور ابراهیم زاده گفتگویی انجام دادیم که در ذیل بخوانید

"حس خوبی نیست ولی تلاش میکنیم"

ابراهیم زاده درباره این سوال که چه حسی بابت از دست دادن صدر جدول در روزهای اغازین سال 90 داشته اید ؟ به گل اینچنین پاسخ داد :ما هفته ها ی طولانی صدر نشین بلامنازع لیگ برتر بودیم ؛ از اینکه سپاهان دیگر تیم اصفهانی جای ما را گرفته ، قطعا حس خوبی نداریم .ولی این را بدانید تلاش بچه ها بعد از این قضیه در طول تمرینات دوبرابر شده و عزمشان را جزم کرده اند ، تا در این 7 فینال دیگر باا قتدار بازیها را با نتیجه اید ه ال پشت سر بگذارند ، وقهرمان لیگ برتر شوند .

وضعیت روحی روانی تیم ایده ال است

با توجه به بازی حساس و سنگین ذوبی ها برابر ملوان بندر انزلی منصور ابراهیم زاده گفت :در ایام عید چند روزی را به بازیکنان استراحت دادیم . و از 5 فروردین استارات تمرینات زده شد ، الحمدالله بجز سینا عشوری که مصدوم است ، محرومی دیگر نداریم . بازیکنان خیلی خوب تمرین کرده اند . و با امادگی کامل و روحیه عالی به مصاف ملوان خواهند رفت .

"پرواز اختصاصی چارتربه انزلی "

چون در ایام نوروزهستیم و حجم سفرهای نوروزی مردم زیاد است ، طی برنامه ریزی خوبی که باشگاه انجام داد، با پرواز چارتر به رشت سفر میکنیم ، و بلافاصله بعد از ان عازم قطر هستیم ، تا با الریان در لیگ قهرمانان اسیا مسابقه دهیم ، واین میطلبد که خستگی بازیکنان را تا حد ممکن کاهش دهیم .

" رافخایی به تیم ذوب اهن خیلی کمک کرده است "

قطعا سید جلال رافخایی چنانچه در انزلی برابر یاران سابقش به میدان برود ، با انگیزه خواهد بود . سرمربی ذوب اهن تصریح کرد:سید جلال رافخایی در مواقعی که به بازی گمارده شده به خوبی به ما کمک کرده است ، ما براساس داشته ها و انالیز تیم حریف مهره هایمان را انتخاب میکنیم . قطعا رافخایی با انگیزه دو چندان در مسابقه با ملوان به ذوب اهن کمک خواهد کرد .

"پیروانی نظرش را گفته است "

غلام پیروانی سرمربی صنعت نفت در مصاف با سپاهان که شکست خورد ، طی اظهار نظری گفت ، در ایران فقط سپاهان صد در صد تیم حرفه ای است و بقیه تیمها اینگونه نیستند .ابراهیم زاده بابت این موضوع اصلا وااکنشی انجام نداد و افزود :اقای پیروانی مربی بزرگی است . و نظرش را گفته . و مورد احترام است

" باشگاه باید با سازمان لیگ مکاتبه کند "
حساسیت بازیها در هفته های پایانی لیگ باعث میشود که بعضی تیمها با توجه به برگزاری زمان مسابقات و اطلاع از نتایج رقبا سرنوشتشان در صدر وذیل جدول دچا ر تغییرات و نوسانات زیادی شود ، که در این خصوص منصور خان گفت ، این موضوع مهم را بایستی مدیریت باشگاه با سازمان لیگ پیگیری کند ، تا مسابقات بطور همزمان در یک روز معین برگزار شود ، تا حقی از تیمی تضییع نشود .

O M I D
04-01-2011, 12:12 PM
توقف تراکتورسازي و استيل‌آذين و شکست مس، راه‌آهن و شاهين
تداوم صدرنشيني سپاهان در روز اخراج قلعه‌نويي

در هفته بيست و هشتم ليگ برتر فوتبال سپاهان با برتري برابر پيکان صدرنشيني خود را تثبيت کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg هفت ديدار هفته بيست و هشتم ليگ برتر از ساعت 17 امروز در شهرهاي مختلف آغاز شد که نتايج اين ديدارها به شرح زير است:
شاهين بوشهر صفر - پاس همدان يک
گل: امير محبي دقيقه 44 از نقطه پنالتي
اخراج: عبدالله کرمي از شاهين(دقيقه 43)
اخطار: نادر احمدي و سعيد علي آبادي از پاس
صباي قم 2 - نفت تهران 2
گل‌ها: محسن بيات دقيقه 10 و محسن بياتي‌نيا دقيقه 89 براي صبا و ژوسيلي فريرا دقايق 16 و 78 براي نفت
اخطار: ميثم آقا بابايي از نفت و محمود ميرشفعيان، محسن بيات و وحيد حمدي نژاد از صبا
سايپا 2 - استيل آذين 2
گل‌ها‌: عباس محمدرضايي دقيقه 28 و کريم انصاري فرد دقيقه 76 براي سايپا، سياوش اکبرپور دقيقه 63 و مهدي مهدوي‌کيا دقيقه 84 براي استيل آذين
اخطار: سوشا مکاني، امير شاپورزاده، مهرزاد معدنچي و مهدي محمدي از استيل آذين و مهدي خيري از سايپا
راه آهن صفر - شهرداري تبريز يک
گل‌‌‌: سعيد دقيقي 43 براي شهرداري تبريز
اخطار: بابک حاتمي و سعيد دقيقي از شهرداري تبريز
سپاهان اصفهان 3 - پيکان قزوين 2
گل‌‌: احمد جمشيديان دقايق 41 و 71، ابراهيم توره در دقيقه 89 براي سپاهان و صالح صدير دقيقه 61 از روي نقطه پنالتي و عليرضا عباسفرد در دقيقه 69 براي پيکان
اخراج: امير قلعه‌نويي سرمربي سپاهان دقيقه 65 و عليرضا عباسفرد از پيکان دقيقه 82
اخطار: رحمان رضايي و مجيد خدا بنده‌لو از پيکان
تراکتورسازي تبريز يک - فولاد خوزستان يک
گل: بختيار رحماني دقيقه 18 براي فولاد، علي عليزاده دقيقه 4+90
اخطار: مصطفي اکرامي از تراکتورسازي، ميثاق معمارزاده، کريم شاهوردي، بختيار رحماني و مهدي چمن آرا از فولاد
اخراج: بختيار رحماني دقيقه 83 از فولاد
نفت آبادان يک- مس کرمان صفر
گل: روح ‌الله عرب دقيقه 61 باري نفت آبادان
اخطار: اميد شريفي نسب، علي ممبيني از نفت، ارشاد يوسفي از مس
بدين ترتيب سپاهان با 58 امتياز موقعيت خود را در صدر جدول تثبيت کرد و ذوب آهن با 53 (يک بازي کمتر) و استقلال با 52 امتياز در رده‌هاي بعدي قرار دارند.
آخرين ديدار هفته بيست و هشتم ليگ برتر فردا ( جمعه) از ساعت 17 در انزلي بين دو تيم ملوان و ذوب آهن اصفهان برگزار مي‌شود.
روز گذشته نيز دربي پايتخت بين دو تيم استقلال و پرسپوليس برگزار شد که استقلال با نتيجه يک بر صفر به برتري رسيد.

O M I D
04-01-2011, 12:12 PM
برخي بازيکنان شهرداري از قضاوت داور عصبي شدند
درخشان: راه‌آهن را كنترل كرديم و پيروز شديم

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: با کنترل راه‌آهن توانستيم 3 امتياز مسابقه را بگيريم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg حميد درخشان پس از برتري يک بر صفر مقابل راه‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ‌بازي سختي داشتيم. راه‌‌آهن هم تيم خوبي بود اما بازيکنانم با تلاش زياد به پيروزي رسيدند. نقاط ضعف و قوت حريف را به خوبي شناسايي کرده بوديم و در نيمه دوم تغيير تاکتيک و ترجيح دادم خط دفاع را محکم‌تر کنم. از بازي بازيکنانم رضايت دارم.
وي ادامه داد: فشار تيم راه‌آهن در نيمه دوم کاملا طبيعي بود زيرا آنها نمي‌خواستند در خانه امتياز از دست بدهند. بازيکنان را‌ه‌آهن فقط تا پشت محوطه جريمه ما پيش مي‌آمدند ولي کاري از دستشان ساخته نبود چرا که آنها را کنترل کرديم.
سرمربي شهرداري تبريز در مورد اعتراض بازيکنان به داور، گفت: هيچ وقت در مورد داوري اظهارنظر نمي‌کنم اما بعضي از بازيکنان ما به دليل قضاوت داور عصبي شده بودند و از ما مي‌خواستند که سرپرست تيم به داوري و داور چهارم اعتراض کند. من به اين مسائل اعتقاد ندارم و فقط کار خودم را انجام دادم هرچند در برخي از صحنه‌ها داور به راحتي از خطاي بازيکنان حريف گذشت.

O M I D
04-01-2011, 12:13 PM
زماني که ناظر مسابقه حواسش نبود کنار زمين مي‌رفتم
ياوري: سنم زياد است اما جسارت بالايي دارم

مدير فني تيم فوتبال استيل‌آذين گفت: اگرچه سنم زياد است اما جسارت بالايي هم دارم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg محمود ياوري پس از تساوي 2 بر 2 برابر سايپا در جمع خبرنگاران گفت: بازيکنان استيل‌آذين نشان دادند که مي‌خواهند موفق باشند. امروز بازي خوبي انجام داديم. در گذشته اين تيم نوسان زيادي داشت اما امروز بازيکنان نشان دادند که به خودباوري رسيده‌اند. اميدوارم در بازي‌هاي آينده ما مزد زحمات خود را بيشتر بگيريم. شايسته پيروزي برابر سايپا بوديم هر چند به شانس اعتقاد ندارم اما امروز بخت با ما يار نبود.
وي ادامه داد: بازيکنان ما در تجمع در خط مياني و يک‌سوم دفاعي حريف عجله کردند و پشت دفاع ما خالي شد. اگر اينگونه نبود مي‌توانستيم 3 امتياز بازي را بگيريم.
مدير فني و سرپرست تيم استيل‌آذين در مورد اينکه مي‌تواند اين تيم را از سقوط به دسته اول نجات دهد يا نه، گفت: آرزو دست نيافتني است اما فقط مي‌توان اميد داشت. من اگرچه سنم زياد است اما جسارت بالايي هم دارم که در اين شرايط هدايت استيل‌آذين را برعهده گرفتم. اين تيم در بازي‌هاي گذشته زماني که گل اول را مي‌خورد گل‌هاي بعدي را هم دريافت مي‌کرد اما امروز شرايط تيم با گذشته متفاوت است.
ياوري در مورد اينکه به عنوان سرپرست اجازه دارد کنار زمين برود و نکات فني به بازيکنان گوشزد کند گفت: طبق قانون نمي‌توانم بروم اما زماني که ناظر مسابقه حواسش به من نبود کنار زمين مي‌رفتم و دستور تاکتيکي مي‌دادم.

O M I D
04-01-2011, 12:13 PM
هنوز هماهنگ نيستيم
پيرواني: با تغيير سيستم نفت را متحول كردم

سرمربي نفت آبادان گفت: با وجود احترام به مربي قبلي اين تيم با تغيير سيستم نفت را متحول کردم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg غلامحسين پيرواني پس از پيروزي يک بر صفر مقابل مس کرمان عنوان کرد: ‌بازي خوبي را از هر دو تيم شاهد بوديم. مس از مهره‌هاي خوبي بهره‌مند است. ما نيمه دوم از هافبک‌ها خواستيم جلوي شوت‌زني آنها را بگيرند و با استفاده از اين حربه توانستيم بازي را در دست بگيريم.
وي افزود: اين پيروزي براي من نيست، مطبوعات و رسانه‌ها و مردم هم نقش داشتند. من اين پيروزي را به شهداي آبادان تقديم مي‌کنم.
سرمربي نفت تصريح کرد: چند هفته‌ است که به آبادان آمده‌ام و هنوز هماهنگ نيستيم. به همين دليل در بازي‌هاي خارج از خانه نتيجه نگرفته‌ايم. کاش زودتر اين تيم را تحويل مي‌گرفتم. ضمن احترام به مربي قبلي من با تغيير سيستم توانستم تيم را متحول کنم.
پيرواني با اشاره به غيبت 14 روزه خاچاچيان گفت: ما به اين بازيکن مرخصي 4 روزه داديم اما او 14 روز است که نيامده است و اگر هم برگردد چند هفته‌اي هم به او بازي نمي‌دهم چون به تيم بي‌احترامي کرده است.

O M I D
04-01-2011, 12:14 PM
قلعه‌نويي در نشست خبري شركت نكرد

مربي تيم فوتبال سپاهان گفت: بازيکن پيکان از اعلام پنالتي به سود تيمش مات و مبهوت مانده بود.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg کريم قنبري پس از پيروزي 3 بر 2 سپاهان مقابل پيکان در پاسخ به اين سؤال که چرا امير قلعه‌نويي در نشست خبري پس از اين ديدار حاضر نشد، گفت: همه ما يک تيم هستيم و به خاطر فشاري که روي قلعه‌نويي بود صلاح اين بود تا من به جاي سرمربي تيم پاسخگوي خبرنگاران باشم.
وي ادامه داد: خوشحالم که با غيرت بازيکنان و توانمندي آنان قدرتمان را به حريف ديکته کرديم. البته سپاهان اين روزها مشکلي دارد و نقطه ضعفش اين است که پس از به ثمر رساندن گل اول اشباع مي‌شود. با اين حال بازيکنان پس از اينکه 2 بر يک از حريف عقب افتادند حملات متعددي را روي دروازه پيکان ايجاد کردند و در نهايت 3 امتياز حساس را بدست آورديم.
قنبري تاکيد کرد:‌ هواداران سپاهان در اين پيروزي سهم ويژه‌اي داشتند و با تشويق‌هاي بي‌امان خود موجب فشار بر پيکان شده و به بازيکنان تيم روحيه دادند.
وي در مورد داوري نيز گفت: در مورد صحنه پنالتي بايد بگويم که اگر داور اين صحنه را پنالتي اعلام کرد چرا رحمتي اخراج نشد و اين درحالي بود که اين دروازه‌بان کارت زرد هم از رفيعي نگرفت و اگر اين صحنه پنالتي نبود چرا با اعلام آن سپاهان را اذيت کردند. جالب اينکه بازيکن حريف هم از اعلام پنالتي به سود تيمش مات و مبهوت مانده بود.
مربي سپاهان يادآور شد: در هفته‌هاي انتهايي ليگ برتر تيم‌هاي قعر جدول به صورت انتحاري بازي مي‌کنند و به همين دليل هفته‌هاي حساسي پيش روي سپاهان قرار دارد اما اميدوارم همچنان با تداوم پيروزي‌ها صدر جدول را حفظ کنيم.

O M I D
04-01-2011, 12:15 PM
کد خبر : 37717 زمان ارسال خبر : پنج‌شنبه 11/01/1390 ساعت : 20:08

در شرايطي نيستم که در مورد پرسپوليس حرف بزنم
مايلي‌كهن: مقصر تساوي برابر استيل‌آذين من هستم

سرمربي سايپا گفت: مقصر تساوي برابر استيل‌آذين فقط من هستم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg محمد مايلي‌کهن پس از تساوي خانگي 2 بر 2 برابر استيل‌آذين در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي پرفراز و نشيبي بود. مسابقات از اين مقطع به بعد حساسيت خاصي دارد به ويژه بازي‌هايي که ما در زمين خودمان انجام مي‌دهيم زيرا فشار تماشاگر نه بر روي بازيکنان ما است و نه حريف را آزار مي‌دهد.
وي ادامه داد: استيل‌آذين از مهره‌هاي باتجربه‌اي استفاده مي‌کرد که همين مسئله باعث شد نتوانيم 3 امتياز بازي را بگيريم. روي ضربه‌اي که مهدوي‌کيا بازيکن فوق‌العاده خوب حريف زد مسابقه به تساوي کشيده شد. من از اين نتيجه راضي نيستم زيرا بايد 3 امتياز اين مسابقه را مي‌گرفتيم. مقصر اين بازي نيز خود من هستم.
بازيکن اسبق پرسپوليس در مورد شکست اين تيم برابر استقلال در دربي 70 گفت: در شرايطي نيستم که بخواهم در اين مورد صحبت کنم زيرا از نتيجه تيم خودم راضي نيستم. من اگر زرنگ باشم بايد تيم خودم را جمع کنم.

O M I D
04-01-2011, 12:16 PM
سرمربي فولاد كنفرانس مطبوعاتي را به حالت قهر ترك كرد

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان محل کنفرانس مطبوعاتي را به حالت قهر ترک کرد و از پاسخ دادن به سئوالات خبرنگاران امتناع ورزيد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg به گزارش ايرنا، ''مجيد جلالي'' پس از آنکه تيمش توانست با نتيجه مساوي يک بر يک ميزبان خود تراکتورسازي را در حضور نزديک به 50 هزار تماشاگر متوقف کند، در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: تا آنجايي که به فوتبال ربط داشت ما برنده بازي بوديم.
وي اضافه کرد: از بازيکنانم در اين بازي به دليل ارائه يک بازي بهتر از تيم حريف، رضايت کامل دارم چرا که آنها دست به کار بزرگي زدند و در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز و در حضور خيل عظيم هواداران متعصب اين تيم، آن را متوقف کردند.
جلالي پس از اينکه اين جملات را بيان کرد به حالت قهر و بي آنکه به سئوالان خبرنگاران پاسخ دهد کنفرانس مطبوعاتي را ترک کرد.
''مجيد جلالي'' سرمربي تيم فولاد خوزستان در دقايق پاياني بازي اين تيم با تراکتورسازي تبريز به دليل اعتراض به نحوه قضاوت داور مسابقه، با دريافت کارت قرمز از نيمکت تيم اخراج شد.

O M I D
04-02-2011, 06:21 PM
هفته بيست‌وهشتم ليگ برتر فوتبال ذوب‌آهن مقابل ملوان شكست خورد تيم فوتبال ذوب‌‌آهن با شکست برابر ملوان نتوانست فاصله امتيازاتش با سپاهان را کاهش دهد. -------------------------------------------------------------------------------- تيم‌هاي فوتبال ملوان و ذوب‌‌آهن اصفهان در آخرين ديدار هفته بيست‌وهشتم ليگ برتر از ساعت 17 امروز (جمعه) در ورزشگاه تختي انزلي و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر به مصاف يکديگر رفتند که اين مسابقه با برتري يک بر صفر ملوان خاتمه يافت. مهرداد اولادي در دقيقه 45 از روي نقطه پنالتي تک گل ميزبان را به ثمر رساند. هدايت ممبيني داور اين ديدار به هادي تاميني از ملوان و محمدرضا خلعتبري از ذوب‌آهن کارت زرد نشان داد. ذوب‌آهن با اين شکست 53 امتيازي باقي ماند و نتوانست فاصله امتيازاتش با سپاهان 58 امتيازي را کم کند.

O M I D
04-02-2011, 06:24 PM
بعد از پايان بازي برابر ملوان بندر انزلي؛
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن به سووالات خبرنگاران پاسخ نداد

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان، پس از باخت تيمش مقابل ملوان در چارچوب رقابتهاي هفته بيست و هشتم ليگ برتر، به سووالات خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس خبري پاسخ نداد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg به گزارش خبرنگار ايرنا،'' منصور ابراهيم زاده'' شامگاه جمعه پس از پايان بازي دو تيم فوتبال ملوان بندرانزلي و ذوب آهن در سالن کنفرانس خبري حاضر شد، اما تنها با اعلام نارضايتي خود از نحوه داوري هدايت الله ممبيني، از دادن پاسخ به سووالات خبرنگاران خودداري کرد.
گفتنی است، آخرين ديدار هفته بيست و هشتم ليگ برتر فوتبال ايران بين دو تيم فوتبال ملوان بندر انزلي و ذوب آهن اصفهان عصر جمعه در ورزشگاه تختي بندر انزلي با نتيجه يک بر صفر به سود ملوان خاتمه يافت.
ملوان با اين پيروزي با دو پله صعود در رده ششم جدول رده بندي رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران قرار گرفت.
اما ذوب آهن با اين باخت 53 امتيازي ماند تا با توجه به پيروزي سپاهان در ديدار روز گذشته خود پنج امتياز با اين تيم صدرنشين فاصله گرفته و در مکان دوم جدول رده بندي رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران قرار بگيرد.

O M I D
04-02-2011, 06:25 PM
منصور ابراهيم‌زاده:‌ ملوان خوب بازي كرد و برنده شد

سرمربي ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازيکنان ملوان در ديدار مقابل ذوب‌آهن بازي خوب و هماهنگي انجام دادند و نتيجه‌ي اين بازي خوب کسب هر سه امتياز براي ميزان بود.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg منصور ابراهيم زاده پس از باخت يک بر صفر تيمش مقابل ملوان انزلي، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اين برد را به مجموعه باشگاه ملوان و هواداران اين تيم تبريک مي‌گويم. به هر ترتيب در اين بازي ملوان ديدار خوب و هماهنگي ارائه کرد و در نهايت به هر سه امتياز اين بازي خانگي دست يافت.
وي در مورد داوري بازي گفت: به هر ترتيب هدايت‌الله ممبيني در اين بازي وظيفه‌اش را در خصوص قضاوت انجام داد و در سوي ديگر بازيکنان ذوب‌آهن نيز نهايت تلاششان را براي کسب نتيجه به کار گرفتند ولي در نهايت تيم ملوان با استفاده از حمايت هوادارانش به هر سه امتياز دست يافت.
ابراهيم‌زاده در پايان با تبريک فرا رسيدن سال نو به تمام مردم ايران خاطر نشان کرد: به هر ترتيب با از دست دادن اين سه امتياز فاصله ذوب آهن با سپاهان در صدر جدول بيشتر شد و بايد تلاش کنيم با استفاده‌ي مطلوب از ديدارهاي باقيمانده بار ديگر در صدر جدول قرار گيريم.

O M I D
04-02-2011, 06:26 PM
پس از نشست هيات موسسين باشگاه
گزي سرپرست باشگاه شاهين بوشهر شد

هيات موسسين باشگاه با قبول استعفاي مديرعامل شاهين بوشهر گزي به عنوان سرپرست معرفي کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg شب گذشته هيات موسسين شاهين بوشهر تشکيل جلسه داد و در اين نشست با استعفاي مجيد حسيني کنگاني موافقت شد و احمد گزي به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب گرديد.
گزي امور باشگاه شاهين را تحت نظارت 5 عضو هيات موسسين باشگاه اداره خواهد کرد.
مجيد حسيني کنگاني پس از شکست خانگي شاهين بوشهر در هفته بيست و هشتم ليگ برتر برابر پاس از سمت خود استعفا کرد.

O M I D
04-02-2011, 06:28 PM
مربي تراكتورسازي: بايد با 4 گل پيروز مي‌شديم

علي نظرزاده معتقد است تيم فوتبال فولاد خوزستان در ديدار با تيمش بازي مطلوبي ارايه نداده است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز با بيان اين‌که بازي خوب بود ولي نه از طرف فولاد، درباره‌ي تساوي يک بر يک تيمش برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: از ابتداي بازي حريف را تحت فشار قرار داديم ولي برخلاف جريان بازي يک گل دريافت کرديم. فولادي‌ها بعد از گل حتي يک بار هم به دروازه‌ي ما نرسيدند و اين در حالي بود که ما حدود 18 کرنر به دست آورديم. اگر قرار باشد منصفانه به بازي نگاه کنيم بايد بگويم ما بايد در اين ديدار با نتيجه‌ي 4 بر يک پيروز مي‌شديم.
نظرزاده هم‌چنين با بيان اين‌که خدا را شکر مي‌کنيم که توانستيم در دقايق پاياني بازي را به شادي بکشانيم، افزود: پس از به ثمر رسيدن گل تيم فولاد، به دليل زمين خوردن دروازه‌بان و بازيکنان اين تيم، هر پنج دقيقه يک بار کادر پزشکي وارد زمين مي‌شد و وقت بازي را مي‌گرفت. متاسفانه برخي اين‌گونه بازي کردن را جزئي از فوتبال ميدانند ولي از آن‌جا که آقاي جلالي را مي‌شناسم، مي‌دانم که ايشان اين طور بازي کردن را نمي‌پسندد. به هر حال هرکس دوست دارد در بازي به نتيجه‌ي دلخواه خود برسد.

وي درباره‌ي اعتراض مجيد جلالي به ميزان وقت اضافه بازي در نيمه‌ي دوم هم خاطرنشان کرد: طبيعي بود که داور در نيمه‌ي دوم شش دقيقه وقت اضافه اعلام کند؛ چرا که به غير از مصدوميت‌هاي پياپي بازيکنان فولاد، دو تيم چند تعويض هم در نيمه‌ي دوم انجام دادند.

نظرزاده در ادامه درباره‌ي برنامه‌هاي کادر فني تيم تراکتورسازي براي بازي‌هاي آينده گفت: ما برنامه‌ريزي کرده‌ايم که در بازي‌هاي آينده به امتيازهاي مورد نيازمان دست پيدا کنيم. بر اساس برنامه‌اي که تدوين کرده‌ايم، مي‌دانيم بايد تا پايان فصل حداقل چند امتياز بگيريم تا سهميه ليگ قهرمانان آسيا را کسب کنيم.

وي در ادامه با بيان اين‌که اميدوار است تيمش امتيازهاي لازم را براي کسب سهميه آسيا بگيرد، تصريح کرد: تمام تلاش‌مان را مي‌کنيم که به آسيا برسيم. با تمام مشکل‌هايي که از ابتداي فصل داشتيم همين که در اين جايگاه قرار داريم از لياقت و توانايي تيم ما حکايت دارد.

pnugirl
04-03-2011, 01:00 PM
گزي: ميثاقيان، ضيايي و مهابادي گزينه هاي جانشيني استيلي هستند

ما يك گروه پنج نفره در هيات موسس شاهين هستيم كه قرار است امشب گزينه نهايي سرمربيگري شاهين و جانشيني استيلي را انتخاب كنيم
پس از استعفاي كنگاني از مديرعاملي باشگاه شاهين احمد گزي به عنوان سرپرست موقت زمام امور را به دست گرفته تا اين تيم بوشهري را از خطر سقوط نجات دهد.

احمد گزي كه رياست هيات موسس شاهين را هم بر عهده دارد درباره مديريتش در شاهين مي گويد:« اگر شاهيني نبودم مطمئن باشيد مسئوليت باشگاه را قبول نمي كردم. شاهين شرايط حساسي پيش رو دارد و كار مشكلي در انتظار من است اما به خاطر نام شاهين حاضرم هر كاري از دستم بر مي آيد انجام بدهم»

گزي درباره انتخاب سرمربي جديد شاهين مي گويد:« ما يك گروه پنج نفره در هيات موسس شاهين هستيم كه قرار است امشب گزينه نهايي سرمربيگري شاهين و جانشيني استيلي را انتخاب كنيم. ضيايي، ميثاقيان و مهابادي گزينه هاي سرمربيگري شاهين هستند كه فكر مي كنم جانشين استيلي از ميان اين مربيان انتخاب خواهد شد.»

pnugirl
04-03-2011, 01:01 PM
پژمان نوری:می خواهیم آسیایی بشویم /استقلالی ها ازبازی کردن در انزلی می ترسند

خیلی ها از پرسپولیس و استقلال جدا شدند و فوتبالشان به پایان رسید اما درباره ی من موضوع شکل دیگری داشت و پیشرفت کردم.به جرات می گویم الان در ملوان بهتر از زمان پرسپولیس بازی می کنم

سال ۱۳۸۹ سالی خاص برای پژمان بود،کاپیتان با تعصب ملوان، دو بار در دو دیدار رفت و برگشت در دهمین دوره ی لیگ برتر فوتبال ایران(جام خلیج فارس)،دروازه ی پرسپولیس تهران را باز کرد و از علی دایی انتقام گرفت . پژمان دیروزهم مقابل ذوب آهن عالی بود ؛ مسابقه ای که اهالی انزلی را امیدوار کرده است. پژمان امیدوار است با عبور از سد استقلال تهران در بهار سال ۱۳۹۰،ملوان برای هفتمین بار به فینال جام حذفی ایران رسیده وبرای چهارمین بار جام قهرمانی ایران را به بندرانزلی بیاورد

بازی ملوان - پرسپولیس را چگونه دیدی؟

به نظر من ملوان همیشه در مقابل پرسپولیس قوی و با انگیزه بازی می کند.در بازی ۲۹ اسفند ماه ۱۳۸۹،ما بازی را خوب شروع نکردیم.اما بعد از این که گل خوردیم ،موفق شدیم خودمان را پیدا کرده و گل تساوی را وارد دروازه ی پرسپولیس نماییم. در صحنه ی گل دوم ،خدا خیلی کمکم کرد تا توپ ارسالی محمد حیدری زیر پایم فرود بیاید و کار پرسپولیس را تمام کنم.خیلی خوشحالم که توانستم برای تیم محبوبم مفید باشم و ملوان سه امتیاز بسیار با ارزش این دیدار حساس را از آن خود کند.

با شرایط بسیار ایده آل ملوان در نیم فصل دوم و ادامه ی این روند در سال ۱۳۹۰،هواداران ملوان امید زیادی به کسب جام حذفی ایران دارند.

قبل از شروع جام حذفی ،با بازیکنان و کادر فنی ملوان جلسه ای داشتیم و نظرمان این بود که برای رسیدن به آسیا،جام حذفی یک راه میان بر است.بچه ها همان جا، هم قسم شدند که در تمامی دیدارها تا سر حد توان بکوشند و تا این جای کار ،شکر خدا توانستیم به هدفمان برسیم.دیدار با استقلال ،به خصوص این که بازی در خانه ی خودمان است ما را امیدوارتر می کند.ما در مقابل استقلال در جریان لیگ برتر بازی خوبی نداشتیم اما در جام حذفی امید واریم که در همان ۹۰ دقیقه پیروز شویم.استقلالی ها ازبازی کردن در جو فوق العاده سنگین ورزشگاه انزلی می ترسند.استقلال، بازی های سختی را در انزلی تجربه کرده و همیشه به یاد آن است.ملوان هم تیمی است که ثابت کرده می تواند نتایج دلخواهش را در روزهای سخت رقم بزند.

پژمان نوری در دوران اوج فوتبال خود به ملوان برگشت و به قولش نسبت به هواداران قوی سپید عمل کرد. آیا الان در ملوان بهتر از زمانی که درپرسپولیس حضور داشتی ،بازی می کنی.

من هم با شما موافق هستم.همیشه دوست داشتم روزی به ملوان برگردم که این تیم به کمک من احتیاج داشته باشد و بتوانم کاری انجام بدهم،نه روزی که من خراب باشم و به کمک ملوان نیازمند.خیلی ها از پرسپولیس و استقلال جدا شدند و فوتبالشان به پایان رسید اما درباره ی من موضوع شکل دیگری داشت و پیشرفت کردم.به جرات می گویم الان در ملوان بهتر از زمان پرسپولیس بازی می کنم.

راز موفقیت ملوان در چیست؟.

به نظر من صمیمیت و رفاقتی که هم اکنون بین تمام بازیکنان و کادر فنی ملوان وجود دارد عامل مهمی در کسب موفقیت های اخیر این تیم است.آقای فرهاد پور غلامی هم با نتایجی که در لیگ برتر و جام حذفی گرفتند ،ثابت کردند مربی بسیار بزرگی خواهند شد.

آقا پژمان با هواداران ملوان چه صحبتی داری؟

هوادارانی که نه تنها در فوتبال ایران،بلکه به جرات می توانم بگویم در فوتبال آسیا و جهان هم بی نظیر هستند،هوادارانی که هر ۳۶۵ روز سال و هر۲۴ ساعت شبانه روز وهر دقیقه ی و ثانیه آن را به عشق و یاد ملوان سپری می کنند. برای من انزلی بهترین شهر دنیا و ملوان بهترین تیم است.ملوان هواداران متعصبی دارد که با این تیم به معنای واقعی زندگی می کنند.شما وقتی این هواداران پر شور را روی سکوها می بینید،نمی توانید کم کاری کنیدو در زمین راه بروید اما متاسفانه این تیم با این محبوبیت فوق العاده ،کمتر مورد توجه قرار می گیرد.ملوان در لیگ امسال در چند بازی از ناحیه ی داوری ضربه خورد اما کسی به سراغش نیامد.مطمئن باشید در صورت حمایت جدی وهمه جانبه ی مسوولان،ملوان می تواند آسیایی شود..

مراسم بزرگداشت سیروس قایقران هم که نزدیک است؟

محبوبیت زنده یاد سیروس قایقران، تنها از بعد فنی نیست.ایشان علاوه برابعاد بالای فنی در فوتبال ،خصوصیات اخلاقی منحصر به فردی داشته که تا الان وتا همیشه ی تاریخ،جاویدان شده است.

pnugirl
04-05-2011, 03:48 PM
شهاب گردان : شانس ذوب آهن برای قهرمانی در لیگ بیشتر است / در هرشرایطی در تیم ملی ام / چنانچه با ذوب اهن به توافق برسم . در اصفهان هستم

ملوان از تیمهای باسابقه و ریشه دار فوتبال ایران است . ولی همانطور که گفتم فرصت خیلی کم برای استراحت باعث شد قوای بدنی بازیکنان در دقایق پایانی بازی رو به تحلیل برود

شهاب گردان طی دوسال اخیر در فوتبال حرفه ای خود، دردیار نصف جهان روزگار کاملا متفاوتی را حس میکند . دروازه بان شماره یک سفید وسبز پوشان اصفهانی بدون حاشیه به تمرینات خود زیر نظر" تومیسلاو" مربی دروازه بان کروات تبار ذوبی ها ادامه میدهد . و عملکردش در لیگ برتر ، و مسابقات قهرمانان اسیا برای هواداران ؛ و کارشناسان فوتبال گویای همه چیز است .
قبل ازپرواز کاروان ذوب اهن به سمت قطر جهت مسابقه هفته سوم لیگ قهرمانان اسیا ، گفتگوی تلفنی با شهاب گردان داشتیم که در ذیل بخوانید .
فوتبال برد وباخت دارد
گردان در مورد باخت غیر منتظره تیمشان در مصاف با ملوان انزلی که در دوره دهم لیگ با پورغلامی متحول شده است گفت : بعد از چند روز استراحت کوتاه بخاطر ایام نوروز دوباره تمرینات خود را شروع کردیم . ولی باور کنید ، فشار مسابقات لیگ برتر و قهرمانان اسیا که از فصل گذشته برای ما اغاز شده است خستگی مضاعفی را بر تن همه بازیکنان نشانده است . بازیکنان نیاز مبرم به استراحت دارند . در مصاف با ملوان در انزلی دو تیم نمایش خوبی داشتند . ملوان از تیمهای باسابقه و ریشه دار فوتبال ایران است . ولی همانطور که گفتم فرصت خیلی کم برای استراحت باعث شد قوای بدنی بازیکنان در دقایق پایانی بازی رو به تحلیل برود و در شرایط حساس جدول رده بندی به ملوان ببازیم .
نظر کارشناسان مهم است .
شهاب گردان در زاویه دید مناسبی قرار داشت ، که علی احمدی بر روی مهاجم ملوان خطا کرد .وقتی در مورد پنالتی ممبینی نظرش را پرسیدیم . تصریح کرد :در ان لحظه تمام حواسم معطوف به توپ بود ، متوجه برخورد انان نشدم . کارشناسان امر داوری نظر میدهند . ولی داور محترم کمی سختگیرانه سوت زد .
شانس ذوب اهن برای قهرمانی لیگ بیشتر است
دروازه بان ذوبی ها با بیان اینکه هر کدام از تیمها 6 بازی باقیمانده دارند . وخیلی از اتفاقات غیره منتظره رخ میدهد . مثلث قهرمانی میان ذوب اهن – سپاهان – و استقلال است . در این بین شانس برای ذوب اهن بیشتر است . زیرا دیدارهای خانگی ذوب اهن بیشتر است واین یک
مزیت مهم در فوتبال محسوب میشود .
در هرشرایطی در تیم ملی ام
از وی در مورد کرش وتیم ملی بابت گزینشی بودن نفرات دعوت شده به تیم ملی سوال نمودیم که گقت:به نظر شما در این چند سال اخیر در ذوب اهن عملکرد بدی داشته ام .؟ کرش و ،مدیران فدراسیون فوتبال ، و مشاوران انها بیشتر از این حرفها حرفه ای هستند . که خدای نکرده بخواهند حقی را بی جهت از کسی تضییع کنند .
با هیچ تیمی وارد مذاکره نشدم
این صحبتهای بعضی از رسانه هاست ؛ که شایعه پراکنی کرده اند و گفتند شهاب گردان با استقلال وارد مذاکره شده است . در شرایط کنونی فقط به ذوب اهن فکر میکنم . و در فصل اتی چنانچه با مدیریت باشگاه ذوب اهن به توافق برسم در اصفهان و ذوب اهن ماندگار خواهم بود

pnugirl
04-05-2011, 03:54 PM
با پايان مدت حکم زاهدي
باشگاه صباي قم سرپرست قانوني ندارد

باشگاه صباي قم اکنون سرپرست قانوني ندارد و بدون مسئول است.
پس از تغيير و تحول مديريتي که اواخر سال گذشته در باشگاه صباي قم رخ داد و احمد شهرياري مديرعامل باشگاه از سمتش کنار رفت؛ علي زاهدي به عنوان سرپرست باشگاه صبا انتخاب شد.
زاهدي روز گذشته اعلام کرد: حکم سرپرستي سه ماهه من در باشگاه صبا روز 15 فروردين به پايان رسيده و از امروز ديگر هيچ سمت رسمي در باشگاه ندارم مگر آنکه حکم من تمديد شود.

pnugirl
04-05-2011, 03:54 PM
براي 6 بازي،
اكبر ميثاقيان سرمربي شاهين بوشهر شد

اکبر ميثاقيان سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر شد.

http://pnu-club.com/imported/2011/04/199.jpg
در جلسه امروز اکبر ميثاقيان با احمد گزي سرپرست باشگاه شاهين بوشهر دو طرف توافق کردند که تا پايان فصل و براي 6 بازي با يکديگر همکاري کنند.
گزي با تاييد اين خبر گفت: ميثاقيان فعلا با کادر فني قبلي کار مي‌کند و دستياري با خود نمي‌آورد.
پيش از اين حميد استيلي هدايت تيم بوشهري را بر عهده داشت که پس از چند نتيجه ضعيف و همچنين نامناسب بودن شرايط روحي او پس از فوت برادرش از شاهين جدا شد.
شاهين در هفته بيست و نهم ليگ برتر در يک بازي حساس ميهمان استيل آذين است.

pnugirl
04-05-2011, 04:04 PM
پس از امضاي قرارداد شش هفته‌اي با شاهين بوشهر،
اكبر ميثاقيان: شايد بعد از پايان فصل زنده نباشم!

اکبر ميثاقيان براي شش بازي به تيم شاهين بوشهر پيوست.
سرمربي جديد تيم فوتبال شاهين بوشهر در مورد مدت کوتاه قراردادش که تا آخرفصل است گفت: من تا آخر اين فصل يعني شش هفته قرارداد بستم و شايد بيشتر از اين زنده نباشم.
وي در مورد اينکه چرا دستياري به همراه خود نياورده است و از دستياران قبلي استفاده مي‌کند؟ عنوان کرد: بگذاريد ببينيم چه مي‌شود. فعلا تازه مذاکره کرديم و بعدا درباره اين موضوع صحبت خواهيم کرد. فعلا به اينجا رسيده‌ايم که کارها تمام شده است و من با کسي مشکلي ندارم.

pnugirl
04-06-2011, 06:31 PM
پزشک سپاهان:حال خسرو حیدری خوب است

بعد از بازی با الغرافه،بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان به عیادت خسرو حیدری در بیمارستان الزهراء اصفهان رفتند

خسرو حیدری بازیکن تیم فوتبال سپاهان در دقیقه 7 بازی مقابل الغرافه قطر به دلیل ضربه یکی از بازیکنان الغرافه مصدوم و مجبور به ترک زمین شد. حیدری در دقیقه 7 بازی به دلیل ضربه‌ای که توسط حامد شامی مدافع الغرافه به سرش وارد شد مصدوم و مجبور به ترک زمین شد. این بازیکن در ابتدا نمی‌خواست زمین بازی را ترک کند اما با اصرار پزشکان تیم فوتبال سپاهان بالاجبار از زمین بازی خارج شد.
بعد از بازی با الغرافه،بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان به عیادت خسرو حیدری در بیمارستان الزهراء اصفهان رفتند.دکتر رشادی پزشک تیم در مورد وضعیت خسرو حیدری گفت:حال وی خوب است و خوشبختانه خطر رفع شد. چهارشنبه پس از تشخیص پزشک متخصص مغز و اعصاب وی می‌تواند مرخص شود.برخی اخبار حکایت از این داشت که وی از ناحیه جمجمه سر دچار مشکل شده است اما اخبار رسمی نشان می‌دهد وضعیت عمومی وی مطلوب است و وی قادر است دوباره به تمرینات سپاهان برگردد.

O M I D
04-09-2011, 06:33 PM
مهدي تارتار:اشتباه كمك داور همه چيز را به هم ريخت

سرمربي تيم فوتبال راه آهن شهر ري اشتباه کمک داور ديدار تيمش برابر پاس همدان را در اعلام پنالتي در دقيقه 94 بازي، دليل اصلي شکست تيمش دانست.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مهدي تارتار، درباره اتفاقات پس از ديدار تيمش برابر پاس همدان اظهار کرد: بازي بسيار حساسي بود و ما پيش‌بيني مي‌کرديم که چنين اتفاقاتي رخ دهد. داوري بازي مشکلي نداشت ولي اشتباه کمک داور بازي در آخرين دقيقه بازي و اعلام پنالتي عليه تيم ما، همه چيز را به هم ريخت.
وي افزود: کمک داور با يک اشتباه، جو تماشاگران و روحيه بازيکنان را به هم ريخت و متاسفانه باعث اتفاقاتي شد که ديديد. به هر حال اتفاقات خوبي نبود که رخ داد و باعث شد ما به رده شانزدهم سقوط کنيم و در خطر سقوط به دسته يک قرار بگيريم. در اين شرايط طبيعي است که بازيکنان ما از نظر روحي دچار مشکل شوند.
وي در ادامه با بيان اين که هيچ کدام از بازيکنانش حرف بدي نزده‌اند و کاري نکرده‌اند که مستوجب جريمه باشد، اضافه کرد: شنيده‌ام مسوولان باشگاه‌ پاس از ما شکايت کرده‌اند. مساله اين است که ما کاري نکرده‌ايم. در آن صحنه که مي گويند بين بازيکن ما و مدير روستا برخوردي بوده است، من خودم نزديک مدير روستا شدم و ديدم بازيکن ما فقط به مدير روستا گفت چرا بازيکنان پاس بازي جوانمردانه را رعايت نمي کنند و هيچ برخوردي با وي نداشت. مطمئن باشيد اگر بازيکن ما با مدير روستا درگير شده باشد به شدت با او برخورد مي‌کنم . ولي من چنين چيزي نديدم.
تارتار در ادامه و در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کنيد مسوولان پاس از حرفي که در کنفرانس پس از بازي زده‌ايد و گفته‌ايد اميدواريد نتايج بازي‌ها درون زمين رقم بخورد رنجيده‌اند، گفت: من به هيچ وجه قصد توهين به کسي يا باشگاهي را نداشتم. شايد نتوانستم منظورم را درست بيان کنم. ولي روي صحبت من همه بازي‌هاي ليگ بود و نه باشگاه پاس. من قصد اهانت به مسوولان پاس را نداشتم. من پاس را دوست دارم چون فوتبال‌ام را از اين تيم شروع کردم و با همه اعضاي اين تيم هم رفاقت دارم. هم با مدير روستا هم بازي بوده‌ام و هم با آقاي رمضاني در راه آهن کار کرده‌ام .
وي در ادامه با بيان اين که اگر مي خواهيم پيشرفت کنيم بايد انتقادپذير باشيم، افزود: همه ما به دنبال فوتبال پاک هستيم و اگر کسي در يک بازي اشتباه بزرگي کرد، محرومش کنيم. در اين ديدار ما با يک اشتباه به جمع تيم‌هاي در معرض خطر سقوط پيوستيم.
سرمربي تيم فوتبال راه آهن شهرري در ادامه با بيان اين که تيمش با بازي‌هايي که انجام مي‌دهد و پتانسيلي که دارد سقوط نخواهد کرد، خاطر نشان کرد: بازيکنان راه آهن در بازي‌هاي پايان فصل قبل نشان دادند که مرد روزهاي سخت‌اند و مي‌توانند با تلاش زيادشان تمام امتيازهاي بازي‌هاي پيش رو را کسب کنند و تيم را در ليگ برتر نگهدارند.
وي در پايان و در پاسخ به اين سوال که آيا مشکلات مالي تيم شان حل شده است يا خير ، گفت: بارها راجع به اين مساله حرف زده‌ام و نمي خواهم بيشتر از اين در اين‌باره صحبت کنم، ولي همين قدر مي‌گويم که هنوز مشکلات مالي تيم برطرف نشده است.

O M I D
04-09-2011, 06:35 PM
ازيکنان تيم پاس همدان به خودباوري رسيدند

مربي تيم فوتبال پاس همدان گفت: بازيکنان تيم پاس به خودباوري رسيده‌اند و از نظر روحي در سطح بالايي قرار دارند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg رضا طلایی منش با بیان اینکه تیم پاس همدان شرایط پس از کسب دو پیروزی متوالی شرایط خوبی دارد، گفت: با تغییرات ایجاد شده در مدیریت باشگاه و کادر فنی و پس از کسب دو پیروزی متوالی شرایط تیم پاس همدان عالی است.
طلایی منش درباره وضعیت تیم‌ پاس در آستانه بازی با راه‌آهن شهر ری در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: تمام بازیکنان تیم‌ پاس به جز فرهاد خیرخواه برای بازی مقابل راه آهن شهر ری آماده هستند.
وی با بیان این کسب سه امتیاز بازی در دور شدن تیم پاس از انتهای جدول موثر است، گفت: تیم‌های مهمان با هدف گل نخوردن به میدان می‌روند و تیم‌هایی که در خانه بازی می‌کنند به دلیل شرایط میزبانی کار سختی در پیش دارند.
طلایی منش با بیان اینکه بازی سختی پیش روی تیم پاس همدان است، گفت: تیم پاس همدان با حضور تماشاگران‌ در ورزشگاه، امید زیادی به پیروزی دارد.
هواداران سرمایه های واقعی باشگاه پاس همدان هستند
مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان نیز گفت: تیم پاس متعلق به هوداران و مردم با اخلاق و ورزش دوست همدانی است و آنها سرمایه های واقعی این باشگاه محسوب می شوند.
عباس صوفی با قدردانی از حمایت های تماشاگران در بازی های خانگی گذشته این تیم گفت: هواداران پرشور همدانی با حضور باشکوه و گسترده در ورزشگاه، جمعه ای شیرین را رقم خواهند زد.
صوفی با تاکید بر اینکه تمام تلاش مجموعه باشگاه ماندگاری تیم پاس در لیگ برتر است، گفت: براین اساس انتظار می رود هواداران به عنوان ستون های استوار تیم، امروز جمعه حضوری گرم و پرشور در ورزشگاه داشته باشند.
وی اضافه کرد: با رایگان کردن بازی تیم های پاس و راه آهن، کوچکترین هدیه را تقدیم هواداران کرده ایم تا آنها بتوانند به نحو احسن از تیم محبوب شهرشان حمایت کنند.
صوفی اظهار داشت: تمهیدات لازم برای حضور گسترده هواداران تیم پاس در ورزشگاه مهیا شده است.
مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان با حساس خواندن مسابقات باقی مانده گفت: هر بازی برای تیم پاس حکم فینال را دارد و باید هواداران در کنار تیم پاس به موفقیت بازیکنان و کادر فنی در رسیدن به پیروزی کمک کنند.

O M I D
04-09-2011, 06:36 PM
هفته بيست‌ونهم ليگ برتر فوتبال
شكست استيل‌آذين و نفت آبادان و برتري فولاد، پاس و پيكان در وقت‌هاي اضافي

در هفته بيست‌ونهم ليگ برتر فوتبال استيل آذين و پيکان باز هم شکست خوردند و نفت آبادان شکست دور از انتظاري را تجربه کرد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ديدارهاي هفته بيست و نهم ليگ برتر فوتبال از ساعت 17:30 امروز با انجام شش مسابقه در شهرهاي مختلف پيگيري شد.
در ديدارهاي امروز 5 تيم اول جدول بازي نداشتند و مسابقات اين تيم‌ها روز يکشنبه برگزار خواهد شد.

نتايج بازي‌ها به شرح زير است:

استيل‌آذين صفر ـ شاهين بوشهر 2
گل‌ها: ايوان پترويچ دقيقه 23 و عباس پورخسرواني دقيقه 46
اخطار: مهدي نوري، محسن حميدي و امجد شکوه مقام از شاهين بوشهر، ماتئوس از استيل آذين
محمد غلامي دقيقه 78 از استيل آذين اخراج شد.

نفت تهران 5 ـ نفت آبادان يک
گل‌ها: مارسيو خوزه دقيقه 18، حسين اماميان دقيقه 24، پريرا دقيقه 59 از روي نقطه پنالتي، بهمن طهماسبي در دقيقه 63 و فرشاد فيض‌الهي دقيقه 77 براي نفت تهران و روح الله عرب دقيقه 81 براي نفت آبادان
اخطار: علي ممبيني از نفت آبادان

شهرداري تبريز 2 ـ ملوان انزلي يک
گل‌ها‌: سعيد دقيقي دقيقه 41 ومارسيو روديگو دقيقه 89 براي شهرداري و مهرداد اولادي دقيقه 45 براي ملوان
اخطار: ابوالحسن جعفري از شهرداري تبريز

پاس همدان يک ـ راه‌آهن صفر
گل‌: فرهاد خيرخواه از روي نقطه پنالتي در دقيقه 90+8
اخطار: نادر احمدي، ساشا و وحيد علي آبادي از پاس، ايمان رزاقي راد از راه آهن
بهادر عبدي در دقيقه 71 يک ضربه پنالتي را براي راه آهن از دست داد.
مهدي تارتار و علي نيکجو سرمربي و سرپرست تيم راه آهن نيز در دقيقه 76 اخراج شدند.

پيکان3 ـ صباي قم 2
گل‌: صالح صدير دقيقه 30، جهانگير عسگري دقيقه 90 و الونگ دقيقه 90+2 براي پيکان، داود حقي دقيقه 57 و حميد فرزانه دقيقه 65 براي صبا
اخطار: روح الله سلطاني، روح الله عطايي از پيکان و مهدي واعظي از صبا
اخراج: مهدي واعظي از پيکان دقيقه 90+1

فولاد خوزستان 2 ـ سايپا يک
گل‌‌ها: رضا معقولي دقيقه 11 و مهدي چمن آرا دقيقه 90+3براي فولاد، ميلاد غريبي 81 براي سايپا
اخطار: رضا معقولي، آرش افشين و آندره رينالدو از فولاد

سه ديدار ديگر اين هفته بين ذوب آهن و پرسپوليس، مس کرمان و سپاهان و استقلال و تراکتورسازي تبريز روز يکشنبه برگزار مي‌شود.

O M I D
04-09-2011, 06:36 PM
آنها 4 موقعيت داشتند، 5 گل زدند
پيرواني: تباني حرف مفت است؛‌ بشنويد و باور نكنيد

سرمربي تيم فوتبال نفت آبادان گفت: تباني حرف مفت است و اين شعارها را بشنويد و باور نکنيد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg غلامحسين پيرواني پس از شکست سنگين 5 بر يک برابر نفت تهران درحالي که براي رسيدن به پرواز تيمش عجله داشت به نشست خبري نيامد و در راه سوار شدن به اتوبوس در مورد اين شکست گفت: نفت تهران از موقعيت‌هاي خود بهتر استفاده کرد و پيروز شد. آنها 4 توپ آوردند و به گل رسيدند.

سرمربي نفت آبادان در مورد شعار تماشاگران مبني بر تباني گفت: اين شعارها را بشنويد و باور نکنيد. در وجود من چنين چيزهايي پيدا نمي‌شود. اين‌‌ها حرف مفت است و آنها را دنبال نکنيد. تماشاگران نيز بايد صبور باشند. من 3 هفته است که تيم را تحويل گرفتم و نمي‌توانم در اين مدت کار خاصي انجام دهم. شکست امروز در غياب دو بازيکن کليدي ما رقم خورد.

O M I D
04-09-2011, 06:37 PM
تارتار:به خاطر اتفاقات رخ داده از مردم همدان عذرخواهي مي‌كنم

سرمربي راه‌‌آهن گفت: تيم پاس را دوست دارم و مي‌خواهم در ليگ برتر بماند اما آنها بايد داخل زمين نتيجه بگيرند.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مهدي تارتار پس باخت يک بر صفر مقابل پاس همدان گفت: از نظر فني خوب بوديم اما کمک داور عملکرد بدي داشت و پنالتي‌اي که عليه ما اعلام کرد اصلا درست نبود. اميدوارم نتايج داخل زمين مسابقه رقم بخورد اما متاسفانه اين طور نيست.
وي افزود: من تيم پاس را دوست دارم و مي‌خواهم در ليگ برتر بماند اما آنها بايد داخل زمين نتيجه بگيرند.

تارتار درباره درگيري‌هاي رخ داده پس از پايان بازي بين بازيکنان اين تيم و تيم داوري گفت: من از مردم همدان بابت بروز چنين اتفاقات عذرخواهي مي‌کنم. اين اتفاقات به دليل حساسيت‌هاي ايجاد شده در جريان مسابقه و عصبانيت بازيکنان ما پيش آمد.

سرمربي راه آهن در پاسخ به اين سؤال که به نظر مي‌رسيد ابوذر رحيمي بازيکن اين تيم با مشت به صورت مدير روستا زده است گفت: من بعيد مي‌دانم چنين اتفاقي رخ داده باشد.

تارتار در پايان در مورد اينکه در اين تيم مي‌ماند يا خير، گفت: کادر مديريتي در اين باره با من صحبتي نکرده است. هميشه براي مديريت راه آهن تلاشم را کرده‌ام.

O M I D
04-09-2011, 06:38 PM
هفته بيست و نهم ليگ برتر
ذوب‌آهن چشم انتظار لغزش سپاهان/ پرسپوليس با يک امتياز هم راضي مي‌شود!

بيست و نهمين هفته از مسابقات فوتبال ليگ برتر در حالي عصر يکشنبه به اتمام مي رسد که تيم‌هاي مدعي سپاهان و ذوب آهن اصفهان رقابت نزديکي در بالاي جدول دارند و هر کدام سقوط و اشتباه ديگري را انتظار مي‌کشند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سپاهان صدرنشین 58 امتیازی لیگ برتر است و با حاشیه امنیت پنج امتیازی بالاتر از دیگر رقبا ایستاده است. این تیم در هفته بیست و نهم لیگ برتر میهمان مس کرمان است و در این درحالی است که رقیب همشهری‌اش ذوب آهن از پرسپولیس پذیرایی می کند. البته در روز پایانی از هفته بیست و نهم لیگ برتر یک بازی حساس نیز بین تراکتورسازی و استقلال برگزار می شود که نتیجه آن برای دو تیم اصفهانی بالای جدول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در زیر اشاره‌ای گذرا به دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر خواهیم داشت:
ذوب آهن اصفهان - پرسپولیس تهران
سپیدپوشان اصفهانی با دو تساوی مقابل راه آهن و تراکتورسازی و شکست برابر ملوان بندرانزلی صدرجدول را از دست دادند تا سپاهان با 58 امتیاز از آنها پیشی بگیرد. و حالا ذوب آهن است که باید سایه به سایه سپاهان برود و در انتظار شکست و توقف رقیب همشهری باشد. صدرنشین پیشین جدول رده بندی لیگ برتر برای ماندن در کورس قهرمانی باید در تمام دیدارهای پیش رو برنده باشد و البته منتظر توقف دیگر مدعیان.
ذوب آهن پس از پیروزی 3 بریک مقابل الریان قطر در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و نزدیک شدن به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها با روحیه‌ای مضاعف به دیدار تیم علی دایی می رود، تیمی که این روزها تساوی برایش به اندازه پیروزی ارزش دارد!
منصور ابراهیم‌زاده که به اهمیت دیدارهای پیش روی تیمش در لیگ برتر واقف است، به درستی اشاره به این دارد که اگر "ذوب آهن پرسپولیس را شکست دهد، قهرمان لیگ برتر می شود". بازی با پرسپولیس یکی از دیدارهای سخت تیم او در هفته‌های پایانی است که اگر با پیروزی سبزپوشان همراه شود، شانس قهرمانی آنها را دوچندان می کند به ویژه اینکه اگر با شکست و توقف زردپوشان اصفهانی در بازی با مس کرمان همراه شود.
پرسپولیس حریف هفته بیست و نهم ذوب آهن اوضاعی بحرانی دارد. پس از تساوی با شهرداری تبریز در هفته بیست و ششم لیگ برتر دو شکست برابر ملوان بندرانزلی و استقلال تهران در کارنامه سرخپوشان به ثبت رسید و البته در این بین آنها به دو تساوی مقابل الوحده امارات و بنیادکار ازبکستان نیز دست یافتند که خصوصا از تساوی دوم بسیار راضی بودند و به نظر می رسد اگر بتوانند یک امتیاز هم از ذوب آهن بگیرند کاملا راضی خواهند بود. سرخپوشان که روندی نزولی را در پیش گرفته‌اند، به دنبال برتری فولاد خوزستان مقابل سایپای البرز به رده ششم جدول سقوط کردند تا بازی با ذوب آهن برای آنها اهمیتی دوچندان پیدا کند.
تیم پرسپولیس که در فصل جاری ضعیف ترین نتایج تاریخ خود را کسب کرده است، برای اعاده حیثیت و به قول دایی "بدست آوردن دل هواداران" به مصاف ذوب آهن می رود تا شاید با سه امتیاز از زمین خارج شود. اینکه تیم او بتواند از پس تیم خوب و باانگیزه اصفهانی برآید از نظر هواداران پرسپولیس هم تقریبا بعید به نظر می رسد که اگر غیر از این بود، 88 درصد از آنها به شکست این تیم مقابل ذوب آهن در سایت باشگاه رای نمی دادند!
نتیجه دیدار رفت: پرسپولیس تهران 2 - ذوب آهن اصفهان صفر
مس کرمان - سپاهان اصفهان
نارنجی پوشان کرمانی که در نیم فصل اول لیگ برتر یکی از بهترین تیم‌های فوتبال ایران بودند، در نیم فصل دوم سقوطی آزاد داشته‌اند. تیم مرفاوی 6 هفته است که پیروز نشده و به رده هشتم جدول سقوط کرده است. مس کرمان این هفته در خانه پذیرای صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر است، آنهم در شرایطی که مدعیان انتظار شکست سپاهان را می کشند و در آرزوی پیروزی تیم مرفاوی هستند.
مسیر تیم امیر قلعه نویی برای رسیدن به قهرمانی هموارتر از دیگر تیم‌هاست. این تیم با پنج امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده خود در جاده هموار موفقیت گام برمی دارد و فقط کافی است از 6 بازی پیش رو و 18 امتیاز ممکن 13 امتیاز کسب کند، آنوقت رویای قهرمانی دیگر تیم‌ها نقش برآب می شود و بازهم جام قهرمانی به اصفهان می رود.
بازی مس کرمان - سپاهان اصفهان تنها جدال یک تیم مدعی با تیمی از میانه جدول نیست. این بازی جدال دوباره امیر قلعه نویی و صمد مرفاوی است. این دو که روزی با هم استقلال را هدایت می کردند، فصل گذشته رودرروی هم ایستادند و چه حرف‌ها که مستقیم و غیرمستقیم علیه هم نزدند. جدال آنها در نیم فصل اول که به تساوی یک بریک انجامید باید دید چه تیمی در بازی عصر فردا برنده می شود. مدعیان که آرزو می کنند مس برنده شود!
نتیجه دیدار رفت: مس کرمان یک - سپاهان اصفهان یک
استقلال تهران - تراکتورسازی تبریز
اوضاع و احوال استقلال از این بهتر نمی شود. این تیم در لیگ برتر با دو پیروزی برابر صبای قم و پرسپولیس تهران جایگاه خود را در رده سوم جدول استحکام بخشیده و حالا نگاه به سکوهای اول و دوم دارد. استقلال می تواند در هفته بیست و نهم لیگ برتر صدرنشین شود اگر، پرسپولیس از ذوب آهن امتیاز بگیرد و این تیم بتواند در ورزشگاه آزادی تراکتورسازی را شکست دهد.
استقلال برای رسیدن به این هدف می تواند روی توانایی خود و البته حمایت تماشاگرانش حساب کند اما اینکه پرسپولیس بتواند مقابل ذوب آهن بایستد، آنهم با شرایطی که تیم دایی دارد، تقریبا بعید به نظر می رسد. آبی پوشان که در رقابت‌های لیگ برتر تاکنون موفق به شکست تراکتورسازی نشده‌اند، با هدف شکستن طلسم این تیم و البته صعود یک پله‌ای در جدول به مصاف تیم کمالوند می روند.
نتیجه دیدار رفت: تراکتورسازی تبریز یک - استقلال تهران یک
- برنامه دیدارهای باقی مانده از هفته بیست و نهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:
یکشنبه - 21/01/90
* ذوب‌آهن اصفهان ـ پرسپولیس تهران، ساعت 16:45، ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان
* مس کرمان ـ سپاهان اصفهان، ساعت 17، ورزشگاه باهنر کرمان
* استقلال تهران ـ تراکتور‌سازی تبریز، ساعت 19، ورزشگاه آزادی

O M I D
04-09-2011, 06:43 PM
چهار بازيکن استيل‌آذين کنار گذاشته شدند/ ياوري: هدايتي تصميم مي‌گيرد

از سوي کادر فني تيم فوتبال استيل آذين مهرزاد معدنچي، محمد غلامي، حسن اشجاري و حسين کعبي تا پايان فصل از اين تيم کنار گذاشته شدند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg یاوری در مورد کنار گذاشتن حسین کعبی، محمد غلامی، حسن اشجاری و مهرزاد معدنچی از تیم استیل آذین گفت: من نامه‌ای به حسین هدایتی مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه نوشته ام و به ایشان اعلام کردم موقتا این بازیکنان به مرخصی بروند.
وی ادامه داد: من آنها را اخراج نکردم و به کار بردن لفظ اخراج صحیح نیست. من به آنها در این 5 بازی مرخصی دادم و باشگاه طبق قرارداد با آنها برخورد خواهد کرد. ضمن اینکه تا حسین هدایتی این نامه را تائید نکند، سندیتی نخواهد داشت.
سرپرست تیم فوتبال استیل آذین با بیان اینکه در این تیم اختیار تام دارد، خاطرنشان کرد: کنار گذاشتن این بازیکنان نگران کننده نیست و تیم از آن ضربه نخواهد خورد.
وی افزود: حتما استیل آذین در لیگ می‌ماند زیرا تیم پتانسیل بالایی دارد و من هم بعد از دیدار با شاهین در رختکن گفتم باید تفکرات و ذهنیت خود را درست کنید تا شرایط به سود شما تغییر کند. من ایمان دارم در این دیدارهای باقیمانده امتیاز لازم را برای حفظ تیم در لیگ برتر کسب خواهیم کرد.
یاوری با اشاره به اینکه وضعیت علی پروین خوب است و احوالش را جویای می‌شود، در پایان در مورد دیدار با پرسپولیس گفت: کدام بازی‌ها برای ما حساس نیست، در هفته‌های پایانی همه مسابقات سخت است و ما تنها به فکر کسب امتیاز لازم در این دیدارهای هستیم.

O M I D
04-09-2011, 06:52 PM
تيم فوتبال مس كرمان با دو غايب به مصاف سپاهان اصفهان مي رود تيم مس کرمان در هفته بيست و نهم از رقابت هاي ليگ برتر فوتبال فردا يکشنبه با دو غايب به مصاف تيم سپاهان اصفهان خواهد رفت. -------------------------------------------------------------------------------- پزشک و فيزيوتراپ تيم مس کرمان نشان کرد: ''احمد حسن زاده'' از ناحيه مهره هاي کمر دچار آسيب ديدگي شده است و به ديدار مس مقابل سپاهان نخواهد رسيد. ''مهدي مداحي'' افزود: همچنين ''حسين بابايي'' از ناحيه رباط داخلي زانو با آسيب ديدگي روبرو شده و تا پايان فصل قادر به تمرين نخواهد بود. وي ادامه داد: ''فرهاد سالاري'' نيز که از ناحيه مچ پا آسيب ديده بود پس از انجام چند جلسه فيزيوتراپي آمادگي لازم را به دست آورده و به ديدار فردا مقابل سپاهان مي رسد. مداحي اظهار داشت: ''محمدجواد حيدري'' نيز از که از ناحيه عضلات کشاله با آسيب ديدگي روبرو شده بود، بهبود يافته و مي تواند در ديدار فردا به ميدان برود. پزشک و فيزيوتراپ تيم مس کرمان خاطر نشان کرد: ساير بازيکنان تيم در آمادگي خوبي به سر مي برند و در هفته گذشته تمرينات خوب و با نشاطي را انجام داده اند. تيم مس کرمان در حال حاضر با 40 امتياز در جايگاه هشتم جدول رده بندي ليگ برتر قرار دارد و فردا يکشنبه در ادامه اين رقابت ها ميزبان تيم سپاهان اصفهان خواهد بود.

O M I D
04-09-2011, 06:56 PM
نامه فيفا به پرسپوليس درباره دستيار وينگادا و سفر 20 بازيكن به اصفهان

مسئولان فيفا در نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس خواستار بررسي دقيق پرونده دستيار وينگادا شدند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg نلو وينگادا سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس به همراه دستيارانش به دليل عدم پرداخت مطالباتشان از باشگاه پرسپوليس به فيفا شکايت کرده‌اند. از همين رو مسئولان فيفا در نامه‌اي خواستار بررسي دقيق پرونده يکي از دستياران وينگادا به نام کاروانهو را شدند.
باشگاه پرسپوليس نيز در نامه‌اي به فيفا توضيحات لازم را در خصوص شبهات در اين پرونده را ارائه کرد.
مسئولان فيفا اعلام کردند به زودي در خصوص پرونده کاروانهو اعلام نظر خواهند کرد.
* با تشخيص علي دايي و باتوجه به سرماخوردگي مازيار زارع و مصدوميت جزئي وحيد هاشميان 20 بازيکن همراه قرمزپوشان به اصفهان سفر خواهند کرد. قرار است فردا نام دو بازيکن از ليست پرسپوليسي‌ها در اصفهان براي ديدار مقابل ذوب آهن خط بخورد.

O M I D
04-09-2011, 06:58 PM
دايي در جلسه كميته فني اعلام كرد:تغييرات اجباري در تركيب پرسپوليس در ديدار با ذوب‌آهن

سرمربي پرسپوليس از تغييرات اجباري در ترکيب تيمش براي ديدار با ذوب‌آهن خبر داد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، جلسه کميته فني باشگاه پرسپوليس امروز (شنبه) با حضور کادر فني و سرپرست باشگاه برگزار شد.
رسايي مشاور اجرايي باشگاه درباره جزييات اين جلسه گفت: در اين جلسه در رابطه با بازي برابر استقلال، بنيادکار و بازي فردا برابر ذوب آهن صحبت شد و کادر فني توضيحات لازم درباره اين بازي‌ها را ارائه دادند. دايي از عملکرد تيم رضايت داشت و گفت ما در اين بازي همه کار کرديم جز گل زدن. تاکتيک درست و بازي منطقي در اين دو بازي ارائه داديم و فقط توپ‌ها وارد دروازه نشد.
رسايي گفت: دايي از تغييرات اجباري در ديدار برابر ذوب آهن به علت مصدوميت برخي بازيکنان خبر داد و اعلام کرد که 20 بازيکن در سفر به اصفهان حضور خواهند داشت. دايي روحيه بازيکنان براي ديدار فردا را خوب ارزيابي کرد. در اين جلسه راجع به احکام AFC براي ديدار با الوحده نيز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

O M I D
04-09-2011, 07:06 PM
محمود فكري:بازي با تراكتورسازي بسيار حساس است

مربي تيم فوتبال استقلال تهران ديدار فرداي تيمش برابر تراکتورسازي تبريز را بسيار حساس توصيف کرد و ابراز اميدواري کرد هواداران استقلال در بازي فردا حضور چشمگيري داشته باشند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg محمود فکري در کنفرانس پيش از ديدار تيم هاي استقلال و تراکتورسازي در جمع خبرنگاران گفت: بازي فردا براي ما بسيار حساس است و ما در آن بازي علاوه بر اين که به فکر کسب سه امتياز و رسيدن به سهميه ليگ قهرمانان هستيم در انديشه قهرماني نيز هستيم. با توجه به اين که تراکتورسازي داراي پتانسيل بالا و بازيکنان خوبي است و در برابر ما با انگيزه بازي مي‌کند بايد بگويم فردا بازي سختي در پيش داريم ولي تنها به کسب سه امتياز بازي مي‌انديشيم.
وي در ادامه در پاسخ به اين سوال که آيا غيبت فرهاد مجيدي در بازي فردا براي استقلال مشکل ساز نمي‌شود؟ اظهار کرد: فرهاد مجيدي بازيکني بسيار بزرگ و وجود او براي ما بسيار با ارزش است. او براي ما وزنه بسيار سنگيني است ولي بازيکنان جايگزين جاي خالي او را در تيم پر خواهند کرد.
فکري در ادامه درباره وضعيت مجتبي جباري نيز گفت: مجتبي مشکلي با تيم ندارد و در حال حاضر مانند ساير بازيکنان در تمرينات شرکت مي‌کند. در بازي‌هاي آينده اگر کادر فني صلاح بداند از او نيز استفاده خواهد کرد.
در ادامه خبرنگاري از فکري پرسيد نظرش درباره صحبت‌هاي پرويز مظلومي که از نزديکي زمان بازي‌هاي استقلال در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا انتقاد کرده بود، چيست؟ که او در پاسخ گفت: در چند هفته اخير بازي‌هاي ما بسيار فشرده برگزار شده و آقاي مظلومي از بابت مصدوميت احتمالي بازيکنان تيم نگران است. البته بايد به سازمان ليگ برتر نيز حق داد که بازي‌ها را اين گونه برگزار کند ، چرا که آن‌ها مجبور هستند رقابت‌هاي ليگ برتر را زودتر تمام کنند.
فکري در ادامه در پاسخ به اين سوال که براي جلوگيري از حرکات تاکتيکي مهاجمان تراکتورسازي چه فکري کرده ايد ، اظهار کرد: ما در بازي فردا در درجه اول برنامه خودمان را در حمله و دفاع پياده مي‌کنيم و سپس به نقاط قوت حريف مي‌پردازيم. سعي مي‌کنيم مانع گل زني مهاجمان حريف شويم. ما در جلسات تمرين نقاط قوت و ضعف حريف را به بازيکنان گوش زد کرديم و سعي مي‌کنيم در بازي از آن‌ها استفاده کنيم.
وي در پايان درباره هواداران تيم نيز گفت: هواداران ما در بازي‌هاي آينده نقش زيادي دارند و مي‌توانند با حضورشان در ورزشگاه و حمايت ما کمک کنند که بتوانيم به هدفمان که قهرماني است دست پيدا کنيم . در بازي فردا نيز اميدوارم هواداران بي‌شمار استقلال به ورزشگاه بيايند.

O M I D
04-09-2011, 07:09 PM
برهاني: طوري براي استقلال بازي مي‌كنم كه فيكس تيم ملي شوم

مهاجم استقلال گفت: از اين پس طوري براي استقلال بازي مي‌کنم که در تيم ملي به مهره‌ ثابت تبديل شوم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg آرش برهاني در خصوص آخرين شرايط استقلال قبل از ديدار فردا با تراکتورسازي تبريز تصريح کرد: بازي بسيار سختي در پيش داريم. تراکتورسازي تيم بسيار خوبي است و از مربي با دانشي بهره مي‌برد اما بازيکنان استقلال انگيزه‌ زيادي براي کسب امتياز اين مسابقه دارند و براي اينکه از کورس قهرماني عقب نيفتيم تنها به پيروزي در اين بازي فکر مي‌کنيم.
وي در پاسخ به اين سؤال که آيا شانسي براي قهرماني استقلال قائل است يا خير گفت: ما هم مثل ديگر تيم‌ها شانس داريم و به همان اندازه که سپاهان و ذوب آهن مدعي قهرماني هستند ما هم مي‌توانيم به اين عنوان دست پيدا کنيم.
مهاجم استقلال که در ديدارهاي گذشته اين تيم موفق به گلزني شده در پاسخ به سوال مبني بر اينکه قبول دارد در اين يکي دو فصل اخير دچار نوسان شده و در بعضي بازي‌ها خوب و در برخي ديگر ضعيف ظاهر مي‌شود، گفت: فکر مي‌کنم بزرگترين نقطه ضعف من مسائل روحي و رواني است که بايد آن را حل کنم. قبول دارم در يکي دو فصل اخير به خصوص فصل گذشته تمرکز روحي نداشته‌ام اما هر گاه انگيزه داشتم توانستم براي استقلال موفق عمل کنم.
برهاني اضافه کرد: خدا را شکر مي‌کنم که اين روزها شرايط خوبي دارم و توانستم براي استقلال در چند بازي اخير گل زني کنم.
برهاني در خصوص اينکه آيا شانسي براي آقاي گلي در مسابقات اين فصل دارد يا خير گفت: بازي‌هاي کمي تا پايان ليگ باقي مانده اما سعي مي‌کنم با درخشش در چند بازي آخر خودم را به صدر جدول گلزنان نزديک کنم.
اين بازيکن در خصوص حضور کارلوس کي‌روش در بازي گذشته استقلال و اينکه گفته مي‌شود سرمربي تيم ملي از بازي او خوشش آمده است گفت: دوست دارم اول براي استقلال طوري بازي کنم که نظر سرمربي تيم ملي هم جلب شود و وقفه کوتاه دوري از تيم ملي را فراهم کنم.
وي در پايان گفت: حال ديگر با تجربه‌تر شده‌ام و با توجه به اينکه هميشه در تيم ملي کار سختي داشته‌ام مي‌خواهم جبران مافات کرده و خودم را در تيم ملي تثبيت کنم.

O M I D
04-09-2011, 07:13 PM
نبرد مرفاوي و قلعه‌نويي يك روز پيش از مسابقه آغاز شد

سايت باشگاه مس کرمان مدعي شد مربيان سپاهان به طور مخفيانه در تمرين مس حاضر شده‌اند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سايت باشگاه مس کرمان نوشت: "تيم فوتبال مس امروز تمرين داشت و از نکات قابل توجه اين تمرين حضور کريم بوستاني، مربي دروازه‌بان‌ها و يکي از اعضاي کادر فني تيم سپاهان در پشت سکوهاي بخش شمالي ورزشگاه نزديک به دروازه تمريني تيم مس بود که پس از رويت آنها از سوي کادر پزشکي تيم مس به سرعت توسط يک دستگاه خودروي پرايد ورزشگاه را ترک کردند.
جالب اينجاست که پس از تماس سرپرست تيم فوتبال مس با سرپرست سپاهان جهت سوال در اين خصوص و دعوت محترمانه به حضور در رختکن و پذيرايي از کادر فني سپاهان سرپرست آن تيم عنوان کرد که هيچ يک از بايکنان و کادر فني اين تيم هنوز به کرمان نرسيده اند.
اين موضوع هم از نکات جالب توجه و منحصر به فردي است که بعضي‌ها در فوتبال ايران باب کرده‌اند که لابد قرار است فوتبال ما را به فوتبال روز دنيا نزديک کند. "

O M I D
04-09-2011, 07:14 PM
عليزاده: براي شكست استقلال به تهران آمده ايم

مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت:‌ استقلال تيم بزرگي است اما ما با آمادگي کامل و تنها براي شکست آنها به تهران آمده ايم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg علي عليزاده روز شنبه پيش از ديدار صدر جدولي تيم هاي استقلال تهران و تراکتورسازي تبريز، افزود: بازي فردا (يکشنبه) به دليل آمادگي بالاي بازيکنان هر 2 تيم بازي زيبايي خواهد شد.
به گفته وي تيم استقلال تا به اين هفته خوب بازي کرده و نتايج قابل قبولي نيز گرفته و اين در حالي است که تراکتورسازي به آنچه که حقش بوده نرسيده است.
مهاجم تيم تراکتورسازي تبريز تصريح کرد: ‌با اين همه ما براي شکست يکي از تيم هاي بزرگ فوتبال کشورمان به تهران آمده ايم و از هيچ کوششي براي رسيدن به اين مهم دريغ نخواهيم کرد.
عليزاده که سابقه بازي در تيم استقلال را نيز در کارنامه خود دارد در اين خصوص نيز گفت: هر بازيکني دوست دارد مقابل تيم سابق خود خوب بازي کرده و بدرخشد که در مورد من نيز اين مساله صدق مي کند با اين حال مهم براي من پيروزي برابر استقلال است.
وي درخصوص تازه ترين شرايط جسماني و ذهني بازيکنان تيم تراکتورسازي اظهار داشت: خوشبختانه تراکتورسازي براي اين بازي محروم و مصدوم ندارد. ما ‌با تمام قوا به تهران آمده ايم تا علاوه بر ارايه يک بازي خوب نتيجه را نيز از آن خود کنيم.
مهاجم سابق تيم فوتبال استقلال تهران در ادامه ابراز اميدواري کرد: ديدار فرداي اين 2 تيم همانند بازي رفت جذاب و پرافت و خيز باشد تا تماشاگران از آن لذت ببرند.
وي با اشاره به نتيجه تساوي ديدار رفت افزود: در آن بازي اگر داور گل صحيح ما را مردود اعلام نمي کرد ما برنده بوديم از اين رو شکست استقلال درتهران کار دشواري نيست.
عليزاده درخصوص تماشاگران تبريزي نيز گفت: شک نکنيد تماشاگران و علاقمندان به تيم تراکتورسازي فردا نيز ما را تنها نخواهند گذاشت و به ورزشگاه خواهند آمد تا ما را تشويق کنند.
تيم هاي استقلال تهران و تراکتورسازي تبريز فردا (يکشنبه)‌ در ادامه رقابت هاي هفته بيست ونهم ديدارهاي ليگ برتر با يکديگر ديدار خواهند کرد.

O M I D
04-09-2011, 07:16 PM
مصدوميت در اردوي پرسپوليس پيش از بازي با ذوب‌آهن

پزشک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: غلامرضا رضايي قادر به همراهي تيم در بازي برگشت مقابل ذوب آهن نيست.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg فريد زرينه در مورد آخرين وضعيت بازيکنان پرسپوليس، به سايت رسمي اين باشگاه گفت: غلامرضا رضايي مدت هاست که از ناحيه عضلات زير شکم دچار مصدوميت شده که متاسفانه طي روزهاي اخير وضعيت او بدتر شده است و نمي تواند تيم را در بازي برگشت مقابل ذوب آهن همراهي کند.

وي افزود: از طرفي وحيد هاشميان نيز در تمرين امروز از ناحيه عضله ران دچار مصدوميت شده که با اين وجود امکان حضور او در برابر ذوب آهن وجود دارد و به همين خاطر وي به همراه تيم به اصفهان مي آيد تا فردا و پس از بررسي مجدد در مورد وي تصميم گيري شود.

زرينه خاطرنشان کرد: مازيار زارع نيز دچار سرماخوردگي شده، ولي پيش بيني مي‌شود تا فردا وضعيت وي بهبود يابد و در ترکيب سرخ پوشان حضور داشته باشد.

O M I D
04-09-2011, 07:16 PM
باشگاه پيكان از صباي قم شكايت مي‌كند

باشگاه پيکان قزوين از باشگاه صباي قم شکايت مي‌کند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg به نقل از سايت باشگاه پيکان قزوين، در پي مصاحبه سخنگوي باشگاه صبا،‌ موسسه فرهنگي ورزشي ايران خودرو اعلام کرد، حق شکايت از اين اظهارات واهي و بي پايه را براي خود محفوظ داشته و اعلام مي‌دارد همچنان با توکل به خداي بزرگ و خداي مهدي (عج) در مقابل نامرادي‌ها و کج سليقه‌ايي‌ها در جهت حفظ و پويايي ورزشي سالم و ورزشکاري متعهد خواهد ايستاد.
در پايان به نقل از شهيد بهشتي اعلام مي دارد "بهشت را به بها دهند نه به بهانه. "

O M I D
04-09-2011, 07:19 PM
دسوزا براي سفر به ازبكستان مشکل دارد

مسئولان استقلال تاکنون نتوانستند شرايط را براي سفر خارجي دوباره وي همراه تيم مهيا کنند و به احتمال فراوان اين بازيکن زمان پرواز آبي ها به تاشکند در تهران مي ماند.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg فيليپ دسوزا هافبک برزيلي تيم استقلال که پيش از سفر تيم استقلال به کشور عربستان در فرودگاه با مشکل خروجي روبه رو شده براي سفر اعضاي اين تيم به کشور ازبکستان به منظور برگزاري ديدار برگشت مقابل پاختاکور نيز با مشکل روبه رو است و شرايط سفر به اين کشور را بدست نياورده است.
دسوزا توانست پس از دريافت مجوز کار موقت، از عربستان وارد تهران شود اما مسئولان استقلال تاکنون نتوانستند شرايط را براي سفر خارجي دوباره وي همراه تيم مهيا کنند و به احتمال فراوان اين بازيکن زمان پرواز آبي ها به تاشکند در تهران مي ماند و تمرينات اختصاصي خود را دنبال مي کند تا زماني که اعضاي تيم از سفر باز گردند.
گفتني است پس از اتمام زمان مجوز کار اين بازيکن در تهران و تيم استقلال شرايط براي تمديد زمان اين مجوز فعاليت مهيا نشده است و به همين علت تا زماني که مراحل اداري مجوز دسوزا طي شود و وي بتواند فعاليت خود را در کشور ديگري به جز برزيل ادامه دهد اين بازيکن شرايط همراهي استقلال را ندارد.

O M I D
04-09-2011, 07:19 PM
بوستاني: نيازي به‌حضور مخفيانه در تمرين‌ مس نداريم؛‌ براي ديدن زمين رفته بودم

مربي دروازه‌بانان تيم فوتبال سپاهان گفت: براي ديدن زمين چمن ورزشگاه باهنر کرمان رفته بوديم و نمي‌دانستم تيم مس تمرين دارد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg کريم بوستاني در مورد حضور مخفيانه‌‌اش در تمرين تيم مس کرمان که سايت باشگاه مس ادعا کرده بود گفت: من فقط براي ديدن زمين بازي ورزشگاه باهنر کرمان رفته بودم و اصلا نمي‌دانستم تيم مس تمرين دارد و وقتي ديدم که مس در حال تمرين است نماندم و از آنجا دور شدم. به جان بچه‌ام قسم مي‌خورم که نمي‌خواستم تمرين مس را نگاه کنم.
وي ادامه داد: نيازي به اين کار نداريم زيرا تيم ما آناليزور دارد و فيلم بازي‌هاي مس را آناليز کرده‌ايم. ضمن اينکه اين کار اخلاقي نيست که بخواهم مخفيانه در تمرين تيم مس حاضر شوم.
تيم مس کرمان فردا در هفته بيست و نهم ليگ برتر ميزبان سپاهان،‌ صدرنشين ليگ است.

O M I D
04-09-2011, 07:20 PM
مجيد بصيرت:مس را دست كم نمي‌گيريم

مجيد بصيرت گفت: درست است که مس در بازي‌هاي گذشته نتايج خوبي نگرفته ، اما اين تيم را دست کم نمي‌گيريم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سرپرست تيم فوتبال سپاهان درباره آخرين شرايط تيمش پيش از ديدار با مس کرمان در هفته بيست و نهم ليگ برتر اظهار کرد: خوشبختانه شرايط خوبي داريم و فقط سه بازيکن مان را براي اين بازي در اختيار نداريم . خسرو حيدري ، ميلوراد يانوش و کريميان غايبانمان در اين بازي هستند.
وي ادامه داد: قصد داريم که يک بازي خوب را در برابر مس انجام دهيم ، نبايد فکر کنيم که با پنج امتياز اختلاف در صدر جدول کار تمام شده است . بلکه ما تازه کارمان سخت شده است داشتن حس قهرماني مهم است ، انشاءاله اين شش بازي باقي مانده را هم به سلامت ردمي‌کنيم و براي يکبار ديگر قهرمان ليگ مي شويم .
بصيرت درباره مس هم گفت: درست است که مس در چند بازي گذشته نتيجه نگرفته، اما همه تيم‌ها قدرتمندند و نمي توانيم مس را در اين بازي دست کم بگيريم. آن‌ها هم کادر فني خوب و بازيکنان بزرگي دارند. اما ما هم سپاهان هستيم و براي کسب هر سه امتياز بازي به ميدان مي‌رويم.
سرپرست سپاهان درباره صدر نشيني اين تيم در اين فصل، گفت: ما سال گذشته هم در ابتداي فصل در رده‌هاي پايين بوديم اما به مرور بهتر شديم و خود را بالا کشيديم و در نهايت هم قهرمان ليگ شديم. در حال حاضر بيست و سه ، چهار هفته است که نباخته‌ايم و تاکنون در ليگ امسال تنها دو باخت داشته ايم که مقابل ذوب آهن و استقلال بوده است.
وي ادامه داد: ما از ابتداي فصل تيم را براي قهرماني بسته بوديم، اما مشکلات زيادي از جمله حضور بازيکنانم در تيم ملي گريبان گيرمان شد که اين شرايط کمي ما را اذيت مي کرد . اما هنگامي که بازي‌هاي تيم ملي تمام شد و بازيکنانمان را در اختيار داشتيم شرايط براي ما بهتر شد و توانستيم با همفکري و رفاقت ميان بازيکنان صدر جدول را در اختيار گيريم .

O M I D
04-10-2011, 04:25 PM
در پي تکرار اشتباهات داوري؛باشگاه سايپا کتبا به سازمان ليگ برتر شکايت کرد در پي تکرار اشتباهات فاحش داوري در سه ديدار اخير تيم سايپا اين باشگاه طي نامه‌اي کنبي به سازمان ليگ برتر شکايت کرد. -------------------------------------------------------------------------------- بدنبال اشتباهات مکرر و فاحش داوری در دیدار تیم فوتبال سایپا مقابل تیم‌های شاهین بوشهر، استیل آذین و فولاد خوزستان، باشگاه سایپا طی نامه‌ای به سازمان لیگ فدراسیون فوتبال نسبت به نحوه قضاوت داوران حاضر در لیگ اعتراض کرد. در این نامه آرش کوشا مدیرعامل باشگاه سایپا خطاب به عزیزالله محمدی رئیس سازمان لیگ برتر آورده است: مستحضرید که با ورود لیگ برتر به هفته‌های پایانی و حساسیت‌های برآمده از نتایج آن چه برای تیم‌های مدعی قهرمانی و چه آن دسته از تیم‌هایی که خطر سقوط به دسته پایین‌تر را احساس می کنند، تصمیمات داوری می تواند تعیین کننده و سرنوشت ساز باشد و حقیقتی که جفای آن طی سه هفته 27 و 28 و 29 لیگ در مصاف با تیم‌های شاهین بوشهر، استیل آذین تهران و فولاد خوزستان به تیم سایپا شده است. کوشا افزوده است: این بی مهری بدلیل اتکا سایپا به چارچوب های قانون محور و اصرار بر اصل معاضدت با سازمان لیگ برتر فوتبال، علی رغم تاوان سنگین تاکنون با متانت و بردباری تحمل شده است. امری که نمی تواند دلیلی بر توقع ما برای توجه به نظارت و دقت بیشتر در انتخاب کادر داوری و زمینه‌های افزایش انصاف در مستطیل سبز مقابل حریفان آتی باشد. در پایان این نامه تصریح شده است: خواهشمند است برپایه تدابیری که عرفا و عقلا از جنابعالی در راهبری امور لیگ سراغ دارد نسبت به کاهش دغدغه‌ها و نگرانی‌ها اهتمام مجدانه مبذول شود.

O M I D
04-10-2011, 04:32 PM
معدنچي، كعبي، اشجاري و غلامي نظاره‌گر تمرين امروز استيل آذين

چهار بازيکن اخراجي استيل آذين امروز نظاره‌گر تمرين تيم بودند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026773.jpg به نقل از سايت باشگاه استيل آذين، تمرينات اين تيم عصر امروز و پس از جلسه هدايتي با بازيکنان و کادرفني در ورزشگاه دستگردي پيگيري شد.
در اين تمرين ابتدا به مدت 60 دقيقه جلسه‌اي بين بازيکنان و کادرفني و حسين هدايتي، مالک باشگاه پشت در‌هاي بسته برگزار شد و سپس با دستور ياوري تمرينات شروع شد.
در ابتداي تمرين، بازيکناني که در ديدار برابر شاهين بازي کرده بودند به ريکاوري پرداختند و بازيکنان ذخيره در ديداري تدارکاتي به مصاف يکي از تيم‌هاي پايه خود رفتند.
معدنچي، کعبي، اشجاري و غلامي که تا پيش از حضور در کميته انضباطي حق حضور در تمرينات را ندارند پس از جلسه تنها نظاره گر تمرينات ساير بازيکنان استيل آذين بودند.
ياوري به بازيکنان ذخيره تذکر داد در صورتي که مي‌خواهند در ترکيب اصلي به ميدان بروند، اين بازي دوستانه را جدي بگيرند و توانايي‌هايشان را نشان دهند.
با درخواست مدير فني تيم و موافقت مالک باشگاه، معدنچي، کعبي، اشجاري و غلامي به کميته انضباطي باشگاه استيل آذين دعوت شدند.
محمود ياوري مدير فني و سرپرست تيم فوتبال استيل آذين پس از شکست مقابل شاهين 4 بازيکن اين تيم را در اختيار باشگاه قرارداد تا درباره ادامه همکاري آنها با استيل آذين تصميم گيري شود.

O M I D
مستندات جديد باشگاه پرسپوليس به كميته انضباطي رسيد

مسئولان باشگاه پرسپوليس مستندات جديدي درباره پرونده هوار ملا محمد به کميته انضباطي ارائه دادند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026785.jpg مسئولان باشگاه پرسپوليس براي چندمين بار پيگير روشن شدن وضعيت پرونده هوار ملا محمد و شکايت از وي شدند. از همين رو مسئولان کميته انضباطي فدراسيون فوتبال مستندات جديدي را از باشگاه پرسپوليس در خصوص اين پرونده خواستار شدند.
در همين رابطه شکري مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس گفت: با توجه به درخواست کميته انضباطي، باشگاه مستندات محکمي را در خصوص محکوم شدن هوار ملا محمد در اختيار شريفي قرار داد تا زودتر تکليف ما با اين بازيکن روشن شود چون همچنان پيگير دريافت مطالباتمان از وي هستيم.

O M I D
تارتار: مديرروستا گفت بازيكنان راه‌آهن به او كاري نداشته‌اند

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن گفت: مديرروستا به من گفت بازيکنان راه‌آهن به او کاري نداشته‌اند و اين حرف اساس ندارد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00005190.jpg مهدي تارتاردر مورد شرايط راه آهن پس از شکست مقابل پاس همدان اظهار داشت: در فوتبال اين مسائل پيش مي آيد. اتفاقات و اشتباهات دست به دست هم داد تا راه آهن شکست بخورد. تيم ما به لحاظ فني مشکلي ندارد. تنها مشکل ما کم دقتي مهاجمان در زدن ضربات آخر است.
وي افزود: خط دفاع ما منسجم است. ضمن اينکه در هر بازي صاحب موقعيت هاي گلزني خوبي مي شويم اما بازيکنان بايد در زدن ضربات آخر دقت لازم را داشته باشند. بازيکنان به لحاظ تمرکز دچار مشکل مي شوند و اين درحالي است که در تمرينات خود بابت دقت در زدن ضربات آخر تمرينات لازم را انجام مي دهيم.
تارتار تصريح کرد: يکي از دلايلي که باعث شده بازيکنان به لحاظ تمرکز دچار مشکل شوند مسائل مالي است. مشکلات را‌ه آهن زماني شروع شد که به لحاظ مالي بازيکنان به موقع تامين نشدند. البته من مي دانم که مديريت باشگاه تلاش مي کند اين مسئله را حل کند. راه آهن چون يک تيم دولتي است در پرداخت مطالبات مالي مشکلاتي دارد. اين تعويق در پرداخت حق و حقوق فقط روي تيم فوتبال تاثير منفي مي گذارد. من تصميم گرفته ام ديگر در مورد مسائل مالي صحبت نکنم و همه تمرکز خود را روي مسائل فني بگذارم.
وي در خصوص شکايت باشگاه پاس از وي به دليل صحبت هاي پس از پايان بازي مبني بر اينکه نتيجه بازي بيرون زمين مسابقه رقم خورده است، گفت: در همدان اتفاق خاصي روي نداد. به خاطر اشتباه کمک داور جو استاديوم بهم ريخت و بازيکنان راه آهن عصباني شدند. من ديروز به مديرروستا زنگ زدم و از او درباره اينکه گفته مي شد بازيکنان راه آهن به وي تعرض کرده اند پرسيدم او گفت اين حرف ها پايه و اساس ندارد و بازيکنان راه آهن به وي تعرضي نکرده اند و فقط بابت عدم بازي جوانمردانه از سوي بازيکنان پاس به او معترض شده اند.
تارتار تاکيد کرد: چون خودم اخراج شده بودم آن لحظه در زمين نبودم و گرنه به بازيکنان خود اجازه نمي دادم به سمت مربي بروند و اعتراضي کنند چون به آنها ارتباطي ندارد که بخواهند حرفي بزنند. در مورد حرفي که پايان بازي هم زدم منظورم به اين مسابقه نبود و به طور کلي از کميته داوران و فدراسيون فوتبال خواستم که حواسشان بيشتر به بازي هاي باقي مانده ليگ باشد تا بازي ها پاک برگزار شود.

O M I D
04-10-2011, 04:33 PM
هواداران ذوب‌آهن 70 درصد فولادشهر را پر مي‌كنند

با تصميم مسئولان استان اصفهان هواداران تيم فوتبال ذوب‌آهن در بازي امروز اين تيم مقابل پرسپوليس تهران 70 درصد از جايگاه تماشاچيان ورزشگاه فولادشهر را در اختيار خود مي‌گيرند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00005431.jpg مسئولان هيات فوتبال اصفهان اعلام کردند که از چهار قسمت سکوهاي روبروي جايگاه واقع در ضلع شرقي ورزشگاه فولادشهر، يک قسمت در اختيار هواداران تيم پرسپوليس قرار گرفته و قسمت جنوبي ورزشگاه نيز در اختيار سرخ‌پوشان قرار مي‌گيرد.
درب‌هاي ورزشگاه فولادشهر از ساعت 13 باز شده و هواداران دو تيم توانسته اند از اين ساعت وارد اين ورزشگاه شوند.
پيش‌بيني‌ها از حضور 8 هزار تا 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه فولادشهر براي تماشاي اين بازي حساس بين تيم‌هاي ذوب‌آهن و پرسپوليس حاکي است.
خبر ديگر اينکه سرخپوشان تهرانی، شنبه شب، با پرواز شماره 729 هواپیمای آسمان و راس ساعت 20:55 تهران را به مقصد اصفهان ترک کردند.
این در حالی بود که پرواز پرسپولیسی ها با یک ساعت و چهل دقیقه تاخیر مواجه شد. سرخپوشان ساعت 21:35 وارد شهر اصفهان شدند و بلافاصله به هتل عباسی، محل اقامت خود رهسپار شدند.
تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و ذوب آهن اصفهان، روز یکشنبه، از ساعت 16:45 در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر می‌روند.

O M I D
04-10-2011, 04:34 PM
مرفاوي: اجازه حاشيه سازي نمي دهم/ آمادگي مس براي شکست سپاهان

سرمربي مس کرمان با اشاره به برخورد شديد با هر گونه حاشيه سازي در تيم گفت: اجازه نمي دهم برخي افراد مسائل حاشيه اي را در تيم مطرح کنند و تنها هدف من تمرکز بازيکنان روي مسائل فني است.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00006978.jpg صمد مرفاوی اظهارداشت: مس کرمان در بازیهای خانگی یکی از تیمهایی بوده است که بهترین نتایج را کسب کرده و در مقابل سپاهان نیز تمام هدف ما ارائه بازی زیبا و کسب نتیجه مطلوب است.
وی ادامه داد: بازیکنان مس همگی در راستای موفقیت تیم تلاش می کنند و در این راستا از هیچ کوششی دریغ ندارند و اجازه حاشیه سازی در تیم را به کسی نخواهم داد.
وی گفت: کادر فنی نیز تمام تمرکزش روی مسائل فنی است و طی هفته گذشته تمرینات مناسبی را برای دیدار مقابل سپاهان انجام داده ایم.
این مربی افزود: مس کرمان همچنان رکورد شکست ناپذیری لیگ برتر امسال را با 16 بازی پیاپی بدون شکست با خود دارد و همچنان بازیکنان تیم با نشاط و انگیزه در تمرینات و بازیها حضور می یابند.
مرفاوی خاطرنشان کرد: در بازیهای گذشته بد شانسی و از دست رفتن موقعیتهای گل زنی تنها دلیل باخت تیم بوده است بگونه ای که در هر بازی چندین موقعیت گل از دست رفت.
وی درخصوص از دست دادن سهمیه آسیا نیز گفت: بازیکنان ما کم تجربه هستند اما برخی تیمها با ترکیبی ثابت سالهاست کنار یکدیگر بازی می کنند و این همان ابزاری است که سایر تیمها دارند و تیم مس ندارد.
وی در خصوص دیدار امروز با سپاهان گفت: هواداران مس کرمان باید با حضور گسترده خود در ورزشگاه شرایطی را مهیا کنند که بازیکنان انگیزه تلاش و کوشش بیشتری داشته باند و امروز منتظر حضور تماشاگران و حمایت آنها هستیم.

O M I D
04-10-2011, 04:38 PM
پيرواني: اميدوارم که چوب لاي چرخ پرسپوليس نگذارند/اين تيم هميشه مدعي اول بود/ خيلي زود به فوتبال بازمي گردم

مدتي پيش در مورد افشين پيرواني شايعاتي به وجود آمد و گفته شد که او براي فعاليت در فوتبال مشکل دارد ولي پيرواني از بازگشتش به فوتبال خبر مي دهد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00001270.jpg او می گوید:« در اين مدت که از فوتبال دور هستم از فرصت استفاده کرده تا با حضور در آمريکا به درس و تحصيل خود بپردازم که بتوانم هرچه سريعتر دوره دکتراي خود را به پايان برسانم،ولي دوري از فوتبال به درازا نخواهد کشيد و خيلي زود به دنياي فوتبال بازمي گردم.»
سرمربي پيشين پرسپوليس در اوج ناکامي هاي اين تيم،به حمايت از سرمربي فعلي این تیم می پردازد.پیروانی می گوید:« طورقطع علي دايي به عنوان سرمربي بيش از سايران از ناکامي هاي اخير ناراحت است و فقط خود او مي تواند پرسپوليس را از اين بحران خارج کند. البته به شرطي که همه زير مجموعه باشگاه در اين راه دایی را حمايت کنند و چوب لاي چرخ تيم نگذارند.»
وي تاکید می کند:«هواداران پرسپوليس حق دارند از اين تيم قهرماني بخواهند زيرا در سال هاي نه چندان دور همواره پرسپوليس اولين شانس قهرماني بود و حال که قهرماني حاصل نمي شود ،هواداران احساس ناراحتي مي کنند و با عدم حضور در ورزشگاه دلگيري خود را نشان مي دهند.»

O M I D
04-10-2011, 04:47 PM
هافبك تيم فوتبال ملوان تا آخر فصل خانه‌نشين شد

هافبک تهاجمي ملوان به دليل مصدوميت شديد تا آخر فصل قادر به همراهي تيمش نيست.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026965.jpg مهران جعفري در تمرين روز گذشته تيم فوتبال ملوان از ناحيه مچ پا به شدت آسيب ديد و امروز پايش را به تيغ جراحان سپرد.
کادر پزشکي تيم ملوان اعلام کرد اين بازيکن تا دو ماه ديگر قادر به حضور در ميادين نيست و به اين ترتيب جعفري تا آخر فصل نمي‌تواند براي ملوان بازي کند.
ليگ برتر دهم با انجام 5 هفته ديگر به پايان مي‌رسد و تيم ملوان در هفته سي‌ام ليگ برتر روز جمعه ميزبان پاس همدان است.

O M I D
04-10-2011, 04:48 PM
بررسي برنامه‌هاي گزينه‌ها مديرعاملي ملوان در هيات مديره باشگاه

دبير هيات مديره باشگاه ملوان انزلي از بررسي برنامه‌هاي گزينه‌هاي مديرعاملي اين باشگاه در نوزدهمين جلسه هيات مديره خبر داد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026763.jpg امين افقي دبيرهيأت مديره موسسه فرهنگي ورزشي ملوان منطقه آزاد انزلي با اعلام خبر تشکيل نوزدهمين جلسه هيأت مديره اين موسسه با رياست عليرضا بهمني رئيس هيأت مديره اظهار داشت: در اين جلسه پس از بررسي برنامه‌هاي ارائه شده از سوي گزينه‌هاي مورد نظر، مقرر شد در آينده نزديک مديرعامل ملوان از سوي هيأت مديره انتخاب شود.
وي با بيان اينکه در اين جلسه وضعيت و عملکرد تيم‌هاي پايه و بزرگسال ملوان در ليگ‌هاي مرتبط مورد بررسي قرار گرفت اضافه کرد: تجزيه و تحليل برنامه‌هاي باشگاه به منظور حضور مقتدرانه در مسابقات ليگ برتر فوتبال کشور بخش ديگري از مذاکرات صورت گرفته در نوزدهمين جلسه هيأت مديره موسسه فرهنگي ورزشي ملوان را تشکيل داد.
افقي تصريح کرد: گزارش مالي موسسه تا پايان فصل90-89 نيز به استماع هيأت مديره رسيد و برنامه‌هاي باشگاه در رابطه با بازديد نمايندگان کنفدراسيون فوتبال آسيا از امکانات و ساختار اداري ملوان که ارديبهشت ماه جاري صورت مي‌گيرد مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

O M I D
04-10-2011, 04:48 PM
غلامي:هيچ بازيکني کم فروشي نکرد/ به خاطر هدايتي دوست دارم استيل آذين بماند

مهاجم تيم فوتبال استيل آذين با بيان اينکه اين تيم بازيکنان بزرگي دارد که همه به فکر آبرو و حيثيت‌شان هستند، گفت: به هيچ عنوان بازيکنان تيم ما کم‌کاري و کم فروشي نکرده‌اند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00015678.jpg محمد غلامی در مورد آخرین وضعیت تشکیل کمیته انضباطی باشگاه استیل آذین ضمن بیان مطلب فوق گفت: هنوز به ما زمان برگزاری جلسه تشکیل اعلام نشده اما یاوری گفته است ما چهار نفر دلمان با تیم نیست. مگر می‌شود دلمان با تیمی نباشد که با آن قرارداد داریم و من از حضور موفق در آن به تیم ملی رسیدم.
وی با بیان اینکه تابع باشگاه است و هرچه حسین هدایتی بگوید می‌پذیرد، افزود: قراردادم 2 ساله است اما سال دوم توافقی تمدید می‌شود، البته من تابع نظر هدایتی هستم. من در این شرایط دلم برای تیم می‌سوزد و به خاطر زحمات هدایتی و هزینه‌هایی که انجام داد، دوست دارم استیل آذین در لیگ بماند نه به خاطر یاوری.
مهاجم تیم استیل آذین با بیان اینکه با شکست تیمش برابر شاهین شرایط برای حفظ سهمیه تیم در لیگ بسیار سخت شده، افزود: علی کریمی می‌گفت یکی باید غلامی را در زمین بگیرد تا ندود، آنوقت می‌گویند در زمین راه می‌روم. حتی در نیمه نخست که نیمکت نشین بودم، اعتراضی نکردم. در صحنه اخراج هم پس از اینکه داور به من کارت زرد غیر منصفانه‌ای داد تا از بازی با پرسپولیس محروم شوم، بسیار ناراحت شدم و نتوانستم خودم را کنترل کرده و با ادامه اعتراضات کارت قرمز گرفتم.
وی با بیان اینکه هیچ مربی فریدون زندی را در خط حمله یک تیم به کار نمی‌گیرد، ادامه داد: من بودم زندی را به عنوان مهاجم به بازی نمی‌فرستادم، نمی‌دانم نظر مربی تیم در این خصوص چه بوده است اما وی در جریان بازی فراموش کرده بود در کدام پست بازی می‌کند.
غلامی در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه امسال سال ما نبود و در اکثر بازی‌ها به راحتی گل می‌خوردیم اما درحالیکه فرصت‌های زیادی داشتیم، نمی‌توانستیم ‌توپ‌ها را به گل تبدیل کنیم. شاید چشم خوردیم زیرا همه ما را قهرمان می‌دانستند و ما در اندیشه قهرمانی و آسیایی شدن بودند اما یکسری ناهماهنگی‌‍ها و حاشیه‌ها باعث شد، نتایجی غیر منتظره را کسب کنیم.
وی با بیان اینکه استیل آذین بازیکنان بزرگی دارد که همه به فکر آبرو و حیثیت‌شان هستند و به هیچ عنوان کم‌کاری و کم فروشی نمی‌کنند، تصریح کرد: همه ما از نتایج استیل آذین ناراحتیم و شب‌هایی که تیم می‌‍بازد تا صبح نمی‌خوابیم و نارحتیم. چطور ممکن است بازیکنانی که همه روزی ستاره تیم‌هایشان بوده‌اند به فکر آبروی خود نبوده و نگران سقوط تیمشان نباشند.
مهاجم تیم استیل آذین در پایان گفت: ما باید در بازی‌های آینده خصوصا در دیدار با پرسپولیس به پیروزی دست یابیم تا سهمیه تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم. البته من بسیار ناراحتم که بازی با پرسپولیس را از دست دادم زیرا انگیزه بالایی برای حضور در آن دیدار داشتم.

O M I D
04-11-2011, 08:12 PM
ابراهيم‌زاده: مقابل پرسپوليس شانس‌مان را از دست داديم سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن پس از شکست برابر پرسپوليس گفت: اتفاق خاصي رخ نداده،‌ ما فقط شانس خود را از دست داديم. -------------------------------------------------------------------------------- منصور ابراهيم‌زاده قبل از اينکه در نشست خبري حاضر شود، يک وايت‌بردي که زمين فوتبال در آن نقش بسته بود، نصب کرد و سپس حرف‌هايش را اينگونه آغاز کرد: در دور رفت با پرسپوليس هم سعيد مظفري‌زاده قضاوت بازي را برعهده داشت. به گفته کارشناسان اين داور بي‌جهت علي احمدي را اخراج کرد و دوباره براي بازي برگشت هم همين داور را انتخاب کردند. من نمي‌خواهم راجع به نحوه قضاوتش در اين بازي صحبت کنم،‌ بلکه مي‌خواهم در اين باره صحبت کنم که چرا او را دوباره براي اين بازي انتخاب کردند؟ وي افزود: در نيمه اول کاسترو توپي را سانتر کرد و در همن لحظه اسماعيل فرهادي را در محوطه جريمه زدند. بازيکنان پرسپوليس براي شروع مجدد بازي توپ را 6، 7 متر عقب‌تر از صحنه خطا کاشتند و داور هيچ اعتراضي نکرد، اما در يک صحنه مشابه وقتي بازيکنان ما مي‌خواستند توپ را در زمين قرار دهد، داور خيلي سريع به او تذکر داد که توپ را جلوتر کاشته است. ابراهيم‌زاده تاکيد کرد: خطاب من به حسين عسگري است؛ آقاي عسگري شما که مي‌گوئيد مربيان نبايد درباره مسائل داوري حرف بزنند، برويد ببينيد چرا تيم‌هاي ايراني در مسابقات آسيايي بهتر نتيجه مي‌گيرند. برويد اين مشکلات را بررسي کنيد. سرمربي ذوب‌آهن تصريح کرد: حتي داوراني که براي قضاوت به خارج مي‌روند قضاوتشان بهتر از مسابقات داخلي است. البته اين حرف‌هايي که من مي‌زنم براي توجيه باخت نيست. آنهايي که در اين فوتبال داوري کردند و از مسائل داوري سر در مي‌آورند، حرف‌هاي مرا درک مي‌کنند. يک داور مي‌تواند به راحتي يک بازي را از جذابيت بيندازد. در هرحال به پرسپوليس تبريک مي‌گويم. ابراهيم‌زاده خاطرنشان کرد: من نيمه اول به بچه‌ها گفته بودم که پرسپوليس با سيستم 4-3-2-1 بازي مي‌کند و تاکيد کرده بودم که از کناره‌ها حرکت کنند. خيلي‌ها به من مي‌گفتند که چرا کاسترو را از ابتدا بازي نمي‌دهم، اما او امروز هرچه توپ گرفت به وسط زمين آورد. سرمربي ذوب‌آهن با بيان اينکه با اين شکست اتفاق خاصي رخ نداده، گفت: ما هنوز هم مي‌توانيم با اقتدار جلو برويم از فردا تمرينات خود را شروع مي‌کنيم. ما در اين بازي فقط شانس‌مان را از دست داديم. من هيچ‌وقت به دنبال اين نبودم که از نتايج ضعيف رقبا شاد شوم بلکه حرفم اين بود که ابتدا تيم خودمان ببرد و سپس از نتايج ضعيف رقبا شاد شويم. ابراهيم‌زاده بار ديگر با اشاره به داوري تصريح کرد: هرداوري که به ميدان مي‌رود ابتدا بايد وجدان خود را به کار بيندازد. بازيکنان ذوب‌آهن به من گفتند که گل اول که پرسپوليس زد، اوت اين تيم درست نبوده و توپ به نفع ذوب‌آهن بيرون رفته است. سرمربي ذوب‌آهن درباره اينکه گفته مي‌شود اين تيم فقط مي‌تواند به مقام نايب قهرماني برسد، اظهار داشت: من اين حرف‌ها را قبول ندارم. تيم ملي هلند تا به حال چندين بار به فينال جام جهاني راه پيدا کرده است اما نايب قهرمان شده است. بايد بگوئيم که آنها شايسته رسيدن به فينال نبودند؟ در فوتبال براي نتيجه گرفتن خيلي مسائل دخيل است. ما هنوز شانس داريم. دليل اصلي نتايج ضعيف‌مان در چند وقت اخير مصدوميت بازيکنان بوده است.

O M I D
04-11-2011, 08:17 PM
اظهارات تيموريان و اميرحسين صادقي درباره يکديگر

کاپيتان تيم فوتبال استقلال گفت: شخصي که به حريم شخصي خانوادگي من وارد شود و توهين کند را نمي شناسم و پاسخي نيز به او نمي دهم.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00023957.jpg امیرحسین صادقی مدافع تیم استقلال پس از شکست 2 بر یک این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز با بیان این مطلب افزود: امروز هر دو تیم استقلال و تراکتورسازی بویژه تیم ما بازی زیبا و تماشاگرپسندی را به نمایش گذاشتند. در این مسابقه تیم تراکتورسازی توانست از یک اوت دستی و یک ضربه ایستادگی به دو گل برسد و برتری را از آن خود کند.
وی افزود: بازیکنان تیم استقلال برای صعود به رده های بالای جدول با تمام توان برابر تیم تراکتورسازی صف آرایی کردند اما متاسفانه موقعیت های ما به ثمر نرسید و این دیدار را واگذار کردیم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال با ابراز شرمندگی نسبت به هواداران این تیم افزود: با توجه به شکستی که داشتیم شرمنده هواداران شدیم آنها امروز تا پایان مسابقه همراه ما بودند و تیم را تنها نگذاشتند اما نتوانستیم به مانند سه دیدار گذشته محبت های هواداران خود را جبران کنیم.

مدافع تیم استقلال در خصوص درگیری خود با آندرانیک تیموریان هافبک تیم تراکتورسازی تبریز گفت: من آندرانیک تیموریان را نمی شناسم. کسی که وارد حریم خانوادگی من بشود به هیچ وجه او را نمی‌شناسم.

صادقی همچنین خاطرنشان کرد: آندرانیک تیموریان می داند به من چه چیزی گفته است اگر چه می دانم آن را کتمان خواهد کرد.

وی در پایان گفت: هنوز تا پایان لیگ 5 بازی باقی مانده است و این توانایی را داریم که با کسب امتیازات لازم در این دیدارها رتبه ای مناسب در جدول رده بندی لیگ برتر بدست آوریم و حتی به عنوان قهرمانی دست یابیم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی نیز گفت: شاید آنقدر کوچک شده‌ام که امیر حسین صادقی مرا نمی‌شناسد اما من او را به خوبی می‌شناسم چرا که بازیکن بزرگی است.
آندرانیک تیموریان هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل استقلال با بیان این مطلب افزود: بازی بسیار زیبایی را مقابل استقلال به نمایش گذاشتیم و از موقعیت های خود به نحو احسن استفاده کردیم و با پیروزی زمین را ترک کردیم.

وی افزود: امروز شرمنده هواداران تراکتورسازی که این همه راه را از تبریز طی کرده بودند و برای حمایت از تیم در ورزشگاه حضور داشتند نشدیم و یک پیروزی دلچسب را بدست آوردیم.

هافبک ملی پوش تیم فوتبال تراکتورسازی در واکنش به اظهارات امیر حسین صادقی کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: من امیر حسین صادقی را می شناسم او بازیکن بزرگی است و ما در تیم ملی با هم همبازی بوده ایم اما شاید من آنقدر کوچک شده ام که صادقی مرا نمی شناسد.

وی در پاسخ به اظهارات صادقی که گفته بود "تیموریان وارد حریم خانوادگی من شده است" گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. قطعا امیر حسین اشتباه می کند. من توهینی به او و خانواده اش نکردم و این اجازه را به خود نمی دهم که به خانواده او توهین کنم اما با این وجود به نظر صادقی احترام می گذارم.

صادقی و تیموریان در بین دو نیمه دیدار یکشنبه شب تیم های استقلال و تراکتورسازی با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند. این دیدار در پایان با برتری 2 بر یک تیم تبریزی به پایان رسید.

O M I D
04-11-2011, 08:18 PM
هفته بيست و نهم ليگ برتر فوتبال
شكست استقلال برابر تراكتورسازي در ورزشگاه آزادي

تيم فوتبال استقلال با نتيجه دو بر يک برابر تراکتورسازي تبريز شکست خورد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028500.jpg آخرين ديدار هفته بيست و نهم ليگ برتر بين دو تيم استقلال و تراکتورسازي تبريز از ساعت 19 در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 45 هزار تماشاگر آغاز شد.
محمد نصرتي در دقيقه 7 توپي را که عليزاده با پرتاب بلند اوت بر روي دروازه استقلال فرستاد را به گل تبديل کرد و جاسم کرار در دقيقه 86 گل دوم تراکتورسازي را به ثمر رساند.
در دقيقه 33 سانتر ايمان مبعلي با ضربه سر سيدمهدي سيد صالحي همراه شد و تک گل استقلال به ثمر رسيد تا بازي با نتيجه دو بر يک به سود تراکتورسازي به پايان برسد.
ا ولين کرنر استقلال در دقيقه 20 به دست آمد که حاصلي براي اين تيم نداشت.
در دقيقه 22 ضربه کاشته ايمان مبعلي با ضربه سر اميرحسين صادقي با اختلاف کمي از کنار دروازه تراکتورسازي عبور کرد.
در دقيقه 23 شوت ايمان مبعلي را دروازه‌بان تراکتورسازي به طور ناقص دفع کرد و در برگشت ضربه آشوبي به اوت رفت.
در دقيقه 60 عباس محمدي با واکنش‌هاي خوب خود دو ضربه پياپي بازيکنان استقلال را مهار کرد.تا اين دقيقه استقلال 8 موقعيت گل و تراکتورسازي سه موقعيت گل داشت.
استقلال از دقيقه 60 تا 64 چند حمله خطرناک بر روي دروازه استقلال انجام داد اما از اين حملات خطرناک حاصلي به دست نياورد.
در دقيقه 66 ضربه مبعلي را محمدي؛ دروازه‌بان تراکتورسازي به کرنر فرستاد.
در دقيقه 77 شوت آرش برهاني با اختلاف کمي از کنار دروازه تراکتورسازي به اوت رفت.
در دقيقه 80 توپ ارسالي مبعلي را بارديگر دروازه‌بان تراکتورسازي با واکنش خوب به کرنر فرستاد.
در دقيقه 86 جاسم کرار روي يک ضربه کاشته از پشت محوطه جريمه با يک ضربه عالي گل دوم تراکتورسازي را به ثمر رساند.
در دقيقه 87 ضربه سر بازيکن استقلال را بارديگر عباس محمدي؛ دروازه‌بان تراکتورسازي به کرنر فرستاد.
تورج حق‌وردي داور مسابقه به ايمان مبعلي و کيانوش رحمتي از استقلال و علي عليزاده، مهدي کياني از تراکتورسازي کارت زرد نشان داد.
ا سماعيل شريفات مهاجم استقلال در دقيقه 90+2 با دريافت کارت قرمز مستقيم از ميدان اخراج شد.
با اين شکست استقلال 52 امتيازي در رده سوم باقي‌ ماند و تراکتورسازي هم 50 امتيازي شد اما همچنان در رده چهارم است.
در جدول ليگ برتر سپاهان با 58 امتياز صدرنشين است، ذوب آهن 53 امتيازي دوم است و پرسپوليس نيز با 47 امتياز در مکان پنجم قرار دارد.

O M I D
04-11-2011, 08:20 PM
گل استقلال ايراد داشت
جعفري: صحبت‌هاي فتح‌الله‌زاده بار حقوقي دارد

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: صحبت فتح‌الله‌زاده در مورد داوري بازي تراکتورسازي و استقلال بار حقوقي دارد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00018395.jpg محمدحسين جعفري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد برتري 2 بر يک تراکتورسازي تبريز مقابل استقلال عنوان کرد: پيروزي دلچسب و مهمي بود. به نظرم در طول فصل کمتر پيش مي آيد که يک مسابقه با اين حرارت و تکنيکي برگزار شود. ما فقط با هدف پيروزي به تهران آمده بوديم.
وي در خصوص صحبت هاي علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال مبني بر اينکه "رفاقت داور اين ديدار با کمالوند روي نتيجه بازي تاثير گذاشت "، گفت: متاسفانه فتح الله زاده چنين صحبتي را مطرح کرده درحالي که اين صحبت ها بار حقوقي دارد. ايشان چون تيمش باخته نبايد چنين حرف هايي را مطرح کند و اميدوارم هر چه زودتر صحبت خود را اصلاح کند.
جعفري اظهار داشت: مشکلات داوري براي همه تيم ها وجود دارد. در بازي رفت ما با استقلال، داور گل سالم تراکتورسازي را قبول نکرد ولي ما چنين صحبت هايي را مطرح نکرديم و من همان جمله تاريخي خودم را گفتم که در داوري را بايد گِل گرفت. دو تيم قدرتمند ديروز با هم بازي کردند و قسمت اين بود که تراکتورسازي برنده شود. گفتن چنين جملاتي در شان و مقام فتح الله زاده نيست.
مديرعامل تراکتورسازي در مورد اعتراض استقلالي‌ها به گل اول تراکتورسازي که معتقد هستند خطا بود، به فارس گفت: اگر استقلال به گل اول تراکتورسازي ايراد مي گيرد گل آنها هم قابل ايراد گرفتن است چون قبل از سانتر توپ براي سيدصالحي روي محمد ابراهيمي خطا شد اما داور نگرفت. به هر حال بايد همه ما اشتباهات داوري را بپذيريم. من هنگامي که گل اول تراکتورسازي به ثمر رسيد هنوز به ورزشگاه نرسيده بودم. چنين اتفاقاتي را نبايد به مسائل غير فوتبالي ربط داد.
جعفري در مورد اينکه استقلالي ها معتقد بودند هواداران تراکتورسازي بيشتر از 10 درصد از ورزشگاه را به خود اختصاص داده بودند، تاکيد کرد: درست است که قانون براي تيم ميهمان 10 درصد در نظر گرفته اما در فوتبال ما وقتي هواداران به تيمي علاقه دارند بهترين کار همکاري با آنها است. من از سازمان ليگ بابت همکاري با هواداران تراکتورسازي ممنون هستم. آنها ديروز تراکتورسازي را جانانه تشويق کردند. ديروز هواداران ما اخلاق حرفه اي را نشان دادند. با وجودي که از سوي برخي از هواداران استقلال توهين هايي هم شنيدند اما واکنشي نشان ندادند.
وي در مورد اينکه با اين پيروزي شانس کسب سهميه آسيايي تراکتورسازي افزايش پيدا کرد، گفت: قدم بزرگي برداشتيم. اميدوارم در 5 بازي باقي مانده هم به موفقيت برسيم.

O M I D
04-11-2011, 08:20 PM
مگر مظفري‌زاده سه گل به ذوب‌آهن زده است؟
عسگري: اگر ادعاي فتح‌الله‌زاده درست باشد تراكتورسازي بايد هر سال قهرمان شود

سرپرست کميته داوران فدراسيون فوتبال در واکنش به صحبت‌هاي فتح‌الله‌زاده گفت: اگر رفاقت با داوري در بازي‌هاي تراکتورسازي تاثير داشته باشد اين تيم هر سال بايد قهرمان شود.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00027692.jpg حسين عسگري در مورد جنجالي شدن برخي قضاوت هاي بازي هاي ليگ برتر اظهار داشت: داوري ها جنجالي نشده بلکه آن را جنجالي مي کنند. حساسيت مسابقات بالا رفته و همين مسئله به طور اتوماتيک وار حاشيه ها را زياد مي کند. تيم هاي بالا و پايين جدول به دليل جايگاهشان در جدول حساس شده اند و همين آستانه تحمل برخي دوستان را کم کرده است، درحالي که اشتباهات داوري در همه جاي دنيا وجود دارد.
وي در مورد بازي روز گذشته تراکتورسازي و استقلال و صحبت هاي علي فتح الله زاده مبني بر اينکه "رفاقت بين کمالوند و تورج حق‌وردي روي نتيجه اين مسابقه تاثير گذاشته است "، عنوان کرد: به خاطر حساسيت اين رقابت بوده که چنين اظهار نظرهايي صورت مي گيرد. اگر اين ادعاي فتح الله زاده درست باشد، پس تيم تراکتورسازي در هيچ مسابقه اي نبايد بازنده شود و هميشه بايد قهرمان ليگ برتر شود.
عسگري در پاسخ به اين سوال که در قبال چنين صحبتي کميته داوران چه واکنشي نشان مي دهد، گفت: به طور يقين هر کاري که لازم باشد و وظيفه ما براي دفاع از داوران باشد را انجام مي دهيم. براي ما فرقي نمي کند که چه کسي و در چه مقامي اين صحبت ها را مي کند. آنچه مهم است اينکه بتوانيم از جايگاه داوران خود به خوبي دفاع کنيم. من امروز بايد اطلاعات لازم را بگيرم و سپس اقدامات لازم را انجام دهم.
سرپرست کميته داوران در ادامه در مورد تصميمات گرفته شده براي کمک داور ديدار پاس و راه آهن گفت: تصميم لازم را در مورد اين کمک داور خواهيم گرفت. در اين سه ماهي که آمده ام حدود 15 داور که در ليگ برتر و ليگ دسته اول عملکرد ضعيفي داشته اند را از قضاوت محروم کرده ايم اما اسمي از آنها نبرده ايم.
عسگري در خصوص صحبت هاي منصور ابراهيم زاده سرمربي ذوب ‌آهن در نشست خبري بعد از بازي با پرسپوليس مبني بر اينکه چرا کميته داوران بار ديگر از سعيد مظفري زاده براي قضاوت اين مسابقه استفاده کرده و اينکه تيم هاي ايراني در ليگ قهرمانان آسيا به دليل نبود مشکلات داوري بهتر نتيجه مي گيرند، گفت: چه اشکالي دارد که مظفري زاده هم بازي رفت را قضاوت کند هم بازي برگشت را؟ چون در بازي رفت يک بازيکن ذوب آهن اخراج شده ديگر نمي تواند بازي برگشت را قضاوت کند؟
وي اضافه کرد: ذوب آهن سه گل از پرسپوليس دريافت کرده، آيا مظفري زاده اين سه گل را زده است؟ يک داور چطور مي تواند در خوردن سه گل نقش داشته باشد؟ اميدوارم ذوب آهن در ليگ قهرمانان آسيا نتيجه بگيرد اما اگر نگيرد ابراهيم‌زاده ديگر نمي تواند بهانه اي بياورد.

O M I D
04-11-2011, 08:21 PM
هنوز هم در کورس قهرماني هستيم
مبعلي: تراكتورسازي از روي شانس 3 امتياز را گرفت

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: تراکتورسازي فقط با خوش‌شانسي توانست 3 امتياز را از استقلال بگيرد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00023955.jpg به نقل از سايت باشگاه استقلال، ايمان مبعلي در خصوص ديدار ديروز با تراکتورسازي گفت: فوتبال خوبي را انجام داديم اما متاسفانه نتيجه لازم را نگرفتيم. ما براي برنده شدن به ميدان رفته‌ بوديم که متاسفانه از آن همه موقعيت فقط يکي به ثمر رسيد و حسرت فرصت‌هاي از دست رفته را مي‌خوريم.
اين بازيکن ادامه داد: تراکتوري‌ها فقط از روي شانس به 3 امتياز رسيدند در حالي که اين استقلال بود که فرصت‌هاي پرتعداد گلزني را خلق کرد. به هر حال تمامي بازيکنان تلاش خود را انجام دادند تا با پيروزي در بازي ديروز به رده دوم جدول صعود کنيم و براي قهرماني در ليگ به يک مدعي جدي تبديل شويم که متاسفانه اين فرصت از دست رفت.
هافبک استقلال در پايان عنوان کرد: با باخت برابر تراکتور و باخت تيم‌هاي سپاهان و ذوب‌آهن همچنان در کورس قهرماني قرار داريم و با تلاش مضاعف در پنج هفته آخر به ميدان مي‌رويم و با حمايت هواداران اين نتيجه را جبران مي‌کنيم.

O M I D
04-11-2011, 08:21 PM
استقلالي‌ها جريمه نمي‌شوند

بازيکنان تيم استقلال بعد از شکست مقابل تراکتورسازي جريمه نخواهند شد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028443.jpg سايت باشگاه استقلال نوشت، در هفته 29 رقابت‌هاي ليگ برتر، آبي‌پوشان با اشتباهات داوري مغلوب تراکتورسازي شدند، به همين دليل و باتوجه به تصميم مسئولان باشگاه، بازيکنان اين تيم جريمه نخواهند شد.
اين پنجمين باخت استقلال در فصل جاري بود.
همچنين کيانوش رحمتي هافبک تيم استقلال ديدار مقابل راه‌آهن را از دست داد. رحمتي با دريافت کارت زرد سوم از ديدار برابر راه‌آهن محروم شد.

ديدار تيم‌هاي استقلال و راه‌آهن شهرري از هفته سي‌ام رقابت‌هاي ليگ برتر ساعت 19 روز پنجشنبه هفته جاري در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.

O M I D
04-13-2011, 05:51 PM
مايلي کهن و ابراهيم‌زاده برترين‌هاي اخلاق هفته‌هاي بيست و هفتم و بيست هشتم

ستاد منشور اخلاقي سازمان ليگ برتر محمد مايلي کهن و منصور ابراهيم‌زاده را به عنوان برترين مربيان اخلاق اين رقابت‌ها در هفته‌هاي بيست و هفتم و بيست و هشتم انتخاب کرد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00000464.jpg براساس اعلام ستاد منشور اخلاقی و رفتاری سازمان لیگ برتر در هفته بیست و هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور محمد مایلی کهن، سرمربی تیم فوتبال سایپای البرز و محمد محمدی، دروازه بان تیم استقلال به ترتیب عناوین برترین مربی و بازیکن اخلاق هفته را به خود اختصاص دادند.
همچنین در هفته بیست و هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور عنوان برترین تیم اخلاق به شاهین بوشهر تعلق گرفت و تیم‌های شهرداری تبریز و سایپای البرز برگزارکننده دیدار جوانمردانه هفته بودند.
منصور ابراهیم‌زاده نیز با وجود شکست تیمش در هفته بیست و هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور مقابل ملوان بندرانزلی توانست به عنوان برترین مربی اخلاق هفته انتخاب شود. بازیکن اخلاق هفته نیز از دید ستاد منشور اخلاقی و رفتاری سازمان لیگ برتر احمد جمشیدیان، هافبک تیم فوتبال سپاهان بود.
براین اساس کمیته هماهنگی برگزاری مسابقات استان تهران به عنوان میزبان برتر هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر انتخاب شد و عنوان برترین تیم اخلاق به تیم راه آهن تعلق گرفت.

O M I D
04-13-2011, 05:56 PM
در آستانه ديدار با مس
ويسي: تا يك برد نياورم حرف نمي‌زنم

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: تا زماني که يک برد نياورم مصاحبه نمي‌کنم.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026096.jpg عبدالله ويسي در مورد وضعيت اين تيم گفت: من تا زماني که يک برد نياورم مصاحبه نمي‌کنم و حرفي براي گفتن ندارم.
صباي قم در شش هفته اخير ليگ برتر 4 شکست و دو تساوي داشته است و اکنون تيمش در رده دهم جدول است.صبا روز جمعه ميزبان مس کرمان در رده هفتم جدول است.

O M I D
04-13-2011, 05:58 PM
تدابير سازمان ليگ براي جلوگيري از تباني در هفته‌هاي پاياني
بررسي پرونده اخراج غيرفني واعظي؛ يك‌سال محروميت در انتظار بازيكنان متخلف

رئيس کميته نظارت، بازرسي و ارزشيابي سازمان ليگ فوتبال از محروميت يک ساله بازيکناني خبر داد که در هفته‌هاي پاياني ليگ رفتار غيرفني داشته باشند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00024017.jpg حجت الاسلام عليرضا عليپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: پس از بررسي گزارش مقامات رسمي مسابقه و ناظران پنهاني سازمان ليگ کميته نظارت و ارزشيابي در ديدار دو تيم پيکان و صباي قم در هفته بيست و نهم ليگ، رفتار مهدي واعظي دروازه‌بان تيم صبا که در دقيقه 90 اصرار به اعتراض به داور و کمک داور مسابقه داشته است غير فني تشخيص داده شد. رفتار اين بازيکن براي بررسي بيشتر به کارشناسان خبره ارجاع شد.
وي ادامه داد: مسئولان سازمان ليگ به تمام بازيکنان و مربيان توصيه مي‌کنند در هفته‌هاي پاياني ليگ رفتار غير فني نداشته باشند. بازيکناني که با رفتارهاي غير فني خود به تيم‌شان لطمه بزنند يک سال از حضور در بازار نقل و انتقالات بازيکنان محروم خواهند شد، ضمن اينکه آنها حق ندارند در پايان محروميت‌شان به تيمي بروند که در قبال آن تيم رفتار غير فني داشتند.
عليپور تاکيد کرد: اين بازيکنان براي جدايي از باشگاه خود علاوه بر رضايت نامه مالي بايد رضايت‌نامه رفتاري نيز از باشگاه‌هايشان دريافت کنند.

O M I D
04-13-2011, 05:59 PM
ميثاقيان: در بـوشهر همه تلاش مي‌كنند شاهين در ليگ برتر بماند

اکبر ميثاقيان گفت: در بوشهر همه تلاش خود را براي ماندن اين تيم در ليگ برتر انجام مي دهند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00017804.jpg سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر درباره آخرين شرايط تيمش و ديدار با فولاد در هفته سي‌ام ليگ برتر اظهار کرد: تمرين‌هاي خوبي براي اين بازي انجام داديم و همه در بوشهر تمام تلاش خود را براي ماندن شاهين در ليگ انجام مي دهند.
وي ادامه داد: پنج بازي تا پايان ليگ باقي مانده که همه آن‌ها سخت و دشوار هستند. هيچ تيمي در اين بازي‌ها دوست ندارد امتياز از دست دهد و اين صحبت هايي که امروز مي‌شنويم که فلان تيم تباني کرده، بي‌انصافي است و نبايد اين حرف ها را مطرح کرد.
ميثاقيان درباره بازي تيمش با فولاد گفت: بايد خيلي با انگيزه و حواس جمع مقابل فولاد ظاهر شويم چرا که آن‌ها تيم بسيار خوب و شسته و رفته‌اي هستند و تا اينجاي ليگ بسيار خوب کار کرده‌اند. به نظرم سختي‌ترين بازي ما تا پايان فصل همين بازي با فولاد است و بايد خيلي با هوش عمل کنيم.
ميثاقيان درباره مشکلات مالي شاهين هم گفت: فعلا که قول دادند همه مشکلات حل شود و انشاءالله پول بازيکنان نيز پرداخت خواهد شد.
وي در پاسخ به اين سوال آيا نمي خواهد براي ماندن شاهين در ليگ همانند سال‌هاي گذشته قولي بدهد، گفت: چهار پنج بازي ديگر قول دادن ندارد. اميدوارم که با کمک همه شاهين در ليگ بماند.
سرمربي شاهين درباره وضعيت عماد رضا هم گفت: تا الان که من تمرين‌هاي او را ديده ام او بسيار جانانه کار مي‌کند و خيلي خوش تمرين است و خبر ندارم که پيش از حضور من در شاهين چه بحثي ميان او و باشگاه وجود داشته است.
اکبر ميثاقيان با اشاره به اين که دلش براي فوتبال تنگ شده بود، گفت: من علاقمند به اين فوتبال هستم و دوست داشتم يک بار ديگر به ليگ باز گردم. نمي توان تا پايان ليگ بازي‌ها را پيش‌بيني کرد چرا که در اين هفته همه تيم‌هاي ته جدولي بازي‌هاي خود را بردند و همه بالاي جدولي ها هم باختند. بنابراين در فوتبال نمي توان چيزي را پيش‌بيني کرد. شايد استيل آذين در پنج هفته باقي مانده پنج پيروزي به دست آورد و 40 امتيازي شود. اما ما هم شانس زيادي داريم.
وي با اشاره به مردم بوشهر هم گفت: بوشهري‌ها تيم خود را بسيار دوست دارند و به قول مهاجراني با باخت تيمشان بسيار ناراحت مي‌شوند و با برد تيم شان سر از پا نمي‌شناسند، فقط مي خواهيم کاري کنيم که شاهين در ليگ بماند.

O M I D
04-13-2011, 05:59 PM
فراز كمالوند: با تيم ملي بازي داريم نه سپاهان!

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز با تمجيد از تيم فوتبال سپاهان، ابراز اميدواري کرد، تيمش حريف اصفهان خود را شکست دهد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00001762.jpg فراز کمالوند با بيان اين که همه بازيکنان تيمش در سلامت کامل به سر مي برند و تنها يک بازيکنش دچار مصدوميتي جزئي است، اظهار کرد: خدا را شکر پس از بازي با استقلال که بسيار خوب بود و توانستيم سه امتياز را بگيريم، اکنون بايد به فکر بازي با سپاهان باشيم که مدافع عنوان قهرماني و صدرنشين ليگ برتر است.
وي در ادامه با بيان اين که باب جديدي به روي ما به نام سپاهان گشوده شده است، افزود: سپاهان، از بهترين مربي ايران سود مي‌برد و بازيکنانش يا ملي پوش هستند و يا در حد ملي توانايي دارند. ما در واقع با تيم ملي بازي مي‌کنيم نه سپاهان!
کمالوند همچنين خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را مي‌کنيم که نتيجه خوبي از بازي با سپاهان کسب کنيم و از آنجا که از امتياز ميزباني برخورداريم، مي‌توانيم حريف اصفهاني خود را شکست دهيم. به ويژه‌ اين که پس از پيروزي برابر استقلال و خوشحال کردن هواداران مان، بسيار با روحيه هستيم.
سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز، در ادامه با بيان اين که بازيکنان تيمش تمام تلاش خود را مي‌کنند که سهميه آسيا را کسب کنند، اضافه کرد: تکليف تيم ما اين است که براي رسيدن به ليگ قهرمانان آسيا، تلاش کنيم و باقي مسايل ديگر به دست خداست. در هر حال من بسيار اميدوارم که بتوانيم در ليگ قهرمانان فصل آينده حاضر باشيم.
کمالوند در پايان با بيان اين که تيم تراکتورسازي با وجود تماشاگران بي‌شمارش داراي شخصيت شده است تصريح کرد: ما سال دوم حضور خود در ليگ برتر را سپري مي‌کنيم و توانسته‌ايم در اين جايگاه قرار بگيريم، در حالي که تيم هايي که به تازگي به ليگ برتر صعود مي‌کنند در دو فصل اول به دنبال بقا در ليگ برتر هستند.

O M I D
04-13-2011, 06:01 PM
بايد از 5 بازي آينده 15 امتياز بگيريم
صادقي: تمركز خط دفاعي استقلال بايد بالا برود

مدافع استقلال گفت: خط دفاع استقلال براي بازي‌هاي آينده نقش مهمي دارد و بايد تمرکز ما بالا رود.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00001797.jpg اميرحسين صادقي در نشست خبري قبل از بازي با راه‌آهن خاطرنشان کرد: اينکه استقلال در چه جايگاهي قرار مي‌گيرد سخت است. فاصله تيم ها با هم زياد نيست. بايد از اين به بعد به بازي ها به چشم ديدارهاي حذفي نگاه کنيم. ما در هفته هاي گذشته موقعيت هاي خوبي را از دست داديم. بايد تمرکز خود را در خط دفاع هم بالا ببريم و از 5 بازي باقي مانده 15 امتياز کسب کنيم.
وي در مورد تيم راه آهن گفت: آنها تيم خوب و جواني هستند و به سه امتياز نياز دارند. ما بايد هجومي بازي کنيم. تمرکز خط دفاع بايد بالا رود چرا که عملکرد ما در چند بازي باقي مانده نقش مهمي دارد و اميدوارم اتفاقات بازي گذشته رخ ندهد.

O M I D
04-13-2011, 06:05 PM
خلعتبري: شانس سپاهان براي قهرماني ده درصد بيشتر از ذوب آهن است

مهاجم ملي پوش تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن هنوز شانس زيادي براي قهرماني دارد، اما شانس سپاهان 10 درصد از ما بيش تر است.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00015590.jpg محمد رضا خلعتبري اظهار کرد: قهرماني ذوب آهن در ليگ برتر بستگي به بازي هاي آينده وعزم حداکثري بازيکنان دارد که البته اميدواريم با لغزش مدعيان ديگر کار براي ما آسان تر شود.

وي بازي در مقابل تيم شهرداري تبريز را بسيار سخت توصيف کرد و افزود: شهرداري از مهره هاي بسيار خوبي سود مي برد اما بچه هاي ذوب آهن براي کسب 3 امتياز به ميدان مي روند و شکست در برابر پرسپوليس را فراموش کرده اند.

خلعتبري با بيان اينکه اکنون تيم ذوب آهن از روحيه بسيار بالايي برخوردار است، تصريح کرد: خوشبختانه ديروز و امروز تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته ايم و بچه ها ازهر لحاظ آماده شکست دادن تيم شهرداري هستند.

وي در مورد داوري‌هاي امسال ليگ برتر تصريح کرد: داوران ايران جزو بهترين ها درآسيا هستند وهرچه را درست تشخيص دهند سوت مي زنند اما به هر حال داورهم انسان است و ممکن است اشتباه کند و اگر سوت اشتباهي هم زده شد ما نبايد زياد روي آن مانور دهيم.

مهاجم ملي پوش تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان با بيان اينکه شرايط بازي درجام باشگاههاي آسيا کاملا متفاوت با ليگ است، گفت: در آسيا انگيزه بازيکنان ما بيشتر است اما من فکر مي کنم اين پنج بازي باقيمانده در ليگ برتر براي بچه ها بسيارمهمتر ازجام باشگاههاي آسياست.

خلعتبري با بيان اينکه در فصل گذشته ليگ برتر در امر گل زني موفق‌تر بوده است، خاطرنشان کرد: پارسال چون بازيکنان تاثيرگذارتري درکنار من بازي مي کردند گلهاي بيشتري درمقايسه با ليگ امسال به ثمر رساندم، اما اميدوارم بتوانم درمقابل شهرداري تبريز گل زني کنم اما به هرحال موفقيت ذوب آهن مهمتر ازهر چيز ديگر است.

O M I D
04-13-2011, 06:08 PM
مقابل همه بازيکنان از جباري تشکر کردم
مظلومي: مي‌خواهيم جزء دو تيم اول باشيم؛ شايد سهميه سوم را از ايران بگيرند

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: هدفمان اين است که در ليگ اول يا دوم شويم چون ممکن است سهميه سوم را از ايران بگيرند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00014801.jpg پرويز مظلومي در نشست خبري قبل از بازي فردا با راه آهن اظهار داشت: بازي حساسي داريم و بعد از شکست ناباورانه مقابل تراکتورسازي بازيکنان مصمم هستند 3 امتياز اين ديدار را بگيرند. با تيم جوان خوبي بازي داريم. اين تيم مقابل استقلال و پرسپوليس هميشه خوب بوده است.
وي افزود: به اتفاقات هفته گذشته توجهي نداريم. يک تيم 25 نفر است و به جاي مصدومان و محرومان‌مان از بازيکنان ديگر خود استفاده مي‌کنيم. فقط روي تيم خودمان تمرکز داريم هر چند بيشتر از 4 روز براي ريکاوري و آماده شدن وقت نداشتيم. اگر همان بازي هفته گذشته را انجام دهيم 3 امتياز را مي‌گيريم.
سرمربي استقلال تصريح کرد: شريفات و رحمتي را به دليل محروميت در اختيار نداريم. فرهاد مجيدي هم بايد امروز تست بدهد و وضعيتش مشخص شود. ساير بازيکنان هستند و با تمام وجود تلاش مي‌کنند تا با ارائه يک بازي خوب 3 امتياز را از راه‌آهن بگيرند.
مظلومي خاطرنشان کرد: از هواداران انتظار داريم که براي حمايت به ورزشگاه بيايند. ما هنوز در کورس قهرماني هستيم و نياز به حمايت داريم. در خانه نشستن حمايت نيست و اميدوارم با حضورشان در ورزشگاه آنها را خوشحال کنيم.
سرمربي آبي پوشان در پاسخ به اين سؤال که نگراني بابت داوري دارد يا خير گفت: من هنوز هم معتقدم گل دوم تراکتور سازي که از روي خطا روي جاسم کرار به دست آمد خطا نبود. البته ما هميشه به داوران احترام گذاشته‌ايم و اعتراض و جنجال نکرديم. باخت را هم به داوري ربط نداديم. شنيدم که داور فردا قهرماني است. اول جا دارد به او و خانواده‌اش بابت مصيبتي که ديده‌اند تسليت بگويم. او هفته گذشته در کرمان قضاوت خوبي داشت و اميدوارم فردا هم قضاوت خوبي داشته باشد. همه از او همين انتظار را دارند.
مظلومي در پاسخ به اين سؤال که چه جايگاهي را براي استقلال پيش‌بيني‌ مي‌کند، گفت: همه تلاشمان اين است طبق قولي که از روز اول داده‌ايم سهميه آسيا را کسب کنيم. البته در جام حذفي هم فرصت داريم. هدفمان اين است که در ليگ اول يا دوم شويم چون ممکن است سهميه سوم را از ايران بگيرند. کسب سهميه آسيايي دور از دسترس نيست. نيم نگاهي هم به قهرماني داريم. از روز اول گفته بوديم که به دنبال قهرماني نيستيم چرا که شرايط سختي داشتيم. با کمک مديريت و بچه‌ها توقع‌ها را بالا برديم که مي‌توانيم قهرمان شويم. در بازي‌هاي خانگي امتيازهايي را از دست داديم که اگر آنها را از دست نمي‌داديم مي‌توانستيم به قهرماني فکر کنيم.
وي تصريح کرد: قصد داريم براي فصل آينده 90 درصد تيم را حفظ کنيم. با بچه‌ها هم ديروز حرف زدم. حرف‌ و حديث‌هايي در نشريه‌ها هست که استقلال براي فصل بعد 2 هافبک و 4 مهاجم مي‌خواهد در صورتي که اين صحبت‌ها صحت ندارد.ما هنوز ليستي ارائه نکرديم. براي همه بازيکنان کارنامه فني و انضباطي درست کرده‌ايم چه آنهايي که يک بازي انجام داده‌اند و چه بيشتر.
مظلومي ادامه داد: آنهايي که امسال براي استقلال تلاش مثبت داشتند قدم‌شان روي چشم ما اما يک مسئله‌اي هم است آن هم اينکه بعضي از بازيکنان با استقلال قرارداد ندارند و شايد نخواهند بمانند. مي‌خواهيم اسکلت اصلي تيم را حفظ کنيم. مصمم‌ هستيم با همين نفرات و چند مهره‌اي که اضافه مي‌کنيم تيم را براي قهرماني ببنديم و هم براي ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا تيم قوي داشته باشيم و در آسيا حرف براي گفتن داشته باشيم. امسال حرفي از قهرماني نزديم اما فصل بعد با ترميم نقاط ضعف از قهرماني هم صحبت مي‌کنيم.
سرمربي استقلال در مورد برخي از بازيکنان حاشيه دار گفت: هنوز يک ماه ديگر تا پايان فصل باقي مانده است و ما به عنوان معلم در مورد بازيکناني که حاشيه دارند و خود را اصلاح مي‌کنند گذشت مي‌کنيم و خوشبختانه تاکنون اين روند را در پيش گرفته‌ايم.
مظلومي در پاسخ به اين سؤال که آيا در بازي مقابل تراکتورسازي به دليل صحبت‌هاي جباري پس از بازي با پاختاکور وي را تنبيه انضباطي کرده و بازي نداده، اظهار داشت: جباري يکي از بهترين هافبک‌هاي ايران است و خودش هم مي‌داند دوستش داريم. هر کسي جاي من بود راه بازگشت براي او نمي‌گذاشت. چون مقابل پاختاکور خوب بازي کرده‌ بوديم به ترکيب برنده دست نزدم. در بازي با تراکتور سازي براي تعويض سوم روي جباري حساب باز کرده‌ بوديم اما مصدوميت شيرزاد برنامه‌هاي ما را تغيير داد.
وي اضافه کرد: روز گذشته مقابل همه بازيکنان از جباري تشکر کردم که مقابل خبرنگاران عاقلانه صحبت کرد و گفت "تابع تصميمات کادر فني هستم ". بازيکن بايد همين طور باشد. من وقتي مي‌خواهم تصميم گيري کنم بايد همه چيز را ملاک قرار دهم وگرنه همه سوء استفاده مي‌کنند و سنگ روي سنگ بند نمي‌شود.
مظلومي در مورد آناليز بازي‌ها قبل از مسابقه و اينکه فکري هفته گذشته گفته بود تراکتور سازي را خوب آناليز کرده بودند گفت: با آناليز نمي‌شود جلوي اتفاقات بازي را گرفت. ما نقاط حريف را بسته بوديم. آنها مهره‌هاي خوبي داشتند. حتي حالا تارتار هم به من گفت شما طوري بازي کرديد که تراکتور حرفي براي گفتن نداشت. گلي که آنها به ثمر رساندند از روي اوت دستي و خطا بود.
وي يادآور شد: روي گل اول مقابل محمدي بازيکني نداشتيم که بخواهد توپ را جمع کند. اتفاقات قابل پيشگيري نيست. مقابل ضربه ايستگاهي هم هنوز بچه‌هاي ما به خوبي صف نبسته بودند. به جاي سيد صالحي که او را از زمين بيرون کشيده بودم و شريفات را فرستاده بودم اين بازيکن ايستاده بود. کاپيتان تيم بايد فرد ديگري را فرا مي‌خواند اما اين اتفاق نيافتد و کرار هم خيلي زود به توپ ضربه زد. ما از تراکتورسازي شناخت خوبي داشتيم و از همان برنامه به گل رسيديم و حتي چند موقعيت ما را دروازه بان حريف مهار کرد.

O M I D
04-13-2011, 06:10 PM
يير برنامه‌ي ليگ 91-90 طبق نظر كارلوس کيروش

رئيس سازمان ليگ درباره دومين نشست‌اش با سرمربي و کادر فني تيم ملي گفت : «برنامه ليگ برتر را طوري طراحي خواهيم کرد که برنامه تيم ملي هم بدون خلل اجرا شود.»
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026312.jpg به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، عزيز محمدي گفت: « در اين جلسه بحث و بررسي درباره برنامه ليگ برتر فصل 91-90 و نحوه تعامل اين برنامه با برنامه‌هاي کادر فني تيم ملي با حضور کیروش و دستيارانش و سرپرست تيم ملي و سازمان ليگ برگزار شد. در اين جلسه دو ساعته ريز برنامه‌ها را چک کرديم.»
وي ادامه داد: « در اين نشست نيازهاي کادر فني تيم ملي اعلام شد و ما هم محدوديتهاي برنامه ليگ برتر را با توجه به تاريخهاي تعطيلات مذهبي و مناسبتها برنامه جام حذفي، ليگ قهرمانان آسيا به ايشان اعلام کرديم که در اين زمينه بحث و بررسي انجام شد و در نهايت به نتايج بسيار خوبي رسيديم.»

عزيز محمدي در پايان گفت: « قرار شد برنامه ليگ برتر را طوري تنظيم کنيم که هماهنگيهاي لازم با کادر فني تيم ملي وجود داشته باشد و تيم ملي بتواند برنامه‌هاي آماده سازي‌اش را به خوبي دنبال کند.»

O M I D
04-13-2011, 06:10 PM
در واکنش به تصميم سازمان ليگ
درخشان: ناظر كه سوت نمي‌زند، داور بايد دقت كند

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: ناظر بازي نمي‌تواند سوت بزند و اين داور است که بايد دقت داشته باشد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00000481.jpg حميد درخشان در مورد شرايط تيم شهرداري تبريز قبل از بازي با فردا با ذوب‌آهن عنوان کرد: خوشبختانه از شرايط بازيکنان راضي هستم. آنها در هفته هاي اخير نشان داده اند که به حرف هايم گوش مي دهند و انگيزه خوبي دارند.
وي در مورد رويارويي با ذوب آهن گفت: بازيکنان شهرداري تبريز بايد تلاش بيشتري در اين مسابقه داشته باشند و به پيروزي برسند. ذوب آهن تيم خوبي است که براي جبران باخت هفته گذشته به ميدان مي آيد.
درخشان در ارتباط با اينکه سازمان ليگ قصد دارد به دليل حساسيت مسابقات براي هر مسابقه دو ناظر بگذارد، عنوان کرد: همه مي گويند که بايد در انتخاب داوران دقت شود. ما هم در چند بازي از اشتباهات داوري متضرر شديم. اضافه کردن ناظر فايده اي ندارد. مگر ناظر سوت مي زند؟ داوران بايد دقت خود را بيشتر کنند.

O M I D
04-13-2011, 06:11 PM
فركي: روحيه خوبي براي برد سايپا داريم

حسين فرکي گفت: پس از برد نفت روحيه خوبي گرفته‌ايم و تنها به فکر پيروزي مقابل سايپا هستيم.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00016842.jpg سرمربي تيم فوتبال نفت تهران درباره آخرين وضعيت تيمش پيش از ديدار با سايپا در هفته سي‌ام ليگ برتر اظهار کرد: تمرين‌هاي خوبي را براي اين بازي انجام داده‌ايم و به فکر کسب يک پيروزي ديگر در بازي با سايپا هستيم.
وي با اشاره به پيروزي پرگل تيمش در بازي قبل برابر نفت آبادان گفت: روحيه بازيکنان پس از آن برد بالا رفته و آنها به دنبال نشان دادن هرچه بيشتر خود درليگ هستند.البته ما پيش از اين نيز دو برد پرگل کسب کرده بوديم. .
سرمربي نفت تهران درباره هفته‌هاي پاياني ليگ گفت: هر چه به پايان ليگ نزديکتر مي‌شويم بازي‌ها سخت‌تر مي‌شود و استرس کار هم براي صعود کردن يا سقوط نکردن بالا مي‌رود. اين اولين دوره از ليگ است که جدول اينگونه شده است و از پنج، شش هفته قبل مشخص نيست که چه تيمي صعود مي‌کند يا چه تيمي سقوط مي‌کند. همه تيم‌ها در اين هفته‌ها خوب کار مي‌کنند تا به هدفشان برسند. فکر مي‌کنم تيم ما در اولين حضور خود در ليگ برتر عملکرد خوبي داشته است.
حسين فرکي در ادامه گفتگويش درباره ديدار تيمش با سايپا هم گفت: سايپا تيمي خوب با کادر فني خوب است و در جدول موقعيتي مشابه ما دارد که همين موضوع بر اهميت و حساسيت کار مي‌افزايد. اميدوارم به آن چيزي که مي‌خواهيم در اين بازي دست پيدا کنيم. هرچند که مهمان هستيم اما فکر مي‌کنم سايپا نيز مانند ما باشد و در خانه خود هم تماشاگر زياد و پرحرارتي نداشته باشد. بنابراين هر تيمي که بهتر از موقعيت‌هاي خود استفاده کند مي‌تواند پيروز اين بازي باشد.
وي در مورد تقابل خود با محمد مايلي‌کهن در اين بازي هم گفت: بطور کلي ارتباط من با مايلي‌کهن از سال هاي دور بوده و از زماني که او کارمند سازمان تربيت بدني بوده همين‌گونه رک صحبت مي‌کرده و درد دل‌هاي فوتبال ما را به زبان مي‌آورد. اين هميشه خصوصيت مايلي‌کهن بوده و حرف او حرف فوتبالي‌ است. او حرف‌هايي را مي‌زند که به فوتبال کمک کند. شايد من توان گفتن اين حرف‌ها را نداشته باشم اما مايلي‌کن اين قابليت را در خود دارد که اينگونه درباره فوتبال صحبت کند. حالا ممکن است اين حرف‌ها مورد پسند بعضي‌ها نباشد. احترام مايلي‌کهن بر من واجب است چرا که او بزرگتر از من است.
فرکي درباره مصدومان تيمش در اين بازي هم گفت: مهرآزما تنها مصدوم ماست که به اين بازي نمي‌رسد و مارسيو خوزه نيز براي ديدار با سايپا محروم است. اما اميدوارم که بازيکنان ديگر جاي خالي خوزه را به خوبي پر کنند تا دوباره از بازي‌هاي بعد شاهد حضور او درتيم‌مان باشيم. مطمئنم که بازيکنان نفت حقشان بيشتر از اين‌هاست و آنها تلاش خود را نيز مي‌کنند.
حسين فرکي در مورد پيش بيني‌اش از قهرمان اين فصل هم گفت: به نظر من سپاهان و ذوب‌آهن هنوز نسبت به ساير تيم‌ها شانس بيشتري براي قهرماني دارند چرا که مديريت و برنامه‌ريزي‌شان از بقيه بهتر بود. ازميان اين دو تيم نيز سپاهان موقعيت بهتري براي قهرماني دارد. نمي‌دانم چرا ذوب‌آهن چند هفته‌اي است که بر خلاف ليگ قهرمانان آسيا، در ليگ خوب ظاهر نمي‌شود.
وي در پايان با اشاره به داوري‌ بازي‌هاي هفته‌هاي پاياني هم گفت: مي‌دانيم که داوران قشر زحمت‌کشي هستند اما در اين هفته‌ها که امتيازهاي هر بازي اهميت ويژه‌اي دارد داوران نقشي کليدي در اداره ديدارها دارند.

O M I D
04-15-2011, 06:17 PM
هفته سي‌ام ليگ برتر فوتبال
استقلال با عبور از راه‌آهن جايگاه خود را حفظ کرد

ديدار تيم‌هاي راه‌آهن شهرري و استقلال از ساعت 19 و در حضور حدود 5 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي آغاز شد که اين ديدار با نتيجه يک بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00029557.jpg هوار ملامحمد در دقيقه 47 روي سانتر آرش برهاني تک گل شاگردان پرويز مظلومي را به ثمر رساند تا استقلالي‌ها با کسب اين 3 امتياز 55 امتيازي شده و جايگاهشان در رده سوم جدول تثبيت شود.

محسن قهرماني داور اين ديدار به پژمان منتظري و فرزاد آشوبي از استقلال و حسين پاشايي از راه‌آهن کارت زرد نشان داد.
مهدي تارتار به دليل اخراج در مسابقه قبلي در اين ديدار از جايگاه تماشاگران، راه‌آهن را هدايت کرد.

گده مربي استقلال در دقايق تلف شده ديدار از سوي داور اخراج شد.

ترکيب استقلال:
محمد محمدي، اميرحسين صادقي (90 - هادي شکوري)، فرزاد آشوبي، پژمان منتظري، مجتبي جباري، حنيف عمران‌زاده، مهدي اميرآبادي، ايمان مبعلي، سيدمهدي سيدصالحي (4+90 - آندره لوئيز)، هوار ملامحمد و آرش برهاني
سرمربي: پرويز مظلومي

ترکيب راه‌آهن:
حسن رودباريان، ابوذر رحيمي، مجيد باجلان، حسين پاشايي، محمود امنه، بهادر عبدي، ميرهاني هاشمي، حامد نورمحمدي، مهدي زارعي (78 - حسين کوشکي)، امين متوسل‌زاده (74 - ميثم آقايي) و ريکاردو دسوزا
سرمربي‌: مهدي تارتار

O M I D
04-15-2011, 06:18 PM
جباري: شكايت باشگاه استقلال از من منتفي شده است

فدراسيون فوتبال شکايت کرده گفت:‌ مورد خاصي نبود و به نظرم اين موضوع منتفي شد.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00002317.jpg مجتبي جباري پس از پيروزي يک بر صفر استقلال مقابل راه‌آهن در جمع خبرنگاران تصريح کرد: تمام هدف ما در اين ديدار کسب 3 امتياز بود که موفق شديم با يک بازي خوب به آن برسيم.
وي ادامه داد: بازي‌هايي مهمي در پيش داريم و به نظرم مي‌توانيم با کسب امتيازات لازم بين دو تيم اول باشيم. شرايط تيم خوب است و مي‌توانيم به هدفمان برسيم.
جباري گفت: راه‌آهني‌ها انگيزه زيادي داشتند تا با تلاشي که به خرج مي‌دهند براي عدم سقوط بجنگند ضمن اينکه تلاش ما هم زياد بود تا بتوانيم از گل‌مان مراقبت کنيم.
هافبک استقلال در پاسخ به اين سؤال که بخشيده شدن دو بازيکن راه‌آهن تا چه اندازه روي اين بازي تأثيرگذار بود، عنوان کرد: اين موضوع به ما ارتباطي ندارد چرا که راه‌آهن را با تمام قدرتش در نظر گرفته بوديم. استقلال تيمي است که مي‌تواند مقابل هر تيمي با هر ميزان قدرتي که دارد به پيروزي برسد.
وي در مورد شرايط جسماني‌اش گفت: مدت زيادي بود که بازي نکرده بودم اما سعي کردم در اين بازي نمايش خوبي داشته باشم. به شما اطمينان مي‌دهم بازي به بازي بهتر شوم و عملکرد خوبي داشته باشم.
جباري در مورد اينکه باشگاه استقلال از وي به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال شکايت کرده، اظهار داشت: مورد خاصي نبود و به نظرم اين موضوع منتفي شده باشد.

O M I D
04-15-2011, 06:23 PM
ابراهيم زاده:از نظر بازيكن در مضيقه هستيم

منصور ابراهيم زاده، بازي با تيم‌هاي پايين جدول را سخت توصيف کرد.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00005378.jpg سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از پيروزي دو بر يک برابر شهرداري تبريز در نشست خبري گفت: بازي برابر تيم‌هاي پايين جدول به دليل تفکر دفاعي هميشه دشوار است،‌ ما در اين بازي شروع خوبي داشتيم، يک توپ ما به تيرک دروازه برخورد کرد و يک گل هم زديم، هر چه هم از بازي مي‌گذشت روند تيمي ما بهتر مي‌شد.

وي که از نشستن روي نيمکت محروم بود، گفت: تماشاي بازي از پشت فنس خيلي سخت بود.

ابراهيم زاده درباره شعار تعدادي از تماشاگران، گفت: اکثر تماشاگران ورزشگاه به نفع ذوب آهن بودند، آنهايي که شعار مي‌دادند عده خاصي هستند که تکليفشان مشخص است.

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن در رابطه با اعتراض ايگور کاسترو هنگام تعويض گفت: مسووليت پذيري وظيفه هر بازيکني است و هيچ بازيکني نبايد از تعويض شدن ناراحت شود و به آن اعتراض کند.

ابراهيم زاده خط مياني ذوب آهن را داراي ضعف دانست و گفت: سينا عشوري به دليل جراحي مينيسک 5 هفته دور از ميدان خواهد بود و ما از نظر بازيکن در مضيقه هستيم.

O M I D
04-15-2011, 06:25 PM
باشگاه راه‌‌آهن از تارتار حمايت كرد

باشگاه راه‌آهن حمايت خود را از مهدي تارتار تا پايان فصل اعلام کرد.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00024322.jpg با وجود ناکامي هفته هاي اخير تيم راه‌آهن در ليگ برتر مسئولان اين باشگاه حمايت خود را از مهدي تارتار سرمربي خود اعلام کردند.
محمدحسن انصاري فرد مديرعامل باشگاه راه‌آهن در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس گفت: بر خلاف شايعاتي که گفته مي شود باشگاه قصد برکناري تارتار را دارد اين طور نيست و ما از مربي خود حمايت مي کنيم. معتقديم در بازي هاي اخير ناداوري باعث شده امتياز از دست بدهيم.

O M I D
04-15-2011, 06:26 PM
حاشيه ديدار تراكتورسازي و سپاهان

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي به دليل ورود عده‌اي از هواداران به داخل زمين از آنها درخواست کرد که ديگه اين کار را نکند.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00000433.jpg وقتي بازيکنان تراکتورسازي مشغول گرم کردن خود بودند 20 تماشاگر تراکتورسازي وارد زمين شدند تا با بازيکنان اين تيم به خوش و بش بپردازند. فراز کمالوند وقتي ديد اين وضعيت در حال ادامه پيدا کردن است از طريق بلندگوي ورزشگاه از هواداران خواست به داخل زمين نيايند تا بازيکنان بتوانند خودشان را گرم کنند.

*در حالي که قرار بود اين بازي از ساعت 17 آغاز شود اين مسابقه 15 دقيقه زودتر شروع شد.

*به دليل حضور بيش از 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه يادگار امام و عدم امکانات مناسب در ورزشگاه خطوط موبايل در اين ورزشگاه با مشکل مواجه شده و خبرنگاران حاضر در جايگاه براي ارتباط برقرار کردن با همکاران خود با مشکل جدي روبرو شدند.

* با وجودي که تربيت بدني آذربايجان شرقي از طريق صدا و سيما بيانيه داده بود که ديگر کسي به دليل پر شدن ظرفيت ورزشگاه کسي راهي ورزشگاه نشود، 30 هزار تماشاگر بيرون ورزشگاه مانده‌اند. عده‌اي از آنها با ديدن پر بودن ظرفيت ورزشگاه به منازل خود بازگشتند اما عده‌اي ديگر از بالاي کوه‌ها به نظاره بازي نشستند.

* از ساعت 10 صبح امروز اتوبوس و ميني‌بوس‌هايي با هماهنگي باشگاه تراکتورسازي براي انتقال تماشاگران به ورزشگاه راهي ورزشگاه شدند.

* از ساعت 12 ظهر تمام خيابان‌هاي منتهي به ورزشگاه با ترافيک سنگيني روبرو شد و حتي عده‌اي از هواداران با پاي پياده به سمت ورزشگاه حرکت کردند.

* زماني که امير قلعه‌نويي به زمين وارد شد، از سوي هواداران تراکتور تشويق شد.

* وقتي بازيکنان سپاهان براي گرم کردن خود به زمين رفتند، هواداران تراکتورسازي پشت خود را به آنها کرده و به تشويق تراکتور مشغول شدند.

* هواداران تراکتورسازي در حمايت کمالوند و تيم خود شعار "به آسيا مي‌رويم کمالوند، تو را تنها نمي‌گذاريم کمالوند " سر دادند.

* تمام بازيکنان تراکتورسازي قبل از شروع بازي با دسته گل نزد امير قلعه‌نويي رفتند.

* به دليل درگذشت اکبر گوهرخاني مدير عامل سابق تراکتورسازي بازي با يک دقيقه سکوت آغاز شد.

* سردار آجورلو مدير عامل سابق استيل‌آذين و محمدرضا ساکت مدير عامل سپاهان در ورزشگاه حضور دارند.

O M I D
04-16-2011, 06:27 PM
تساوي خانگي سايپا و صبا

ديدار تيم‌هاي فوتبال صبا و مس و سايپا و نفت با نتيجه تساوي به پايان رسيد.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028587.jpg ديدارهاي هفته سي‌ام ليگ برتر فوتبال ساعت 17:45 امروز با انجام دو مسابقه در قم و کرج پيگيري شد.

صباي قم يک- مس کرمان يک
گل‌ها: ميلاد فخر‌الديني(25) براي مس، علي ميرشفيعيان(45+3) براي صبا
اخطار: علي ميرشفيعيان

سايپا صفر - نفت تهران صفر
اخطار: داريوش يزداني از سايپا، فريرا از نفت تهران

O M I D
04-16-2011, 06:29 PM
پورغلامي: بازيكنان روز قشنگي را رقم زدند

سرمربي تيم فوتبال ملوان گفت: بچه‌ها امروز روز قشنگي را رقم زدند.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00024422.jpg فرهاد پورغلامي پس از پيروزي سه بر صفر مقابل پاس همدان اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم که کمک کرد و اين لطف شامل تيم ما شد و توانستيم بازي را ببريم.

وي افزود: بچه‌ها امروز زحمت کشيدند. نيمه اول تيم حريف با تجمع در زمين خودشان روزنه‌هاي نفوذ را بستند اما در نيمه دوم بازي را باز کرديم و موفق شديم گل بزنيم.

سرمربي ملوان ادامه داد: تيم ما حرکات ترکيبي فوق‌العاده‌اي داشت. قبلا هم گفته بودم بايد به فوتبال ملوان احترام گذاشت. امروز تماشاگران همراه ما بودند. از آنها کمال تشکر را دارم. اين سه امتياز براي ما حياتي بود و موقعيت ما را در بالاي جدول حفظ کرد.

پورغلامي تاکيد کرد: سوت پايان هر بازي شروع مسابقه ديگري است. مسلمان و تاميني سه کارته شدند اما بچه‌ها امروز روز قشنگي را رقم زدند.

O M I D
04-16-2011, 06:30 PM
عه‌نويي: تا زماني كه جام را بالاي سر نبريم كار داريم

سرمربي سپاهان گفت: کارمان تازه شروع شده و تا زماني جام را بالا نبريم سپاهان در ليگ کار دارد.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00007546.jpg امير قلعه‌نويي پس از پيروزي 3 بر يک مقابل تراکتورسازي عنوان کرد: ‌از تماشاگران تشکر مي‌کنم که امروز فقط تيم خود را تشويق کردند و شعارهاي حاشيه‌اي ندادند.

وي افزود: مي‌دانستيم بازي سختي پيش‌رو داريم يکي به دليل حضور تماشاگران و دوم به خاطر کادر فني خوبي که اين تيم دارد. فيلم بازي‌هاي تراکتورسازي را آناليز کرده بوديم و تاکتيک‌مان اين بود که خط هافبک اين تيم را به هم بريزيم و از اشتباهات خط هافبک به گل برسيم و تا حدودي توانستيم اين کار را انجام دهيم.

وي گفت: موقعيت آنچناني نداشتيم. پس از گل تساوي بازي دست تراکتورسازي بود اما از موقعيت‌هاي خود به خوبي استفاده کرديم و برنده شديم.

قلعه‌نويي تصريح کرد: کار براي سپاهان هنوز تمام نشده است و به نظر من کار تازه شروع شده و تا زماني جام را بالا نبريم سپاهان در ليگ کار دارد.

O M I D
04-16-2011, 06:31 PM
هفته سي‌ام ليگ برتر فوتبال
پيروزي شاهين مقابل فولاد و برتري نفت آبادان مقابل پيكان

تيم‌هاي فوتبال شاهين بوشهر و صنعت نفت آبادان مقابل فولاد خوزستان و پيکان قزوين به پيروزي رسيدند.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028610.jpg ديدارهاي هفته سي‌ام ليگ برتر فوتبال ساعت 18 امروز با انجام 2 مسابقه در آبادان و بوشهر پيگيري شد که شاهين بوشهر در دومين حضور ميثاقيان روي نيمکت اين تيم صاحب دومين پيروزي متوالي‌اش شد. بوشهري‌ها که در اين هفته ميزبان فولاد خوزستان بودند در حضورحدود 10 هزار هوادار خود به پيروزي 2 بر صفر رسيدند. ‌

در آبادان هم صنعت نفت در حضور بيش از 13 هزار تماشاگر مشتاق با نتيجه 2 بر صفر از سد پيکان قزوين گذشت تا خاطره تلخ شکست هفته گذشته مقابل نفت تهران را از خاطره آباداني‌ها پاک کند.

صنعت نفت آبادان 2 - پيکان قزوين يک
گل‌ها: علي ممبيني (25 - پنالتي) و پاچاچيان 78 براي نفت آبادان و جونيور در دقيقه 92 براي پيکان
داور: سعيد مظفري‌زاده
اخطار: علي سلماني، علي قرباني و محسن ارزاني از پيکان

شاهين بوشهر 2 - فولاد خوزستان صفر
ايوان پتروويچ 58 و عباس پورخسرواني 80
داور: محسن ترکي
اخطار: مهدي نوري و عباس پورخسرواني از شاهين و اميد خورج فولاد

pnugirl
04-19-2011, 09:29 AM
نامه هدايتي به ياوري براي ادامه فعاليت استيل‌آذين در ليگ برتر

مالک باشگاه استيل‌آذين در نامه‌اي از ياوري خواست تا در چهار بازي باقي مانده هدايت اين تيم را بر عهده داشته باشد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه استيل آذين، حسين هدايتي عصر امروز در فدراسيون فوتبال حاضر شده و با مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون و عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ برتر ديدار و گفت و گو کرد و پس از اين ملاقات نامه اي خطاب به محمود ياوري، مديرفني تيم فوتبال استيل آذين نوشت. نامه مالک باشگاه استيل آذين به محمود ياوري بدين شرح است :
"به نام خدا که يادش آرام بخش دلهاست
جناب آقاي محمود ياوري
با سلام
به دنبال مراجعات و تماس هاي مکرر مسئولان محترم ورزش کشور و جمعي از دوستان عزيزم و ابراز نگراني از عواقب و پيامدهاي کناره گيري اين باشگاه براي فوتبال ملي کشور از سوي afc، ضمن تاکيد مجدد بر نظرات قبلي خود مبني بر کناره گيري و خداحافظي از فوتبال، از شما مي خواهم در 4 بازي باقيمانده در ليگ برتر شرکت کنيد تا از هرگونه آسيبي به ديگر باشگاه هاي محترم کشور جلوگيري شود.
به اميد آنکه در آينده نظاره گر فوتبالي پاک، جوانمردانه و پرنشاط بوده و شاهد دوري عوامفريبان و سودجويان از فوتبال اين کشور باشيم.
با تشکر
حسين هدايتي دولابي "

pnugirl
04-19-2011, 09:48 AM
برهاني: پرسپوليسي ها براي برد دست به هر کاري مي زنند

اعضاي اين تيم خودشان هر کاري که بايد انجام مي دهند، تا در پايان مسابقات ليگ سهميه آسيايي را بگيرند اما به تيم هاي ديگر هيچ توجهي ندارند

مهاجم تيم فوتبال استقلال، انتقاد فراواني به بازيکنان تيم پرسپوليس دارد وي معتقد است آنها بي جهت عليه تيم هاي ديگر موضع مي گيرند، اما خود براي رسيدن به پيروزي دست به هر کاري مي زنند.
به گزارش گل آرش برهاني مهاجم تيم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: پرسپوليسي ها بايد علاوه بر خودشان نگاهي به تيم هاي ديگر نيز بيندازند، اعضاي اين تيم خودشان هر کاري که بايد انجام مي دهند، تا در پايان مسابقات ليگ سهميه آسيايي را بگيرند اما به تيم هاي ديگر هيچ توجهي ندارند. وي افزود: آنها پس از دربي به ما انتقاد کردند و حرف هايي بسيار زشتي را مطرح کردند که ناراحتمان کرد، اما خودشان با بهانه اي از بوجود آمدن اتفاقاتي که خودشان آن را رقم زدند، طفره مي روند تا خودشان را توجيه کنند، اما طرفداران فوتبال متوجه تمام مسائل هستند.
مهاجم استقلال تصريح کرد: آماده ام تا در مقابل پاختاکور مثل بازي رفت گلزني کنم،شيوه گلزني به اين تيم را بلد شدم و دست خالي از اين کشور بر نمي گردم.
وي اظهار داشت: آنها در خانه خودشان با حريف آسان مقابله نمي کنند و خاطره باخت در تهران از ذهنشان پاک نشده است و مي دانند که براي ما خانه حريف و يا مسائل ديگر اهميتي ندارد و تنها براي برد به ميدان مي رويم زيرا به اين سه امتياز نياز بسيار زيادي داريم.

O M I D
04-23-2011, 07:09 PM
حميد درخشان:بايد علاوه بر حريفان، نگران داوران باشيم!

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز معتقد است اشتباه کمک داور ديدار تيمش برابر شاهين بوشهر، علت پيروز نشدن تيمش بوده است.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00006430.jpg حميد درخشان درباره تساوي تيمش برابر شاهين بوشهر اظهار کرد: ما خيلي خوب بازي کرديم و مخصوصا در نيمه دوم کاملا بر بازي مسلط بوديم. بايد بگويم بازي در نيمه دوم با يک دروازه انجام مي‌شد، ولي متاسفانه اشتباه فاحش کمک داور در نپذيرفتن گل سالم ما باعث شد سه امتياز حساس بازي را از دست دهيم.
وي ادامه داد: متاسفانه اشتباه کمک داور و قضاوت بسيار به او تاثير بدي روي تيم ما گذاشته است، چرا که در حال حاضر ما وضعيت نامتعادلي در ليگ برتر داريم و تلاش مي‌کنيم در ليگ باقي بمانيم. اشتباهات داوري به تيم‌هاي در حال سقوط ضربه زيادي وارد مي‌کند.
درخشان در ادامه با بيان اين که بايد جوابگوي اشتباه‌هاي فاحش داوري باشد، خاطر نشان کرد: از اين پس بايد علاوه بر حريفان خود، نگران اشتباه‌هاي داوري هم باشيم. ما براي بازي‌هاي‌مان برنامه‌ريزي مي‌کنيم، ولي اشتباه‌هاي داوران همه برنامه‌ها را به هم مي‌ريزد.
وي همچنين افزود: من فقط مي‌گويم کمک داور اشتباه کرد و ما سه امتياز از دست داديم. اين چيزي است که در فيلم بازي هم کاملا مشخص است. من به هيچ کس توهين نکرده‌ام. مي‌گويم وقتي داور با اشتباهش‌ باعث از دست رفتن امتياز‌هاي ما مي‌شود، ما حق نداريم حرف بزنيم؟
سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز در پايان با بيان اين که اشتباهات فردي باعث شد تيمش در نيمه اول ديدار با شاهين بوشهر گل دريافت کند، تصريح کرد: حريف آمده بود تا يک امتياز بگيرد ما بعد از گلي که خورديم. سازماندهي خوبي به دست آورديم و براي پيروزي حمله کردم. ما بايد با نتيجه پنج بر دو پيروز مي‌شديم.

O M I D
04-23-2011, 07:10 PM
پورغلامي: آقاي شريفي، تحمل شنيدن 5 دقيقه فحاشي را داريد؟

سرمربي ملوان با اشاره به اتفاقات ديدار با شهرداري تبريز گفت: مي‌خواهم اين‌ سؤال را بپرسم که آقاي شريفي شما تحمل شنيدن 5 دقيقه فحاشي را داريد؟
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00024422.jpg فرهاد پورغلامي پس از شکست يک بر صفر مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: فولاد بازي را بهتر از ما شروع کرد اما ملوان کم کم بهتر شد. در نيمه اول چند موقعيت داشتيم اما قدر فرصت هاي خود را ندانستيم. در نيمه دوم ما بهتر بازي را شروع کرديم. هر چه از بازي گذشت فولاد بر ميدان بيشتر تسلط پيدا کرد و سرانجام به گل رسيد.

وي ادامه داد: به جلالي و تيمش تبريک مي گويم اما امروز نمي خواهم در مورد مسائل فني صحبت کنم. بيشتر صحبت من در مورد کميته انضباطي است. مي خواهم اعلام کنم آقاي شريفي لطفا بازي ما را مقابل شهرداري تبريز يکبار ديگر بازبيني کنيد تا خوب بفهميد که 40 هزار نفر چقدر به ما فحاشي کردند اما با وجودي که باشگاه ملوان کار فرهنگي انجام داد بازيکن ملوان را در ميان ناباوري محروم کردند.

سرمربي ملوان انزلي تصريح کرد: به جاي اينکه شريفي از ملوان به خاطر کار فرهنگي تمجيد کند بازيکن ما را محروم مي کند که اين ديگر از نوبر کارهاي شريفي و کميته انضباطي است. در فوتبال ما متاسفانه هر کسي هياهو کند جايگاه بهتري خواهد داشت. من سنگ خوردم يکي از اعضاي کميته انضباطي با من تماس نگرفت. آقاي کميته انضباطي شما تحمل داريد 5 دقيقه فحاشي بشنويد؟ آقاي شريفي لطفا حق هواداران ملوان را ناديده نگيريد. ما مقابل فحاشي سکوت کرديم اما محروم شديم.

O M I D
04-23-2011, 07:13 PM
ياوري: راه‌آهن خوش‌شانس بود

سرمربي تيم فوتبال استيل‌آذين گفت: بايد راه‌آهن را شکست مي‌داديم اما حريف خوش‌شانس بود.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026372.jpg محمود ياوري پس از تساوي 2 بر 2 برابر راه‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نيمه دوم بازي بسيار خوبي را انجام داديم. البته در نيمه اول به دليل عدم هماهنگي خط دفاع 2 گل دريافت کرديم. من يک دروازه‌بان 20 ساله را به ميدان فرستادم که هر کسي جرات چنين کاري ندارد و ما جسارت به خرج داديم.

وي ادامه داد: راه‌آهن 2 موقعيت گل بيشتر نداشت اما فوتبال همين است. ما بايد برنده مي‌شديم. همه چيز در نيمه دوم در اختيار ما بود اما راه‌آهن خوشانس بود که نباخت.

سرمربي استيل‌آذين در مورد داور مسابقه گفت: به بازيکنانم گفتم تورج حق‌وردي داور جواني است که با جسارت قضاوت مي‌کند اما يک پنالتي ما ديده نشد.

ياوري در مورد اعتراض انصاري‌فرد به داور گفت: حتما او بهتر مي‌داند که آن حرف‌ها را زده است.
سرمربي استيل‌آذين در مورد اخراج بازيکنان و بازگشت آنها عنوان کرد: اين يک دعواي خانوادگي بود که بازيکنان پس از عذرخواهي به تيم برگشتند.

O M I D
04-23-2011, 08:27 PM
مهدوي‌كيا: دوست دارم فوتبالم را با پرسپوليس تمام كنم

کاپيتان استيل آذين گفت: همواره گفته‌ام مي‌خواهم فوتبالم را با پرسپوليس تمام و دينم را به هواداران اين تيم ادا کنم.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00019239.jpg مهدي مهدوي‌کيا پس از تساوي دو بر دو برابر راه آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نيمه اول خيلي ناهماهنگ بوديم و دو گل بد خورديم اما نيمه دوم موقعيت‌هاي زيادي براي گلزني داشتيم که متاسفانه از دست داده و دو امتياز را راحت از دست داديم.

وي در مورد داوري مسابقه گفت: داوري مشکلي نداشت. اخراج بازيکنان راه آهن درست بود و آنها بي احتياطي کردند و اخراج شدند.

مهدوي کيا در مورد امکان بقاي استيل آذين در ليگ برتر گفت: با توجه به نتايج تيم‌هاي ديگر هنوز ليگ براي ما تمام نشده است و شانس داريم. امروز هم بايد سه امتياز را مي‌گرفتيم. خوب بازي کرديم و زحمت کشيديم و جنگيديم.

کاپيتان استيل آذين در پاسخ به سوال خبرنگاری مبني بر اينکه فصل آينده به پرسپوليس خواهد رفت يا نه گفت: از کودکي عاشق اين تيم بوده‌ام و خاطرات خوبي در پرسپوليس دارم اما هنوز سه هفته تا پايان ليگ باقي مانده و همواره گفته‌ام مي‌خواهم فوتبالم را با پرسپوليس تمام و دينم را به هواداران اين تيم ادا کنم.

وي در مورد اينکه اگر به اول فصل برمي‌گشتي بازهم استيل آذين را انتخاب مي‌کردي، گفت: انتخاب بدي نبود و با کمال ميل اين تيم را انتخاب کردم.

O M I D
04-23-2011, 08:33 PM
تقوي: قرار نيست جانشين مايلي‌كهن شوم

سرمربي اسبق سايپا شايعه حضورش در اين تيم به عنوان سرمربي را رد کرد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028589.jpg مجتبي تقوي درمورد ديدار مس و سايپا و حضورش در کرمان، گفت: سايپا بازي خوبي انجام داد ولي بازيکنان استرس زيادي داشتند و موقعيت‌هاي گلزني از دست رفت. اکنون وضعيت ليگ بسيار سخت شده و نامزدهاي سقوط زياد هستند و بازيکنان اين تيم‌ها دچار استرس زيادي هستند ولي بازيکنان مس بدون اضطراب بازي کردند. ضمن اينکه مس بر روي خلاقيت بازيکني به نام ادينهو به گل رسيد.
تقوي در مورد شايعه حضورش در تيم سايپا به عنوان جايگزين مايلي کهن از هفته آينده گفت: اصلا چنين مسئله‌اي صحت ندارد و قرار نيست جانشين مايلي‌کهن شوم.
تقوي در مورد اينکه سايپا در ليگ برتر باقي خواهد ماند يا نه گفت: قطعا سايپا در ليگ برتر خواهد ماند. راه آهن روز گذشته برابر استيل آذين متوقف شد و پاس هم امروز با ذوب آهن بازي دارد.

O M I D
04-23-2011, 08:38 PM
عامل مصدوميت ميداودي دو بازيكن ديگر را خانه‌نشين كرد

بازيکني که باعث مصدوميت شديد مهاجم استقلال شد، دو بازيکن ديگر ملوان را خانه‌نشين کرد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026959.jpg سعيد سالارزاده که در ديدار ملوان و استقلال با تکل شديد باعث مصدوميت ميلاد ميداودي و خانه نشين شدن او شده بود، روز گذشته نيز در جريان ديدار ملوان و فولاد علي رمضاني مدافع تيم خودي را با يک تکل دچار مصدوميت کرد.
سالارزاده در اواخر سال نيز در مسابقه با پرسپوليس با ضربه سري که تعمدي نبود، باعث شکسته شدن گونه علي جراح‌کار يکي ديگر از بازيکنان ملوان شد. جراح‌کار از فروردين تاکنون نتوانسته در ميادين حاضر شود.
گفته مي‌شود رمضاني نيز تا آخر فصل براي ملوان قادر به بازي نخواهد بود.
سالارزاده به دليل تکل خشن که باعث مصدوميت ميداودي شده بود، دو جلسه از سوي کميته انضباطي محروم شد.

O M I D
04-23-2011, 08:42 PM
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00002801.jpg

O M I D
04-23-2011, 08:48 PM
ذوب آهن، سپاهان و استقلال را خوشحال كرد

تيم پاس همدان با برتري برابر ذوب‌‌آهن به بقا در ليگ برتر فوتبال اميدوار شد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028566.jpg ديدار تيم هاي پاس همدان و ذوب آهن از هفته سي‌ويکم ليگ برتر فوتبال درحالي که قرار بود از ساعت 16 برگزار شود، از ساعت 15:50 در ورزشگاه قدس همدان در حضور 8 هزار تماشاگر آغاز شد و با نتيجه 2 بر يک به سود پاس به پايان رسيد.
ابتدا تيم پاس در دقيقه 32 توسط مرتضي عزيز محمدي به گل رسيد اما در دقيقه 35 علي احمدي ذوب آهن را به گل تساوي رساند.
شاگردان مديرروستا نيمه دوم را هجومي آغاز کردند و يک موقعيت بسيار مناسب را از دست دادند. در ادامه در دقيقه 56 با خطاي اسماعيل فرهادي روي فرهاد خيرخواه تيم پاس صاحب ضربه پنالتي شد و اين ضربه را خيرخواه تبديل به گل کرد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده عليرضا فغاني بود. وي از پاس به علي سامره و مقداد قباخلو و از ذوب آهن به کاسترو و محمد حسيني و اسماعيل فرهادي کارت زرد نشان داد.
تيم پاس با اين پيروزي 34 امتيازي شد و توانست تا رده دوازدهم جدول بالا بيايد اما ذوب آهن با اين شکست با همان 56 امتياز در رده دوم باقي ماند تا استقلال 55 امتيازي و سپاهان 61 امتيازي از اين شکست خوشحال شوند.

O M I D
04-23-2011, 08:53 PM
سموعي: باشگاه ذوب‌آهن به نحوه محروميت خلعتبري اعتراض دارد

قائم مقام باشگاه ذوب‌آهن از اعتراض اين باشگاه به نحوه اطلاع‌رساني محروميت محمدرضا خلعتبري خبر داد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026789.jpg فرشته سموعي در مورد محروميت محمدرضا خلعتبري اظهار داشت: ما به اين نحوه اطلاع‌رساني اعتراض داريم و اين مسئله را قطعا پيگيري خواهيم کرد. من امروز با رئيس سازمان ليگ صحبت کردم و از او پرسيدم چرا نيم ساعت قبل از مسابقه با پاس همدان بازيکن ما را محروم کردند. ايشان مي‌گويد ما روز پنجشنبه براي هيات فوتبال اصفهان و همچنين باشگاه حکم محروميت خلعتبري را ارسال کرديم.
وي ادامه داد: اين در حالي است که روز پنجشنبه تعطيل است و هيچ نمابري از سازمان ليگ يا فدارسيون به باشگاه ما نرسيده است. به اين نحوه اطلاع‌رساني معترض هستيم. حتي امروز صبح ناظر مسابقه به مسئولان ما نگفته که خلعتبري محروم است، اما مي‌گويند روز چهارشنبه بر روي سايت فدراسيون خبر محروميت خلعتبري را منتشر کرديم. در حالي که ما سايت را زير و رو کرديم و چنين مطلبي نديديم.
قائم مقام باشگاه ذوب‌آهن تاکيد کرد: مربي ما بر روي نفراتش و تاکتيک بازي با پاس برنامه‌ريزي کرده بود که ناگهان با اعلام اين گونه محروميت همه چيز به هم ريخت. در مسابقات آسيايي ما مي‌دانستيم قاسم حدادي‌فر را نداريم و بر روي آن مسئله کار کرديم و نفر جايگزين را انتخاب کرديم.
سموعي در مورد اينکه اعلام شده خلعتبري به دليل توهين به داور يک جلسه محروم شده، گفت: اگر به داور توهين کرده، چرا داور مسابقه به او اخطاري نداده است.

O M I D
04-23-2011, 08:58 PM
استقلال، نفت را 6 تايي كرد

تيم فوتبال استقلال با برتري پرگل برابر نفت آبادان به رده دوم جدول صعود کرد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028455.jpg ديدار دو تيم استقلال و نفت آبادان در چارچوب هفته سي‌ويکم ليگ برتر از ساعت 18:10 در حضور بيش از دو هزار تماشاگر برگزار شد که اين بازي با برتري 6 بر 2 استقلال خاتمه يافت.
سيد مهدي سيد صالحي در دقايق 21 و 68، مجتبي جباري در دقيقه 28، هادي شکوري در دقيقه 53،‌ فرهاد مجيدي در دقيقه 65 و آرش برهاني در دقيقه 90+1 گل‌هاي استقلال را به ثمر رساندند .لئون پاچاچيان در دقيقه 9 و روح‌الله عرب در دقيقه 81 نيز براي نفت آبادان گلزني کرد. با اين برد استقلال 58 امتيازي شد و به رده دوم جدول صعود کرد و جاي ذوب آهن را گرفت.
هم اکنون سپاهان با يک بازي کمتر و 61 امتياز در صدر جدول قرار دارد و ذوب آهن 56 امتيازي در مکان سوم است.
محسن ترکي داور مسابقه به فرزاد آشوبي از استقلال و رسول ميرطرقي از نفت آبادان کارت زرد نشان داد
ترکيب استقلال:
محمد محمدي، امير حسين صادقي، هادي شکوري، جواد شيرزاد، حنيف عمران‌زاده، فرزاد آشوبي(از دقيقه 84 فردين عابديني)، مجتبي جباري( از دقيقه 69 کيانوش رحمتي)، ايمان مبعلي، آرش برهاني، هوار ملا محمد(از دقيقه 61 فرهاد مجيدي) و سيد مهدي سيد‌صالحي
سرمربي: پرويز مظلومي
ترکيب نفت آبادان:
حسن هوري، سيد رسول ميرطرقي، هدايت شهرياري( از دقيقه 65سجاد مشکل‌پور)، فرهاد آل خميس، عباس مرداني، علي ممبيني، اميد شريفي‌نسب، رسول نويد‌کيا( از دقيقه 86محمد نيک نفس)، عيسي ترائوره( از دقيقه 61 حجت چهار محالي)، لئون پاچاچيان و روح الله عرب
سرمربي: غلامحسين پيرواني

O M I D
04-24-2011, 05:21 PM
محمود ياوري:در روزي كه بايد پيروز مي‌شديم به تساوي قناعت كرديم

سرپرست و مدير فني تيم فوتبال استيل‌آذين گفت: در برابر راه‌آهن بايد با اختلاف چند گل پيروز مي‌شديم، ولي به تساوي قناعت کرديم.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026373.jpg محمود ياوري با بيان اين مطلب که ديدار تيمش برابر تيم فوتبال راه‌آهن مانند ساير ديدارها بود، اظهار کرد: ما براي بازي با راه‌آهن کاملا آماده بوديم و پيروزي در آن بازي حق ما بود، ولي به دليلي نتوانستيم پيروز شويم.
وي در ادامه با بيان اين که گل‌هايي که خورديم در حالت عادي نبايد مي‌خورديم، افزود: به دليل تغييرات اجباري که در ترکيب داشتيم، بازيکنان ما از هماهنگي کامل برخوردار نبودند و اعتماد به نفس‌شان کم بود و همين مسئله باعث شد گل اول را دريافت کنيم، ولي با تغيير سيستم بازي، تعويض بازيکنان در نيمه دوم و صحبت‌هاي که بين دو نيمه انجام داديم توانستيم خودمان را پيدا کنيم و به گل برسیم.
ياوري ادامه داد: ما در تمرين‌هاي‌مان بسيار کار کرده بوديم و هر گلي که زديم هم مدرسه‌اي و تمرين شده بود. ما در نيمه دوم يکپارچه حمله شده بوديم و مي‌توانستيم چند گل ديگر هم بزنيم، ولي متاسفانه از فرصت‌ها استفاده نکرديم. تا به تساوي قناعت کرده باشيم. حداقل در دو صحنه، توپ‌هايي که مي‌رفت براي ما به گل تبديل شود با برخورد به بازيکن خودي برگشت و گل نشد.
سرپرست تيم فوتبال استيل‌آذين تصريح کرد: در روزي که استحقاق پيروزي داشتيم و بايد مي‌برديم، به تساوي رضايت داديم که اين نشان مي‌دهد بازيکنان تيم‌ها پتانسيل و شايستگي لازم را براي بهتر بازي کردن دارند. اميدوارم در بازي‌هاي آينده نيز به همين شکل بازي کينم.
ياوري در ادامه با بيان اين که دوست دارد تيم‌اش در ليگ برتر باقي بماند، افزود: در سه بازي پايان فصل بايد در برابر سه تيم بازي کنيم که قدرت‌شان اصلا مهم نيست بلکه ما دوست داريم در ليگ بمانيم و اين هدف اصلي ما است. مطمئنا رقباي ما هم مي‌خواهند پيروز باشند، ولي اين به ما مربوط نمي‌شود.
وي در پايان در باره وضعيت مهرزاد معدنچي که در بازي برابر راه‌آهن بي‌هوش و به بيمارستان منتقل شده بود،‌ گفت: چون ضربه توپ به پشت سر مهرزاد برخورد کرده بود، وي بي‌هوش شد، ولي با تلاش تيم پزشکي تيم به بيمارستان منتقل شد و پس از چند ساعت بستري بودن، مرخص شد. من شخصا شب گذشته با وي صحبت کردم او در تمرين تيم‌ ما حاضر خواهد بود. خدا را شکر حال او خوب است.

O M I D
04-24-2011, 05:43 PM
پس از پيروزي برابر صنعت نفت؛
انتقاد کاپيتان استقلال از سکوهاي خالي

کاپيتان تيم فوتبال استقلال در ديدار با صنعت نفت با انتقاد از استقبال نکردن تماشاگران از ديدارهاي اين تيم گفت: در ديدار برابر صنعت نفت دلم از هواداران استقلال شکست.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00001797.jpg به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین صادقی پس از پیروزی عصر امروز شنبه استقلال برابر صنعت نفت آبادان ضمن اشاره به بازی خوب استقلالی ها گفت: وقتی توپ هایمان وارد دروازه حریف شود این نتایج رقم می خورد. من در رختکن به بچه ها گفته بودم اگر این بازی را ببریم قهرمان می شویم و خدا را شکر می کنم که به این مهم دست پیدا کردیم.
وی ادامه داد: ما سه بازی دیگر پیش رو داریم و با توجه به فاصله نزدیکی که با صدر جدول وجود دارد احتمال هر اتفاقی را باید داد. اگر سپاهان در یک دیدار ببازد و ما سه بازی باقی مانده را با پیروزی پشت سربگذاریم می توانیم قهرمانی را به هواداران استقلال هدیه بدهیم.
بازیکن باتجربه تیم فوتبال استقلال با انتقاد از استقبال کم تماشاگران از دیدارهای این تیم گفت:من با این تیم سیزدهم شده ام، نهم شده ام و قهرمان هم شده ام. اما تا به حال چنین اتفاقی را ندیده بودم که تماشاگران به ورزشگاه نیایند و سکوها خالی باشد. نمی دانم مشکل کجاست. شاید وضعیت مالی هواداران خوب نیست که به ورزشگاه نمی آیند.
وی ادامه داد: در دیدار برابر تراکتورسازی وقتی وارد ورزشگاه شدیم احساس کردم تراکتورسازی میزبان است. در بازی با صنعت نفت هم تماشاگران حریف بیشتر بودند. امروز دلم از هواداران استقلال شکست و از آنها می خواهم که ما را تنها نگذارند.
صادقی خاطرنشان کرد: همه در بوق و کرنا می کنند که ما 30 میلیون و 40 میلیون هوادار داریم اما وقتی به ورزشگاه ها نگاه می کنی 3 - 4 چهار هزار نفر بیشتر نمی آیند. من نمی دانم مشکل کجاست اما تا به حال چنین شرایطی را ندیده بودم.
تیم فوتبال استقلال عصر شنبه با پیروزی 6 بر 2 برابر صنعت نفت آبادان در هفته سی و یکم لیگ برتر به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد.

O M I D
04-24-2011, 05:44 PM
ويسي: با شکست سپاهان ليگ را گرم مي‌کنيم

عبدالله ويسي در مورد ديدار صباي قم برابر سپاهان اصفهان گفت: بازيکنان من آماده هستند تا با موفقيت و پيروزي در اين ديدار ليگ را گرم کنند.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026246.jpg سپاهان هم مانند پرسپولیس و استقلال تیم بزرگی است و همین مسئله انگیزه بازیکنان تیم را برای تلاش مضاعف در این دیدار افزایش می‌دهد.
وی ادامه داد: البته قرار است کارلوس کی‌روش هم برای تماشای این بازی به ورزشگاه بیاید که این مسئله هم توانایی و انگیزه بازیکنان ما را بیشتر می‌کند تا با تمام توان به میدان بروند و خودشان را به سرمربی تیم ملی نشان دهند.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم اضافه کرد: قطعا همه در این دیدار، بازی خوبی را از تیم ما می‌بینند. ما برابر تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن هم بازی خوبی را ارائه کردیم و در این مسابقه هم به دلیل مناسب بودن زمین چمن و ارائه فوتبال توسط تیم حریف، شانس موفقیت‌مان در این بازی زیاد است زیرا بازیکنانم برابر این تیم‌ها و در این شرایط عالی بازی می‌کنند.
ویسی با بیان اینکه از تلاش بازیکنان راضی است، در مورد دلایل افت تیمش اظهار داشت: همه تیم‌های دنیا در مقطعی دچار افت می‌شوند اما این ربطی به بازیکنان ندارد. تیم ما هم مثل اینترمیلان و بایرن مونیخ در مقطعی افت کردیم اما این افت مقطعی است و بزودی به شرایط خوب گذشته برمی‌گردیم.
وی مصدومیت 7-8 بازیکن کلیدی این تیم را هم در افت هفته‌های اخیر موثر دانست و تاکید کرد: بختیاری‌زاده و سایر بازیکنان مصدوم خودشان یک تیم هستند. ضمن اینکه مهدی واعظی هم از هفته آینده تیم را همراهی می‌کند.
دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و صبای قم در هفته سی و یکم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر کشور عصر فردا دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر برگزار می‌شود.

O M I D
04-24-2011, 05:45 PM
روياي آسيايي شدن؛ از تراکتور تا مس

کار پرسپوليس بسيار سخت به نظر مي‌رسد، چون اين تيم بازيهاي بسيار سختي را در مقابل حريفان خود در پيش دارد.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00007431.jpg مدتی است در فوتبال ما رویای آسیایی شدن همپا با کسب قهرمانی بسیار داغ شده و این موضوع انگیزه را در تیم‌های بالای جدول افزایش داده و تب و التهابات لیگ ایران را هم افزایش داده و این در حالی است رویای آسیایی شدن فارغ از تیمی که در این رقابت‌ها عنوان قهرمانی را کسب می‌کند تنور لیگ را تا روزهای پایانی داغ نگه خواهد داشت و این جذابیت موجب می شود تا لیگ ایران از این حیث برای تیم های که سودای قهرمانی ندارند بسیار حائز اهمیت باشد، در بررسی زیر سعی داریم تا شانس همه تیم ها برای رسیدن به رویای شیرین آسیایی شدن را بسنجیم و شانس آنها را برای رسیدن به رده سوم.
شانس اول: تراکتور
آنها بعد از شکست ناباورانه در خانه آن هم در مقابل بیش از 100 هزار هوادار خودی در مقابل سپاهان امیدهایشان را برای کسب سهمیه کمرنگ می‌دیدند اما شعار هواداران آنها "عیبی یوخ" کار خود را کرد و آنها با انگیزه مضاعف در برابر پیکان آن هم در قزوین صاحب سه امتیاز حساس شدند تا با کسب این پیروزی امید به دوباره به اردوگاه ستارگان سرخ تبریزی بازگردد، اما کار آنها برای آسیایی شدن زمانی راحت جلوه می کند که آنها دو بازی بعدی‌شان خانگی و در مقابل صبا و سایپا است که آنها امیدوارند با حمایت هواداران شان و کسب هر 6 امتیاز این بازی ها کارشان را به اما و اگرها نگذارند و در صورت کشیده شدن سرنوشت شان به بازی آخر در مقابل صنعت نفت آبادان در خارج از خانه امیدهایشان را داشته باشند،گرچه همه چیز موکول خواهد شد به کسب امتیازات خانگی در مقابل صبا و سایپا ، اما بر روی کاغذ شانس اول برای رسیدن به رویایی شیرین آسیایی شدن تراکتور است.
شانس دوم : پرسپولیس
البته پرسپولیس تنها به این علت شانس دوم تلقی می شود که فاصله امتیازی اش به تراکتور تیم چهارم جدول بسیار نزدیک است و در واقع تعقیب کننده اصلی تراکتور در جدول محسوب می شود، اما کار پرسپولیس بسیار سخت به نظر می‌رسد، چون این تیم بازیهای بسیار سختی را در مقابل حریفان خود در پیش دارد، آنها در سه بازی باقیمانده با تیم های مس و پیکان در خانه بازی خواهند داشت و با سپاهان در اصفهان، اما نکته قابل توجه این است که پرسپولیس زمانی می تواند به کسب رده سوم و حتی چهارم امیدوار باشد که با لغزش مدعیانی دیگر چون تراکتور و استقلال و ذوب آهن و کسب حداکثر امتیازات بازی های پیش رو همراه باشد که از طریق لیگ به آسیا صعود کنند و این در صورتی است که بازیهای آنها همگی با مدعیانی چون مس برای صعود به آسیا و پیکان برای بقا در لیگ است که کار پرسپولیس را برای رسیدن به آسیا سخت‌تر هم می‌کند، اما بدون تردید آنها شانس دوم برای رسیدن به جایگاه سومی هستند.
شانس سوم؛ فولاد خوزستان
فولاد خوزستان این هفته ملوان تعقیب کننده اصلی اش را از پیش رو برداشت و با این نتیجه امتیازات اش را با تیم پرسپولیس و تراکتور حفظ کرد و این در حالی است که آنها برای آسیایی شدن نیز باید چشم به لغزش دیگر مدعیان داشته باشند اما فولاد نشان داده است که تیمی یکدست و منظم است که در برابر حریفان با انگیزه ظاهر می شوند، آنها در سه بازی باقیمانده با تیم های ذوب آهن و شهرداری در خارج از خانه و پاس در خانه بازی دارند که با توجه به تیم های پیش رو کار آنها کمی سخت است، اما با توجه به بازیهای نسبتا راحت این تیم نسبت به رقیبان با کمی خوش شانسی آنها رویایی آسیایی شدن را در سر می پرورانند.
شانس چهارم : مس
مس در هفته های قبلی در کنار تیم های بالای جدولی قرار داشت اما با لغزشی که آنها در چند بازی حساس به خرج دادند شانس آنها کم تر شد اما هنوز آنها هم در سر رویای آسیایی شدن را می پرورانند و این در حالی است که آنها هم بازیهای نسبتا سختی در پیش رو دارند، آنها در سه بازی باقیمانده با پرسپولیس و راه آهن در تهران بازی خواهند داشت و تنها میزبان شاهین در کرمان خواهند بود که کار آنها را با توجه به بازی با تیم های ته جدولی راه آهن و شاهین بتوان سخت تر از سایر حریفان برشمرد گرچه آنها همچنان برای رسیدن به آسیا بر روی کاغذ شانس چهارم محسوب می شوند و کور سویی برای رسیدن به آسیا دارند.
گرچه تیم های که مطرح شدند همگی شانس بالایی برای رسیدن به آسیا را با رسیدن به رده سوم جدول خواهند داشت اما نمی توان انکار کرد با توجه به رقابت های جام حذفی شانس تیم چهارم هم برای رسیدن به آسیا با توجه به اما و اگرهای قهرمان جام حذفی هم بسیار بیشتر است اما در این بین به نظر می رسد شانس تراکتور و هواداران اش برای رسیدن به آسیا با انگیزه ای که در آن تراکتور و هواداران آنها وجود دارد بیشتر از بقیه است اما بقیه تیم ها هم بدون تردید برای رسیدن به آسیا هم ناامید نیستند.

O M I D
04-24-2011, 05:49 PM
سيدصالحي: زدن 8 گل در 10 بازي، آمار خوبي است/ فقط منتظر يک لغزش از سپاهان هستيم

نمي‌توان گفت که شانس نداريم. ما فقط منتظر يک لغزش از سوي سپاهان هستيم تا اميدواري‌هايمان بيش‌تر شود. در هر صورت فکر مي‌کنم همه چيز دست خدا باشد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028719.jpg سیدمهدی سیدصالحی مهاجم بلندقامت استقلال در دیدار مقابل نفت آبادان دو گل برای تیمش به ثمر رساند. او معتقد است که زدن 8 گل در 10 بازی آمار قابل قبولی برایش محسوب می‌شود. سیدصالحی در این مورد می‌گوید: «اگر اشتباه نکنم، فکر می‌کنم که در 10 یا 11 بازی 8 گل برای استقلال زده‌ام و این آمار برایم قابل قبول است. خدا را شکر می‌کنم که به من کمک کرد تا بعد از مصدومیتم بتوانم به روزهای خوب برگردم. در ضمن گل‌هایی که در بازی با نفت آبادان به ثمر رساندم را به دکتر ستوده تقدیم می‌کنم.»
او در ادامه حرف‌هایش در پاسخ به این سوال که آیا استقلال شانس قهرمانی در لیگ را دارد، خاطرنشان می‌کند: «نمی‌توان گفت که شانس نداریم. ما فقط منتظر یک لغزش از سوی سپاهان هستیم تا امیدواری‌هایمان بیش‌تر شود. در هر صورت فکر می‌کنم همه چیز دست خدا باشد.»
سیدصالحی که قرارداش با استقلال امسال به پایان می‌رسد، در پاسخ به این سوال که دوست داری سال آینده هم در استقلال بمانی، تاکید می‌کند: «فعلا که صحبتی نشده و من به موفقیت استقلال در لیگ‌برتر، لیگ‌قهرمانان آسیا و جام حذفی فکر می‌کنم. من دوست دارم در این تیم بمانم ولی باید ببینیم نظر باشگاه و کادرفنی چیست. من فقط از تماشاگران استقلال می‌خواهم که در بازی‌های آینده تیم‌شان را تنها نگذارند و به استادیوم بیایند.

O M I D
04-24-2011, 05:52 PM
پاداش يك ميليون‌ توماني به بازيكنان پاس براي شكست ذوب‌آهن

بازيکنان تيم فوتبال پاس همدان به دليل برتري برابر ذوب‌آهن اصفهان نفري يک ميليون تومان پاداش دريافت مي‌کنند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028563.jpg تيم فوتبال پاس همدان با برتري برابر ذوب آهن اصفهان توانست در حاشيه امنيت قرار بگيرد و به بقا در ليگ برتر اميدوار شود.
مسئولان باشگاه پاس به بازيکنان تيم‌شان وعده‌ داده‌اند به دليل اين پيروزي نفري يک ميليون تومان به آنها پاداش پرداخت خواهند کرد. اين پاداش تا پيش از ديدار روز جمعه برابر شهرداري تبريز در هفته سي و دوم ليگ برتر پرداخت خواهد شد.
پاس اکنون با 34 امتياز در رده دوازدهم قرار دارد و شهرداري تبريز 33 امتيازي چهاردهم است.