PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از گوشه و کنار فوتبال دنیا (شماره 2)

pnugirl
03-24-2011, 01:33 PM
اخبار فوتبال دنیا را از این پس از اینجا دنبال کنید

O M I D
03-24-2011, 05:37 PM
دل بوسکه: چک بزرگترين تهديد براي ماست

سرمربي تيم ملي اسپانيا به شاگردانش در آستانه ديدار حساس با جمهوري چک هشدار داد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا معتقد است که جمهوری چک بزرگترین تهدید برای «لاروخا» در مرحله گروهی رقابتهای مقدماتی یورو2012 است و به شاگردانش هشدار داد که در دیدار جمعه شب این تیم مقابل چک با تمام توان به میدان بروند.
ل بوسکه با اشاره به اهمیت این بازی به فیفا دات کام گفت:« چک بزرگترین تهدید برای ماست. آنها کیفیت فیزیکی و تکنیکی بسیار بالایی دارند. چک تیم بسیار قدرتمندی است و یکی از بهترین تیمهای اروپا در سالهای اخیر بوده است. موضوع نگران کننده برای ما این است که اکثر بازیکنان ما در لیگ اسپانیا و لیگ های اروپایی در خدمت تیمهایشان هستند و این روند تا پایان فصل ادامه خواهد داشت.»
ل بوسکه ادامه داد:« ما باید با ذهنیتی صحیح به مصاف چک برویم، چون اگر یکی از ما دراوج نباشیم، اوضاع کاملا پیچیده خواهد شد.»
سپانیا در هر دیدار پیشینش درمرحله گروهی رقابتها به پیروزی رسیده و با 9 امتیاز در صدر جدول گروه قرار دارد.

O M I D
03-24-2011, 05:38 PM
برنامه اين هفته ديدارهاي دوستانه درسرتاسر دنيا

از ر وز جمعه تا 3شنبه هفته آينده ديدارهاي دوستانه متعددي در سرتاسردنيا برگزار خواهد شد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تیمهای اروپایی به قصد کسب آمادگی هرچه بیشتر برای شرکت در رقابتهای مرحله گروهی یورو2012 دیدارهای دوستانه ای برگزار خواهند کرد
برنامه دیدارهای دوستانه مهم این هفته در سرتاسر دنیا بدین ترتیب است:
جمعه 5 فروردین (25 مارس)
ژاپن – مونته نگرو
شنبه 6فروردین (26 مارس)
پرتغال- شیلی
یکشنبه 7 فروردین (27 مارس)
آمریکا – آرژانتین
سه شنبه 9 فروردین (29 مارس)
یونان – لهستان
اسلوواکی – دانمارک
ژاپن – نیوزلند
آلمان – استرالیا
ایرلند – اروگوئه
پرتغال- فنلاند

O M I D
در ديداري خيريه؛ستاره‌هاي جام ملت‌هاي 2011 آسيا در ژاپن به ميدان مي‌روند

9 بازيکن از تيم ملي ژاپن که به قهرماني جام ملت‌هاي آسيا 2011 رسيد در ميان 12 بازيکن اروپايي هستند که در ديدار خيريه بين تيم ملي و منتخب جي ليگ در روز 29 مارس 2011 (9 فروردين ماه 1390) حضور خواهند داشت.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg به نقل از پایگاه خبری فوتبال آسیا، بعد از زلزله و سونامی در ژاپن بیش از 22 هزار نفر کشته یا مفقود شده‌اند و این بازی برای کمک به زلزله زدگان اخیر ژاپن ترتیب داده شده است.
"یاتو ناگاماتو"، مدافع تیم فوتبال اینترمیلان ایتالیا که در بازی این تیم برابر بایرن مونیخ در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حمایت خود را از هموطنانش نشان داده بود، گفت: " من به ژاپن نیامده‌ام که تنها یک بازی فوتبال انجام دهم. می خواهم نشان دهم که فراموش نکردن در این روزها اهمیت زیادی دارد ما باید به هم کمک کنیم و روحیه و اعتماد به نفس خود را بالا ببریم".
"ماکاتو هاسبه"، کاپیتان تیم ملی فوتبال ژاپن در جام ملت‌های آسیا هم گفت: " امیدوارم با بازی خودم احساس خوبی به وجود آورم. خبر زلزله تیتر همه برنامه های تلویزیونی و رسانه ها در آلمان بود و من بی صبرانه دوست داشتم کمک کوچکی کنم".
تیم ملی فوتبال ژاپن در مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 با برتری مقابل استرالیا به عنوان قهرمانی دست یافت.

O M I D
برنامه ديدارهاي اين هفته مرحله مقدماتي يورو2012

اين هفته رقابتهاي مرحله مقدماتي يورو2012 برگزار خواهد شد و در مهمترين ديدارهاي اين هفته، جمعه شب اسپانيا مقابل چک قرار مي گيرد و آلمان شنبه شب ميزبان قزاقستان خواهد بود. ديدار دو تيم ولز و انگليس هم روز شنبه درشهر کارديف برگزار خواهد شد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg برنامه دیدارهای این هفته رقابتهای مرحله گروهی یورو2012 بدین ترتیب است:
جمعه 5 فروردین (25 مارس)
اسلوونی- ایتالیا
لوگزامبورگ- فرانسه
اتریش- بلژیک
مجارستان – هلند
اسپانیا – جمهوری چک
صربستان- ایرلند شمالی
شنبه 6فروردین (26 مارس)
آلمان- قزاقستان
ارمنستان- روسیه
آندورا- اسلوواکی
بوسنی و هرزگوین- رومانی
آلبانی - بلاروس
گرجستان- کرواسی
مالت- یونان
ولز- انگلیس
بلغارستان – سوئیس
قبرس- ایسلند
نروژ- دانمارک
سه شنبه 9 فروردین (29 مارس)
ترکیه- اتریش
بلژیک- آذربایجان
استونی- صربستان
ایرلند شمالی- اسلوونی
رومانی – لوگزامبورگ
سوئد- مولداوی
هلند- مجارستان
چک – لیختن اشتاین
لیتوانی- اسپانیا

O M I D
03-24-2011, 05:39 PM
توافق شفاهي آدريانو با کورينتيانس

طبق گزارشهاي منتشره ستاره برزيلي فوتبالش را در سرزمين مادري دنبال خواهد کرد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg طبق گزارشهای منتشره در برزیل، سران باشگاه کورینتیانس با آدریانو، مهاجم سابق باشگاه رم به توافقات شفاهی دست یافته اند
این ستاره 29 ساله اخیرا قرارداد سه ساله اش با رم را لغو کرد و به سرزمین مادری بازگشت. البته این طور به نظر می رسد که زمان زیادی برای آدریانو طول نکشید تا او تیم جدیدش را بیابد.
لانسنت در گزارشی اعلام کرد که امپراتور که هرگز تحت کنترل سران رم در نیامد، باسران باشگاه کورینتیانس برزیل به توافق رسیده است.
این طور به نظر می رسد که به آدریانو پیشنهاد دستمزد ماهانه 234 هزار یورو ارائه شده است ولی در این میان موضوعات مختلفی مطرح شده است.
بدین ترتیب انتظار می رود که آندرس سانچس، رئیس باشگاه کورینتیانس به زودی به ریودوژانیرو سفر کند و تا هفته آینده این انتقال به صورت رسمی اعلام شود.

O M I D
گرث بيل شايد به بازي با انگليس نرسد

درباره رسيدن گرث بيل به ديدار ولز با انگليس در مرحله مقدماتي يورو 2012 ترديدهايي جدي وجود دارد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg این بازیکن 21 ساله یکی از تهدیدهای جدی برای انگلیس به شمار می‌رفت. انگلیسی‌ها در این مرحله هنوز نباخته‌اند اما ولز میزبان سه بازی‌اش را با شکست پشت سر گذاشته است.
این بال تاتنهام پس از مشکل کمر به تازگی به میادین برگشته، ولی حالا دچار آسیب همسترینگ شده و ممکن است بازی کاردیف را از دست بدهد.
ریموند ورهاین، کمک‌مربی ولز که در گذشته از روش برخورد باشگاه‌ها با مصدومیت بازیکنان انتقاد کرده می‌گوید: «گری اسپید به زودی بیانیه‌ای رسمی منتشر می‌کند و اوضاع گرث بیل را بازگو می‌کند. این آماتورهای نالایق دوباره کار خود را کرده‌اند.
خیلی خنده‌دار است که می‌گویند گرث بیل در تمرین دیروز دچار آسیب همسترینگ شد. او دیروز اصلا تمرین نکرد!»
البته او احتمالا به بازی تاتنهام با ویگان برسد. پس از این بازی است که تاتنهام به اسپانیا سفر می‌کند تا مقابل رئال مادرید به میدان برود.

O M I D
بنيتس آروزي بازگشت به آنفيلد را دارد

رافائل بنيتس اين روزها آرزو مي‌کند که بار ديگر به آنفيلد بازگردد و سرمربي ليورپول شود.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg رافائل بنيتس سرمربي سابق ليورپول بازگشت به آنفيلد را يک رويا براي خود قلمداد مي‌کند.
وي در اين باره گفت:« من افتخار مي‌کنم که بار ديگر سرمربي ليورپول شوم و اميدوارم که در آينده به اين مهم برسم.»
بنيتس که با اسکاي اسپورت سخن مي‌گفت ادامه داد:«معلوم نيست که من چه زماني به ليورپول خواهم رفت، چراکه هم‌اکنون داگليش در اين تيم واقعا خوب کار مي‌کند؛ اما من آرزو دارم که به آنفيلد بازگردم. از همه مهمتر اينکه خوشحال مي‌شود به جايگاه قبلي‌ام در گذشته بازگردم.»
وي در پايان از پيشنهادهايش بعد از ميلان در انگلستان سخن مي‌گويد:« من يک مربي حرفه‌اي هستم که پيشنهادهايي هم از ليگ برتر دارم، اما ترجيح مي‌دهم به جاي حريفان ليورپول مانند اورتون و منچستريونايتد، تيم مورد علاقه‌ام را انتخاب کنم.»

O M I D
03-24-2011, 05:40 PM
نمي دانم درداربي ميلان طرفدار اينتر باشم يا ميلان

رونالدو، اسطوره فوتبال برزيل معتقد است که انتخاب از ميان ميلان و اينتر، در آستانه داربي شهر ميلان که روز دوم آوريل برگزار مي شود، کار خيلي سختي خواهد بود.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg رونالدوی برزیلی که ماه گذشته برای همیشه با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. در طول سالهای 1997 تا 2002 دراینتر توپ زد و پس از آن در سال 2007 از رئال مادرید به میلان پیوست.
رونالدو که برای هر دو تیم بازی کرده، در صحبتهایی اعلام کرده که برنده این بازی عملا تا حدودی قهرمان این فصل سری آ را تعیین خواهد کرد. او به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« در روز داربی میلان پیراهن کدام تیم را برتن خواهم کرد؟ من در برهه های مختلف کارنامه ورزشی ام، پیراهن هر دو تیم را برتن کرده ام و الان هم طرفدار هر دوی آنها هستم و نمی توانم یکی از این دو تیم را انتخاب کنم.»
رونالدو ادامه داد:« الان من از دنیای فوتبال کنار رفته ام ولی با این وجود خاطرات فراوانی دارم. یک بار در داربی با نتیجه 0-3 به پیروزی رسیدم. وقتی با میلان بودم، در داربی شکست خوردم ولی با این وجود در آن دیدار گلزنی کردم.»

O M I D
03-24-2011, 05:41 PM
ژوزه مورينيو: بزرگان انگليس کيفيت خود را از دست داده‌اند؛ تاتنهام تيمي شاد است!

ژوزه مورينيو، مربي رئال مادريد بر اين باور است که تيم‌هاي بزرگ ليگ برتر کيفيت اوايل فصل خود را از دست داده‌اند و مطمئن است که تيمش از پس تاتنهام در ليگ قهرمانان برمي‌آيد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg منچستریونایتد، چلسی و تاتنهام نمایندگان انگلیس در هشت تیم برتر اروپا هستند و تاتنهام چهارده امتیاز با منچستر صدرنشین فاصله دارد.
مورینیو که در سال‌های 2004 تا 2007 مربی چلسی بود می‌گوید: «در فصل اول حضور در چلسی باید می‌بردیم و می‌بردیم و می‌بردیم، و هر امتیازی که از دست می‌دادیم ما را به وضعیت بدی می‌برد، چون تیم‌های بزرگ همیشه می‌بردند. یعنی همین اوضاعی که در اسپانیا می‌بینید.
در حال حاضر در لیگ برتر آنها امتیازات بسیاری از دست می‌دهند. هر تیم لحظات دشوار خود را دارد، و به نظر می‌رسد که بزرگان انگلیس کمی از کیفیت خود را از دست داده باشند.»
این مربی 47 ساله که برای اولین بار در هفت سال گذشته مادرید را به جمع هشت تیم برتر اروپا برد می‌گوید در این مرحله تاتنهام را پشت سر می‌گذارد: «بازی با هر تیمی در این مرحله دشوار است و هر تیمی باعث انگیزه ما می‌شود. تاتنهام تیم خوبی است. آنها اینتر را بردند، میلان را بردند، بسیار جاه‌طلب هستند، تیم خیلی خوبی دارند و مربی‌شان خوب است. حس می‌کنید آنها تیم شادی هستند و تیم‌های شاد خطرناک هستند.
ممکن است که تاتنهام ما را حذف کند. آنها البته قرعه خیلی آسانی ندارند، هرچند که از همان ابتدا هم قرعه بسیار آسانی نداشتند. اما می‌خواهم باور کنیم که حضور آنها در لیگ قهرمانان در دیدار برگشت در وایت هارت لین به پایان می‌رسد.
آنها همین حالا دلایل کافی برای افتخار دارند و به نظرم دلیل کافی برای مبارزه با ما و رسیدن به نیمه‌نهایی را دارند، اما به باور من ما تیم بهتری هستیم.»

pnugirl
03-25-2011, 01:27 PM
بلاتر قول داد سال 2015 بازنشسته شود

سپ بلاتر در نشست کنفدراسيون فوتبال اروپا اعلام کرد که در صورت انتخاب مجدد به عنوان رييس فيفا، سال 2015 براي هميشه از رياست خداحافظي خواهد کرد.

انتخابات فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) ماه جون برگزار مي‌شود و سپ بلاتر رقيب بسيار جدي به نام محمد بن‌همام – رييس کنفدراسيون فوتبال آسيا – دارد.
سپ بلاتر 75 ساله در کنگره کنفدراسيون فوتبال اروپا اعلام کرد: «همه شما مي‌دانيد که من براي رياست چهار سال آينده فيفا نامزد شده‌ام و اگر اين بار انتخاب شوم، براي دوره بعد نامزد فيفا نخواهم بود و از اين مسئوليت کناره مي‌گيرم. ما بايد دست به دست هم دهيم و شرايطي بهتر نسبت به گذشته را براي آينده جوانان و نوجوانانمان به وجود آوريم.»
بلاتر همچنين در اين نشست از فساد مالي دو تن از اعضاي هيئت اجرايي به عنوان يکي از تلخ‌ترين خاطره‌هاي دوران رياستش در فيفا ياد کرد و اظهار اميدواري کرد که اين مسائل در آينده احساسات جامعه فوتبال را جريحه‌دار نکند.

pnugirl
03-25-2011, 01:27 PM
فان در سار: به آژاکس برنمي گردم

ادوين فان در سار، دروازه بان هلندي منچستريونايتد در صحبتهايي اعلام کرد که هيچ برنامه اي براي بازگشت به آژاکس پس از خداحافظي از دنياي فوتبال در پايان رقابتهاي اين فصل ندارد.
این دروازه بان 40 ساله ، تابستان برای همیشه با فوتبال خداحافظی خواهد کرد. او از سال 2005 تاکنون درترکیب یونایتد قرار دارد. فان در سار، یکی از بازیکنان محبوب یونایتد است و در صحبتهایی اعلام کرد که بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال در پستهای مدیریتی در یونایتد به فعالیت مشغول خواهد شد.
این دروازه بان هلندی به مجله «زندگی بعد از فوتبال» گفت:« من به آمستردام برنمی گردم، هرچند که کار کردن با فرانک دی بوئر، دنی بلیند و دنیس برگ کمپ کار راحت و دلنشینی است.»
فان در سار ادامه داد:« وقتی 12 سال پیش آنجا را ترک کردم، گفتم که برمی گردم ولی نمی دانستم که چه سالهای فوق العاده ای را با یونایتد پشت سر می گذارم. من شاید گهگداری ازتمرینات آژاکس بازدید کنم ولی به طور مرتب به آنجا نخواهم رفت.»
فان در سار در ادامه صحبتهایش گفت:« شاید برای دفاتر یونایتد در آسیا کار کنم، جایی که باشگه خیلی محبوب است و مشغول انجام تجارت می باشد. فکر می کنم این خیلی هیجان انگیز است. من در این رابطه مذاکراتی را هم انجام داده ام.»

pnugirl
03-25-2011, 01:28 PM
كره‌اي‌ها براي "پارك جي سونگ " جانشين پيدا كردند

کره‌اي‌ها بازيکن جوان و پراستعدادي را جايگزين "پارک جي سونگ " کرده‌اند تا در آينده بتواند جاي خالي او را پر کند.
پس از آنکه پارک جي سونگ، کاپيتان تيم ملي فوتبال کره‌جنوبي و عضو تيم منچستريونايتد پس از جام ملتهاي آسيا از حضور در تيم ملي خداحافظي کرد، مربي کره‌اي‌ها درپي جانشيني مناسب براي او بود که گويا اين امر محقق شده و اکنون در آستانه ديداري دوستانه با هندوراس، رائه چو - سرمربي کره - در انتخاب خود به نتيجه رسيده است. «من در مورد استفاد از "بو-يونگ کيم" فکر مي‌کنم. او در جام ملتها براي ما بازي نکرد، اما در تمرينها خيلي خوب بوده. او قدرت بدني خوبي دارد و من از او انتظار زيادي دارم.»
کيم که تجربه حضور در جام ملتها براي کره را ندارد، بازي با هندوراس را از لحاظ کسب تجربه مفيد تلقي مي‌کند.«هيچ کس نمي‌تواند جانشين پارک شود، اما من هرآنچه در توان دارم در زمين خواهم گذاشت. اين بازي براي من فرصت بزرگي تا بتوانم هم به تجربه‌ام اضافه کنم و هم خودم را نشان دهم. من نمي‌دانم ديگر چه زماني فرصت به من داده مي‌شود، پس بايد در همين مسابقه خوب بدرخشم.»

pnugirl
03-25-2011, 01:28 PM
پاتو، غايب ديدار برزيل- اسکاتلند

الکساندر پاتو، ستاره باشگاه ميلان شانس حضور در ديدار دوستانه يکشنبه شب تيم ملي کشورش مقابل اسکاتلندرا از دست خواهد داد
فدراسیون فوتبال برزیل روز پنجشنبه اعلام کرد که این مهاجم 21 ساله که تاکنون 12 بازی ملی برای تیم ملی برزیل برگزار کرده و به 4گل رسیده، نتوانست از آزمایشهای پزشکی سربلند خارج شود. از سوی دیگر نیلمار، فوروارد برزیلی باشگاه ویارئال هم ممکن است شانس حضور در این دیدار دوستانه را به خاطر گرفتگی عضلانی از دست بدهد
بدین ترتیب لئاندرو دامیائو، برای حضور در خط حمله تیم ملی بریل به اردو فراخوانده شده است.
این بازیکن جوان درکنار سانتوس، خط حمله برزیل را تشکیل خواهد داد
بازیکنانی که در جلسه تمرینی روز پنجشنبه در ترکیب تیم اصلی برزیل قرارداشتند، عبارتند از : ژولیو سسار، مارسلو، لوسیو، تیاگو سیلوا، دانی آلوس، لوکاس لیوا، الانو، رامیرس، رناتو آگوستو، نیمار، دامیائو

pnugirl
03-26-2011, 01:37 PM
گوارديولا: اگر به ايتاليا بازگردم، مجاني، مربي برشا مي شوم

پپ گوارديولا، مربي جوان باشگاه بارسلونا از وقفه اي که براي برگزاري ديدارهاي ملي ايجاد شده، براي سفر به ايتاليا و بازديد از هم تيمي هاي سابقش در برشا بهره برد. گوارديولا در سال 2003 در برشا توپ مي زد.
گواردیولا با کوریونی، رئیس باشگاه برشا دیدار کرد و به شوخی در مورد احتمال بازگشتش به ایتالیا صحبت کرد. گواردیولا به شوخی از کوریونی پرسید:« برای آنکه مربی تیمتان شوم، چقدر به من دستمزد می دهید؟»
ولی پس از آن گواردیولا در گفت و گویی گفت:« اگر بخواهم به ایتالیا بیایم، فقط مربی برشا می شوم ؛ آن هم به صورت مجانی»
در طول سفر گواردیولا به ایتالیا، او این فرصت را یافت تا با هم تیمی های قدیمی اش، از جمله کالوری، اسپوسیتو، سوسی، زبینا و فیلیپینی دیدار کرد.مربی بارسا در ادامه در مورد راز موفقیت تیم بارسا گفت:« سیستم کاری من خیلی ساده است: همه توپها به مسی می رسد.»
باشگاه ایتالیایی هم از گواردیولا دعوت کرد تا در دیدار اسطوره های پیشکسوت این تیم که در ماه ژوئن به مناسبت صدمین سال تاسیس باشگاه برگزار می شود، شرکت کند.

pnugirl
03-26-2011, 01:38 PM
بكام كاپيتان گالكسي شد

ديويد بکام براي نخستين بار بازوبند کاپيتاني گالکسي را به بازو مي‌بندد.
پس از 3 سال حضور ديويد بکام - بازيکن و کاپيتان اسبق تيم ملي انگليس- در تيم فوتبال گالکسي لس آنجلس، بازوبند کاپيتاني اين تيم به او رسيد.
بروس آرنا، سرمربي گالکسي تصميم گرفت تا بکام کاپيتان تيمش در ديدار روز شنبه مقابل "رئال سالت ليک" باشد.
بکام در اين رابطه گفت:« بروس از من خواست تا بازوبند را ببندم و من هم با افتخار قبول کردم.»
اين درحالي است که بکام آخرين سال قراردادش را با تيم لس آنجلسي سپري مي‌کند.
بکام باز هم در اين رابطه افزود: «بازوبند روش بازي را عوض نمي‌کند. اين چيزي است که به بودنش بر روي بازويت افتخار مي‌کني و از همه مهمتر اينکه نقش مديريتت در ميانه ميدان بيشتر مي‌شود تا يک ليدر باشي.»
کاپيتان اصلي گالکسي "لندن داناوان" است که براي بازي مقابل آرژانتين به تيم ملي اضافه شده است.

pnugirl
03-26-2011, 01:39 PM
مسي: يک روز با آرژانتين قهرمان جام جهاني مي شوم

ليونل مسي، ستاره آرژآنتيني باشگاه بارسلونا معتقد است روزي با تيم ملي کشورش در جام جهاني به قهرماني خواهد رسيد.
مسی در آرزوی موفقیتی ملی با آلبی سلسته است، چرا که در عرصه باشگاهی به تمام موفقیتهای ممکن با بارسلونا دست یافت.
دارنده توپ طلا در صحبتهایی اعلام کرد در آینده جام جهانی را بالای سر خواهد برد. مسی گفت:«می دانم روزی در جام جهانی به قهرمانی می رسم و به جایزه ای که واقعا دوست دارم، دست می یابم. آرزویم قهرمانی در جام جهانی است. به لطف خدا این شانس را داشتم که به تمام جوایز ممکن با تیم باشگاهی ام دست بیابم و تنها جایزه ای که هنوز به آن نرسیده ام، جام جهانی است.»
مسی در پاسخ به مقایسه ای که میان او و دیگو مارادونا انجام می شود، گفت:« ما دو بازیکن متفاوتیم. دیگو یکتاست و هیچ نیازی به مقایسه کردن نیست. ولی من هم می خواهم جا و نام خودم را در دنیای فوتبال داشته باشم. ولی اگر این شانس را دارم که کارهایی مشابه مارادونا انجام بدهم که خیلی خوب است.»

pnugirl
03-26-2011, 01:40 PM
پيراهنهاي حمايتي فرانسوي ها از آبيدال

بازيکنان تيم ملي فرانسه پيش از آغاز ديدار اين تيم مقابل لوگزامبورگ و زماني که براي گرم کردن به زمين آمده بودند، پيراهنهايي در حمايت از اريک آبيدال برتن داشتند.
تیم ملی فرانسه جمعه شب در مرحله گروهی رقابتهای یورو2012 مقابل لوگزامبورگ قرار گرفت. پیش از آغاز این دیدار و زمانی که شاگردان لوران بلان برای گرم کردن خودشان وارد زمین چمن شده بودند، پیراهنهای آبی ای را برتن داشتند که روی آن پیغامی حک شده بود:« آبی، به تو فکر می کنیم. و به تو روحیه می دهیم.»
این در حالی است که در پایان دیدار برگشت دو تیم لیون و رئال مادرید در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بود که بازیکنان دو تیم در پایان مسابقه با پیراهنهایی با مضمون مشابهی به زمین آمدند.

pnugirl
03-26-2011, 01:41 PM
ابرهاي مصنوعي براي خنک کردن قطر در جام جهاني 2022

قطري‌ها از ابرهاي مصنوعي استفاده خواهند کرد.

طرفدارانی که از هوای گرم در جام جهانی 2022 قطر می‌ترسند دیگر نگران نخواهند بود و ابرهای مصنوعی قرار است بالای ورزشگاه‌ها قرار بگیرند.

دمای کشور بیابانی قطر در تابستان به بالای 50 درجه می‌رسد و فیفا به دنبال رفاه تماشاگران بود.

اما قطر می‌خواهد روش خود را به کار ببندد و از ابرهای مصنوعی استفاده کند.

دانشمندان توانسته‌اند ابرهای مصنوعی بسازند که می‌تواند بر فراز ورزشگاه‌ها و زمین‌های تمرینی قرار بگیرد و مانع گرم شدن آنها شود.

گفته می‌شود هر ابر حدود 500 هزار دلار خرج خواهد داشت. سعود عبدالغنی، مدیر گروه مهندسی مکانیک و صنایع دانشگاه قطر گفته است: «ابرهای مصنوعی با کنترل از راه دور حرکت خواهند کرد. آنها به طور کامل از مواد کربنی سبک ساخته شده‌اند و با چهار موتور با نیروی خورشیدی کار می‌کنند و مانمع تابش مستقیم و غیرمستقیم اشعه خورشید به زمین‌های بازی خواهند شد.»

برخی می‌گفتند فیفا می‌تواند بازی‌ها را در ماه‌های سردتر برگزار کند اما فیفا این پیشنهاد را رد کرده است.

pnugirl
03-26-2011, 01:42 PM
پيروزي پرگل کره‌جنوبي و شکست شگفتي‌ساز جام جهاني 2010

ديدارهاي دوستانه ملي فوتبال در نقاط مختلف جهان جمعه شب با پيروزي پرگل کره‌جنوبي و شکست اروگوئه پيگيري شد.
تیم ملی فوتبال کره جنوبی که در جام ملتهاي آسيا به توفيقي نرسيده بود، دیشب در دیداری دوستانه برابر هندوراس با چهار گل به پیروزی رسید. اروگوئه شگفتی ساز جام جهانی2010 هم در دیداری نه چندان دشوار برابر استونی شکست خورد. چین و ازبکستان دیگر تیم های آسیایی برابر حریفانشان متوقف شدند. چین برابر نیوزلند به تساوی رسید و ازبکستان نیز با یک گل مغلوب مونته نگرو شد. نتایج دیدارهای دوستانه جمعه شب در نقاط مختلف جهان به شرح زیر است:
* کره جنوبی 4 - هندوراس صفر
* چین یک - نیوزلند یک
* استونی 2 - اروگوئه صفر
* مونته نگرو یک - ازبکستان صفر
* قطر - تونس( این دیدار به زمان دیگری موکول شد)
* لیتوانی 2 - لهستان صفر
برنامه سایر دیدارهای دوستانه فوتبال در کشورهای مختلف به شرح زیر است:
شنبه - 6/1/90
* پاناما - بولیوی
* کویت - اردن
* عراق - کره شمالی
* اکوادور - کلمبیا
* پرتغال - شیلی
* مکزیک - پاراگوئه
* آمریکا - آرژانتین
یکشنبه - 7/1/90
* برزیل - اسکاتلند
* قطر - روسیه
* السالوادور - جامائیکا

pnugirl
03-26-2011, 01:42 PM
پراندلي: بالوتلي بايد از اشتباهاتش درس بگيرد

سرمربي تيم ملي ايتاليا به دنبال آن است به بالوتلي کمک کند تا رفتارهايش را تغيير دهد.

چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا پیغام آشتی برای ماریو بالوتلی ارسال کرد و از این ستاره 20 ساله خواست تا به اشتباهاتش فکر کند.
بالوتلی بعد از کارت قرمزی که در دیدار دو تیم منچسترسیتی و دیناموکیف دریافت کرد، از تیم ملی ایتالیا نیز خط خورد و بدین ترتیب شانس حضور در دیدار تیم ملی کشورش مقابل اسلوونی را از دست داد.
پراندلی در صحبتهایی گفت:« برای ماریو مهم است به اشتباهاتش بپردازد. او خودش متوجه اشتباهاتش شد و احساس پشیمانی می کند. بالوتلی درخواست کمک کرد و ما در کنار او هستیم تا بتواند رشد کرده و رفتارش را بهتر کند.»

pnugirl
03-26-2011, 01:43 PM
دل پيرو: نمي دانم چه زماني از فوتبال کنار مي روم

الساندرو دل پيرو در صحبتهايي اعلام کرد که هنوز به زمان خداحافظي از دنياي فوتبال فکر نمي کند
به نظر می رسد الساندرو دل پیرو، ستاره باتجربه باشگاه یوونتوس درنظر دارد تا خداحافظی اش از دنیای فوتبال را به تعویق بیندازد؛ او اخیرا در صحبتهایی اعلام کرد هنوز نمی داند چه زمانی از بازی کردن دست خواهد کشید.
دل پیروی 36 ساله اخیرا با سران باشگاه یووه توافق کرد تا قراردادش را به تمدید رساند و برای یک سال دیگر با بینکونری بماند. او در صحبتهایی گفت نمی داند بعد از آن چه خواهد کرد.
وی گفت:« امیدوارم بتوانم بازی کنم و به همین ترتیب ادامه دهم. میخوهم با حداکثر توانم از هر نظر در خدمت تیم باشم و می دانم چه زمانی، زمان مناسب برای متوقف شدن است ولی این را نمی توانم الان بگویم.»
دل پیرو ادامه داد:« من به زمان حال و فصل بعد نگاه می کنم و بعد از آن باید ببینیم که چه خواهد شد. درست نیست که برنامه های بلند مدت تعریف کرد. بعد از آن چه خواهم کرد؟ نمی دانم. هنوز راجع به کار کردن به عنوان یک مدیر یا مربی فکر نکرده ام.»

pnugirl
03-26-2011, 01:43 PM
پراندلي: صعود ايتاليا به يورو 2012 هنوز قطعي نيست
چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا از پیروزی 1-0 تیمش مقابل اسلوونی در مرحله انتخابی رقابت های یورو 2012 ابراز رضایت اما اعلام کرد علی رغم برتری شش امتیازی آتزوری در صدرجدول، هنوز صعودشان به مرحله بعدی رقابت ها قطعی نیست.
پراندلی گفت: "ما هنوز کار زیادی برای انجام دادن داریم. بی تردید پیروزی تاثیر زیادی در افزایش اعتماد به نفس دارد. بازی مهمی بود و بازیکنان در بین دو نیمه مطمئن بودند که می توانند به پیروزی برسند. ما مطمئنا نیاز داریم که در بعضی از جنبه های بازیمان در میانه زمین اصلاحاتی انجام بدهیم اما در این بازی عملکرد بهتری در میانه زمین داشتیم.
سرمربی تیم ملی ایتالیا افزود: کاسانو بسیار سخت کوش بود و خود را فدای تیم کرد به همین دلیل از او راضی هستم و فکر می کنم بقیه هم چنین نظری داشته باشند."
فاصله تقریبا زیاد لانازیوناله در صدر جدول صعود آنها را تقریبا قطعی کرد اما پراندلی معتقد است هنوز راهی طولانی در پیش است و می گوید" هنوز صعود ما قطعی نیست."

O M I D
03-26-2011, 08:56 PM
ادامه گلزني گلزن ترين دروازه بان جهان

گلزن ترين دروازه بان جهان نودونهمين گل دوران بازيگري خود را به ثمر رساند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg روجریو سنی سنگربان 38 ساله تیم سائوپائولو در دیدار تیمش در هفته پانزدهم جام پائولیستا در مصاف با تیم پائولیستا از روی ضربه آزاد گلزنی کرد با این وجود اشتباهات او در دروازه بانی موجب شکست 2 - 3 تیمش شد.
سنی گفت ؛ تمام تلاش خود را انجام می دهد تا در داربی بامداد دوشنبه مقابل کورین تیانس یکصدمین گل خود را بزند.

O M I D
03-26-2011, 08:58 PM
باشگاه فيورنتينا تکذيب کرد؛ مارکو فن باستن گزينه هدايت بنفش ها نيست

اين شايعه پس از آن بر سر زبان ها افتاد که نايب رئيس باشگاه اسپورتينگ ليسبون اعلام کرد قصد ندارند مارکو فن باستن را به خدمت بگيرند زيرا او فصل بعد مربي فيورنتينا خواهد شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg فیورنتینا با انتشار بیانیه ای شایعه حضور مارکو فن باستن در این تیم به جای سینیشا میهایلوویچ در تابستان آینده را رد کرد.
رسانه های ایتالیایی اعلام کردند ستاره سابق باشگاه میلان هدایت بنفش ها را در فصل آینده به عهده خواهد گرفت اما مدیران باشگاه فلورانسی این شایعه را رد کردند.
این شایعه پس از آن بر سر زبان ها افتاد که نایب رئیس باشگاه اسپورتینگ لیسبون اعلام کرد قصد ندارند مارکو فن باستن را به خدمت بگیرند زیرا او فصل بعد مربی فیورنتینا خواهد شد.
اما باشگاه فیورنتینا با انتشاربیانیه ای صحبت های پدرو بالتازار را رد کرد.

O M I D
03-26-2011, 09:00 PM
احتمال شکستگي يکي از دنده هاي مارسلو

ستاره برزيلي در جلسه تمريني روز جمعه تيمش مصدوم شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg روزنامه مارکا در روز شنبه خبر بدی را بازتاب داد. مارسلو، ستاره برزیلی باشگاه رئال مادرید در جریان جلسه تمرینی روز جمعه تیم ملی کشورش از ناحیه دنده دچار مصدومیت شدیدی شد. با وجودی که بلافاصله پس از ضربه ای که به دنده اش وارد آمد،مارسلو مورد معاینات و درمان پزشکان قرار گرفت ولی از شدت درد او کاسته نشده و ممکن است از ناحیه دنده دچار شکستگی شده باشد.
درجریان تمرین روز جمعه تیم ملی برزیل که در کمپ تمرینی باشگاه آرسنال برگزار شد،مارسلو، با رناتو آگوستو، بازیکن بایرلورکوزن برخورد کرد.البته روز شنبه تستهای پزشکی کاملتری روی مارسلو انجام خواهد شد تا شدت مصدومیت او مشخص شود.
با این وجود بسیار بعید به نظر می رسد که این ستاره برزیلی قادر باشد تا در دیدار دوستانه یکشنبه شب تیمش مقابل اسکاتلند به میدان برود.

O M I D
03-26-2011, 09:00 PM
رابي کين: از تيم ملي ايرلند خداحافظي نمي‌کنم

رابي کين، کاپيتان تيم جمهوري ايرلند گفته فعلا قصد کناره‌گيري از فوتبال ملي را ندارد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg این مهاجم شنبه برای چهلمین بار بازوبند کاپیتانی این تیم را به بازو خواهد بست و مقابل مقدونیه در مرحله مقدماتی یورو 2012 بازی خواهد کرد.
کین گفته بود اگر چهره جدید و بهتری به خط حمله ایرلند بیاید کنار می‌رود، اما گفته از این حرف او برداشت‌های اشتباهی شده است: «باید موضوع را روشن بگویم. من اصلا قصد بازنشستگی ندارم و می‌خواهم تا مدتی که بتوانم بازی کنم.
به نظرم در این سال‌ها دیده‌اید که من همیشه متعهد بوده‌ام و همیشه می‌خواسته‌ام که برای کشورم بازی کنم. این موضوع هرگز عوض نمی‌شود.
نمی‌خواهم پیش‌بینی کنم در سه یا چهار سال آینده از نظر مصدومیت و توانایی‌ام چه اتفاقی می‌افتد. هر فصل را در موقع خودش بررسی خواهم کرد و فعلا به حال حاضر فکر می‌کنم و امیدوارم صعود کنیم.
از من پرسیدند اگر فردی بیاید و مربی فکر کند که بهتر است من را کنار بگذارد چه می‌شود و من گفتم خوشحال خواهم شد. اگر فردی جوان و آماده بیاید و کار را بهتر از من انجام دهد خوشحال می‌شوم.»
کین اخیرا دچار مصدومیت ساق پا شده بود و تصور می‌شد بازی تیمش را از دست بدهد، اما فعلا او بهبود یافته است.

O M I D
03-27-2011, 05:45 PM
حمايت ايکر کاسياس از تورس: فرناندو بار ديگر به روزهاي خوبش برمي گردد

دروازه بان رئال از مهاجم جديد چلسي دفاع کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ایکر کاسیاس، دروازه بان رئال مادرید، مطمئن است فرناندو تورس به زودی به روزهای خوبش بازمی گردد و بار دیگر روند گلزنی هایش را از سر خواهد گرفت.
کاسیاس که پس از پیروزی 2-1 اسپانیا مقابل جمهوری چک با خبرنگاران صحبت می کرد، از مهاجم جدید چلسی دفاع کرد و گفت این اتفاق برای هر بازیکنی ممکن است رخ دهد.
" می توانم درک کنم چرا این اتفاق رخ داده است. او تلاش می کند با زندگی در یک شهر جدید و بازی در باشگاهی جدید سازگار شود و به زودی بار دیگر روند گلزنی هایش را آغاز خواهد کرد."
کاسیاس تاکید کرد علی رغم اینکه تورس نتوانسته در دیدارهای اخیر برای چلسی و تیم ملی اسپانیا گلزنی کند اما آرامش اش را حفظ کرده و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است.

O M I D
03-27-2011, 05:50 PM
جان تري: کاپلو هنوز تشنه موفقيت است

کاپلو قصد دارد پس از رقابت هاي يورو 2012 از تيم ملي انگليس جدا شود اما تري معتقد است اين مسئله تاثيري روي بازيکنان تيم ندارد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg جان تری، کاپیتان تیم ملی انگلیس، شایعه کم شدن علاقه فابیو کاپلو به مربیگری را رد کرد و گفت این مربی ایتالیایی بیش از هر زمانی دیگری به دنبال رسیدن به موفقیت است.
کاپلو قصد دارد پس از رقابت های یورو 2012 از تیم ملی انگلیس جدا شود اما تری معتقد است صحبت در مورد آینده او در حال حاضر چندان درست نیست.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من فکر نمی کنم زیادی به تغییر مربی داشته باشیم. ما همیشه از تعویض سریع مربیان ضربه خورده ایم و این در لیگ برتر نیز کاملا مشهود است.
در لیگ برتر تنها سر الکس از جایگاهش مطمئن است و حتی در چلسی نیز با چند شکست جایگاه مربی به خطر می افتد.
همه از اخراج کارلو آنچلوتی از چلسی صحبت می کنند در حالی که او در اولین فصل حضورش در چلسی دو جام مهم به دست آورد و بازیکنان تیم نیز اعتماد زیادی به او دارند.
در تیم ملی نیز شرایط به همین ترتیب است. کاپلو هدایت تیم را برعهده دارد و تا یورو در جمع ما خواهد بود.
ما و خود سرمربی کاملا اعتقاد داریم می توانیم پیشرفت کنیم و باید در این تورنمنت تا جایی که می توانیم پیش برویم.
این مسئله که کاپلو بعد از یورو 2012 از جمع سه شیرها جدا خواهد شد تاثیری روی بازیکنان ندارد. او خودش اعلام کرد که بعد از این رقابتها از تیم جدا خواهد شد اما به عنوان بازیکن شما یاد می گیرید با این مسائل کنار بیایید.
فابیو کاپلو هم هنوز اشتیاق زیادی برای رسیدن به موفقیت دارد."

O M I D
03-27-2011, 05:52 PM
توقف آرژانتين و پرتغال، پيروزي پرگل مکزيک

آرژانتين و پرتغال مقابل حريفان شان متوقف شدند اما مکزيک با درخشش خاوير ارناندز به يک پيروزي پرگل دست پيدا کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg در شبی که رقابت های مرحله انتخابی یورو 2012 در اروپا برگزار شد، تیم های ملی سایر قاره ها نیز بیکار ننشستند و در دیدارهایی دوستانه به مصاف هم رفتند.
در یکی از مهمترین دیدارها تیم ملی آرزانتین در ایالت نیوجرسی به مصاف تیم ملی آمریکا رفت و در نهایت به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 دست پیدا نکرد.
تیم ملی پرتغال نیز که در خانه میزبان شیلی بود، در نهایت با تساوی 1-1 متوقف شد اما تیم ملی مکزیک با درخشش خاویر ارناندز، مهاجم گلزن منچستریونایتد، 3-1 پاراگوئه را شکست داد.
نتایج دیدارهای دیشب (شنبه):
آمریکا 1-1 آرژانتین
گل ها: آگودلو 59 (آمریکا) کامبیاسو 42 (آرژانتین)
مکزیک 3-1 پاراگوئه
گل ها: خاویر ارناندز 6 و 34، آندرس گواردادو 28 (مکزیک) کریستین ریوروس (پاراگوئه)
پرتغال 1-1 شیلی
گل ها: وارلا 16 (پرتغال) ماتیاس 42 (شیلی)

O M I D
03-27-2011, 05:52 PM
استبان کامببياسو: تساوي مقابل آمريکا تغييري در برنامه هاي تاکتيکي ما ايجاد نمي کند

استبان کامببياسو، هافبک تيم ملي آرژانتين، پس از تساوي 1-1 ديشب تيمش مقابل آمريکا، اين نتيجه را بدون اهميت دانست.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg در دیدار دیشب آرژانتین و آمریکا، ابتدا آلبی سلسته با گل کامبیاسو پیش افتاد اما در نیمه دوم شاگردان باب بردلی به بازی برگشتند و خوان آگودلو نتیجه را به تساوی کشاند.
کامبیاسو گفت: این نتیجه تغییری در برنامه های تاکتیکی ما ایجاد نخواهد کرد. ما مطمئنیم می توانیم به آنچه می خواهیم برسیم. ما شایسته پیروزی بودیم و یک تساوی ما را مسیر فعلی مان دور نمی کند.
آرژانتینی ها بعد از به ثمر رساندن گل اول فرصت زیادی برای افزایش فاصله داشتند اما بی دقتی مهاجمان این تیم و درخشش تیم هاوارد مانع از گلزنی آنها شد.کامبیاسو که خود نیز یک موقعیت بسیار عالی را از دست داد معتقد است تیمش باید در مقابل دروازه بی رحم تر عمل کند.

O M I D
03-27-2011, 05:53 PM
خوشحالي باب بردلي از تساوي مقابل آرژانتين

پس از تساوي 1-1 تيم ملي آمريکا مقابل آرژانتين، باب بردلي، سرمربي تيم ملي آمريکا، خوان آگودلو، ستاره 18 ساله تيمش را به دليل نمايش خوبش مورد ستايش قرار داد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg در این دیدار ابتدا آرژانتین با گل کامبیاسو پیش افتاد اما بازیکن کلمبیایی تبار آمریکایی ها در نیمه دوم روی اشتباه ماریانو آندوخار، دروازه بان آرژانتین، گل تساوی را به ثمر رساند.
بردلی گفت:"بازیکنان جوان هر زمان که به میدان بروند، اعتماد به نفس زیادی به دست می آورند. او از یک موقعیت کوچک استفاده کرد و گل تساوی را به ثمر رساند. نمایش او باعث خوشحالی و رضایت ما شد."
آگودلو هم گفت: من گلزنی کردم زیرا مانند هر بازیکن دیگری فکر می کردم می توانم آن توپ را تبدیل به گل کنم. من سعی کردم در موقعیت خوبی قرار بگیرم و توانستم از آن توپ برگشتی استفاده کنم."

O M I D
03-27-2011, 05:53 PM
رضايت بنتو از تساوي مقابل شيلي

پائو بنتو، سرمربي تيم ملي پرتغال، از تساوي 1-1 تيمش در ديدار دوستانه شب گذشته مقابل شيلي ابراز رضايت کرد و گفت ما تيم برتر ميدان بوديم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سرمربی تیم ملی پرتغال گفت: ما خیلی خوب بازی کردیم و در نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه اول بودیم. ما خطرناک تر و برتر از حریف بودیم و شور و اشتیاق بیشتری برای رسیدن پیروزی داشتیم. کاملا قابل درک است که بازیکنان خسته باشند اما تیم به خوبی جواب داد و نمایش خوبی داشت.
درحالی که دیشب پرتغال در دیداری دوستانه مقابل شیلی به میدان رفت، نروژ و دانمارک، رقبای این تیم در گروه هشتم مرحله انتخابی یورو 2012 به تساوی 1-1 رسیدند.
بنتو در این مورد نیز گفت: ما برای صعود از این گروه به عنوان صدرنشین باید روی نتایج خودمان حساب باز کنیم اما برای فکر کردن به این هدف زمان داریم.
پرتغالی ها در حال حاضر 7 امتیازی هستند و در مکان دوم قرار دارند. نروژ با 10 امتیاز صدرنشین است و دانمارک هم امتیاز با پرتغال در مکان سوم قرار دارد.

O M I D
03-27-2011, 05:54 PM
يك مربي فرانسوي هدايت تيم فوتبال المپيك قطر را برعهده گرفت

تيم فوتبال المپيک (اميد) قطر با هدايت 'برنار سيموندي' مربي فرانسوي در رقابت هاي انتخابي المپيک 2012 لندن شرکت مي کند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg اين مربي فرانسوي روز گذشته /شنبه/ در ديدار دوستانه با تيم بزرگسالان قطر، تيم المپيک را هدايت کرد و رسما'' مربيگري اين تيم را برعهده گرفت.
در اين ديدار دوستانه تيم فوتبال بزرگسالان قطر با نتيجه 3 بر يک پيروز شد.
گفتنی است، تيم هاي فوتبال بزرگسالان قطر و المپيک اين کشور (زير 23 ساله ها) قرار است روز سه شنبه به ترتيب با تيم هاي روسيه و سوييس ديدار دوستانه برگزار کنند.
سيموندي جايگزين ''کو ادريانسي'' مربي هلندي شده است که در روزهاي گذشته بصورت توافقي به قرارداد خود با فدراسيون فوتبال قطر پايان داد.
سيموندي پيش از اين هدايت تيم الخريطيات قطر را برعهده داشت و از سه فصل گذشته تاکنون با اين تيم به نتايج خوبي دست يافت.
تيم فوتبال المپيک قطر ( زير 23 ساله ها ) خود را براي مرحله دوم مسابقات انتخابي المپيک 2012 لندن آماده مي کند.

O M I D
03-27-2011, 06:01 PM
غيبت خديرا، اوزيل و لام در ديدار دوستانه آلمان مقابل استراليا

ستاره هاي آلماني رئال به درخواست اين باشگاه به مادريد بازگشتند.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سامی خدیرا، مسوت اوزیل و فیلیپ لام، سه ستاره تیم ملی آلمان، در دیدار دوستانه این هفته ژرمن ها مقابل استرالیا، تیم ملی کشورشان را همراهی نخواهند کرد.
در اطلاعیه ای که امروز در سایت فدراسیون فوتبال آلمان منتشر شد آمده است که این سه بازیکن که در پیروزی 4-0 روز گذشته آلمان مقابل قزاقستان در ترکیب اصلی حضور داشتند، در دیدار مقابل استرالیا، در ترکیب تیم یواخیم لوو به میدان نخواهند رفت.
براساس گزارش ها، فدراسیون فوتبال آلمان و باشگاه رئال پیش از این به توافق رسیده بودند که به دلیل حضور رئال در سه جام مختلف، خدیرا و اوزیل پس از دیدار مقابل قزاقستان به مادرید برگردند تا برای دیدارهای حساس تیم باشگاهی شان از آمادگی لازم برخوردار باشند.
فیلیپ لام، کاپیتان بایرن مونیخ، با اجازه کادر فنی، اردو تیم را ترک کرد.
تیم ملی آلمان در حال حاضر با 8 امتیاز برتری نسبت به تیم دوم، بخت اول صعود به رقابت های یورو 2012 از گروه اول مرحله مقدماتی است.

O M I D
03-27-2011, 06:03 PM
سپ بلاتر: احتمالا در جام جهاني 2014 از دوريبن روي خط دروازه استفاده خواهد شد

سپ بلاتر، رئيس فيفا، انتظار دارد تکنولوژي دوربين هاي روي خط دروازه در جام جهاني 2014 برزيل مورد استفاده قرار گيرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg او که به فرانسه سفر کرده است، امروز در گفتگویی گفت:" من معتقدم ما در سال 2012 می توانیم از سیستمی استفاده کنیم که به ما بگوید توپ از خط عبور کرده است یا خیر. سپس از این سیستم می توان در جام جهانی 2014 استفاده کرد."
این در حالی است که بدنه تصمیم گیرنده فیفا تمایل چندانی برای استفاده از تکنولوژی برای کمک به داوران ندارد.
اما این موضوع بعد از گلی که تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2010 وارد دروازه آلمان کرد اما تیم داوری متوجه آن نشد، بار دیگر بر سر زبان ها افتاد.
" برای پرهیز از آنچه برای انگلیس اتفاق افتاد، این بحث بار دیگر راه افتاد و این کاری است که ما قصد داریم آن را انجام دهیم."

O M I D
03-27-2011, 06:03 PM
ليورپول و اتلتيکو مادريد به دنبال کريستين آنسالدي

ليورپول و اتلتيکو مادريد به خريد کريستين آنسالدي، مدافع روبين کازان علاقه نشان داده‌اند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg این ملی‌پوش آرژانتینی در سال 2008 به قهرمان روسیه پیوست و قراردادش تا سال 2012 اعتبار دارد. این مدافع کناری 24 ساله در لیگ برتر روسیه درخشیده و توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را جلب کرده است.
پدرو آلداوه، مدیر برنامه‌های آنسالدی می‌گوید این بازیکن سابق نوولز اولدبویز آماده ماجراجویی در انگلیس، اسپانیا و ایتالیا است: «لیورپول و اتلتیکو مادرید به شکل غیررسمی علاقه خود را به خرید او ابراز کرده‌اند.
به نظرم او اگر در روسیه بازی نمی‌کرد در تیم ملی آرژانتین حضوری ثابت داشت. قراردادش با روبین کازان در دسامبر 2012 به پایان می‌رسد و مبلغ بازخریدی در قراردادش ذکر نشده. کریستین می‌خواهد برود. او عاشق بازی در انگلیس، ایتالیا یا اسپانیا است.
تابستان گذشته با منچسترسیتی قرارداد امضا کردیم و با چلسی هم تماس داشتیم، اما به دلیل مجوز کاری او همه چیز لغو شد. او حالا تابعیت ایتالیا را دارد و این اوضاع را آسان‌تر می‌سازد.»
آنسالدی یک بازی ملی در کارنامه دارد.

O M I D
03-28-2011, 12:27 PM
ترکيب اصلي برزيل در ديدار مقابل اسکاتلند

تيم ملي برزيل امشب در ديداري دوستانه در ورزشگاه امارات لندن به مصاف تيم ملي اسکاتلند مي رود.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg در حالی که تنها چند ساعت دیگر تا آغاز این دیدار باقی است، ترکیب اصلی سلسائو برای این دیدار اعلام شده است.
تیاگو سیلوا و لوسیو، مدافعان میلان و اینتر، زوج قلب خط دفاعی طلایی پوشان در این دیدار خواهند بود و داوید لوئیز، مدافع جدید چلسی، روی نیمکت خواهد نشست.
مانو منزس، سرمربی برزیل، در این دیدار نمی تواند از پاتو و نیلمار به دلیل مصدومیت استفاده کند. به همین دلیل به جای این دو لئاندرو دامیائو از اینتر ناسیونال و نیمار از سانتوس در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت.
ترکیب اصلی برزیل:
سزار، آلوس، لوسیو، تیاگو سیلوا، سانتوس، لوکاس، رامیرس، الانو، جدسون، لئاندرو، نیمار

O M I D
روني، تري و لمپارد در بازي با غنا حاضر نيستند

مربي انگليس قصد دارد گرث بري را کاپيتان تيم کند، ولي جک ويلشر را هم زير نظر دارد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg پس از پیروزی دو بر صفر مقابل ولز، فرانک لمپارد، اشلی کول و جان تری از چلسی، وین رونی از منچستریونایتد، و مایکل داوسون از تاتنهام به باشگاه‌های خود برگشتند تا برای دیدارهای لیگ قهرمانان آماده شوند.
جرمین دفو، پیتر کراچ و آرون لنون از تاتنهام در بازی مقابل ولز حضور نداشتند اما در تیم ملی ماندند.
به این ترتیب فابیو کاپلو، مربی انگلیس جان تری، کاپیتان تیمش که به تازگی بازوبند را پس گرفته را در بازی دوستانه با غنا ندارد.
گرث بری از منچسترسیتی در دیدارهای قبلی کاپیتان تیم بود و احتمالا او بازوبند را به بازو ببندد. البته شاید بازوبند به جک ویلشر 19 ساله از آرسنال برسد.

O M I D
برتري برزيل مقابل اسکاتلند با درخشش نيمار

ستاره جوان سانتوس تيمش را به پيروزي رساند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg برزیل توانست به راحتی در دیداری دوستانه اسکاتلند را دو بر صفر ببرد. این بازی در ورزشگاه امارات باشگاه آرسنال برگزار شد.
نیمار ستاره نمایش بود و در دو نیمه گل زد.
اسکاتلند بازی را خوب آغاز کرد اما برزیل از دقیقه 15 بر جریان بازی مسلط شد.
آنها در دقیقه 42 گل زدند. آندره سانتوس از سمت چپ به پیش تاخت و توپ را از بین پاهای آلن هاتن ارسال کرد و نیمار پس از گرفتن توپ، با ضربه‌ای زمینی دروازه آلن مک‌گرگور را گشود.

او کمی پس از آغاز نیمه دوم هم با ضربه‌ای محکم توپ را به تیر دروازه حریف زد.
چارلی آدام، ستاره بلکپول در این دیدار بسیار ضعیف کار کرد. او بود که در دقیقه 76 با خطا روی نیمار در محوطه جریمه به حریف پنالتی داد و این ضربه را نیمار 19 ساله به سمت راست دروازه مک‌گرگور زد و به گل دوم تبدیل کرد.

O M I D
03-28-2011, 12:28 PM
مانو منزس: بازيکنانم دستوراتم را اجرا کردند

سرمربي تيم ملي برزيل بعد از پيروزي 2-0 تيمش مقابل اسکاتلند در ديداري دوستانه ديشب از اينکه شاگردانش به دستورات تاکتيکي وي عمل کردند، راضي و خوشحال است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg منزس معتقد است این دیدار آماده سازی خوبی برای کوپا آمریکا بود که تابستان آینده در ونزوئلا برگزار می شود وی افزود: بازی خوبی بود. بازیکنان در سراسر زمان بازی تلاش کردند کارهایی که از آنها خواسته بودم را انجام بدهم.
در صورتی که کاکا و رونالدینیو تا زمان برگزاری رقابت های کوپا آمریکا مصدوم نشوند و آمادگی شان را حفظ کنند، بار دیگر به تیم ملی برزیل بازخواهند گشت. منزس در این مورد گفت: احتمال ایجاد تغییراتی وجود دارد. اما باید بگویم که بسیاری از نفراتی که برای دیدارهای آینده دعوت می شوند، بازیکنانی هستند که برای دیدار مقابل اسکاتلند در تیم بودند. زیرا این دیدار، یک آماده سازی مناسب برای آن رقابت ها بود.
نیمار، مهاجم سانتوس، که در این دیدار به جای پاتوی مصدم در ترکیب اصلی قرار گرفته بود، هر دو گل برزیل را به ثمر رساند.
دیداری دوستانه اسکاتلند برزیل در ورزشگاه امارات باشگاه آرسنال برگزار شد.

O M I D
03-28-2011, 12:28 PM
نيمار: مي خواهم مثل روماريو شوم

نيمار، ستاره جوان تيم ملي برزيل، که در ديدار دشب (يکشنبه) مقابل اسکاتلند هر دو گل سلسائو را به ثمر رساند اعلام کرد قصد دارد با الگو برداري از روماريو به افتخارات زيادي برسد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg نیمار که به علت مصدومیت پاتو و نیلمار در ترکیب اصلی برزیل قرار گرفته بود از این فرصت حداکثر استفاده را برد و در سومین دیدار ملی اش، دو بار دروازه اسکاتلند را باز کرد.
او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا پیراهن شماره 11 را انتخاب کرد، گفت: من واقعا این پیراهن را دوست دارم زیرا این پیراهنی است که روماریو به تن می کرد.
من از اینکه دو گل زدم بسیار خوشحالم. البته نه تنها من بلکه همه تیم خیلی خوب بازی کرد. از اولین باری که به تیم ملی دعوت شدم، دلم می خواست تاریخ ساز شوم و به لطف خدا این اتفاق رخ داد.
نیمار در تابستان گذشته پیشنهادهایی از لیگ برتر داشت اما ترجیح داد در برزیل بماند.
نیمار افزود: من واقعا از بازی در سانتوس و زندگی در برزیل لذت می برم. نمی دانم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد به همین دلیل تنها کار خودم را انجام می دهم. در داخل یا خارج از برزیل تلاش می کنم تجربه اندوزی کنم. و با بازی در تیم ملی برزیل در چنین دیدارهایی که خارج از برزیل برگزار می شود، من تجربیات بیشتری به دست می آورم.
ستاره جوان تیم ملی برزیل همچنین گفت: بازی در کنار بازیکنان باتجربه ای مانند لوسیو و ژولیو سزار چیزهای زیادی به من یاد می دهد.

O M I D
03-28-2011, 12:29 PM
خديرا: اوزيل مي خواهد بهترين بازيکن جهان شود

سامي خديرا، هافبک تيم رئال مادريد، با ستايش از مسوت اوزيل، هم تيمي اش در رئال و تيم ملي آلمان، اعلام کرد او به سختي کار مي کند تا به بهترين بازيکن دنيا تبديل شود.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg خدیرا و اوزیل در تابستان گذشته بعد از بازی های خوبی که در ترکیب تیم ملی آلمان در جام جهانی انجام دادند به رئال پیوستند و خیلی زود به ارکان اصلی تیم مورینیو تبدیل شدند. به نحوی که کاکا و لاسانا دیارا فرصت چندانی برای بازی در رقابت های این فصل پیدا نکردند.
خدیرا گفت: من دو سال است که مسوت را می شناسم و می دانم او چطور فکر می کند و چطور با مسائل کنار می آید. این تصادفی نیست که او این مسیر را طی کرد و به اهدافش رسید.
سامی خدیرا افزود: اوزیل تمام تلاشش را می کند تا به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شود، شاید هم بهترین بازیکن دنیا. او در مورد کارهایی که انجام می دهد بسیار جدی است و همه توجهاتی که رسانه ها به او دارند، تاثیری روی کار او ندارد. او تنها می خواهد فوتبال بازی کند.
خدیرا همچنین در مورد شرایط خودش در رئال گفت: من در حال حاضر بسیار راضی و خوشحال هستم. سبک بازی من با بازیکنانی مانند کریس رونالدو و اوزیل متفاوت است و توجهات زیادی را برنمی انگیزد. اما این مسئله برایم اهمیتی ندارد. من تنها می خواهم یک زندگی نرمال داشته باشم.

O M I D
مورينيو: چيزي نمانده بود سرمربي انگليس شوم

سرمربي رئال مادريد اعلام کرد چيزي نمانده بود در سال 2007 و بعد از جدايي از چلسي هدايت تيم ملي انگليس را برعهده بگيرد اما در نهايت تصميم گرفت در فوتبال باشگاهي بماند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید گفت: وقتی چلسی را ترک کردم، ماه اول فوق العاده بود. به آفریقا و ژاپن رفتم و کارهای زیادی انجام دادم که پیش از آن نمی توانستم.
ماه دوم هم خیلی خوب بود اما از ماه سوم همه چیز وحشتناک شد. بعد از این بود که پست سرمربیگری تیم ملی انگلیس به من پیشنهاد شد. تقریبا به تفاهم رسیدیم و من در آستانه عقد قرارداد قرار داشتم اما در آخرین لحظه فکر کردم در صورتی که هدایت یک تیم ملی را به عهده بگیرم تنها یک بازی در ماه خواهیم داشت و در بقیه زمان ها باید در دفترم بنشینم و بازی های باشگاهی را زیر نظر بگیرم. و باید تا تابستان صبر کنم تا در جام جهانی یا یورو شرکت کنیم به این نتیجه رسیدم که این برای من خوب نیست.
بنابراین در آخرین لحظه تصمیم گرفتم صبر کنم و منتظر یک پیشنهاد مناسب باشگاهی بمانم. یک چالش بزرگ که باعث تحریک من شود. پیشنهاد اینتر چنین ویژگی ای داشت.

O M I D
مونتاري: هري ردنپ گزينه خوبي براي هدايت تيم ملي انگيس

سولي مونتاري، هافبک غنايي ساندرلند معتقد است هري ردنپ بهترين گزينه براي هدايت تيم ملي انگليس است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg فابیو کاپلو، سرمربی فعلی سه شیرها، بعد از رقابت های یورو 2012 از این تیم جدا خواهد شد و بسیاری ردنپ را بهترین گزنه برای جانشینی او می دانند.
مونتاری که به طور قرضی از اینتر به ساندرلند پیوسته در گفتگو با دیلی میل گفت: هری به راحتی می تواند هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده بگیرد. او می تواند بین بازیکنان هر تیمی اتحاد ایجاد کند.او از آن دسته مربیانی است که بازیکنان می خواهند برای او بازی کنند. او برای بازیکنان مانند پدر است.
مونتاری که سه شب باید همراه با تیم ملی غنا در ورزشگاه ومبلی مقابل تیم ملی انگلیس قرار بگیرد، در پورتسموث زیر نظر ردنپ کار کرده و با شیوه مربیگری او کاملا آشنایی دارد.

O M I D
03-29-2011, 11:33 AM
مونتاري: هري ردنپ گزينه خوبي براي هدايت تيم ملي انگيس

سولي مونتاري، هافبک غنايي ساندرلند معتقد است هري ردنپ بهترين گزينه براي هدايت تيم ملي انگليس است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg فابیو کاپلو، سرمربی فعلی سه شیرها، بعد از رقابت های یورو 2012 از این تیم جدا خواهد شد و بسیاری ردنپ را بهترین گزنه برای جانشینی او می دانند.
مونتاری که به طور قرضی از اینتر به ساندرلند پیوسته در گفتگو با دیلی میل گفت: هری به راحتی می تواند هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده بگیرد. او می تواند بین بازیکنان هر تیمی اتحاد ایجاد کند.او از آن دسته مربیانی است که بازیکنان می خواهند برای او بازی کنند. او برای بازیکنان مانند پدر است.
مونتاری که سه شب باید همراه با تیم ملی غنا در ورزشگاه ومبلی مقابل تیم ملی انگلیس قرار بگیرد، در پورتسموث زیر نظر ردنپ کار کرده و با شیوه مربیگری او کاملا آشنایی دارد.

O M I D
03-29-2011, 11:34 AM
آقاي خاص از رد پيشنهاد انگليسي ها گفت

آقاي خاص مي گويد، با مربيگري در تيم ملي فوتبال انگليس تنها چند ساعت فاصله داشت ولي در نهايت کار باشگاهي را ترجيح داد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مورينيو در گفت و گويي ادعا کرد، در سال 2007 فرصت کار در تيم ملي فوتبال انگليس را داشت ولي در نهايت حاضر به جانشيني استيو مک لارن نشد و در آخرين لحظه از انجام اين پست سر باز زد.
سرمربي پرتغالي رئال مادريد چهار سال پس از آن روزها گفت: "سال 2007 بود. زماني که به دنبال جايگزيني براي استيو مک لارن مي گشتند. تنها ساعت هايي را با جانشيني او فاصله داشتم. نزديک بود، به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس برگزيده شوم."
ولي چه چيز باعث شد تا او راه ديگري را در پيش بگيرد؟ مورينيو پاسخ داد: "در آخرين لحظه دچار تشويش شدم. به خودم گفتم يک تيم ملي را مربي گري خواهم کرد. تنها يک بازي در ماه در کار خواهد بود و در باقي زمان ها يا در دفترم خواهم بود و يا بازي ها را زير نظر خواهم گرفت و آن وقت بايد تا تابستان چشم به راه بمانم تا در يک جام ملت ها و يا جام جهاني فوتبال شرکت کنم. نه اين کار من نبود."
و از همين رو بود که او راه ايتاليا و نراتزوري را در پيش گرفت: "در گام آخر کوتاه آمدم زيرا مي خواستم منتظر موقعيتي مناسب باشم؛ باشگاهي خوب. چالشي که بتواند به من انگيزه بدهد. اينتر همان چالش بود. مربي بودن تنها انگيزه دادن به بازيکنان و يا آماده سازي آنها نيست. بلکه بايد به عنوان شخص مسوول و پاسخگو باور داشت، مي توان پيروز و برنده بود. اگر کسي من را به عنوان مربي به خدمت مي گيرد، در آن صورت بايد هم من را‌ آن گونه که هستم بپذيرد."

O M I D
03-29-2011, 11:35 AM
هشدار سپ بلاتر به برزيلي ها: زودتر براي جام جهاني آماده شويد

بعضي از ورزشگاه هاي ميزبان جام جهاني بايد براي رقابت هاي جام کنفدراسيون هاي سال 2013 آماده شوند و همين موجب نگراني بلاتر شده است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سپ بلاتر، رئیس فیفا، از کیمته برگزاری رقابت های جام جهانی برزیل خواست به روند آماده سازی این رقابت ها شتاب بیشتری بدهند.
بلاتر در گفتگو با خبرنگاران گفت:" برزیل نسبت به آفریقای جنوبی در زمان مشابه از نظر آماده سازی عقب تر است. در سال 2007، سه سال پیش از جام جهانی آفریقای جنوبی، آنها نسبت به برزیلی ها پیشرفت بیشتری داشتند.
آنچه برزیلی ها باید انجام دهند این است که روند آماده سازی شان را تسریع کنند. جام جهانی همین فرداست در حالی که برزیلی ها فکر می کنند زمان زیادی دارند.
کاری که آنها باید انجام دهند این است که در سازمان دهی شان سرعت بیشتری ایجاد کنند."
بعضی از ورزشگاه های میزبان جام جهانی باید برای رقابت های جام کنفدراسیون های سال 2013 آماده شوند و همین موجب نگرانی بلاتر شده است.
" ساخت ورزشگاه های جام جهانی هنوز در مرحله بحث و بررسی بین روسای ایالت ها و شهرداری هاست."

O M I D
03-29-2011, 11:36 AM
فرانک لمپارد: نگران از دست دادن جايگاهم در تيم ملي هستم

فرانک لمپارد، هافبک چلسي گفته نگران آن است که در تيم ملي ديگر بازيکن ثابتي نباشد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg لمپارد مقابل ولز در سیستم 3-3-4 بازی کرد که فابیو کاپلو پیش از آن، از آن استفاده نکرده بود.
این هافبک 32 ساله چلسی که درگیر مصدومیت بوده، گفته نگران آن است که جایگاهش را در تیم ملی از دست بدهد: «در تیم انگلیس این اتفاقات روی می‌دهد. من مدت‌هاست در این تیم هستم و خوش‌اقبال بوده‌ام که در ترکیب ثابت همیشه قرار بگیرم، و تلاش کرده‌ام که این موضوع نگران‌ام نکند.
اما ما تیم خوبی داریم که قدرتمند است و هرگز هیچ بازیکنی جایگاه خود را تضمین‌شده نمی‌بیند.
اما من 32 سال دارم و مدت‌هاست در تیم حضور دارم. روشن است که می‌خواهم بازی کنم و به تیم کمک کنم، و تلاش کرده‌ام در تمرینات سخت تلاش کنم و بهترین عملکرد را داشته باشم. نگران آنم که جایگاهم را از دست بدهم.
من فصل دشواری گذرانده‌ام. نیمی از آن را از دست دادم و هرگز پیش از این تا این حد از فوتبال دور نبوده‌ام. من پیش‌فصل را از دست دادم و سپس ساق پایم آسیب دید. در ژانویه و فوریه کم و بیش بازی کردم، اما در دیدارهای اخیر چلسی آن حس پیشین را داشتم.»

O M I D
03-29-2011, 11:37 AM
ليونل مسي در ترکيب ثابت آرژانتين مقابل کاستاريکا

ليونل مسي، ستاره بارسلونا جايگاهش را در تيم آرژانتين براي ديدار مقابل کاستاريکا حفظ ميکند. او البته يکي از معدود بازيکناني است که هم مقابل آمريکا و هم روياروي کاستاريکا به ميدان ميرود.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سرخیو باتیستا گفته بود قصد دارد از سیستم چرخشی استفاده کند و مقابل مردان ریکاردو لاولپه بازیکنان دیگری را به میدان بفرستد.
مسی، به همراه ماریانو آندوخار، دروازه‌بان دوم آرژانتین و خاویر ماسچرانو، به احتمال زیاد در این دیدار به میدان خواهند رفت. نیکولاس گایتان از بنفیکا و خاویر پاستوره از پالرمو دیگر مهاجمان آرژانتین هستند.
این خبر باعث ناراحتی مقامات بارسلونا می‌شود. آنها می‌گویند «چچو» بیش از حد از مسی بازی می‌گیرد. البته او در برنامه‌های باتیستا برای کوپا آم‌ریکا و مقدماتی جام جهانی 2014 نقشی حیاتی دارد و به نظر می‌رسد فرصتی برای استراحت نداشته باشد.
ترکیب احتمالی آرژانتین :آندوخار – آنگلری، گارای، فاسیو، روخو یا زانتی – بانگا یا بلوشی، ماسچرانو، بیلیا – گایتان، مسی، پاستوره.
دیدار آرژانتین و کاستاریکا روز چهارشنبه و ساعت 6:30 صبح به وقت تهران برگزار می‌شود.

O M I D
03-29-2011, 11:40 AM
دفاع روبرت پيرس و رئيس باشگاه ليون از يوان گورکوف

روبرت پيرس و ژان ميشل آئولاس به دفاع از يوان گورکورف، درمقابل انتقاداتي که نسبت به عملکرد اخير او وارد شده، برخاسته اند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg پیرس که در حال حاضر در استون ویلا توپ می زند، امیدوار است که انتقادات وارده به گورکوف، کاهش یابد. او نگران آن است بازیساز باشگاه لیون، با وجود این انتقادات، نتواند به روند مثبت و خوب خود بازگردد.
گورکوف که سال گذشته با قراردادی 22 میلیون پوندی از بوردو به لیون پیوست، هنوز نتوانسته توقعات لازم را برآورده سازد.
پیرس گفت:« انتقاداتی که این روزها از یوان گورکوف به گوش می رسد، به شدت مرا عصبی می کند. انتقاد از او، فقط باعث کاهش اعتماد به نفس او می شود. درهر صورت گورکوف، بازیکنی خجالتی است؛ پس انتقادات دائمی، اصلا به نفع او نیست. به عنوان یک بازیکن،او نمی تواند این انتقادات را نادیده بگیرد.»
پیرس ادامه داد:« بالاخره همیشه کسی هست که آنچه گفته می شود را به گوش تو برساند. من آن روزهایی که در المپیک مارسی بودم و کاپیتان آن تیم بودم را به یاد دارم.اگر اجازه بدهی که شک و شبهات به تو نفوذ کنند، اوضاع خیلی سخت می شود. من نمی خواهم دیدگاهی مشابه با یک هوادار یا یک روزنامه نگار داشته باشم. چون من خودم مورد هجوم حملات متعددی بوده ام و می دانم که این حملات چه آسیبی می زنند.»
ژان میشل اولا هم معتقد است که گورکوف باید انتقادات رسانه ای را نادیده بگیرد:«او ایده ها و مهارتهایی که در ذهن دارد را به بهترین نحو ممکن عملی می کند ولی این کار هم کار سختی است. همیشه انتقادات وجود دارد، به ویژه وقتی در تیمی فرانسوی بازی کنی. ولی گورکوف نباید با مهارتش بجنگد و باید با انتقادات مبارزه کند.»
این مهاجم توانا، با گلی که در دیدار جمعه شب تیمش مقابل لوگزامبورگ به ثمر رساند، پاسخگوی این انتقادات شد.

O M I D
نيمار: جو نژادپرستانه، ناراحت کننده است

نيمار، مهاجم تواناي برزيلي در پايان ديدار دوستانه يکشنبه شب تيم ملي کشورش مقابل اسکاتلند، از شيوه رفتاري هواداران اسکاتلندي در جريان اين ديدار دوستانه ابراز ناراحتي کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg در این دیدار دوستانه برزیل توانست با نتیجه 0-2 به پیروزی برسد و این ستاره 19 ساله نقش موثری در این پیروزی داشت. در جریان این مسابقه، هواداران اسکاتلندی او را هو می کردند و در بین دو نیمه بازی بود که یک موز به داخل زمین پرتاب کردند.
در پایان مسابقه نیمار گفت:« از اینکه توانستم دو گل تیم را به ثمر برسانم بسیار خوشحالم ولی آنچه در مورد پرتاب موز رخ داد، ناراحت کننده است.من نمی خواهم بیش از حد به این موضوع بپردازم. من در آغاز نیمه دوم در حال ورود به زمین مسابقه بودم و دیدم که یک موز به سمت من پرتاب شد ولی ندیدم که از کدام طرف این موز پرتاب شد.»
نیمار ادامه داد:« هواداران اسکاتلندی به شدت مرا هو می کردند، حتی وقتی آماده قرار گرفتن پشت ضربه پنالتی می شدم هم این اهانت ها ادامه داشت.
تمام استادیوم مشغول هو کردن بودند.جو نژادپرستانه در ورزشگاه کاملا ناامید کننده بود. ما برای انجام بازی در اسکاتلند، کشورمان را ترک کردیم و چنین اتفاقی رخ داد. خیلی ناراحت کننده است. من حتی دوست ندارم که دراین رابطه صحبت کنم .»
لوکاس لیوا، یکی دیگر از بازیکنان تیم ملی برزیل هم از این بابت به شدت ناراحت است و در صحبتهایی اعلام کرد که جایی برای نژادپرستی در دنیا وجود ندارد:«دیگر فضایی برای نژاد پرستی در دنیا وجود ندارد. می گویند اینجا کشوری جهان اول در اروپاست ولی در اینجا این اتفاق بیشتر از هرجای دیگری رخ می دهد. این باید تغییر کند. این روزها همه برابرند و این صحبت احترام به افراد است.»

O M I D
آرنسن به دنبال انتقال ستاره هاي چلسي به هامبورگ

فرانک آرنسن، مدير سابق ورزشي باشگاه چلسي در صحبتهايي اعلام کرد تلاش مي کند تا تعدادي از بازيکنان چلسي را براي انتقال به هامبورگ متقاعد کند.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg آرنسن، تابستان آینده به عنوان مدیر فنی هامبورگ فعالیتش را آغاز خواهد کرد.
با انتقال این مدیر ورزشی دانمارکی به هامبورگ، 4بازیکن چلسی نیز همراه با او به آلمان خواهند رفت:« جفری بروما، سالومون کالو، الکس و جان اوبی میکل» از جمله این بازیکنان هستند.
سران باشگاه هامبورگ اخیرا اعلام کردند که آرنسن که اخیرا استفمورد بریج را ترک کرده، به خدمت گرفته اند. آرنسن 54 ساله، 5 سال در لندن با چلسی به همکاری می پرداخت.
این در حالی است که سالمون کالو نظر مثبت تیمهای آژاکس، والنسیا و آندرلشت را به خود جلب کرده است.
البته بسیار بعید به نظر می رسد که سران چلسی به هر 4بازیکن اجازه جدایی بدهند.

O M I D
03-30-2011, 12:54 PM
جورجيو به رئال فکر نمي کند

داويده ليپي،مدير برنامه هاي کيه ليني در صحبتهايي اعلام کرد يووه، اولويت اول اين ستاره ايتاليايي است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مدیربرنامه های جورجیو کیه لینی، شایعات درمورد جدایی این ستاره ایتالیایی از رختکن یووه را رد کرد و گفت: کیه لینی، به فکر پیوستن به رئال مادرید نیست.
گزارشهای منتشره حکایت از آن داشت که سران رئال مادرید مذاکراتی را برای به خدمت گرفتن کیه لینی، ستاره 26 ساله یووه آغاز کرده اندتا در بازار تابستانی این ستاره ایتالیایی را به رختکن تیمشان ببرند.
دراین میان لیپی در صحبتهایی اعلام کرد موکلش تنها به یوونتوس فکر می کند. لیپی گفت: جورجیو تنها برروی باشگاهش تمرکز کرده و به مسائل دیگر فکر نمی کند.الان هم زمان مناسبی برای مذاکره درمورد آینده اش نیست. واقعیت این است که او می خواهد رقابتهای این فصل را به بهترین نحو با تیمش به پایان ببرد. کیه لینی به پیراهنی که برتن دارد، احترام می گذارد و از اوضاع کنونی تیمش راضی نیست. اوتنها به ارائه عملکرد خوب با یووه و درخشش در رقابتهای این فصل فکر می کند.

O M I D
03-30-2011, 12:57 PM
فان در فارت: ردنپ، مثل مورينيو است

رافائل فان در فارت، ستاره هلندي باشگاه تاتنهام در صحبتهايي زبان به تمجيد از هري ردنپ، مربي تيم تاتنهام گشود و اعلام کرد که او مربي باکيفيتي، مثل مورينيو است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg این ستاره 28 ساله هلندی که اندکی پس از پیوستن ژوزه مورینیو به نیمکت مربیگری رئال، سانتیاگو برنابئو را به مقصد وایت هارت لین ترک کرد، رابطه خوبی با آقای خاص دارد.
فان در فارت پس از پیوستن به تاتنهام، مبدل به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و لیگ انگلیس شد و در آستانه مصاف با تیم سابقش در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، فان در فارت،به تمجید از تیم سابقش پرداخت.
فان در فارت گفت:« من سبک و شیوه بازی رئال را دوست دارم.آنها فصل خیلی خوبی را پشت سر می گذارند. مورینیو مربی ای است که بازیکنان به خاطر او به بازی می کنند.در جریان تعطیلات بین دو فصل من با مورینیو درتماس بودم و او مربی استثنایی ای است؛ بهترین مربی دنیا. »
ستاره هلندی ادامه داد:« رد نپ هم تکنیک مشابهی دارد. آنها خیلی خوب هستند، آنها به خوبی می دانند که چطور باید یک گروه را رهبری کنند. بازیکنان می خواهند برای مربیشان به پیروزی برسند.»
در آستانه بازگشت به برنابئو، فان در فارت اعلام کرد که رئال را به خاطر حضور ثابت در ترکیب تیم ترک کرده است و درعین حال به این نکته اشاره کرده که اگر در دیدار مقابل رئال گلزنی کرد، به احترام مادریدی ها شادی نخواهد کرد:« می خواستم تا در تمام بازیها بازی کنم و در رئال، بازیکنان استثنایی از جمله اوزیل و کاکا زیاد هستند...من هم 28 سال سن دارم وبرای آنکه در سطح اول دنیای فوتبال بمانم، باید در تمام بازیها بازی کنم.از اینکه به مادرید بازمی گردم، خوشحالم و مطمئنم که بازی خوبی را شاهد خواهیم بود.»

O M I D
03-30-2011, 12:59 PM
مسي: هدف ما قهرماني كوپا آمريكا است

مرد سال فوتبال جهان گفت: هدف ما کسب قهرماني کوپا آمريکا است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ليونل مسي اظهار داشت: تمام اعضاي تيم ملي آرژانتين بسيار تلاش کردند تا آمريکا را شکست دهند ولي اين امکان بدست نيامد. بايد در نظر گرفت مصاف با آمريکايي ها ديداري آزمايشي بود تا به ارزيابي بهتر خود بپردازيم.
ستاره تکنيکي عضو بارسلونا اين اظهارات را پس از بازي دوستانه منجر به تساوي يک بر يک با آمريکا در ابتداي هفته جاري و در آستانه بازي تدارکاتي چهارشنبه شب (فردا) کاستاريکا بيان کرد.
مسي افزود: تمام تلاش اعضا بر اين است که در بازي هاي تدارکاتي نقاط تاريک به نقاط روشن تبديل شود. براي اين منظور تمرکز کامل تيم بر بازي هاي کوپا آمريکا است. قهرماني در اين پيکارها بر هرچيز ارجحيت دارد.
وي ادامه داد: بايد اين ايده را به طور کامل حفظ کنيم. در عين حال با زياد بازي کردن و در کنار هم فعاليت کردن، معايب را برطرف کرده و روز به روز شرايط بهتري پيدا کنيم تا براي مسابقاتي که مورد نظرمان است آماده شويم.
ديدار دوستانه ياران مسي مقابل کاستاريکا فردا شب (چهارشنبه) انجام مي شود.

O M I D
03-30-2011, 01:01 PM
ديدار خيريه تيم ملي ژاپن با تيم منتخب جي ليگ

سامورايي هاي آبي در ديداري دوستانه به مصاف تعدادي از ستاره هاي جي ليگ خواهند رفت تا بتوانند عوايد آن را صرف قربانيان بلاياي طبيعي ژاپن کنند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تیم ملی ژاپن عصرامروز در دیدار دوستانه مقابل تیم منتخب ستاره های جی لیگ قرار خواهد گرفت . این دیدار دوستانه به قصد خیریه برگزار می شود و عواید آن به زلزله زدگان ژاپنی خواهد رسید
این دیدار در ورزشگاه ناگای که 50 هزار صندلی دارد برگزار می شود و تاکنون حدود 21 هزار یورو بلیط فروش رفته است که این مبلغ صرف زلزله زدگان ژاپنی می شود.
ستاره های ژاپنی شاغل در لیگ های اروپایی از جمله ماکوتو هاسبه و کیسوکه هوندا، از سوی تیمهای باشگاهی شان اجازه یافته اند تا در این دیدار شرکت کنند و از سوی دیگر دراگان استویکوویچ،مربی گری تیم ستاره های جی لیگ را برعهده خواهد داشت
زاکرونی، مربی تیم ملی ژاپن در این باره گفت:« حریف ما، تیم منتخب ستارگان است که مربی موفقی را برروی صندلی اش می بیند و بازیکنان فوق العاده ای نیز از جی لیگ در این تیم توپ می زنند.امیدوارم که ما بتوانیم بازی خوبی را ارائه کنیم. دیدار دوستانه، دیدار متفاوتی با سایر بازیهای عادی ما خواهد بود، چون ما تمرکزمان را برروی خدمت کردن به قربانیان زلزله قرار داده ایم.»
زاکرونی ادامه داد:« هدف ما برد یا باخت نیست و قصد ندارم که از تمام بازیکنانم استفاده کنم.»
این بازی دوستانه، به جای دیدارهای دوستانه ژاپن مقابل نیوزلند و مونته نگرو که لغو شده، برگزار خواهد شد.

O M I D
03-30-2011, 01:02 PM
مورينيو: مي خواهم کارم را با تيم ملي پرتغال به پايان ببرم

مورينيو از اعتمادش به کريم بنزما مي گويد و اعلام کرده که مي خواهد روزي سرمربي تيم ملي پرتغال شود

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مورینیو، سرمربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی به تمجید از کریم بنزما پرداخته و اعلام کرده که این ستاره فرانسوی از ماه ژانویه تاکنون پیشرفت زیادی کرده و توانایی این را یافته تا در هر قسمتی از زمین بازی کند.
بنزما از زمان پیوستن امانوئل آدبایور به رختکن رئال کاملا متحول شده است. بنزما که در تابستان سال 2009 از المپیک لیون به رئال پیوسته، به روزهای اوجش بازگشته و ریتم خوبش را بازیافته و با گلهای متعددی که در رقابتهای لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده، به شدت برای تیمش مفید واقع شده
مورینیو که در ماه های اخیر از بنزما انتقاد می کرد، اکنون از ستاره 23 ساله اش ابراز رضایت می کند.
مورینیو گفت:« همه می بینند که بنزما درحال حاضر بازیکن بهتری است.او کاملا پیشرفت کرده ومن درخواستهای زیادی از او داشته ام.من از او خواستم تا رفتار متفاوتی داشته باشد. پیش از آنکه من به اینجا بیایم، صحبتهای دیگری درمورد بنزما شنیده بودم ولی در اولین روز دیدار با او ، بنزما را پسر باهوش و دوست داشتنی ای دیدم که تمایل زیادی داشت که خودش را در تیم جا بیندازد.مشکل بنزما این بود که به شدت تلاش می کرد مبدل به بازیکن مهمی شود، آن هم به خاطر میلیونها یورویی که برای خرید او پرداخت شده بود.این دقیقا برعکس آن چیزی بود که من فکر می کردم.من به بنزما گفتم که به شدت تلاش کند و صبور باشد تا مبدل به یک بازیکن بهتری شود.او از آن زمان پیشرفت زیادی کرد و الان به آنچه برایش مهم است اعتقاد دارد.»
آقای خاص ادامه داد:« ما دربازار زمستانی آدبایور را خرید کردیم، چون واقعا به چنین بازیکنی نیاز داشتیم و نمی خواستیم کار را برای بنزما سخت کنیم. او هرزمانی که از روی نیمکت به داخل زمین می رفت، واکنش خیلی خوبی داشت. کریم دیگر یک بچه لوس نیست. او مرد شده است. بنزما اکنون قادر است تا کارهای مختلفی را در زمین مسابقه انجام دهد.او می تواند در هر پستی خیلی خوب بازی کند و من این سبک بازیکنان را واقعا دوست دارم.»
مربی رئال ادامه داد:« کار صحیحی که بنزما انجام داد، این بود که تمرکزش را از دست نداد. بیش از هرزمان دیگری در حمله شرکت کرد و هرزمان که توپ را از دست می داد، به خوبی واکنش نشان می داد.»
مورینیو در ادامه این گفت و گو به این نکته اشاره کرد که در سپتامبر سال 2007 در آستانه پذیرش پست مربیگری تیم ملی انگلیس بوده و البته آرزویش این است که در نهایت سرمربی تیم ملی پرتغال شود:« می خواهم تا زمان ممکن مربی رئال باشم. چون این بدان معنا خواهد بود که کارم را خوب انجام می دهم و افراد از من راضی اند. البته دوست دارم که روزی به انگلیس بازگردم و درنهایت مربیگری ام را با هدایت تیم ملی پرتغال به پایان ببرم.»

O M I D
03-30-2011, 01:04 PM
اسکولاري: سعي کردم دروگبا را با آدريانو عوض کنم

دو سال بعد از اخراج لوئيس فليپه اسکولاري، از نيمکت مربيگري چلسي،اين مربي برزيلي اعلام کرد که در دوران حضورش در استمفورد بريج،سعي داشته تا ديديه دروگبا را با آدريانو عوض کند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg این مربی 62 ساله در ادامه به این نکته اشاره کرد که اعتماد به او در رختکن چلسی از میان رفته بود و از ناکامی اش در به خدمت گرفتن از روبینیو صحبت کرد.
اسکولاری که روز جمعه با باشگاه کورینتیانس قراردادی را به امضا رساند،در کنفرانسی خبری از مسائل مختلفی صحبت کرد و گفت:« این تقصیر من بود که نتوانستم در شرایط مختلفی، کنترل رختکن تیم را در دست بگیرم. سعی کردم تا کارهای مختلفی انجام دهم و می خواستم روبینیو را به خدمت بگیرم.چون کسی را در تیم می خواستم که به بهبود تیمم کمک کند.در انگلیس به چنین سبک بازیکنانی نیاز است.همچنین سعی کردم تا دروگبا را با آدریانو عوض کنم، چون آدریانو با اینتر مشکل داشت. من به مدیران تیم گفتم که می توانم مشکلات رفتاری او را برطرف کنم.»
اسکولاری به از دست رفتن اعتماد به او در استمفورد بریج اشاره کرد و اعلام کرد که مشکل زبان، مانع از برقرار شدن ارتباط میان او و شاگردانش می شد:« دروگبا می خواست تا برای بهبود مصدومیتش در تابستان، به کلینیکی در پاریس برود ولی من گفتم که نه.آنلکا که زیاد گلزنی نمی کرد، گلزن اول تیم من بود. زمانی که دروگبا خوب شد، نمی توانستم دروگبا را بیرون بگذارم.بالاک هم اندکی عصبانی بود، چون دکو به تیم ما پیوست.ولی من یادآوری کردم که دکو جای بالاک را نمی گیرد و دکو به تیم اضافه می شود. ولی نتوانستم این را توضیح بدهم.شاید نمی توانستم آن طور که در برزیل مفهومم را برسانم، در انگلیس صحبت کنم.»
اسکولاری بعد از برکناری از نیمکت مربیگری چلسی، مربی باشگاه ازبکستانی بنیادکار شد و بعد از آن در ژوئن سال 2010 به پالمیراس برزیل پیوست. اسکولاری در بخش دیگری از صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که ناکامی در انگلیس، بزرگترین ناکامی در دوران مربیگری اش بود:« تا به امروز هنوز هم از آنچه که اتفاق افتاده، ناراحتم. انگلیس لیگ فوق العاده ای است، جایی رویایی. پسرم در مدرسه فوق العاده خوبی درس می خواند و ما زندگی خیلی خوبی داشتیم.هنوز هم از این موضوع ناراحتم.»

O M I D
03-30-2011, 01:05 PM
آرسنال به يوفا درخواست تجديد نظر نمي دهد

توپچي ها نسبت به حکم محروميت مربي و ستاره فرانسوي تيمشان درخواست تجديد نظر نمي دهند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg آرسن ونگر و سمیر نصری، مربی و ستاره فرانسوی آرسنال از سوی یوفا، برای یک جلسه از همراهی تیمشان در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا محروم شده اند و این طور به نظر می رسد که سران آرسنال تصمیمی برای ارائه درخواست تجدید نظر نسبت به این حکم ندارند.
علاوه بر این جریمه ای 10 هزار یورویی نیز برای ونگر در نظر گرفته شده است. مربی و بازیکن فرانسوی آرسنال به خاطر رفتارنادرست با ماسیمو بوساکا، داور سوئیسی مسابقه بارسا- آرسنال،با این محرومیت مواجه شدند. در پایان این مسابقه بود که آرسنال از گردونه رقابتها حذف شد.
کارت زرد دومی که ماسیمو بوساکا به روبین فان پرسی نشان داد و منجر به اخراج ستاره هلندی آرسنال شد، دلیل اصلی اعتراضات توپچی ها بود.فان پرسی ثانیه ای پس از آنکه داور اعلام آفساید کرده بود، به توپ ضربه زد. توپچی ها نیمه دوم بازی را ده نفره بازی کردند و با نتیجه 1-3 مغلوب شدند.پیش از ونگر تاکید کرده بود که نسبت به محرومیتش اعتراض خواهد کرد ولی سران آرسنال تصمیم گرفتند تا نسبت به این حکم درخواست تجدید نظر ندهند.

O M I D
03-30-2011, 01:06 PM
رضايت کاپلو از تساوي مقابل غنا

فابيو کاپلو، سرمربي تيم ملي انگليس، از نمايشي که بازيکنان ذخيره تيم در ديدار ديشب سه شيرها مقابل غنا داشتند، بسيار شگفت زده شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تیم ملی انگلیس دیشب در ومبلی مقابل تیم ملی غنا قرار گرفت و در حالیکه سرمربی ایتالیایی تغییرات زیادی درترکیب اصلی اش ایجاد کرده بود، به تساوی 1-1 رسید.
اندی کارول در این دیدار اولین گل ملی اش را به ثمر رساند و اشلی یانگ، استیووارت داونینگ و دنی ولبک نیز بازی های درخشانی ارائه دادند.
کاپلو درمورد اندی کارول گفت: گلزنی او برای ما بسیار مهم بود. این مسئله برای یک مهاجم بسیار مهم است، برای اینکه اعتماد به نفس پیدا کند. او نیاز زمان بیشتر و بازی های زیادتری دارد تا پیشرفت کند.
وی گفت: من بازی های کارول را از پیش از مصدومیتش به یاد داشتم. بعضی از بازیکنان دائما در حال دویدن هستند و همیشه می جنگند. آنها نیاز به بازی دارند. او بازیکن بزرگی است.
دنی ولبک، بازیکن جوان منچستریونایتد، نیز که به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت، نمایش درخشانی داشت و برای حریف بسیار مشکل ساز شد.
کاپلو افزود: از نظر من ولبک نیز بازیکن مهمی برای انگلیس خواهد شد. او هم از نظر فیزیکی و هم تکنیکی برای منچستریونایتد بسیار مهم است زیرا واقعا بازیکن خوبی است. او می تواند پیشرفت کند زیرا به دنبال بهتر شدن است.
سرمربی تیم ملی انگلیس همچنین در مورد بازی گفت: از تلاش بازیکنان راضی هستم. بازی فوق العاده ای بود، مانند بازی های دوستانه نبود. هر تکلی مانند یک جنگ بود . بازیکنان بسیار خوب بازی کردند، از جمله بازیکنانی که تا به حال در ومبلی بازی نکرده بودند. برای من خیلی جالب بود که بازی آنها را در این ورزشگاه ببینم. همه بازیکنان امشب واقعا خوب بودند.

O M I D
03-30-2011, 01:08 PM
ديدارهاي دوستانه ملي
باخت آلمان در شب پيروزي ايتاليا و توقف انگليس و فرانسه

در جريان ديدارهاي دوستانه آلمان مغلوب استراليا شد و ايتاليا بر اوکراين غلبه کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg دیشب در نقاط مختلف جهان ديدارهاي دوستانه ملي انجام شد که در شهر دورتموند، ژرمن ها 2 بر يک از حريف آسيايي شکست خوردند. در اين بازي پس از آنکه ماريو گومز در دقيقه 26 براي آلمان گلزني کرد، استراليا توسط ديويد کارني 61 و لوک ويلشير 64 دو گل زد تا برنده اين مصاف شود.
تيم ايتاليا نيز در خانه اوکراين برد 2 بر صفر را تجربه کرد. جوزپه روسي 27 و آلساندرو ماتري 81 براي تيم قهرمان جهان در سال 2006 گلزني کردند.
انگليس نيز در ورزشگاه ويمبلي لندن مقابل غنا به تساوي يک بر يک رسيد. روي کارول در دقيقه 43 براي انگليس گل زد و ميزبان را پيش انداخت. در حاليکه غنا در دقيقه 90 توسط آسامواه ژيان توسط از شکست فرار کرده و گل تساوي را به ثمر رساند.
فرانسه نيز در ورزشگاه خانگي استاددوفرانس بدون گل برابر کرواسي متوقف شد.
* نتايج ساير ديدارها:
گواتمالا يک – بوليوي يک
چين 3- هندوراس صفر
اردن يک – کره شمالي يک
بيلاروس صفر- کانادا يک
عمان 2- تونس يک
قطر يک – روسيه يک
اکوادور صفر- پرو صفر
عراق صفر- کويت يک
قبرس صفر- بلغارستان يک
اسلوواکي يک – دانمارک 2
يونان صفر – لهستان صفر
شيلي 2- کلمبيا صفر
ايرلند 2- اروگوئه 3
پرتغال 2- فنلاند صفر
کوبا صفر - پاناما 2

O M I D
03-30-2011, 01:11 PM
بلان: مصدوميت رامي و بنزما چندان جدي نيست

عادل رامي، مدافع جوان ليل که در ديدار مقابل کرواسي نمايش درخشاني داشت در دقيقه 92 بازي دچار مصدوميت نسبتا شديدي شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تیم ملی فرانسه دیشب گذشته در دیداری دوستانه مقابل کرواسی به تساوی بدون گل رسید. در دقایق تلف شده این دیدار عادل رامی، مدافع جوان فرانسوی، به دلیل مصدومیت با برانکارد از زمین خارج شد اما لورن بلان شایعه مصدومیت شدید او را رد کرد.
مدافع جوان لیل که در دیدار مقابل کرواسی نمایش درخشانی داشت در دقیقه 92 بازی دچار مصدومیت نسبتا شدیدی شد. به طوری که پزشکان در همان داخل زمین به مداوای او مشغول شدند و پیش از خارج کردن رامی از زمین به او اکسیژن وصل کرده و از گردن بند طبی برای ثابت نگه داشتن سر او استفاده کردند. مسئله ای که موجب نگرانی بلان و همه اعضای تیم ملی فرانسه شد.
با این وجود بلان گفت: فکر می کنم مصدومیت او چندان هم شدید نیست و نگرانی ما بی مورد بود.
مصدومیت رامی موجب نگرانی باشگاه لیل نیز شده زیرا آنها باید بدون این بازیکن هفته های حساس پایان فصل را پشت سر بگذارند.
از سوی دیگر کریم بنزما نیز در میانه های نیمه دوم لنگ لنگان زمین بازی را ترک کرد اما باز هم بلان تاکید کرد مهاجم تیمش مشکل چندانی ندارد. او درد اندکی در ران پایش احساس می کرد.
بنزما گفت: امیدارم چیز خاصی نباشد.
فرانسه نتوانست در استاد دو فرانس نتیجه ای بهتر از تساوی 0-0 کسب کند تا روند شش پیروزی پیاپی آنها قطع شود.

O M I D
03-31-2011, 12:10 PM
تبعات زلزله همچنان ادامه دارد
هفته چهارم و پنجم ليگ ژاپن هم لغو شد

فدراسيون فوتبال ژاپن هفته چهارم و پنجم ليگ اين کشور (جي‌ليگ) را لغو کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg پس از لغو هفته دوم و سوم رقابت‌هاي ليگ باشگاهي ژاپن، فدراسيون اين کشور تمامي ديدارهاي هفته چهارم و پنجم اين ليگ معتبر آسيايي را لغو کرد تا تبعات زلزله مهيب اين کشور همچنان سايه سنگيني بر فوتبال سامورايي‌ها بيفکند.
قرار بود هفته چهارم اين پيکارها روز شنبه و يک‌شنبه 13 و 14 فروردين‌ و هفته پنجم 20 و 21 فروردين‌ماه برگزار شود که لغو و به‌زمان ديگري موکول شد.
پيش از اين کازومي اوهيکاشي رئيس فدراسيون فوتبال ژاپن زمان پايان تعطيلات ليگ اين کشور را 11 فروردين‌ماه اعلام کرده بود.
روز گذشته نيز تيم‌ملي فوتبال ژاپن که ديدارهاي دوستانه‌اش لغو شده در ديداري خيريه براي جان‌باختگان زلزله و سونامي اين کشور مقابل منتخب جي‌ليگ صف‌آرايي کرد که با نتيجه 2 بر يک به‌برتري رسيد.

O M I D
03-31-2011, 12:11 PM
ستاره تيم فوتبال ويارئال بازي در بارسلونا را روياي زندگي‌اش مي داند

نيلمار که بايد هفته‌ي آينده تيمش را در رقابت‌هاي لاليگا مقابل بارسلونا همراهي کند، گفت: بازي در تيمي مانند بارسلونا براي من يک رويا است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مهاجم زيردريايي‌هاي زرد اسپانيا ادامه داد: البته از وضعيتم راضي هستم و شرايط خوبي را پشت سر مي گذارم اما اين آرزو را هم دارم که يک روز در تيم بزرگي مانند بارسلونا بازي کنم.
نيلمار درباره‌ي ديدار با بارسلونا در هفته‌ي سي ام رقابت‌هاي لاليگا هم عنوان کرد: با آمادگي صددرصد مقابل بارسلونا به ميدان خواهيم رفت تا تيم کاتالاني را متوقف کنيم.
ستاره ويارئال عنوان کرد: بازي‌هاي زيادي تا پايان رقابت‌هاي لاليگا باقي مانده و ويارئال شانس زيادي براي گرفتن سهيکمه ليگ قهرمانان اروپا در فصل آينده دارد.
تيم فوتبال ويارئال با تفاضل گل بهتر نسبت به والنسيا در مکان سوم جدول رده بندي لاليگا قرار دارد در هفته‌ي سي‌ام اين رقابت‌ها در ورزشگاه خانگي خود ميزبان بارسلونا خواهد بود.

O M I D
گالياني و آبياتي: داربي ميلان سرنوشت ساز نيست

آدريانو گالياني، مدير اجرايي باشگاه ميلان و کريستين آبياتي، دروازه بان روسونري معتقدند که ميلان جام قهرماني رقابتهاي اين فصل را در دست دارد. اينتر و ميلان روز شنبه در داربي شهر ميلان مقابل هم قرار خواهند گرفت.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg روسونری در حال حاضر با دو امتیاز برتری نسبت به اینتر در صدر جدول قرار دارد ولی گالیانی و آبیاتی نظر دیگری دارند.
گالیانی گفت:« این داربی مهم است ولی سرنوشت ساز نیست.بعد از داربی هنوز هفت بازی دیگر باقی است که 21 امتیاز دارد.پس داربی بازی مهمی است ولی سرنوشت را تعیین نمی کند.در هر صورتی پیروزی در این دیدار، امتیاز مثبتی برای ماست ولی اگر اینتر ببرد هم این برتری اندکی کمتر می شود.»
آبیاتی هم گفت: « تنها 2 تیم برای قهرمانی مبارزه نمی کنند. بازیهای زیادی پیش رو هستند و داربی برای کسب جام قهرمانی، سرنوشت ساز نیست.»
اینتر و میلان ،شنبه شب ساعت 20.45 دقیقه به وقت اروپای مرکزی مقابل هم قرار می گیرند.

O M I D
شكست بارسلونا مايه غرور است

رئيس افتخاري باشگاه رئال مادريد اميدوار است کهکشاني‌ها با گرفتن انتقام شکست ديدار رفت غرور از دست رفته‌ي مادريدي‌ها را بازگردانند.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg آلفردو دي استفانو که در يک برنامه تلويزيوني حاضر شده بود درباره‌ي ديدار برگشت ال کلاسيکو گفت:‌ بازي دو تيم امسال بسيار پيچيده شده است. بارسلونا شرايط بسيار خوبي دارد و در هر بازي براي پيروزي وارد ميدان مي شود. پيروزي رئال مادريد در ديدار برگشت مي تواند مايه غرور و افتخار باشد.
دي استفانو درباره‌ي عملکرد مورينيو و آينده نيمکت رئال مادريد هم اظهار کرد: مورينيو اينجا کاري ندارد که بخواهد انجام بدهد. برنده و بازنده بازيکنان هستند. مربي فقط مي تواند از بيرون زمين به تيم کمک کند. رابطه مربي با بازيکنان مانند رابطه‌ي مرغ و جوجه‌هايش است. مرغ بايد مدام به فکر مراقبت از جوجه‌هايش باشد. علاوه بر اين مربي بايد به فکر مراقبت از خودش هم باشد و غير از خودش و جوجه‌هايش به هيچ چيز ديگر توجه نکند.
اسطوره باشگاه رئال مادريد با تمجيد از کريستيانو رونالدو گفت: بازي رونالدو نشانه‌ي هنري است که او دارد. من هرگز او را در حال عقب دويدن نديده‌ام. بازي با توپ او واقعا مرا به شگفتي وا مي دارد.

O M I D
03-31-2011, 12:12 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg (http://fc-perspolis.com/uploads/posts/1301499879.jpg)
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم سرتر از استقلال بودیم. آنها از تک موقعیتی که گیر آوردند، استفاده کردند و ما هم چندین موقعیتمان را به راحتی از دست دادیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با استقلال در شهرآورد هفتادم، تصریح کرد: ما امروز این همه موقعیت خلق کردیم، با گلر استقلال تک به تک شدیم و از داخل محوطه شش قدم توپ را به بیرون زدیم، در این حالت دیگر از دست کادر فنی کاری بر نمی آید. در بازی شهرداری تبریز، الوحده و ده دقیقه ابتدایی بازی با ملوان و همین بازی موقعیت های فراوانی داشتیم که انها را از دست دادیم. ده سال دیگر کسی نمی گوید که پرسپولیس موقعیت داشت و خوب کار کرد در هر حال خودم به لحاظ فوتبالی از تیمم راضی هستم.
دایی افزود: شرمنده هواداران شدیم، کادر فنی که نمی تواند برود داخل زمین و گل بزند. ما همه جور موقعیت را خلق کردیم.
دایی درباره تعویض های نیمه دوم و حضور وحید هاشمیان، گفت: وحید مدت هاست که بازی نکرده و کادر پزشکی تمام سعی خود را کرد تا او را به این بازی برساند. دارایی ما همین است، ضمن اینکه بد شانس هم هستیم. اگر شوتی که هاشمیان زد وارد دروازه می شد، همه می گفتند؛ عجب بازیکنی، عجب شوتی!
دایی درباره آینده کاری خود با توجه به نتایجی که کسب کرده، گفت: من مربی هستم و همان طور که یک روز به من گفتند بیا، یک رو هم می توانند بگویند برو و من هم می روم، آقای کاشانی تا حالا از من حمایت کرده اما به هر حال شاید نظرش عوض شود. این را باید از ایشان بپرسیم.
خبرنگاری معتقد بود که دایی در فصل نقل و انتقالات ضعیف عمل کرده که سرمربی پرسپولیس در پاسخ، گفت: من تیم را نبستم، من شش بازیکن به تیم اضافه کردم که قبلا بسته شده بود. ما بازیکنانی با قراردادهای دو و سه ساله داشتیم که دستمان را بسته بود. به هر حال بازیکنانی که ما به تیم اضافه کردیم از بهترین ها هستند.

O M I D
03-31-2011, 12:18 PM
شكست بارسلونا مايه غرور است

رئيس افتخاري باشگاه رئال مادريد اميدوار است کهکشاني‌ها با گرفتن انتقام شکست ديدار رفت غرور از دست رفته‌ي مادريدي‌ها را بازگردانند.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg آلفردو دي استفانو که در يک برنامه تلويزيوني حاضر شده بود درباره‌ي ديدار برگشت ال کلاسيکو گفت:‌ بازي دو تيم امسال بسيار پيچيده شده است. بارسلونا شرايط بسيار خوبي دارد و در هر بازي براي پيروزي وارد ميدان مي شود. پيروزي رئال مادريد در ديدار برگشت مي تواند مايه غرور و افتخار باشد.
دي استفانو درباره‌ي عملکرد مورينيو و آينده نيمکت رئال مادريد هم اظهار کرد: مورينيو اينجا کاري ندارد که بخواهد انجام بدهد. برنده و بازنده بازيکنان هستند. مربي فقط مي تواند از بيرون زمين به تيم کمک کند. رابطه مربي با بازيکنان مانند رابطه‌ي مرغ و جوجه‌هايش است. مرغ بايد مدام به فکر مراقبت از جوجه‌هايش باشد. علاوه بر اين مربي بايد به فکر مراقبت از خودش هم باشد و غير از خودش و جوجه‌هايش به هيچ چيز ديگر توجه نکند.
اسطوره باشگاه رئال مادريد با تمجيد از کريستيانو رونالدو گفت: بازي رونالدو نشانه‌ي هنري است که او دارد. من هرگز او را در حال عقب دويدن نديده‌ام. بازي با توپ او واقعا مرا به شگفتي وا مي دارد.

O M I D
04-02-2011, 06:34 PM
نيمار: مي خواهم سالها در سانتوس بمانم

ستاره برزيلي در صحبتهايي اعلام کرده که تمايل زيادي دارد تا سالها در برزيل و سانتوس بماند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg نیمار، ستاره توانای برزیل در صحبتهایی اعلام کرده که تمایل زیادی دارد تا سالها در سانتوس بماند. این در حالی است که این روزها صحبتهای زیادی در مورد احتمال پیوستن نیمار به بارسلونا، چلسی و یوونتوس به گوش می رسد.
این ستاره 19 ساله در صحبتهایی اعلام کرده که به دنبال پیوستن به لیگ دیگری نیست.
نیمار در کنفرانسی خبری گفت:«از حضور در سانتوس راضی ام و امیدوارم که بتوانم برای مدت زمان بیشتری در سانتوس بمانم. من با این تیم قرارداد دارم و در اینجا واقعا راضی ام.»
نیمار بعد از آن در مورد آینده گانسو، بازی ساز با تجربه برزیلی صحبت کرد. این روزها صحبتهای مختلفی در مورد احتمال انتقال گانسو به تیمهای مطرح اروپایی به گوش می رسد:« این آرزو و خواسته من نیست ولی همه می خواهند تا گانسو در باشگاه بماند. او به خوبی می داند که چه کاری برای او بهتر است و او انسان باهوشی است.مهمترین نکته این است که او راضی و خوشحال باشد.»
این روزها صحبتهایی درمورد احتمال انتقال این ستاره 21 ساله به میلان و اینتر به گوش می رسد.

O M I D
04-02-2011, 06:34 PM
بزرگداشت رونالدو برزيلي بعد از بازي خيخون

سران باشگاه رئال مادريد در نظر دارند تا در پايان ديدار تيمشان مقابل خيخون، مراسم بزرگداشتي براي رونالدوي برزيلي برگزار کنند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سران باشگاه رئال مادرید مراسمی را برای خداحافظی از رونالدو لوئیس نازاریو دالیما ترتیب داده اند.
این ستاره برزیلی در آخرین دوره درخشانش در دنیای فوتبال در رئال مادرید توپ می زد.رونالدو در تابستان سال 2002 به رئال مادرید پیوست و در تابستان آن سال ستاره تیمش بود. در نهایت رونالدو از رئال به اینتر رفت و در تیم ایتالیایی دوران پی درپی مصدومیتش را پشت سر گذاشت.بعد از آن بود که به طرز معجزه آسایی به روزهای اوج بازگشت و به برزیل بازگشت.
در رئال مادرید رونالدو روزهای تلخ و شیرین زیادی را پشت سرگذاشت.اولین بازی رونالدو در دیدار مقابل آلاوس با دو گل در طول 15 دقیقه بود. او در آن فصل 21 گل دیگر به ثمر رساند و یکی از عوامل قهرمانی رئال در آن فصل رقابتهای لالیگا بود.هرچند که به یادماندنی ترین بازی رونالدو برای رئال در روز بیست وسوم آوریل سال 2003 بود که رئال هت تریکی تماشایی را در اولدترافورد و مقابل یونایتد به نمایش گذاشت
او در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نمایش قابل قبولی را با رئال داشت و توانست عناوین قهرمانی اش را با رئال افزایش دهد. او در سال 2004 توانست دومین عنوان پی چی چی کارنامه ورزشی اش را با به ثمر رساندن 24 گل کسب کند. (اولین پی چی چی او با 34 گل در فصل7-1996 و درزمان حضورش در بارسا رقم خورده بود) ولی این بار دیگر جایزه ای تیمی را به دست نیاورد.
رونالدو نزدیک 100 گل با پیراهن رئال به ثمر رساندو قطعا شایسته انجام چنین بزرگداشتی در برنابئو است.

O M I D
04-02-2011, 06:35 PM
بن همام: با رأي دادن به من به تمام آرزوهايتان مي رسيد

'محمد بن همام' رييس کنفدراسيون فوتبال آسيا در تلاش براي کسب آراء بيشتر در انتخابات رياست فيفا، به تمامي شش کنفدراسيون فوتبال جهان وعده داده است، با رأي دادن به وي به تمامي آرزوهاي خود خواهند رسيد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg وي در مصاحبه اخير خود گفته است: من در آسيا با وجود مشکلات و اختلاف نظرهايي که وجود داشت به موفقيت هاي بزرگي دست پيدا کردم.
بن همام 61 ساله در اين گفت و گو به برنامه ''ويژن آسيا'' به عنوان يکي از دستاوردهاي بزرگ خود در زمان رياست کنفدراسيون آسيا اشاره کرده و افزوده است که قصد دارد اين موفقيت را اينبار در سطح جهاني تکرار کند.
رييس قطري کنفدراسيون آسيا اظهار داشت: حضور ما در فوتبال نقطه نظرهاي متفاوت زيادي را به وجود آورده است و موجب شده که گاهي بر سر آن ها بجنگيم اما همه اينها هميشه به نفع فوتبال بوده است.
وي که خواستار حمايت 43 فدراسيون عضو کنفدراسيون آسيا و ديگر فدراسيون هاي عضو فيفا از نامزدي خود شده است، گفت: از تمامي فدراسيون هاي آسيا مي خواهم که مرا در اين سفر همراهي کنند چون اين سفر فقط متعلق به يک نفر نيست و به همه آسيا تعلق دارد. معتقدم به محض اينکه فردي از آسيا رياست فيفا را بر عهده بگيرد، راه رسيدن به تمامي خواسته هاي اين قاره و ديگر کنفدراسيون ها در سراسر جهان باز خواهد شد.
طرح ''ويژن آسيا'' از سال 2002 به پيشنهاد بن همام و براي بالا بردن سطح استانداردهاي فوتبال آسيا آغاز شد و هدف نهايي آن رساندن يک تيم آسيايي به قهرماني در مسابقات جام جهاني است.
طرح ويژن آسيا که شامل موارد مختلفي از جمله پيشرفت پايه اي تا آموزش مربيان، بازاريابي و کارهاي اجرايي مي شود هم اکنون در شش کشور عضو يعني ايران، بنگلادش، چين، هند، تايلند و ويتنام به اجرا درآمده است.
بن همام و ''سپ بلاتر'' رييس کنوني فيفا قرار است روز شنبه رسما به عنوان تنها نامزدهاي پست رياست اين فدراسيون معرفي شوند.
انتخابات رياست فيفا نيز روز اول ژوئن (11 خرداد) برگزار مي شود.

O M I D
04-02-2011, 06:36 PM
آشتي کنان پرسيادو و مورينيو

در آستانه ديدار برگشت دو تيم رئال و خيخون، مربي تيم ميهمان قصد دارد تا دل مربي رئال را به دست بياورد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مانولو پرسیادو، مربی خیخون در آستانه دیدار این هفته تیمش مقابل رئال مادرید درمورد مربی تیم میزبان اظهار نظر کرده است
این درحالی است که دیدار رفت این دو تیم با حاشیه های فراوانی همراه بود و مربی خیخون در مورد مورینیو صحبتهای متعددی را به زبان آورده بود.
پرسیادو در آستانه دیدار تیمش مقابل خیخون گفت:« انگیزه های زیادی داریم.»
او گفت:« مورینیو به نظر من مربی استثنایی و خوبی است و مطمئنم که انسان خیلی خوبی نیز هست. مطمئنم که به او هم درمورد من صحبتهای مشابهی گفته اند.من هیچ مشکلی با کسی ندارم.امکان دارد که با دشمنی از بازیکنانم استقبال کنند ولی نباید فراموش کنیم که این تنها یک مسابقه فوتبال است.»
پرسیادو ادامه داد:« ما با امتیازی که فدراسیون در ابتدا به ما داد، گام به زمین می گذاریم و سعی می کنیم که از این امتیاز دفاع کنیم.»
مربی خیخون که به فکر نجات تیمش از سقوط به دسته دوم رقابتهاست، گفت:« حدود ده تیم هستند که برای ماندن در رقابتهای دسته اول می جنگند و مابرای ماندن به حدود 40 تا 42 امتیاز نیاز داریم.»
پرسیادو، تنها برروی تیمش و عملکرد شاگردانش تمرکز کرده است:« با توجه به نتایج اخیر تیم، تیم ماتقریبا تیمی مرده بود و جو بدی در تیم حاکم بود، ولی فکر می کنم که بعد از بازی مقابل راسینگ سانتاندر به بعد، با اطمینان و اعتمادبیشتری بازی کردیم وشانس خوبی هم داشتیم.»

O M I D
04-02-2011, 06:36 PM
الکساندر مرکل: مي خواهم با آلمان قهرمان يورو و جام جهاني شوم

الکساندر مرکل، ستاره خط مياني ميلان در صحبتهايي اعلام کرده که اميدوار است تا با تيم ملي آلمان به قهرماني رقابتهاي يورو و جام جهاني برسد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg این ستاره 19 ساله هنوز به ترکیب تیم بزرگسالان آلمان راه نیافته ولی در سطوح پایه ای برای این تیم بازی کرده است. و ممکن است ، این ستاره در ترکیب تیمش در جریان دیدارهای مرحله مقدماتی یورو2012 مقابل روسیه و قزاقستان به میدان برود.
این ستاره با نگاهی به آینده و با اشاره به رویاهایش به فیفا گفت:« دوست دارم تا در رقابتهای یورو2012 و جام جهانی قهرمان شوم و واقعا دوست دارم تا با آلمان به موفقیت برسم ولی قبل از آن اولویتم میلان است.»
این ستاره تیم زیر 19 ساله های آلمان ادامه داد:« حضور در کنار این ستاره ها ( زلاتان، روبینیو وسایر بازیکنان میلان) رویایی است که محقق شد. من هیچ وقت فکر نمی کردم که چنین اتفاقی محقق شود ولی از این بازیکنان درس های زیادی آموختم.»
میلان در حال حاضر در صدر جدول رقابتهای سری آ، قرار دارد و روز شنبه در داربی میلان مقابل اینتر به میدان خواهد رفت.

O M I D
04-02-2011, 06:37 PM
فيفا گل فرانک لمپارد مقابل آلمان در جام جهاني را پذيرفت

انگليسي‌ها خبر خوبي شنيده‌اند؛ اين که فيفا قصد دارد فناوري تشخيص گذر توپ از خط دروازه را براي تشخيص گل‌هاي زده‌شده پيشين در تورنمنت‌هاي مهم هم بهره ببرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سپ بلاتر، رییس فیفا گفته این سیستم از امروز، اول آوریل به بعد اعمال می‌شود. او گفته است: «این سیستم نه تنها باعث می‌شود که جنجال بر سر گذر توپ از خط دروازه دیگر تکرار نشود، بلکه طبق آن ضربات قبلی که از خط دروازه گذشته‌اند هم پذیرفته خواهند شد.
این تصمیم باعث می‌شود تصمیمات غلط دیگر گرفته نشوند.»
به این ترتیب، ضربه فرانک لمپارد در شکست چهار بر یک انگلیس مقابل آلمان در جام جهانی 2010 پذیرفته خواهد شد.
ضربه لمپارد پس از برخورد به تیر دروازه، به وضوح از خط دروازه گذشت، آن هم در هنگامی که انگلیس دو بر یک عقب بود، اما خورخه لاریوندا، داور اروگوئه‌ای دیدار آن را نپذیرفت.
به این ترتیب تمامی آمار فیفا اصلاح می‌شود و نتایج دیدارهای کشورها به بهترین شکل دوباره محاسبه خواهند شد.
اتحادیه فوتبال آلمان اعلام کرده از این تصمیم خشمگین است، اما بی‌صبرانه منتظر نتیجه بازبینی فینال جام جهانی 1966 است.

O M I D
04-02-2011, 06:37 PM
فدراسيون فوتبال بوسني و هرزگوين محروم شد

فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) و اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا)، فدراسيون بوسني و هرزگوين را به دليل پيروي نکردن از مقررات تا اطلاع ثانوي محروم کردند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg به گزارش سايت فيفا، کميته هاي اجرايي فيفا و يوفا در اکتبر سال 2010 اعلام کرده بودند فدراسيون بوسني و هرزگوين در صورتي که تا روز 31 مارس سال 2011 حداقل درخواست هاي اين دو نهاد را رعايت نکند، خود به خود به حالت تعليق در خواهد آمد.
اما مجمع عمومي فدراسيون بوسني و هرزگوين که روز 29 مارس در سارايوو تشکيل جلسه داد، براي تصويب قوانين جديد به حد نصاب نرسيد و فقط 22 نفر از 54 عضو آن در رأي گيري شرکت کردند و به همين دليل تمامي حقوق عضويت خود را در فيفا و يوفا از دست داد.
بر اساس از روز اول آوريل (12 فروردين) هيچ تيمي از بوسني و هرزگوين حق شرکت در مسابقات بين المللي را نخواهد داشت.
علت اين محروميت اداره شدن فدراسيون بوسني و هرزگوين توسط سه رئيس از سه مليت بوسنيايي، صرب و کروات اعلام شده است.
فدراسيون فوتبال بوسني و هرزگوين از زمان جنگ هاي داخلي سال هاي 1992 تا 1995 توسط سه رئيس اداره مي شود.

O M I D
04-02-2011, 06:38 PM
تيم افشين قطبي به مصاف آژاکس مي‌رود

باشگاه شيميزو اس پالس ژاپن در ديداري خيريه در تاريخ 13 آوريل (24 فروردين) با آژاکس آمستردام ديدار خواهد کرد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg عواید حاصل از بلیت فروشی این دیدار خیریه که در آمستردام هلند برگزار می شود به قربانیان زلزله عظیم ژاپن که در 11 مارس اتفاق افتاد اختصاص می یابد.
مسئولان آژاکس ابتدا قصد داشتند تیم "وگالتا سندای" را برای برگزاری این دیدار دوستانه دعوت کنند اما باشگاه ژاپنی به دلیل تعطیلی تمرینات طی دو هفته گذشته، شرایط برگزاری این بازی را نداشت. "اوراوا ردز" دیگر تیم حاضر در جی لیگ نیز به دلایل مشابه این پیشنهاد را رد کرد.

افشین قطبی سرمربی شیمیزو اس پالس نقش بسزایی در برگزاری این دیدار دارد. برخلاف بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی جی لیگ، قطبی بعد از زلزله و سونامی ژاپن و خطر نشت مواد رادیواکتیو این کشور را ترک نکرد. سرمربی پیشین تیم ملی ایران می گوید:" من به قدرت ژاپنی ها اعتقاد دارم و به همین دلیل این کشور را ترک نکردم."

بر پایه گزارش "ماینیچی دیلی" ژاپن، قطبی دوستان زیادی در هلند دارد ضمن اینکه کاپیتان شینجی اونو هم از سال 2001 تا 2006 در فاینورد هلند بازی کرده است.

O M I D
04-03-2011, 05:35 PM
توصيه مورينيو به بشيكتاش براي جذب كرش

باشگاه بشيکتاش ترکيه به توصيه خوزه مورينيو به دنبال جذب کارلوس کرش براي هدايت تيم فوتبال اين باشگاه در رقابت هاي فصل آينده است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg به گزارش روز يکشنبه ايرنا، سايت رسمي باشگاه بشيکتاش در خبري اعلام کرد که کرش گزينه اصلي آنها براي جايگزيني برند شوستر است.
در سفر هفته گذشته مسوولان باشگاه بشيکتاش به مادريد، خوزه مورينيو به آنها توصيه کرده است که هدايت تيم فوتبال اين باشگاه را به کارلوس کرش بسپارند.
ريکاردو کوارسما، سيمائو سابروسا و هوگو آلميدا سه بازيکن پرتغالي تيم بشيکتاش هستند و سايت اين باشگاه حضور اين سه بازيکن را يکي از دلايل علاقه مسوولان بشيکتاش براي جذب اين مربي پرتغالي اعلام کرده است.
کارلوس کرش گزينه اصلي مسوولان فدراسيون فوتبال ايران براي هدايت تيم ملي فوتبال کشورمان است و به گفته برخي منابع خبري قرار است امشب براي ثبت قرارداد خود وارد تهران شود.

pnugirl
04-05-2011, 04:06 PM
ناني از فهرست بازيكنان حرفه‌اي سال 2011 خط خورد

هافبک تکنيکي منچستريونايتد در نهايت شگفتي از فهرست نامزدهاي بازيکنان حرفه‌اي سال 2011 کنار گذاشته شد.

به نقل از ساکرنت، با وجود خط خوردن اين هافبک پرتغالي، نمانيا ويديچ ديگر بازيکن شياطين سرخ همچنان در اين فهرست حضور دارد و با ساير نامزدها به رقابت ادامه مي دهد.
اسامي نهايي بازيکنان نامزد دريافت اين جايزه، کارلوس ته‌وس، سمير نصري، گرت بال، اسکات پارکر و چارلي آدام هستند.
ديلي ميلي در اين خصوص نوشت: طي 4 فصل گذشته بازيکنان منچستر يونايتد همواره اين عنوان را از آن خود کرده‌اند. سال‌هاي 2008 و 2007 کريستيانو رونالدو اين جايزه را برده و رايان گيگر و وين روني نيز در سال هاي 2009 و 2010 به اين افتخار نايل آمده بودند. ويديچ نيز که از کنار گذاشته شدن ناني متعجب بود گفت: بازي‌هاي خوب وي و گل‌هاي حساسي که براي تيم به ثمر رسانده او را شايسته دريافت اين عنوان کرده بود در حالي که در ميان ناباوري‌ همه ما از اين فهرست خط خورده است. اميدوارم روزي ناني به حق خود برسد.
در اين فصل پارکر و آدام نز در ترکيب تيم‌هاي خود درخشيده‌اند با اين حال وستهام و بلکپول همچنان خط سقوط را احساس مي‌کنند. گفته مي‌شود اگر اين 2 فرم کنوني خود را حفظ کنند، شايد در پايان فصل راهي تيم‌هاي معتبري مانند ليورپول شوند.
مراسم انتخاب بهترين بازيکن حرفه‌اي در روز بيست و هشتم فروردين سال جاري برگزار خواهد شد.

O M I D
05-06-2011, 05:16 PM
مبارزه همه جانبه رئال، يونايتد و اينتر براي جذب الکسيس سانچس

طبق گزارش منتشره در ديلي ميل، الکسيس سانچس پس از درخشش در ترکيب اودينزه در رقابتهاي اين فصل سري ، نظر مثبت سران رئال مادريد را به خود جلب کرده است.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00029758.jpg رئال در رقابتهای این فصل نتوانست پا به پای بارسلونا به مبارزه ادامه دهد و از همین رو سران این باشگاه تمایل زیادی دارند تا در بازار تابستانی به تقویت قوای تیمشان بپردازند و این ستاره 22 ساله را خرید ایده آلی برای تیمشان می دانند.
سانچلس فوتبال حرفه ای اش را با تیم کوبرلوآ شروع کرد و در تابستان سال 2006 به اودینزه پیوست. او بعد از سپری کردن فصل های موفقی با کولو کولو و ریورپلاته، این ستاره شیلیایی مبدل به یکی از برترین بازیکنان اودینزه در سالهای اخیر شد.
نمایش چشمگیر او در ترکیب اودینزه از چشمان سران باشگاه های معتبر اروپایی به دور نمانده و تیمهایی از جمله اینتر، یوونتوس، منچسترسیتی و منچستریونایتد درصدد جذب او برآمده اند.
این در حالی است که مدیربرنامه های او در گزارشی اعلام کرده که سران رئال آماده اند تا مبلغ مورددرخواست اودینزه برای فروش سانچس که 35 میلیون یورو است را بپردازند.

O M I D
05-06-2011, 05:21 PM
کارلتو در رم
سرمربي آبي ها به جالوروسي مي رود؟

حضور کارلو آنچلوتي، سرمربي چلسي، در شهر رم، شايعه حضور او در باشگاه رم به عنوان سرمربي در فصل آينده را قوت بخشيد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00016244.jpg آینده این مربی ایتالیایی در استمفوردبریج با توجه به حذف دوباره چلسی از این رقابت ها در هاله ای از ابهام قرار گرفته و همین مسئله موجب شده تا شایعه حضور او در باشگاه رم قوت بگیرد. همچنین فصل پر فراز و نشیبی که آبی ها در رقابت های این فصل لیگ برتر تجربه کرده اند موجب شده تا رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی، به دنبال گزینه جدیدی برای هدایت تیمش باشد.
گفتنی است، آنچلوتی اکنون در شهر رم است و همین مسئله موجب شده تا بحث پیوستن او به باشگاه رم بار دیگر به جریان بیفتد. آنچلوتی از مدت ها پیش اعلام کرد دوست دارد زمانی هدایت جالوروسی که در دوران بازی مدت ها پیراهن آن را به تن کرد، به عهده بگیرد.
با این وجود از سوی دیگر گفته می شود که کارلتو برای انجام کارهای شخصی به رم رفته و جلسه ای با مدیران رم نداشته و تنها روی بازی حساس چلسی مقابل منچستریونایتد در لیگ برتر تمرکز دارد.
چلسی در حال حاضر سه امتیاز با منچستریونایتد فاصله دارد وپیروزی در دیدار یکشنبه می تواند آنها را به قهرمانی امیدوار کند.

O M I D
05-06-2011, 05:21 PM
مربي پورتو: پيروزي پورتو مقابل ويارئال، پيروزي پرتغال است

آندره ويلاس-بواس، مربي پورتو مطمئن است که تيمش برتري پنج بر يک در ديدار رفت نيمه‌نهايي ليگ اروپا مقابل ويارئال را هدر نمي‌دهد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00019707.jpg قهرمان این فصل لیگ پرتغال در حالی که در خانه در نیمه اول یک بر صفر مقابل ویارئال عقب افتاده بود، با چهار گل فالکائو در نیمه دوم توانست پنج بر یک پیروز شود.
همه می‌گویند که پورتو به فینال می‌رسد و ویلاس-بواس هم از این موضوع مطمئن است. او به سایت یوفا گفت: «ما بازی خود را انجام می دهیم و فلسفه خود را داریم: 3-3-4 با چشم‌انداز تهاجمی، همان طور که در تمام فصل بوده‌ایم. هیچ چیز محال نیست و هر چیزی ممکن است در فوتبال اتفاق بیفتد اما من به تیم اعتماد کامل دارم.
ما از نظر فیزیکی و ذهنی آماده هر وضعیتی در بازی هستیم، و تجربه ما مقابل تیم‌های بزرگ در ورزشگاه‌های بزرگ این را نشان می دهد. امیدوارم که اگر بردی به دست بیاید برد برای تمام کشور باشد، و افتخاری برای بازیکنانی باشد که این تیم را تشکیل می‌دهند.»
دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی بین دو تیم پرتغالی بنفیکا و براگا برگزار می‌شود.
ویلاس-بواس به دلیل شباهت‌های فراوانی که به مورینیو دارد آقای خاص جدید نامیده می‌شود.

O M I D
05-06-2011, 05:24 PM
ريکلمه حقوق سال 2010 اش را به بوکاجونيورز برگرداند

خوان رومن ريکلمه، ستاره بوکا جونيورز دستمزدش براي آپرتورا سال 2010 را به حساب باشگاه برگرداند و به وعده‌اش عمل کرد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00009180.jpg این ستاره شماره 10 در نیمه دوم سال 2010 تنها دو بار توانست به میدان برود. او دچار مصدومیت شده بود و زانویش را عمل کرده بود. او قول داده بود این پول را به باشگاه برگرداند، به ویژه آن که قرارداد گران‌قیمتی با باشگاه بسته بود.
روزنامه اوله نوشته که خورخه آمور آمئال، رییس جنوایی‌ها با کاغذی از سوی یکی از مشاوران رومن به جلسه تمرینی تیم رفته تا فرآیند بازگشت پول به باشگاه را تکمیل کند. این بازیکن 32 ساله تقریبا 400 هزار دلار را به باشگاه جنوایی‌ها برمی‌گرداند. او در سال 2011 پس از بازگشت به آمادگی تبدیل به بهترین بازیکن تیمش شده است.
ریکلمه خواستار آن شده که پول صرف بهبود زیرساخت‌های باشگاه شود.

O M I D
05-06-2011, 05:24 PM
اعتراض دوباره هواداران منچستريونايتد به افزايش قيمت بليت ها

قيمت بليت هاي هر ديدار منچستريونايتد براي فصل آينده يک پوند افزايش يافت و به همين دليل هواداران شياطين سرخ خانواده گليزر را به بي توجهي به طرفداران شان متهم کردند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00026854.jpg قیمت مجموع بلیت های دیدارهای خانگی یونایتدها در بهترین جایگاه ها برای فصل آینده به 950 پوند رسید که در صورت در نظر گرفتن بازی های لیگ قهرمانان و اف ای کاپ، این مبلغ به نحو چشمگیری افزایش پیدا می کند.
این افزایش قیمت در ژانویه گذشته نیز اتفاق افتاد، زمانی که قیمت بلیت های ویژه ( وی آی پی) 20 درصد افزایش پیدا کرد.
به این ترتیب میانگین افزایش قیمت بلیت های باشگاه از زمان حضور خانواده گلیزرها در راس این باشگاه به 5.8 درصد رسید.
یک گروه از هواداران باشگاه فصل گذشته نیز فعالیت زیادی علیه خانواده گلیزر انجام دادند اما اعتراض آنها مانع از افزایش قیمت بلیت ها نشد.
یکی از هواداران منچستریونایتد در گفتگویی گفت:" خانواده گلیزر در طول 2 هفته گذشته 28 هزار ای میل از طرفداران دریافت کردند تا قیمت بلیت های را کاهش دهند اما به نظر می رسد آنها علاقه ای به شنیدن حرف های هواداران ندارند. آنها نمی دانند که بسیاری از هواداران باشگاه با مشکلات مالی مواجه هستند. "

O M I D
05-06-2011, 05:26 PM
اتوئو به دنبال بازنشستگي در اينتر

به گزارش نشريه کوريه ره دلو اسپورت، ساموئل اتوئو، مهاجم کامروني اينتر، قصد دارد قراردادش را با اين باشگاه تمديد کند و تا پايان دوران بازي اش در اين باشگاه بماند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00017165.gif قرارداد فعلی این مهاجم 30 ساله با اینتر در سال 2014 به پایان می رسد اما او از زندگی در ایتالیا و میلان راضی است و می خواهد تا زمان بازنشستگی در این باشگاه بماند.
اتوئو در سال 2009 از بارسلونا به اینتر پیوست و خیلی زود به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم تبدیل شد. او نقش مهمی در قهرمانی های سه گانه اینتر در رقابت های فصل قبل داشت.
بعد از پنج قهرمانی پیاپی در رقابت های سری آ، اینتر باید این فصل به رتبه دوم رضایت بدهد زیرا میلان در فاصله سه هفته تا پایان رقابت ها، تنها به یک امتیاز دیگر برای قهرمانی نیاز دارد.
باشگاه اینتر احتمالا در تابستان تغییرات زیادی خواهد داشت اما اتوئو یکی از بازیکنانی است که بعید است باشگاه بخواهد او را از دست بدهد.

O M I D
05-06-2011, 05:26 PM
چلسي و منچستريونايتد به دنبال سرخيو آگرو هستند

مدير برنامه هاي سرخيو آگرو، ستاره آرژانتيني اتلتيکو مادريد، اعلام کرد باشگاه چلسي و منچستريونايتد به دنبال اين بازيکن هستند.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00004426.jpg این بازیکن 22 ساله بازی های خوبی در ترکیب اتلتیکو مادرید به نمایش گذاشته و مدت هاست که صحبت های زیادی در مورد حضورش در یک تیم بزرگتر به گوش می رسد.
برونو ساتین، مدیر برنامه های آگرو، در گفتگو با رسانه های اسپانیایی احتمال جدایی این بازیکن از اتلتیکو را رد نکرد.
" انتقال آگرو در تابستان؟ سوال خوبی است. در حال حاضر نظری ندارم. بازیکنانی مانند اگرو همیشه مورد توجه باشگاه های بزرگ هستند.
چلسی و منچستریونایتد باشگاه های بزرگی هستند و او را زیر نظر دارند. البته رئال مادرید، بارسلونا، بایرن مونیخ و اینتر نیز به دنبال او هستند. این ها باشگاه هایی هستند که همیشه به دنبال بهترین ها هستند.
آگرو تنها 22 سال دارد و چهار سال است که در اروپا در تیمی بازی می کند که در چمپیونزلیگ حضور ندارد. بی تردید او دوست دارد در بالاترین سطح بازی می کند. اما در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست. باید ببینیم در تابستان چه رخ می دهد."
اتلتیکو مادرید در حال حاضر در رتبه پنجم جدول لالیگا قرار دارد اما برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده باید در چهار دیدار باقی مانده فاصله 8 امتیازی اش با تیم چهارم جدول را جبران کند.

O M I D
05-06-2011, 05:32 PM
زين‌الدين زيدان از ژوزه مورينيو راضي نيست

دليل ناراحتي زيدان بازي نکردن کريم بنزما است.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028778.jpg زین‌الدین زیدان پس از حذف رئال مادرید از لیگ قهرمانان چندان تحت تاثیر عملکرد ژوزه مورینیو قرار نگرفته.

لا سیکستا و Sport.es گزارش داده‌اند زیدان که مشاور شخصی فلورنتینو پرس است، از این که کریم بنزما در طول 180 دقیقه بازی با بارسلونا یک دقیقه هم بازی نکرد ناراضی است.

زیدان ناراحت است که بنزما در بازی برگشت، هنگامی که نتیجه مساوی بود بازی نکرد.

آیتور کارانکا که به دلیل محرومیت مورینیو در بازی برگشت هدایت تیم را به عهده داشت، دو تعویض انجام داد و امانوئل آدبایور را به جای گونسالو ایگواین و مسعود اوزیل را به جای کاکا به میدان برد.

زیدان ناراحت است که بنزما بازی را از دست داد.

ال‌پاییس نوشته بنزما به این دلیل بازی نکرد که هرگز حاضر نشد از داور انتقاد کند.

او در طول نشست خبری از تمام بحث‌های جنجالی دوری جست.

O M I D
05-06-2011, 05:33 PM
دل‌پيرو قراردادش را تا سال 2012 تمديد کرد

اين قرارداد در ورزشگاه جديد يوونتوس امضا شد.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00028821.jpg الساندر دل‌پیرو قرارداد جدیدی با یوونتوس امضا کرده است.

دل‌پیرو 36 ساله در سال 1993 از پادووا به یوونتوس پیوست. او با 283 گل برای بانوی پیر بهترین گل‌زن تاریخ باشگاه است و 674 بازی هم برای این تیم انجام داده است.

بیانیه‌ای در وب‌سایت باشگاه در این باره آورده: «باشگاه فوتبال یوونتوس اعلام می‌کند که قرارداد الساندرو دل‌پیرو تمدید شده است. این قرارداد که امروز از سوی آندره‌آ آنیلی، رییس باشگاه و خود بازیکن امضا شد، تا 30 ژوئن 2012 اعتبار دارد.

جلسه امضای قرارداد در ورزشگاه جدید ما برگزار شد.»

این مهاجم ایتالیایی در 33 بازی این فصل در سری آ هفت گل زده است. یوونتوس در لیگ هفتم است و چهار امتیاز کمتر از لاتزیو، تیم چهارم جدول دارد.

O M I D
05-06-2011, 05:33 PM
وردربرمن اکيچي را براي جانشيني اوزيل مي‌خواهد

برمن اين بازيکن را که به صورت قرضي در نورنبرگ بازي مي‌کند زير نظر گرفته است.
http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00005329.jpg پس از جدایی مسعود اوزیل و پیوستن او به رئال مادرید، وردربرمن در خط میانی دچار کمبود خلاقیت شده، در حالی که آنها پیش از این به داشتن هافبک‌های خلاق مشهور بودند.

آنها به دنبال بازی‌سازی باکیفیت هستند و محمت اکیجی، ستاره ترکیه‌ای نورنبرگ را زیر نظر گرفته‌اند. البته او متعلق به بایرن مونیخ است و به صورت قرضی در برمن بازی می‌کند.

کلاوس آلوفس، مدیر ورزشی برمن گفته: «ما برخلاف سال‌های اخیر خلاق نبوده‌ایم.»

برمن می‌خواهد اکیجی را بخرد و مارتین بادر، مربی نورنبرگ هم گفته این بازیکن 21 ساله دارد به شمال آلمان می رود: «اگر برمن به فکر خرید محمت باشد برایم شگفت‌انگیز نیست.»

برمن تنها باشگاه خواهان اکیجی نیست. یوپ هاینکس، مربی آینده بایرن مونیخ در آوریل برنامه‌هایی برای این ملی‌پوش ترکیه‌ای داشت. نورنبرگ هم می خواهد او را یک سال دیگر داشته باشد.

اکیجی در نورنبرگ به اوج رسید و سه گل زد و هشت پاس گل داد. او 30 بار هم بازی کرد.