PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داف چیست ؟ دافی کیست ؟ مسئله این است !!!

Borna66
04-28-2009, 03:46 AM
داف

بعله درست شنید ، داف

همون اصطلاحی که این روزها ، چه در کوچه و خیابون و چه در موزیک های رپ و همه و همه جا از اون صحبت میشه

همون دافی که همه عالم دیوانه اوستhttp://pnu-club.com/imported/mising.jpg

در این تاپیک در مورد "داف " با هم دیگه صحبت میکنیم و سعی میکنیم در عین رعایت قوانین سایت و کشور گل و بلبلمون ، این تاپیک رو بکشیم جلو و نذاریم به بیراهه بره ...تورو خدا رعایت کنید دیگه!!!http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

داف چیست ؟ دافی کیست ؟

داف یک حرفه است ..یک حرفه زنونه و چند سالی میشه که در ایران بر سر زبونها افتاده

برای داف شدن نیازی به تحصیلات دانشگاهی ، آنچنانی نیست

یه فوق دیپلم و یا یه لیسانس زپرتی هم کفایت میکنه

البته باید این نکته رو تذکر بودم که داف شدن ، لیسانس به بالا احتمالش کمه و بخصوص اگه دانشجوی دکترا یا بالاتر باشید که دیگه میتونم بگم ، این احتمال در حد صفر میشه

برای اینکه فردی به مقام شامخ " دافی " نائل بشه ، مراحلی داره و یا بهتره بگم که اگه دوست دارید "داف " بشید ، باید این اصول را رعایت کنید

اولین اصل : نباید زیاد فکر کنید و مثلاً اگه ازتون پرسیدند فرق جزایر لانگرهانس با جزایر قناری چیه ، باید مثل گوسفند به دهن طرف نگاه کنید و تو دلتون بگید ...عجب لبائی داره ....

دومین اصل : زیاد کتاب نخونید و دیگه خیلی هم بخواهید به خودتون فشار بیارید که باید فوق ، فوقش کتابهای ترجمه "گیتی خوشدل " رو مطالعه کنید

سومین اصل : راز عدد 2 http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

اینطوری :

هفته ای دوبار کافی شاپ برید، دوبار دانشگاه، دوبار رستوران، دو بار پارتی، دوبار کارواش ماشین و دوبار آرایشگاه ....سالی دوبار موبایلتان را عوض کنید، دوبار دوست پسرتون را عوض کنید.... دوبار با پدر و مادرتان قهر کنید

چهارمین اصل : : هرگز به آینده خودتون و کشور خودتون فکر نکنید،و هر کس هم که از این لوس بازی ها در آورد به اون نگاه عاقل اندرسفیه بیاندازید. و از همه مهمتر هرگز کار نکنید. پدر ومادرتان چشمشان چهارتا ، شما رو پس انداختند ..باید خرجتون رو هم بدند

پنجمین اصل : باید آمار تفریحگاه های آنتالیا و دوبی را بهتر از نام چهارتا از اماکن تاریخی و فرهنگی ایران بدونید

ششمین اصل : هرگز نقش تغذیه و رقص و لباس خریدن رو تو "دافی " شدن فراموش نکنید که همه اونها لازم و ملزوم هم هستند
یعنی باید حواستون به غذاتون باشه تا زیاد چاق نشید و هر مهمونی یا پارتی رفتید ، بهتون بگم "وا...چه ..مانکن شدی امشب ؟! "
وقتی هم رو فرم باشید میتونید حسابی با رقصتون مجلس رو گرم کنید و مثل خورشید ، بدرخشید در مراسم و از طرفی با خرید لباس های متنوع و فراوون ، میتونید در راستای همین درخشش گام ور دارید و لازمه لباس های جورواجور پوشیدن هم تغذیه سالم و مناسب هستش و که شما رو رو فرم و لاغر نگه میداره و از طرفی اون رقص هم در این برازندگی بهتون کمک میکنه و خلاصه این " تغذیه ، رقص و لباس " مثل یک دور تسلسل در شما حلول میکنه تا بتونید ، دافی ترینه دافی ها در هر مجلسی باشید ...البته گرفتن حمام افتاب هم میتونه در این راستای درخشندگی ، کمکتون کنه و از اونجائی که این امر ، فصلی هستش ، زیاد رویش نمیشه مانور داد ..اما به هرحال بی تاثیر نیست .....به جان خودم http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

هفتمین اصل : اینو و اصول بعدی رو ، انشالله بعداً و با نظر دوستان تکمیل میکنیم ...

اما...

اما...

و باز هم اما....

یکی از مهمترین تکنیک های "دافی شناسی "

اگه پیش "بانوی پاک دامنی " رفتید و خواستید ، ببینید طرف "داف " تشریف دارند یا نه ؟

بهش بگید که من "شجریان گوش میکنم " یا "همای "

اگه طرف داف باشه ، مطمئناً ابروهاش تو هم میره و حالش گرفته میشه ، اما اگه بگید که مثلاً "ساسی مانکن " گوش میدم و علاقه به "رپ " دارم ، مطمئناً گل از گلش ، میشکوفه و اگه جا و مکان مناسب باشه ، بعید نیست حرکتی بزنه که شمارو غافل گیر بکنه و ....انگاری که با "لئوناردو دی کاپریو " طرف شده و اونهم تو کشتی "تایتانیک "

این قصه ادامه دارد ....

Borna66
04-28-2009, 03:47 AM
حالا معانی دیگری از "داف "

بر اساس روایات متعدد از منابع معتبر اینترنتی و ....( لازم به ذکر است که این کلمه از قرار معلوم ریشه ارمنی داره )

داف = دختری که از نظر ظاهر، تیپ و چهره در نگاه اول جلب توجه می کند.(بار منفی این کلمه کمتر شده بطوری که حتی در مواردی برای تعریف هم بین خود دخترها به کار می رود)
مثال:" عجب دافی شدی موهاتو رنگ کردی!"

داف = دوست دختر- جنس لطيف (به خصوص اگر خوشگل باشه!)

داف = دختر با قرو قمیش ( قر و قمیش به رفتار دختر جوانی که قصد دلبری دارد اما سعی می کند آن را در حجابی از ناز و ادا نمایش دهد اطلاق می شود )
مثال: فلانی عجب دافیه!

توضیح : البته من با تعریف دوم یه ذره مشکل دارم و معتقدم تفاوت های زیادی بین دوست دختر و داف وجود داره که بعداً بهش میپردازیم

تذكر مهم:كل مطلب نقل قول شده از سايتي ديگر مي باشد

sadegh365
03-06-2010, 04:08 AM
داف بد بد بد بد بد:167:

50cent
03-06-2010, 11:22 AM
من یه طبقه بندی داف دارم فرصت شد میام میگم:232: