PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات متداول در هنگام انتخاب واحد با سيستم گلستان

Borna66
04-28-2009, 12:45 AM
۱) اگر پس از انتخاب واحد ها و فشردن دکمه اعمال تغییرات سیستم اجازه زدن دکمه پایان ثبت نام را نداد چه کنیم؟

مشکلی نیست . این امکان برای این است که در صورت نیاز بتوانید انتخاب واحد خود را تا جند ساعت تغییر دهید. پس از مدتی خود سیستم ثبت نام را قطعی می کند.

۲) برای دیدن برگه انتخاب واحد و شهریه چه کنیم؟

گزارش ۱۰۱ را ببینید یا مسیر زیر را دنبال کنید:

ثبت نام --> گزارش ثبت نام --> گزارش ثبت نام و ترمیم ....

۳) اگر ظرفیت درسی پر شده بود چه باید کرد؟

با واحد رایانه دانشگاهتان تماس بگيريد تماس بگیرید.

۴) اگر ترم آخری هستیم برای رفع محدودیت ها چه کنیم؟

با کارشناس خود تماس بگیرید تا بصورت مکتوب ترم آخری بودن شما را به رایانه اعلام نمایند تا امکان ایجاد استثنات برای شما فراهم شود.

حلیا
09-14-2010, 08:51 AM
با سلام من کلمه عبورم رو فراموش کزدم بگین چکار کنم اخه زمان انتخاب واحد داره تمام میشه؟

samaneh2000
09-14-2010, 10:06 AM
با سلام من کلمه عبورم رو فراموش کزدم بگین چکار کنم اخه زمان انتخاب واحد داره تمام میشه؟

کلمه عبور شما شماره دانشجوییتون و رمز عبورتون در صورتی که شماره شناسنامه دارید شماره شناسنامه و در غیر اینصورت کدملی شما می باشد

NIMA.N
09-14-2010, 07:39 PM
کلمه عبور شما شماره دانشجوییتون و رمز عبورتون در صورتی که شماره شناسنامه دارید شماره شناسنامه و در غیر اینصورت کدملی شما می باشد

اول شماره شناسنامه. بعد اگر مشكل گرفت رمز عبور رو برابر شماره دانشجويي قرار دهيد.

dokhtarak
09-15-2010, 01:57 PM
سلام
من واسه انتخاب واحد به مشکل بر خوردم
وقتی درسا رو انتخاب میکنم مینویسه:
ثبت نام شما به طور صحيح پايان نيافته است. با مسول ثبت نام تماس بگيريد
چکار کنم؟:(

emprator_01
09-15-2010, 03:41 PM
با سرعت برق و باد به مسئولین عزیز آموزش و کامپوتر دانشگاهتون مراجعه و تا حل نشدن مشکل در اونجا رو از پاشنه در میاری :39:

سریع برو دانشگاه

مهر و محبت
09-17-2010, 10:57 AM
من چه طور بفهمم بدهکارم؟

NIMA.N
09-17-2010, 12:24 PM
من چه طور بفهمم بدهکارم؟
از طريق گزارش 101 غيش واريزي شما نمايش داده مي شود و در آنجا متوجه مي شويد بدهكار هستيد يا خير.

heaven_smile
09-17-2010, 02:24 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.
مندانشجوی جدیدالورود سال 1389 دانشگاه پیام نور در رشته مدیریت بازرگانی.
من دو تا سوال دارم
اول اینکه چرا لیست دروسی که در سایت گلستان به من ارائه میده با برنامه 9 ترمه که از سایت پیام نور دانلود کردم فرق میکنه ؟ مثلا درس اول ریاضیات پایه و مقدمات آمار 1 که اصلا تو برنامه 9 ترمه نیست. و یا برعکس چندین درس در برنامه 9 ترمه هست که در سایت اصلا ارائه نشده مثل درس حقوق اساسی که طبق برنامه باید ترم اول اخذ بشه.
دوم اینکه آیا میشه بیشتر از یک درس از گروه معارف در انتخاب واحد اخذ کرد ؟
با تشکر

Borna66
09-18-2010, 09:29 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.
مندانشجوی جدیدالورود سال 1389 دانشگاه پیام نور در رشته مدیریت بازرگانی.
من دو تا سوال دارم
اول اینکه چرا لیست دروسی که در سایت گلستان به من ارائه میده با برنامه 9 ترمه که از سایت پیام نور دانلود کردم فرق میکنه ؟ مثلا درس اول ریاضیات پایه و مقدمات آمار 1 که اصلا تو برنامه 9 ترمه نیست. و یا برعکس چندین درس در برنامه 9 ترمه هست که در سایت اصلا ارائه نشده مثل درس حقوق اساسی که طبق برنامه باید ترم اول اخذ بشه.
دوم اینکه آیا میشه بیشتر از یک درس از گروه معارف در انتخاب واحد اخذ کرد ؟
با تشکر
ا سلام
دوست عزيز اين تغييرات مربوط به طرح تجميع و سنتي رشته ي شما بوده و عادي هست!ضمنا تمام دروسي كه در ليست انتخاب واحد شده نمايش داده شده ، به اين معني نيست كه شما مي توانيد انرا را انتخاب كنيد نيست ، بلكه اين ليست نمايانگر ليست دروس ارايه شدي رشته ي مذكور در واحد پيام نور هست.

در مورد سوال دومتون بله مشكلي ندارد مي تونيد هر چند اندازه خواستيد دروس عمومي در يك ترم برداريد.اما بهتر هست در هر ترم يك درس عمومي برداريد تا اندكي با كمك نمره ي ان معدلتون در حالت تعادل قرار بگيرد. باز هم هر طور خودتون صلاح مي دانيد.

موفق باشيد

روزگار خوش:72:

saegheh67
09-18-2010, 06:39 PM
دوستان من یک مشکل برا پیش اومده هنگام انخاب واحد پیغام تمام شدن مهلت 72 ساعته من را میده من فکر میکردم تا 28 شهریور وقت دارم الان وضعیت من چی میشه لطفا راهنمایی کنید

saeid_nm
09-18-2010, 07:15 PM
سلام میتونین برین از اموزش دانشگاهتون درخواست کنین که بهتون دوباره وقت بدن

فرناز
09-18-2010, 08:13 PM
سلام
من ترم آخرم 11 واحدم مونده که انتخاب کردم یه سری درس عمومی هم تو لیست درسام هست که من به جاش درسای دیگرو پاس کردم و نیازی نیست انتخابشون کنم اون درسا باید همینطوری توی لیست بمونه یا باید با کارشناسی کسی صحبت کنم؟مشکلی ایجاد نمیشه؟
از راهنماییاتون خیلی خیلی ممنون:172:

Borna66
09-18-2010, 09:34 PM
دوستان من یک مشکل برا پیش اومده هنگام انخاب واحد پیغام تمام شدن مهلت 72 ساعته من را میده من فکر میکردم تا 28 شهریور وقت دارم الان وضعیت من چی میشه لطفا راهنمایی کنید
با سلام
شما سريعا بايد به مركز آموزشي پيام نور محل تحصيلتان مراجعه كنيد و در اين مورد پيگيري كنيد.ولي يه احتمال زياد مدت انتخاب واحد تمديد ميشود و شما مي تونيد انتخاب واحد كنيد.

موفق باشيد

روزگار خوش

Borna66
09-18-2010, 09:38 PM
سلام
من ترم آخرم 11 واحدم مونده که انتخاب کردم یه سری درس عمومی هم تو لیست درسام هست که من به جاش درسای دیگرو پاس کردم و نیازی نیست انتخابشون کنم اون درسا باید همینطوری توی لیست بمونه یا باید با کارشناسی کسی صحبت کنم؟مشکلی ایجاد نمیشه؟
از راهنماییاتون خیلی خیلی ممنون:172:
با سلام
نه اگر درس هاي عمومي كه پاس كرديد با درس هاي جديد عمومي معادل سازي شده ديگر نيازي به پاس كردن اون ها نيست و براي اطلاع بيشتر در اين زمينه به ادرس زير مراجعه كنيد

فهرست دروس عمومي معارف كه بايد در مقطع كارشناسي دانشگاه پيام نور گذرانده شود (http://pnu-club.com/pnu.thread37596.html)

موفق باشيد

روزگار خوش

kmohsen44
02-11-2011, 03:18 PM
سلام نمیتونم انتخاب واحد کنم سیستم پیغام میده حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است و دروس من در جدول مربوطه نیست تا آنها را انتخاب کنم.من هنوز انتخاب واحد نکردم ممنون از راهنماییتون

Ali_88
03-12-2011, 12:32 PM
سلام
میگن اگه واحدها رو به صورت خودخوان انتخاب کنیم شهریه ی کمتری پرداخت می کنیم
چطور میشه موقع انتخاب واحد یا حذف و اضافه یه درسایی رو خودخوان برداشت؟

mahruz
04-09-2011, 12:05 PM
سلام من دانشجوی علوم تربیتی هستم معدل ترم قبلم 38/13 شده 18 واحد برای این ترم برداشتم ایا بیشتر از قانونش برداشتم؟ با تشکر

آبجی
04-09-2011, 12:31 PM
سلام من دانشجوی علوم تربیتی هستم معدل ترم قبلم 38/13 شده 18 واحد برای این ترم برداشتم ایا بیشتر از قانونش برداشتم؟ با تشکر

نه دوست گرامی معدل بالای 12 میتونه 20 واحد برداره 2 تای دیگه هم میتونستی برداری :39:

آبجی
04-09-2011, 12:35 PM
سلام
میگن اگه واحدها رو به صورت خودخوان انتخاب کنیم شهریه ی کمتری پرداخت می کنیم
چطور میشه موقع انتخاب واحد یا حذف و اضافه یه درسایی رو خودخوان برداشت؟

دروس خود خوان و عمومی شهریه شون کمتر از مابقی دروس تخصصی و پایه یا عملی و ... هست .

تو سیستم هم موقع انتخاب واحد تو سطر درس زده خود خوان کمتر درس تخصصی پیش میاد که خود خوان باشه

البته اگه تو ترم تابستون هم بتونید واحدی بردارید هم شهریه نصف میشه هم بهتون قول میدم درستون رو با نمره عالی پاس کنید حتی اگه کم خونده باشیدا :45: (( یه تجربه بود ))

Stankovic
09-11-2012, 04:57 PM
سلام دوستان,من انتخاب واحد کردم ولی نمیدونم از کجا باید از نتیجه کارم پرینت بگیرم,لطفا راهنماییم کنید
ممنون:72:

Borna66
09-11-2012, 05:19 PM
سلام دوستان,من انتخاب واحد کردم ولی نمیدونم از کجا باید از نتیجه کارم پرینت بگیرم,لطفا راهنماییم کنید
ممنون:72:

با سلام
از گزارش 101 در سیستم گلستان استفاده کنید تا یک برنامه امتحانی و نتیجه انتخاب واحدتون نمایش بدهد مثل تصویر زیر

http://up.pnu-club.com/images/kzzzeu5sni3inpbvu9p.jpg

موفق باشید
روزگار خوش

Stankovic
09-11-2012, 05:25 PM
ممنون دوست من,ولی به نظرتون چرا این پیام رو نمایش میده:

اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست.

Borna66
09-11-2012, 05:31 PM
ممنون دوست من,ولی به نظرتون چرا این پیام رو نمایش میده:

اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست.

با سلامی دیگر
خواهش

به احتمال زیاد به دو علت.
1- شاید شما در هنگام انتخاب واحدتون را تایید نهایی (اعمال تغییرات ) نکردید که این پیغام می ایدو چیزی برای چاپ نیست
2- شاید مرکز اموزشی اون فعلا این گزینه را در سیستم گلستان برای دانشجویانش ان مرکز فقط غیرفعال کرده و چیزی برای چاپ نیست

موفق باشید
روزگار خوش

shingo1992
09-13-2012, 09:17 AM
با سلام خدمت همه دوستان.من 2ترمه درس مبانی کامپ.تر میفتم الان که می خوام با برنامه سازی پیشرفته با هم وردارم سیستم نمزاره.میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟با تشکر

Borna66
09-13-2012, 01:36 PM
با سلام خدمت همه دوستان.من 2ترمه درس مبانی کامپ.تر میفتم الان که می خوام با برنامه سازی پیشرفته با هم وردارم سیستم نمزاره.میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟با تشکر

با سلام
دوست گرامی هر درسی را نمی توان درهر ترمی هم نیاز کرد بنابراین اینکار امکان پذیر نیست
مگر این که با مسئول رشته تون در این زمینه هماهنگ کنید و ارتباط باشید بصورت حضوری خبرش کنید

موفق باشید
روزگار خوش

reza.z
04-30-2013, 09:15 AM
slam man nemidunam che jur vared sistem golestan besham lotfan komakam konid:169::26:

javad jan
04-30-2013, 09:22 AM
slam man nemidunam che jur vared sistem golestan besham lotfan komakam konid:169::26:

وارد سایت شوید و ورود رو بزنید
این هم سایت : r (http://www.pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Freg.pnu.ac.ir%2F)e g.pnu.ac.ir
البته از طریق همین باشگاه هم میتوانید وارد شوید