PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بر روی یک طرف برد کارت خنک کننده رم بزنید

rezalaghaian
03-14-2011, 02:00 PM
اینم خنک کننده برای رم که شامل 4 هیتسینک بر روی هر رم می باشند و در نبود خنک کننده دمای رم در سطح خارجی کارت 5770 فوق العاده بالاست اما با هیتسینگ ، دما حداکثر 65 میرسد. ولی با فن در کنار خنک کننده حداکثر 55 درجه است(یا دست لمس کرده ام)

با این هیتسینگه به حداکثر فرکانس رم 1390 دست یافتم و برای هسته نیز فرکانس 945 و ولتاژ آن 1.185 بود ولی من با برنامه Afterburner فن را بطور دستی تنظیم کردم که به صورت نموداری ترسیم شده اگر در دمای 80 درجه باشد دور فن به 80 برسد ، زیرا کنار هیتسینگ هسته ، خنک کننده رم قرار دارد که داغ شدن موجب انتقال حرارت به رم میگردد.
نمیدانم وضعیت رگولاتور چطورند.یک نگاهی به وب انداختم که اصلا خنک کننده ندارند.

شما حتما خنک کننده رم بخرید که تو مغازه های الکترونیک میفروشند برای افراد ساکن اصفهان ، در اول طالقانی بعد از خیابان اردی بهشت خریدم ارزون هستند به قیمت 200 تومن ولی انتقال حرارتی به نظرم پایین است اما از نبود آن بسیار بهتر است شما وقتی تست یا بازی میکنید بعد از 20 دقیقه حتما یک دستی به رم بزنید (لمس کنید ) متوجه دمای بسیار بالا میشوید.مطمئن هستم نبود خنک کننده باعث کاهش عمر رم شده درنتیحه اعمال فشار بر مصرف کننده جهت خرید کارت جدیدتر.