PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان گرفتن مرخصی بعد از انتخاب واحد و حذف و اضافه

pnutemp
03-11-2011, 05:35 PM
درود
من می خواستم برای این ترم درخواست مرخصی کنم ،همانطور که مطلع هستید وقت حذف و اضافه تا آخر امروز یعنی 20/12/89 است .من برای مرخصی بعد از ثبت در سیستم گلستان چطور می تونم واحد هایی که قبلا برداشتم حذف کنم تا بدهی برایم ثبت نشه؟؟الان نمی تونم درسها حذف کنم.
مراحل مرخصی هم اینطوره که در سیستم درخواست بدیم و بعد به واحد دانشگاهی مراجعه کنیم؟ در قسمت توضیحات چه چیزی باید بنویسیم؟
با سپاس

Borna66
04-10-2011, 12:14 AM
درود
من می خواستم برای این ترم درخواست مرخصی کنم ،همانطور که مطلع هستید وقت حذف و اضافه تا آخر امروز یعنی 20/12/89 است .من برای مرخصی بعد از ثبت در سیستم گلستان چطور می تونم واحد هایی که قبلا برداشتم حذف کنم تا بدهی برایم ثبت نشه؟؟الان نمی تونم درسها حذف کنم.
مراحل مرخصی هم اینطوره که در سیستم درخواست بدیم و بعد به واحد دانشگاهی مراجعه کنیم؟ در قسمت توضیحات چه چیزی باید بنویسیم؟
با سپاس

کلا این امکان مرخصی در حذف و اضافه وجود ندارد و شما می بایست قبلا اقدام می کردید

روزگار خوش