PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مذاكره با 4 تيم ايتاليايي و اسپانيايي براي خداحافظي باقري

O M I D
03-07-2011, 08:16 PM
مانوسي‌فر: مذاكره با 4 تيم ايتاليايي و اسپانيايي براي خداحافظي باقري

مسئولان باشگاه پرسپوليس براي انجام بازي خداحافظي کريم باقري با 4 تيم ايتاليايي و اسپانيايي وارد مذاکره شدند.

http://pnu-club.com/../admin/asp/Picture/00000891.jpg پس از خداحافظي کريم باقري ار فوتبال، مسئولان باشگاه پرسپوليس تصميم گرفتند از او در مراسم ويژه‌اي تقدير و تشکر کنند. از همين رو تصميم گرفته شد کريم باقري در يک ديدار دوستانه با يکي از بهترين تيم‌هاي اروپايي از فوتبال خداحافظي کند. اين بازي قرار بود چندي پيش برگزار شود اما به دليل اينکه کريم باقري همراه با تيم ملي در قطر حضور داشت اين کار انجام نشد.
علي اصغر مانوسي‌فر رئيس روابط بين‌الملل باشگاه پرسپوليس در اين باره اظهار داشت: حبيب کاشاني تاکيد دارد که بايد شأن کريم باقري حفظ شود. از همين رو در اقدامي جديد با 2 تيم ايتاليايي و 2 تيم اسپانيايي وارد مذاکره شده‌ايم تا با توجه به برنامه‌ريزي که داريم يکي از آنها را براي بازي خداحافظي کريم باقري به تهران بياوريم.
وي افزود: با توجه به اينکه مسابقات باشگاهي اروپايي در پايان ماه مي (خرداد) به پايان مي‌رسد قطعا بايد برنامه‌ريزي خودمان را براي آن زمان انجام دهيم تا پس از گذشت 2 يا 3 روز آنها را به تهران بياوريم. از يک طرف پرسپوليس در 3 جبهه سخت يعني ليگ قهرمانان آسيا، ليگ برتر و جام حذفي بايد به ميدان برود و اگر بخواهيم اين بازي را در آينده‌اي نزديک برگزار کنيم مشکل‌ساز خواهد شد.
مأنوسي‌فر عنوان کرد: به همين دليل برنامه‌ريزي‌هاي خودمان را انجام داده‌ايم تا انشاءالله پس از پايان ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا در ماه مي يکي از 4 تيم اروپايي که با آنها وارد مذاکره شده‌ايم را به ايران بياوريم. قطعا براي خداحافظي کريم باقري حريف اروپايي پرسپوليس بايد به ايران بيايد چون مي‌خواهيم اين بازيکن مقابل هواداران اين تيم چارچوب زمين چمن ورزشگاه آزادي را در مقابل هواداران ببوسد و فوتبال را رسما کنار بگذارد.

O M I D
03-07-2011, 08:21 PM
پس از مذاکره باشگاه با 4 تيم براي برگزاري بازي خداحافظي
باقري: دستشان درد نكند اما ديگر به فوتبال فكر نمي‌كنم

کاپيتان سابق تيم پرسپوليس گفت: دست هرکسي که به فکر برگزاري ديدار خداحافظي براي من است درد نکند من به فوتبال فکر نمي‌کنم.

http://pnu-club.com/../admin/asp/Picture/00001523.jpg کريم باقري در خصوص اينکه باشگاه پرسپوليس اعلام کرده با 4 تيم اسپانيايي و ايتاليايي براي خداحافظي‌ وي در حال مذاکره است اظهار داشت: هر کسي که به ياد ما است دستش درد نکند اما من نظر خاصي در اين مورد ندارم.
وي افزود: پس از اينکه با تيم ملي در قطر بودم ديگر خودم را تقريبا از فوتبال خارج کردم. اين کار دليل خاصي ندارد. فکر مي‌کنم فعلا کنار باشم بهتر است.
باقري تاکيد کرد: در اين شرايط نه دنبال مربيگري هستم و نه به دنبال پست و مقام. بيرون از فوتبالم تا بيشتر به زندگي‌ام رسيدگي کنم. در اين شرايط فقط مي‌توانم براي پرسپوليس، دايي و فوتبال ايران آرزوي موفقيت کنم.
وي در جواب سؤالي در خصوص نتيجه بازي پرسپوليس و الاتحاد عربستان گفت: باور کنيد من بازي‌ها را دنبال نمي‌کنم به همين دليل نمي‌توانم نظر خاصي بدهم. اگر قسمت شد و بازي‌ها را تماشا کردم و نياز بود در اين باره نظر مي‌دهم.
باقري درباره خداحافظي‌اش عنوان کرد: من اين تصميم را گرفته‌ام که بروم. يک روز گفتم که از پرسپوليس کنار کشيده‌ام و خيلي‌ها نظرات مختلفي دادند اما من اعلام کردم که با هيچ کس مشکلي ندارم و فقط تصميم خودم بودم. حالا هم تصميم گرفتم از فوتبال کنار بکشم و بيشتر به مسائل خودم رسيدگي کنم. اين موضوع عجيبي نيست.
وي در خصوص تيم ملي فوتبال يادآور شد: تيم ملي ايران نياز به حمايت دارد که اميدوارم اين اتفاق بيفتد. من فقط مي‌توانم براي اين تيم آرزوي موفقيت کنم. مسئولان فدراسيون بايد تصمصم بگيرند چه کسي سرمربي شود.