PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در حذف و اضافه ارشد

payam61
03-07-2011, 03:13 PM
سلام خدمت همه دوستان گرامی

من در سیستم گلستان نمیوتم حذف و اضافه کنم ( میزنه زمان برای شما 1389/12/20 است )
حتی فرم واریز وجوه شهریه رو هم اجازه دسترسی نمیده ، کسی میتونه راهنمایی کنه که ما باید چیکار کنیم ؟! الان چندین روزه وضع همینه !!!! برای کارشناسی ارشد البته ...

ضمنا ، من ترم پیش درخواست وام دادم و گرفتم ، این ترم هم باید مجددا حضورا درخواست وام بدم یا میشه به صورت غیرحضوری اقدام کرد ؟

موفق باشید

ستاره ی سهیل 10
03-07-2011, 06:14 PM
سلام به دوستان عزیز
منم همین مشکل رو دارم . البته دانشجوی کارشناسی هستم .
لطفا یکی راهنماییم کنه ، ممنون میشم.:281:

saeidking
03-07-2011, 07:08 PM
سلام خدمت همه دوستان گرامی

من در سیستم گلستان نمیوتم حذف و اضافه کنم ( میزنه زمان برای شما 1389/12/20 است )
حتی فرم واریز وجوه شهریه رو هم اجازه دسترسی نمیده ، کسی میتونه راهنمایی کنه که ما باید چیکار کنیم ؟! الان چندین روزه وضع همینه !!!! برای کارشناسی ارشد البته ...

ضمنا ، من ترم پیش درخواست وام دادم و گرفتم ، این ترم هم باید مجددا حضورا درخواست وام بدم یا میشه به صورت غیرحضوری اقدام کرد ؟

موفق باشید

سلام,خب دوست عزیز مشکلی وجود نداره,طبق پیامی که به شما میده عمل کنید,اگه قرار باشه همه هم زمان انتخاب واحد کنن که پهنای باند گلستان پر میشه:39:,مثلا من امروز ساعت 12 انتخاب واحدم بود,نگران نباشین همون تاریخی که بهتون داده برین انتخاب واحد کنین

وام باید به صورت حضوری درخواست داده بشه,اینترنتی فعلا نمیشه,البته فکر کنم الان دیگه نشه درخواست کرد(شاید هم هنوز وقت داره,از امور مالی دانشگاهتون بپرسین)

موفق باشین:72:

saeidking
03-07-2011, 07:10 PM
در ضمن تا حذف و اضافه تموم نشه,نه گزارش ثبت نام میده و نه فیش شهریه,برای اطمینان از دروسی که انتخاب یا حذف می کنید,بعد از ثبت,دوباره وارد ثبت نام بشین ببینید دروسی که میخواین ثبت شده یا نه