PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدار الکترونیکی با آز ؟؟؟

lousack11
03-06-2011, 06:22 PM
با سلام.
من دانشجوی مهندسی نرم افزار(تجمیع) هستم و درس مدارهای الکترونیکی را در ترم قبل با نمره 8 مردود شدم و نیز درس آز مدار1 و مدار1 را پاس کرده ام.
حالا سوالم اینه که میشه درس "مدارهای الکترونیکی" را با "آز مدارهای الکترونیکی" بطور همزمان برداشت؟
آیا تبصره 10 برای همه دروس صادق است؟

Borna66
03-07-2011, 12:23 AM
با سلام.
من دانشجوی مهندسی نرم افزار(تجمیع) هستم و درس مدارهای الکترونیکی را در ترم قبل با نمره 8 مردود شدم و نیز درس آز مدار1 و مدار1 را پاس کرده ام.
حالا سوالم اینه که میشه درس "مدارهای الکترونیکی" را با "آز مدارهای الکترونیکی" بطور همزمان برداشت؟
آیا تبصره 10 برای همه دروس صادق است؟

با سلام
خب طبق روال بله میشه شما از مدارهای الکترونیکی رو با خوده درس مدارهای الکترونیکی همنیاز کنید و سیستم گلستان در انتخاب واحد این گونه موارد ممکنه مشکلی خطا ندهد اما وقتی درس رو پاس کردید و تمام واحدهای دوره کارشناسی رو به اتمام رسانید ممکن هست هنگام بازبینی نهایی مدرکتون به این مورد گیر بدهند و بگویید به علت عدم رعایت پیشنیاز و موارد دیگر باید مجدد این درس و درسهای دیگر پاس کنید.
برای همین و مطمندن شدن از این جوار موارد پیشنیاز و هم نیاز کردن دروس ازمایشگاهی و همچنین جهت اطلاع از بخش های جدیددر این مورد از مسئول رشته خودتون در اموزش مرکز دانشگاهتون هم این مورد رو جویا شوید تا با اطمینان کامل این کار رو انجام دهید و بعدها مشکلی پیش نیاید.
موفق باشید
روزگار خوش