PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت ف.ک به لیگ برتر فوتبال

O M I D
03-03-2011, 07:09 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg فرهاد کاظمی از بازگشت خود به لیگ برتر فوتبال در فصل آینده خبر داد.

آتی نیوز: فرهاد کاظمی در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبری فارس «توانا»، در مورد بازگشتش به فوتبال گفت: چند پیشنهاد از تیم‌های دسته اولی داشتم که ترجیح دادم از بین آنها کاوه را انتخاب کنم. در حال حاضر فقط کاوه از تهران در لیگ دسته اول باقی مانده است و بر خودم تکلیف دیدم تا برای حفظ این تیم، هدایت کاوه را برعهده بگیرم. برای قراردادم هم هیچ بحث مالی مطرح نشد و فقط برای اینکه از فوتبال دور نباشم این شرایط را پذیرفتم.
وی در مورد اینکه با توجه به نتایج خوب کاوه و حضور این تیم در بین تیم‌های صدرنشین گروه یک لیگ دسته اول، آیا هدف‌گذاری برای صعود این تیم به لیگ برتر انجام شده است؛ گفت: کار سختی است، اما با تلاش و کوششی که به کار می‌بندیم، هیچگاه امیدمان را برای ادامه کار از دست نمی‌دهیم. با توانمندی که نزد بازیکنان کاوه دیده‌ام با چند جابجایی در ترکیب تیم، امکان وقوع اتفاقات خوشایند در آینده وجود دارد.
سرمربی کاوه افزود: اگر مربی شهدای جوادیه هم شوم، در صدد این هستم که تیمم را قهرمان کنم و به هیچ وجه به دنبال بهانه‌جویی و ... نیستم. در حال حاضر هم همین تفکر را با کاوه دنبال می کنم. این شکل کار من است و با هر تیمی که باشم، آن را اجرا خواهم کرد.
کاظمی با بیان اینکه مبلغ قرارداد بازیکنان کاوه بسیار ناچیز است، تأکید کرد: صحبت‌هایی با مدیریت مجموعه در مورد بحث یادگیری انجام شده است، چرا که کاوه با بودجه کمی که دارد در بحث یارگیری ضعیف عمل کرده است.
سرمربی جدید کاوه در مورد حواشی انتهای فصل لیگ دسته اول؛ اظهار داشت: اگر می‌خواهیم این حواشی برطرف شود، فدراسیون فوتبال باید نظارتش را بیشتر کند. در حال حاضر نمی‌توانم وجود چنین حواشی در لیگ دسته اول را تأیید یا تکذیب کنم، اما مطمئن باشید اگر در آینده موارد مشکوکی ببینم، در موردش به طور حتم صحبت خواهم کرد.
وی ادامه داد: هر فردی در مورد این حواشی اطلاعات دارد و آن را برای فدراسیون بازگو کند، به اندازه 50 سال به فوتبال این مملکت خدمت کرده است. فوتبالی که روز به روز در حال عقب‌گرد است، باید با افشای حقایق جلوی پسرفتش را گرفت. این موضوع که برخی می‌گویند بعداً پشت پرده را می‌گویم، هیچ دردی از فوتبال‌مان دوا نمی‌شود.
کاظمی یادآور شد: چنین مسائلی سابق در لیگ دسته اول وجود داشت، اما در حال حاضر نمی‌توانم به کسی تهمت بزنم.
وی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی به لیگ برتر بازخواهد گشت، گفت: برای سال آینده هدایت یک تیم لیگ برتری را برعهده می‌گیرم.