PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Gboard کیبردی برای کاربران جی میل

sara.it69
03-01-2011, 01:35 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

اگر از کاربران همیشگی گوگل هستید و جهت ایمیل از سرویس محبوب گوگل یعنی gmail استفاده می کنید بهتر از من می دانید برای سهولت در کار و مدیریت جی میل shortcut هایی هستند که با زدن کلیدهای ترکیبی می توانید کارهایی را انجام دهید . چنانچه به خاطر سپردن این Shortcut ها برایتان کمی [...]

اگر از کاربران همیشگی گوگل هستید و جهت ایمیل از سرویس محبوب گوگل یعنی gmail استفاده می کنید بهتر از من می دانید برای سهولت در کار و مدیریت جی میل shortcut هایی هستند که با زدن کلیدهای ترکیبی می توانید کارهایی را انجام دهید . چنانچه به خاطر سپردن این Shortcut ها برایتان کمی مشکل است Gboard را به شما پیشنهاد می کنم . جی برد در واقع کیبرد طراحی شده بر مبنای shortcut های جیمیل است که مدیریت و ارسال ایمیل را در جیمیل برای کاربران آسان می کند . این صفحه کلید متشکل از ۱۹ کلید است که هر کلید کار یک shortcut را انجام میدهد . قیمت این کیبرد ۲۰ دلار می باشد.