PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معافیت تحصیلی

hasan13
02-23-2011, 11:04 AM
من متولد69/8 دانشجوترم 2هستم برگه سبزاولم بدون غیبت بودواعزامم دی بودکه بخاطرقبولی دردانشگاه نرفتم والان برگه غیبتم اومده وقتی رفتم نظام وظیفه بهم گفتن معافیتم ثبت نشده الان بایدچیکارکنم خواهشن کمکم کنید:ممنون

Borna66
02-27-2011, 09:58 AM
من دانشجوهستم ؛اعزامم دی بودکه بخاطرقبولی دردانشگاه نرفتم والان برگه غیبتم اومده وقتی رفتم نظام وظیفه بهم گفتن معافیتم ثبت نشده الان بایدچیکارکنم خواهشن کمکم کنید:

اگه منظورت قبولی در کارشناسی باشه,پس ورودی نیم سال دوم(تکمیل ظرفیت)هستی,متولد چه سالی هستی؟,اگه برگه غیبت قبل از قبولی اومده باشه,معافیت صادر نمیکنن,چون قانون میگه هرگاه برگه اعزام اومد,باید طرف بره برای اعزام,حالا اگه قبول شده باشه,خب مرخصی از خدمت براش رد می کنن,اما اگه آدم نره,تخلف محسوب میشه,و براش معافی تحصیلی صادر نمی کنن.باید از خود نظام وظیفه بپرسی با ید چیکار کنی
بازم میگم اگه تاریخ اعزام به خدمتت مربوط به قبل از تاریخ قبولیت باشه,مشکل پیش میاد.حالا برو نظام وظیفه انشاالله درست میشه

روزگار خوش