PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد رشته های کارشناسی

amiradibi202
02-21-2011, 08:53 PM
سلام با تشکر فراوان از باشگاه بسیار خوبتون
اینجانب کارشناس رادیول÷ی هستم راستش از رشته ای که خوندم اصلا خوشم نمی یاد و می خوام مجددا در رشته دیگر درس بخوانم اما نمی دونم چه رشته ای رو انتخاب کنم که دوباره 4 سال دیگه به این برسم که نمی تونم ازش درامد خوب داشته باشم چون این برام مهم تر است احتیاج به مشاوره دارم و اینکه از رشته های مهندسی کارشناسی پیام نور سردراورم ایا جایی هست که مشاوره حضوری داشته باشد اگر هست ادرسش را محبت کنید
aa77590186@gmail.com
با تشکر

Borna66
02-27-2011, 10:02 AM
سلام با تشکر فراوان از باشگاه بسیار خوبتون
اینجانب کارشناس رادیول÷ی هستم راستش از رشته ای که خوندم اصلا خوشم نمی یاد و می خوام مجددا در رشته دیگر درس بخوانم اما نمی دونم چه رشته ای رو انتخاب کنم که دوباره 4 سال دیگه به این برسم که نمی تونم ازش درامد خوب داشته باشم چون این برام مهم تر است احتیاج به مشاوره دارم و اینکه از رشته های مهندسی کارشناسی پیام نور سردراورم ایا جایی هست که مشاوره حضوری داشته باشد اگر هست ادرسش را محبت کنید
aa77590186@gmail.com
با تشکر

با سلام و متشكر از لفطتون
خب هر سوالي در مورد رشته ي مدنظرتون داريد در همين جا مطرح كنيد ما هستيم و تا حد توان مشاوره و كمكتون مي كنيم.

موفق باشيد

روزگار خوش