PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چت با خدا

فریبا
10-14-2008, 01:16 AM
خودم شروع میکنم :
خدا جون سلام . خوبی؟ دلم واست تنگیده یه عالمه اما اینقدر مارای بدی انجام دادم این مدت که حسابی ازم ناراحت شدی . دیگه روم نمیشه بیام پیشت و بگم اشتباه کردم این بار آخرمه .. اما چکنم که جز تو کسی رو ندارم . این چنر روزه که ازت دور شدم خیلی غمگین و تنها شدم انگار یه چیزی رو گم کردم . میشه یه خواهش کوچولو کنم ؟ سر صحبت با منو باز میکنی ؟ که منم روم بشه بیام ؟؟؟؟؟؟

sunyboy
10-14-2008, 01:53 AM
خدای عزیزم سلام منم همون مزاحم همیشگی میدونم برات بنده خوبی نیستم نمی تونم ذره ای از همه خوبیات رو قدر دان باشم خدایا من به جز تو به کی توی این دنیای ریا و دروغی پناه ببرم خدایا مثل همیشه کمکم کن تا بین این همه دروغ و نیرنگ و گناه غرق نشم خدا جانم نور ایمان رو توی دلم روشن کن نزار به حال خودم باشم مثل همیشه کمکم کن دستم رو بگیر نزار تنهای تنها توی این دنیای نامردی باشم من بدون تو هیچ خدای مهربان کاش می تونستم ذه ای از اون همه لطف و کرم تو رو پاسخ گو باشم... میدونم صدام رو میشنوی...

samira
10-14-2008, 01:31 PM
خدا جونم سلام
ایندفعه به تو نگفتم که چقدر مشکلم بزرگه ، به مشکلم گفتم که خدای بزرگ و مهربونی دارم که کمکم میکنه ، لطفا کمکم کنhttp://www.pnu-club.com/imported/2008/10/11.gif

pnu_va_man
10-14-2008, 04:53 PM
i: hi
god:hi
i:khobi
god:thk
i: asl plz
god:khoda
i: ba man refig mishi
god : man bahat refigam vali to ba man nisti
bacheha bagiasho takmil konin....

X2008
10-14-2008, 05:52 PM
چقدر راحت ما ادما گناه میکنیم و تو چقدر زود ما رو میبخشی. چقدر ساده دل بزرگت رو می شکنیم و تو چه زیبا دلهای کوچک و غمزده ی ما راتسکین می دهی. خدایا چه دنیای زیبایی افریده بودی وما چه بی شرمانه ان را به ویرانکده ی گناه تبدیل کردیم. از تو شرم داریم که ما گناه میکنم و تو به جای ما شرمگین می شوی.خدایا مارا در تنهاییها در سکوت در خاموشی بعد از مرگ ودر برابر سیل مشکلات تنها مگذار. خدایا دنیای بدی شده ظهور اقامون رو نزدیک کن.
اونکه همیشه شرمنده ی لطف و کرمته x2008

sunyboy
10-14-2008, 08:07 PM
خدایا بازم سلام شرم دارم بازم بهت سلام بدم من از طرف همه آدما اومدم بهت بگم خدایا ما رو ببخش بخاطر زورگویی به هم نوعان خودمان بخاطر نسل کشی بخاطر برادر کشی بخاطر مکر و حیله به همه حتی به خودت تو با وجود اینکه بر همه چیز دانایی و همه رو میبینی صبر می کنی و ما رو مورد عضو خودت قرار میدهی و میگی بگذار بازم بهشون فرصت بدم بگذار شاید ما به راه راست اومدیم خدایا ما خودمان خوب میدانیم که شیطان همه جا دام گسترده و همه حال ما رو با هزار مکرو و حیله به طرف این دامها می کشاند ولی با وجد این قول شیطان را می خوریم و هر دو دنیای خودمان را به لحظه ای خوشی عبس می فروشیم خدایا ما را به حال خودمان رها نکن نگذار تنها باشیم نگذار دست شیطان به ما برسد نور ایمان را د رتک تک دلهای ما روشن گردان و همه ادامهای دنیا رو از بهره آزادی و آسایش و امنیت بی بهره نگردان.. کودکانی که قربانی دسیسه های شطانی ما ادما قرار گرفته اند یتیم و بی خانمان شده اند در پناه لطف و عنایت خودت گردان.. خدایا ما ادمای دنیا را به راست راست و هدف والای خودت رهنمون گردان

خدایا خوب میدانم که حرفای ما رو میشنوی و خوب میدانم مهربون تر از انی که در تصور ماست همیشه ما رو بخشیدی و خواهی بخشید پس گناهان ما رو عفو کن و وجدان بیدار ما رو بیدارتر کن...

Fahime.M
10-14-2008, 09:29 PM
بیشتر از هر کسی میدونی که کی ام وهیچ شکی نیست که بیشتر از هر کسی دوسم داری ...
شکرت به خاطر همه چیزایی که بهم دادی ...همه چیزایی که بهم ندادی...
شکرت بخاطر اینکه نمیذاری موقع سختیها و مشکلات از یاد ببرمت و هوامو داری خدا جون........
همیشه دوست دارم بهترین و بزرگترین ومهربونترین معبود من...
بازم هوامو داشته باش تا همیشه به یادت باشم حتی واسه یه لحظه از یادت غافل نشم...:79:

مترسک بیصدا
10-14-2008, 11:25 PM
الهي ام
نمي دانم تا کدامين طلوع خواهم بود و تا کدامين غروب چشم انتظار!
خدايا
تو که مي داني لحظه لحظه هاي هجرانم را با ياد او پر ميکنم, چرا اينچنين منتظرم مي گذاري؟
معبودا
در تمامي چهار شنبه شبهايم, دلم پر ميکشد و گويي جسم توان همراهي روحم را ندارد, روحم در آن مکان مقدس است و در پي او.............
همرازم
تمامي کميل ها و ندبه هايم را به عشق آمدنش مي خوانم و تمامي شب هاي جمعه را با التهاب سر بر بالين مي گذارم تا بلکه روزي دگرگوني را اغاز کنم و شروعي پر از عدالت را شاهد باشم
يگانه ام
مي دانم که حال غريبم را مي داني,پس تو را به حال دگرگون زينب به هنگام غم فراق حسين, تو را به حال غريب رقيه به هنگام ضربت خوردن علي,تو را به حال بدو دل اندوهگين علي به هنگام وداع با فاطمه ,تو را به غربت بقيع
و تو را به غريب الغربايت قسمت که
انتظارم را پاياني ده...............!
همه هست ارزويم که ببينم زتو رويي
چه زيان تو را که من هم برسم به آرزويي..!!

مترسک بیصدا
10-15-2008, 12:02 AM
خدايا هر زمان که احساس مي کنم تنهايم , تو مي آيي و تنهايي ام را پر از احساس مي کنم .
و هر زمان که احساس مي کنم بي کسم , تو تمام کسم ميشوي ,
و هر گاه که اندوه تمام وجودم را در بر ميگيرد , ان هنگام است که تنها , بي تو غمگينم...!

X2008
10-15-2008, 09:39 AM
خداوندا
روزهای من چون شعله های شمع
سوختند و زبانه کشیدند
و من در روشنی انها چهره ی زیبای تو را دیدم
و تو مرا شعری چند اموختی
که از ما به یادگار خواهد ماند.

Fahime.M
10-15-2008, 01:41 PM
امروز خیلی دلم گرفته ...خیلی زیاد....:256:
بازم تو خدا جون که میتونم باهات دردو دل کنم و از کتاب مقدست راهنمایی
بگیرم:203:

pnugirl
10-15-2008, 02:02 PM
خدایا! کنارم باش که از همیشه به تو محتاج ترم

Fahime.M
10-18-2008, 06:59 PM
دریا بیکران است وزورق من کوچک
به"تو"توکل میکنم که همه کس راحمایت میکنی
بامن بمان که ظلمت شب از راه میرسد
وقتی که هیچ یاوری نیست و اسایش گریخته
خدیا! ای یاور بی کسان با من بمان

خداجونم باورم نمیشه که یه ادم میتونه تا این حد بد باشه اخه چطور میشه احساسات یکیو به بازی بگیریو واست تفاوتی نکنه؟
خداجونم ولی بازم شکرت ادم وقتی پای دردودل یکی دیگه میشینه تازه میفهمه که خودش چقدر خوشبخت هستش ولی اونقدر به نداشته هام چشم داشتم که داشته هامو فراموش کردم دوست دارم یه عالمه
میدونم که همیشه باهامی هیچکی هم بهتر از تو نمیتونه راهنماییم کنه و همیشه همیشه کنارم باشه حتی اگه همه امیدهام غرق بشن
میگم خداجون به تو اعتماد میکنم:203:

samira
10-19-2008, 06:01 PM
بازم من خدا، دلم برات تنگ شده بود :255:

I love you

X2008
10-20-2008, 01:41 AM
خداوندا
باید بدانی و ببینی که چگونه ورق پاره های سرنوشت را از باد بی رحمانه ی زمانه می دزدم و چگونه دور از تو درمانده و خسته گناهم را به دست بخشندگیت می سپارم و تو چه زیبا پاسخ می دهی تا به زندگی امیدوار باشم.

Fahime.M
10-22-2008, 04:27 PM
دفتر چه قسط هایم را ورق میزنم تمامی ندارد!
تا اخر عمر بدهکار رحمتت هستم ای خدای مهربان!!!

مترسک بیصدا
10-28-2008, 07:29 PM
اميدم را از من مگير خدايا....دل تنگ مرامشکن خدايا...
من دورازآشيانم سربه آسمانم... بي نصيب و خسته...
ماندم جدا زياران از بلای طوفان.... بال من شکسته....
از حرير دلم رفته رنگ هوس... درد خود به که گويم....
درون قفس بلکه دست قضا..... بسته بال مرا روز وشب....!!

مترسک بیصدا
10-29-2008, 09:03 PM
دیشب وقتی دلم در اعماق تاریکی فرو رفته بود....رفیق همیشگی من آروم و بیصدا صدام زد....گفت:
خدا از من پرسيد: دوست داري با من مصاحبه کني ؟ پاسخ دادم : اگر شما وقت داشته باشيد ؟
خدا لبخندي زد و پاسخ داد : زمان من ابديت است ... چه سوالاتي در ذهن داري که دوست داري از من بپرسي ؟
من سوال کردم : چه چيزي در آدمها شما را بيشتر متعجب مي کند ؟
خدا جواب داد .... اينکه از دوران کودکي خود خسته مي شوند و عجله دارند که زودتر بزرگ شوند ...
و دوباره آرزوي اين را دارند که روزي بچه شوند...... اينکه سلامتي خود را به خاطر به دست آوردن پول
از دست مي دهند و سپس پول خود را خرج مي کنند تا سلامتي از دست رفته را دوباره بازيابند ......
اينکه با نگراني به آينده فکر مي کنند و حال خود را فراموش مي کنند به گونه اي که نه در حال و نه در آينده
زندگي مي کنند ...... اينکه به گونه اي زندگي مي کنند که گويي هرگز نخواهند مرد
و به گونه اي مي ميرند که گويي هرگز نزيسته اند ...... دست خدا دست مرا در بر گرفت
و مدتي به سکوت گذشت ....
سپس من سوال کردم : به عنوان پروردگار دوست داري که بندگانت چه درسهايي در زندگي بياموزند ؟
خدا پاسخ داد : اينکه ياد بگيرند نمي توانند کسي را وادار کنند تا بدانها عشق بورزد .
تنها کاري که مي توانند انجام دهند اين است که اجازه دهند خود مورد عشق ورزيدن واقع شوند ......
اينکه ياد بگيرند خوب نيست خودشان را با ديگران مقايسه کنند ...... اينکه بخشش را با تمرين بخشيدن ياد بگيرند
اينکه رنجش خاطر عزيزانشان تنها چند لحظه زمان مي برد ولي ممکن است ساليان سال زمان لازم باشد
تا اين زخمها التيام يابد .... ياد بگيرند که فرد غني کسي نيست که بيشترين ها را دارد
بلکه کسي است که نيازمند کمترين ها ست ...... اينکه ياد بگيرند کساني هستند که آنها را مشتاقانه دوست دارند
اما هنوز نمي دانند که چگونه احساساتشان را بيان کنند يا نشان دهند ......
اينکه ياد بگيرند دو نفر مي توانند به يک چيز نگاه کنند و آن را متفاوت ببينند ......
اينکه ياد بگيرند کافي نيست همديگر را ببخشند بلکه بايد خود را نيز ببخشند ....
با افتادگي به خدا گفتم : از وقتي که به من داديد سپاسگزارم و
افزودم : چيز ديگري هم هست که دوست داشته باشيد آنها بدانند ؟
خدا لبخندي زد و گفت .... فقط اينکه بدانند من اينجا هستم ....!!

samira
10-30-2008, 10:22 AM
خدا هر آن چه به صلاحم هست برایم مقدر کن همچنان که همیشه نیز همین طور بوده !!!!!!!!
خدایا آشکار کن برایم آن چه را باید آشکار شود و پنهان کن آن چه را که باید پنهان بماند.

مترسک بیصدا
11-06-2008, 11:04 PM
خدایم !
مباد که روزی
توجه پر مهر و حمایت پر عشق تو را
احساس نکنم
تو چون مادر منی
و من چون فرزند تو
چون کودکی
رها از ترس و تشویق
در آغوش تو زندگی میکنم .
و ایمان دارم
آن مادر ، پیوسته کودکش را تأمین می کند .
خدایا !
مرا به گونه ای بساز
شکل بده
و بتراش
که مایه شرمساری تو نشوم.
خدایا !
معبودم !
تو به همه چیز آگاهی ،
پس بادا که خواست تو
پیوسته تحقق پذیرد.
در اندوه و شادی ،
معبودم ، بادا که خواست تو تحقق پذیرد....

samira
11-08-2008, 03:46 AM
دلم گرفته نمیخوام تنها بمونم
دلم گرفته نمیخوام اینجا بمونمhttp://www.pnu-club.com/imported/2008/11/3.gif

amir26arak
03-09-2011, 08:13 PM
گویند که غم همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی

shohreh89
04-12-2011, 07:55 PM
گاهي خدا آنقدرصدايت را دوست دارد كه سكوت ميكند تا تو بارها بگويي خداي من.....

sabz2012
05-31-2011, 02:33 AM
سلام خداجون خوبي سلامتي چه خبر؟ چيكارا ميكني؟ از روزگار چه خبر؟ از بنده هات راضي هستي؟ امروز كجاها عروسي بوده كجاها ختم؟ كي خوشحال بوده كي ناراحت؟ كي مرگش رو ازت خواسته و كي سلامتيش رو؟و... اين كه نميشه همش من حرف بزنم يه چيزي هم تو بگو خداجون كم پيدايي سريي به ما نميزني نكنه خطايي ازم سرزده ولي هر چي باشه تو خدايي و من بنده اگه خطايي ازم سر ميزنه تو منو ببخش من مطمئنم كه تو منو ميبخشي خوش به حالت كاشكي منم مثل تو بخشنده بودم درسته بعضي وقتا يه اتفاقايي ميفته و ما ناراحت ميشيم و حتي ممكنه گريه هم كنيم ولي بعدا ميفهميم كه اين اتفاق چقد به نفع مون بوده خدايا كمكم كن كه منم مثل خودت اينده نگر باشم و به هر اتفاقي به ديد مثبت نگاه كنم خداجون ميبوستم و به اميد گفتگويي مجدد

نگاه
05-31-2011, 03:02 PM
:104:

O M I D
05-31-2011, 05:21 PM
الهی نگاهم کن تا به حرم نگاهت نیالایم به گناه :79: