PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارشي خيالي از اولين تمرين تيم ملي با گزینه الف

pnugirl
02-18-2011, 05:13 PM
تشويق ها شروع مي شود. « رو قلب من نوشته، گزینه الف رو عشقه» .درحين به صدا در آمدن اين شعارها از زبان طرفداران بنرهايي هم دور تا دور زمين، روي درخت هاي اطراف و..... نصب كرده و روي اكثر آنها يك شعار مشترك ديده مي شود« خدايا از خلقت گزینه الف متشكريم»

كارلوس كئيروش نيامده رفت تا باز هم از نام هايي تكراري و غير قابل هضم مثل آقایان الف و م بشنويم. البته كه بخت اولي از دومي خيلي بيشتر است. خيلي كه نه، خيلي خيلي. به بهانه نزديك شدن گزینه الف به نيمكت مربيگري تيم ملي بد نديديم پيش بيني كنيم اتفاقات اولين تمرين تيم ملي با رهبري وی را:
گزینه الف در ميان استقبال پرشور ملت وارد كمپ تيمهاي ملي مي شود. از ماشين پياده شده و خيلي زود صدها نفر را مي بيند كه آماده قلمدوش كردن او هستند. سر و صدا زياد مي شود. يكي مي گويد جون من بيا رو كول من. آنطرف يك جانفشان ديگر التماس مي كند تا او را به روي شانه هايش ببرد. گزینه الف بالاخره رضايت مي دهد وبا قلمدوش يكي از هواداران واقعي اش رهسپار رختكن كمپ مي شود.

گزینه الف در رختكن لباس تمرين مي پوشد آن هم عجب لباسي. يك تيشرت سفيدو يقه هفت همراه با يك شلواركي كه البته معلوم نيست شلوار است يا شلوارك. بله ، كمي كه دقت مي كنيم مي بينيم يك چيزي بين شلوار و شلوارك است. جوراب هايي سفيد و استوكي با مارك آديداس ديگر اجزاي لباس تمرين وی را تشكيل مي دهند.
گزینه الف پس از قرباني كردن 20 شتر، 30 گاو و 80 گوسفند كه همگي لطف طرفدارانش است راه زمين تمرين را پيش مي گيرد..
تشويق ها شروع مي شود. « رو قلب من نوشته، گزینه الف رو عشقه» .درحين به صدا در آمدن اين شعارها از زبان طرفداران بنرهايي هم دور تا دور زمين، روي درخت هاي اطراف و..... نصب كرده و روي اكثر آنها يك شعار مشترك ديده مي شود« خدايا از خلقت گزینه الف متشكريم»
گزینه الف هم ابتداي تمرين بازيكنان را دور هم جمع مي كند و درباره اهداف بلندبالاي خود كه همه آنها در برنامه اي 20ساله و كتابي 400 صفحه اي تدوين شده اند صحبت مي كند.
بعد بازيكنان زير نظر بدنساز شروع مي كنند به گرم كردن بدنهاي خود. اما خودش كجاست؟ گزینه الف در حالي كه بازيكنان مشغول تمرينند يك توپ را برمي دارد اما نه براي ضربه زدن به آن بلكه براي نشتن رويش و كمي استراحت كردن.
بدن ها كه گرم مي شود گزینه الف تيم ملي را به دو قسمت تقسیم می کند تا فوتبالي دستگرمي بازي كنند. در بين تمرين وی كه يك پاي خود را روي توپ گذاشته و بازي را تماشا مي كند سوت خود را به نشانه قطع تمرين به صدا در مي آورد تا نكته اي به تيموريان گوشزد كند. « آقاي بولتون، بيشتر دقت كن»
بازي دستگرمي تمام مي شود. بازيكنان بدنهاي خود را سرد مي كنند و در پايان گزینه الف صحبتي كوتاه با آنها انجام مي دهد تا اولين تمرين تيم ملي با وی به پايان برسد. صحبت پاياني او اما هدفي است كه او به بازيكنان منتقل مي كند« دوست دارم طوري بازي كنيد تا هميشه تيم ملي دو نيمه متفاوت داشته باشد»!