PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كرش موافقت خود را براي حضور در تيم ملي ايران اعلام كرد

O M I D
02-13-2011, 02:02 PM
كرش موافقت خود را براي حضور در تيم ملي ايران اعلام كرد

سرپرست کميته روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال از موافقت کارلوس کرش براي سرمربيگري در تيم ملي ايران خبر داد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg عباس ترابيان سرپرست کميته روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال گفت: کارلوس کرش براي حضور در ايران موافقت خود را اعلام کرده است اما من بابت دو بندي که برايمان خيلي مهم است هنوز با وکيل کرش به توافق کامل نرسيده ام اما به زودي بابت اين موضوع هم تفاهمات حاصل مي شود.
ترابيان همچنين از سه دستياري که کرش به فدراسيون معرفي کرده است، خبر داد و گفت: من اکنون کپي معرفي نامه سه مربي که کرش به عوان دستيار به من معرفي کرده است را مطالعه کردم. قرارداد آنها را تنظيم کرده ام و خوشبختانه آن دو بندي که هنوز با خود کرش براي موافقتش به توافق کامل نرسيده ام را در قرارداد اين سه مربي گنجانده ام.
سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون ادامه داد: دستيار اول کرش " دن گسپر " است که با کرش در همه سطوح و در همه تيم هايي که موفق بوده از جمله رئال مادريد و منچستر يونايتد بوده است. ايشان هم مربي و هم مربي دروازه بان هاست. وي در نيمکت تيم ملي پرتغال در جام جهاني بوده است و گلر اين تيم در جام جهاني به عنوان دروازه بان سوم جهان شناخته شد. اين دروازه بان فقط يک گل آن هم از تيم اسپانيا دريافت کرد.
ترابيان افزود: نفر بعدي "سيموئز " است. اين مربي پرتغالي است. او هم همه جا با کرش بوده است. موفقيت او بيشتر در تيم هاي پايه است. يک دوره هم سرمربي تيم زير 20 سال پرتغال بوده است.
وی ادامه داد: نفر سوم هم "مايک مک درمود " است. وي بدنساز تيم خواهد بود. اين مربي اهل اسکاتلند است. اين مربيان به محض اينکه ما با کرش قرارداد امضا کنيم به ايران خواهند آمد و کار خود را آغاز مي کنند. اينکه کرش کداميک را براي تيم هاي اميد و جوانان انتخاب مي کند را بعدا اعلام مي کند.
عباس ترابيان در مورد اينکه گفته مي شود کرش از تيم هاي ديگر پيشنهاد دارد، گفت: اگر او مي خواست به هر کدام از اين پيشنهادها جواب مثبت دهد تاکنون اين کار را مي کرد. البته دو تيم باشگاهي در برزيل و تيم هاي عربستان و آنگولا هم او را مي خواستند. بازديد او از ايران و هنرنمايي بازيکنان در بازي با روسيه در قبول پذيرش هدايت تيم ملي خيلي موثر بود.