PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار استقلال

pnugirl
04-23-2009, 01:47 AM
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: كم‌تجربگي عامل عدم موفقيت استقلال در ليگ قهرمانان آسيا بود.

امير قلعه‌نويي پس از توقف استقلال مقابل ام‌صلال قطر در جمع خبرنگاران اظهار كرد: تيم استقلال 40 روز است كه وارد حاشيه شده و با روزهاي اوج خود فاصله گرفته است اما معتقدم در بازي امروز مقابل ام‌صلال چندان بد نبوديم بلكه بدشناسي گريبان استقلال را گرفت ضمن آن‌كه من در بين دو نيمه به بازيكنان تذكر دادم كه مواظب فضاي پشت سر حسين كاظمي باشند اما آن‌هااين موضوع را رعايت نكردند تا با يك اشتباه بچه‌گانه گل تساوي را دريافت كنيم.

وي افزود: در هر صورت حاشيه براي تيم‌هاي بزرگ است و اگر اين حاشيه‌ها هنوز جمع نشده است من مقصر هستم.

وي درباره صعود تيم استقلال نيز گفت: شانس ما بسيار كاهش يافت و درواقع كارمان به اما و اگر كشيده شده است.

سرمربي تيم استقلال درباره افزايش حاشيه‌ها در فوتبال ايران و راهكارهاي جلوگيري از آن نيز گفت: من راهكاري ندارم وظيفه‌ام اين است كه تيم خود را ساماندهي كنم اما در كل معتقدم اين شرايط براي فوتبال ما خوب نيست و در كشوري اسلامي نبايد چنين حاشيه‌هايي را به وجود بياوريم.

وي ادامه داد: اين حاشيه‌سازي‌ها امسال بسيار حاد شده است و يك روز مي‌گويند قلعه‌نويي تباني كرده است و روز ديگر مسئله ديگري را مطرح مي‌كنند آن‌وقت اگر سكوت كنم مي‌گويند چرا جواب نمي‌دهد و اگر هم حرفي بزنم مي‌گويند به پيشكسوتان بي‌احترامي شده است، شما بگوييد من چه‌كار كنم.

قلعه‌نويي درباره وضعيت تيم ملي نيز گفت: من معتقدم واقعا بايد حاشيه‌هاي اطراف تيم ملي برطرف شود و تيم ايران آرامش پيدا كند ما ديدار حساسي مقابل كره شمالي داريم و بايد از اين ديدار پيروز خارج شويم. زماني‌كه علي دايي را از سمت خود كنار گذاشتند گفتم كه بايد اجازه مي‌داديم او به كارش ادامه دهد اما در هر صورت براي مسايل و حاشيه‌هايي كه اكنون به وجود آمده معتقدم رييس فدراسيون فوتبال و مراجع قضايي بايد اين حاشيه‌ها را از فوتبال ايران دور كنند.

قلعه‌نويي درباره اين‌كه تنها برنامه استقلال در بازي امروز استفاده از حركات خسرو حيدري در سمت راست بود نيز اظهار كرد: نقطه قوت تيم استقلال در سمت راست است اما ما نه در اين بازي بلكه در ديدارهاي گذشته هم برروي نفوذ در عمق كار كرده بوديم البته طبيعي است كه حيدري به دليل بازي روان‌ترش بيشتر به چشم مي‌آيد.

قلعه‌نويي در پاسخ به اين سوال كه شما همواره مدعي بوديد سطح فوتبال ايران از كشورهاي عربي بيشتر است و آيا با نتايج اخير هنوز هم همين نظر را داريد نيز پاسخ داد: ما از نظر نيروي انساني بر آن‌ها برتري داريم اما شايد از نظر امكانات نسبت به آن‌ها ضعف‌هايي داشته باشيم در هر صورت استقلال شش‌هفت سال است كه در آسيا حضور نداشته و شايد هم دليل نتيجه‌نگرفتن ما همين دوري از فضاي مسابقات در آسيا بوده است اميدواريم با تجربه رقابت‌هاي اين دوره در سال‌هاي بعد نتايج بهتري را به دست آوريم. اعتقادم اين است كه ما ظرفيت بالايي داريم.

وي افزود: درست است كه استقلال پرافتخار‌ترين تيم آسياست اما چندسالي است از مسابقات به دور بوده است و برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌گرفته هم در نتايج ما تأثير داشت البته نمي‌خواهم بگويم كه سازمان ليگ مقصر بوده است اما ما زمان‌هايي را از دست داديم كه سبب شده اكنون به هر چهار نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا فشار بيايد و هيچ‌كدام از آن‌ها خوب بازي نكردند كه اميدوارم در سال‌هاي آينده با قدرت و شرايط بهتري وارد مسابقات شويم.

قلعه‌نويي ادامه داد: در هر صورت نبايد فراموش كنيم كه همين كشور قطر مسابقات آسيايي را برگزار كرده است و باشگاهي چون السد قطر ورزشگاهي مانند ورزشگاه تيم منچستر يونايتد دارد. من در سال 1987 در ليگ اين كشور بازي مي‌كردم آن موقع آن‌ها نسبت به ما بسيار ضعيف‌تر بودند اما اكنون پيشرفت داشتند و حتي ليگ فوتبال زير 12 سال دارند. ضمن آن‌كه با استفاده از پاسپورت‌هاي وطني بازيكنان آفريقايي رامليت قطري مي‌دهم و از آن‌ها استفاده مي‌كنند.

قلعه‌نويي در ادامه اظهار كرد: در هر صورت در فوتبال ما مسايلي مطرح مي‌شود كه شاهد آن هستيم و به آساني به افراد اتهام مي‌زنند همين مسايل به فوتبال ما لطمه زده است، در مورد بحث‌هايي چون بيانيه شماره يك و شماره دو فدراسيون فوتبال و مراجع قضايي بايد اين مسايل را كنكاش كنند تا ديگر در فوتبال به وجود نيايد.

قلعه‌نويي درباره شرايط تيم استقلال نيز گفت: در هر صورت ماامروز بد بازي نكرديم و حق‌مان مساوي نبود اگر قدر موقعيت‌مان را مي‌دانستيم سه امتيازي بازي را مي‌گرفتيم من معتقدم استقلال به غير از بازي رفت مقابل ام‌صلال در سه بازي ديگر شايستگي اين پيروزي را داشت اما نتوانستيم به اين هدف برسيم.

سرمربي تيم استقلال تهران درباره اين موضوع كه آيا در پايان فصل در استقلال مي‌ماند يا از اين تيم جدا مي‌شود نيز گفت: هنوز بازي‌هاي استقلال در ليگ برتر، جام حذفي و آسيا باقي مانده است و پس از آن مي‌توانيم در اين‌باره صحبت كنيم.

قلعه‌نويي در پايان پيرامون رفتار تماشاگران استقلال در بازي‌هاي اخير اين تيم نيز گفت: تماشاگران ما كاري انجام نداده‌اند در بازي امروز دروازه‌بان حريف در انتهاي بازي آن حركات را انجام داد كه طبيعي بود عكس‌العمل نشان دهند و در بازي با سايپا نيز با وجود آن‌كه در دقايق پاياني گل خورديم اما آن‌ها از تيم خود حمايت كردند كه تصور مي‌كنيم كارشان بسيار فرهنگي بود.

pnugirl
04-23-2009, 01:50 AM
مهاجم تيم استقلال ايران گفت: مقابل ام‌صلال بسيار بدشانس بوديم.

سياوش اكبرپور اظهاركرد: تيم استقلال بايد در اين بازي پيروز مي‌شد ما هم تمام تلاش خود را انجام داديم اما، متأسفانه بسيار بدشانس بوديم.

وي افزود: شما ديديد كه استقلال امروز چه فرصت‌هايي را از دست داد.

اكبرپور درباره‌ي قضاوت مسابقه نيز گفت: معتقدم داوري خوب نبود و او چندين اشتباه داشت. درباره گل خودم هم كه آفسايد اعلام شد داور عجله كرد.

وي ادامه داد: در هر صورت ما بايد پيروز مي‌شديم و اكنون شانس‌مان بسيار كم شده است.

اكبرپور درباره شانس استقلال براي قهرماني در ليگ برتر نيز گفت: ما نااميد نيستيم من معتقدم شانس هر دو تيم استقلال و ذوب آهن 50-50 است و ما هنوز شانس بالايي براي قهرماني داريم.

وي ادامه داد: با آن‌كه در آسيا شانس‌مان كم شده اما هم به ليگ برتر و هم به مسابقات آسيايي اميدوار هستيم و تلاش مي‌كنيم تا در نهايت موفق شويم.

Fahime.M
04-23-2009, 08:25 AM
مرسی عزیزم دستت درد نکنه...:109:

pnugirl
04-26-2009, 01:27 AM
استقلالی هستی مگه ترگل جون؟

pnugirl
04-26-2009, 02:03 AM
بازيكنان تيم فوتبال پيام مشهد به دليل پرداخت نشدن معوقه هايشان در بازي فردا مقابل تيم استقلال تهران به ميدان نخواهند رفت و تيم فوتبال استقلال تهران بي‌رقيب ماند.
در حالي كه قرار بود بازيكنان اين تيم امشب از مديرعامل پول دريافت كنند اما اين مهم محقق نشد ، و بازيكنان پيام مشهد اعلام كردند فردا به ميدان نخواهند رفت .

اين درحالي است كه پيش از اين قول پرداخت پانصد هزار تومان به بازيكنان اين تيم داده شده بود .

تيم فوتبال پيام مشهد در هفته سي و چهارم ليگ برتر فوتبال ايران بايد فردا در ورزشگاه ثامن الائمه بايد به مصاف استقلال تهران برود تا در صورت كسب نتيجه مناسب از سقوط به دسته اول نجات يابد..
پارس فوتبال

pnugirl
04-26-2009, 02:09 AM
تمرین عصر جمعه استقلال در شرایطی برگزار شد که هواداران حاضر در ورزشگاه شهید دستگردی در شعارهایی مشکوک علیه برخی بازیکنانی موضع گیری کردند.

تمرینات تیم فوتبال استقلال برای برگزاری آخرین دیدار این تیم در لیگ برتر برابر پیام مشهد ( یکشنبه 6 اردیبهشت ) عصر جمعه با حضور امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل این باشگاه در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار شد.

قبل از شروع این تمرین واعظ آشتیانی دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و سپس نظاره گر تمرینات آنها شد. تمرین امروز شامل گرم کردن ، مرور کارهای تاکتیکی ، فوتبال درون تیمی و ... بود که زیر نظر امیر قلعه نویی برگزار شد.

نزدیک به 250 هوادار استقلال در ورزشگاه حضور داشتند که بارها امیرقلعه نویی را تشویق کردند و علیه برخی بازیکنان این تیم نیز بدون آنکه نامی از آنها ببرند شعار دادند.

هواداران استقلال که محرم نویدکیا را در اقدامی عجیب تشویق می کردند نسبت به عملکرد برخی بازیکنان این تیم اعتراض داشتند و معتقد بودند آنها با تمام وجود بازی نمی کنند. تشویق نویدکیا نشان می داد بازیکن مورد اشاره هواداران آبی از خط میانی است و با نویدکیا وجه تشابه دارد.

تمرین عصر جمعه استقلال ساعت 18:45 دقیقه با سرد کردن بدنها به پایان رسید و قرار است آخرین تمرین این تیم قبل از سفر به مشهد ساع 13:30 دقیقه روز شنبه در ورزشگاه دستگردی برگزار شود. بازیکنان استقلال ساعت 16:15 دقیقه از طریق فرودگاه مهرآباد راهی مشهد خواهند شد.

دیدار تیم های فوتبال استقلال و پیام در هفته سی و چهارم هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر روز یکشنبه 6 اردیبهشت ماه در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار خواهد شد.
پارس فوتبال

pnugirl
04-26-2009, 02:10 AM
سياوش اكبرپور به دليل مصدوميت نمي تواند استقلال را در ديدار برابر پيام مشهد همراهي كند.

سياوش اكبرپور امروز در جريان تمرين استقلال از ناحيه ران دچار آسيب ديدگي شد و بازي با پيام را از دست داد.

* تركيب احتمالي استقلال در بازي فردا
به احتمال فراوان امير قلعه‌نويي تيمش را با تركيب زير در بازي فردا به ميدان مي‌فرستاد:
وحيد طالب‌لو، پيروز قرباني، هادي شكوري، ابراهيم تقي‌پور، خسرو حيدري، ميثم منيعي، فابيو جانواريو، حسين كاظمي، اميد روانخواه، آرش برهاني و عليرضا عباسفرد

* استقلالي ها بعد از بازي به زيارت مي‌روند
آبي پوشان پس از انجام بازي مقابل پيام مشهد براي زيارت راهي حرم مطهر امام رضا (ع) مي‌شوند. استقلالي ها بلافاصله پس از زيارت راهي فرودگاه شده تا براي بازگشت به تهران آماده شوند.
كاروان استقلال ساعت 23:30 فردا به تهران بر مي‌گردند.

* تمرين دوشنبه تعطيل است
تمرينات استقلال روز دوشنبه تعطيل خواهد بود. از آنجا كه آبي‌پوشان فردا يك بازي سخت را مقابل پيام برگزار مي‌كنند كادر فني اين تيم تصميم گرفت تمرين روز دوشنبه را تعطيل اعلام كنند.
تمرينات اين تيم از روز سه‌شنبه جهت آمادگي براي ديدار مقابل الاتحاد عربستان در ورزشگاه دستگردي پيگيري مي‌شود.
ديدار استقلال و پيام ساعت 17:15 فردا برگزار مي شود.

pnugirl
04-27-2009, 02:54 AM
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: سهم مجيد جلالي در قهرماني استقلال زياد است.

به گزارش ايسنا، سرمربي استقلال تهران پس از پيروزي برابر پيام خراسان در نشست خبري گفت: خدا را شاكرم كه در پايان يك فصل با تحمل فشارهاي بسيار، استقلال قهرمان ليگ شد و بدانيد سهم اميرقلعه‌نويي در اين قهرماني كمترين سهم بود.

وي گفت: اين قهرماني را به مردم خوب خوزستان و مجيد جلالي تقديم مي‌كنم كه به راستي جلالي به ما درس معرفت داد و سهم زيادي در اين قهرماني دارد.

وي با اشاره به فوتبال تيم پيام گفت: پيام در اين بازي نمايش قابل قبولي داشت و متاسفم كه اين تيم خوب خراساني به ليگ دسته يك سقوط كرد.

قلعه‌نويي در پاسخ به سوال خبرنگاري كه پرسيد چقدر قهرماني استقلال را پاك مي‌دانيد، گفت: چنين سوالي را جواب نمي‌دهم.

وي با تشكر از بازيكنانش گفت: آنها تلاش قابل قبولي داشتند و اگر كمي دقت مي‌كردند، در آن لحظات پاياني اين قدر فشار تحمل نمي‌كرديم.

وي در پاسخ به سوالي در خصوص سطح فني ليگ امسال گفت: ليگ خوبي داشتيم ولي متعتقدم در بعضي زمان‌ها، فشار زيادي روي تيم‌ها آمد و شايد همين مساله باعث نتايج نه چندان خوب نماينده‌هاي ما در ليگ قهرمانان شد.

قلعه‌نويي درمورد برنامه تيم استقلال در جام حذفي گفت: در آن مسابقات هم به دنبال قهرماني هستيم ولي صددرصد از نفراتي استفاده مي‌كنيم كه كمتر به آنها در ليگ بازي رسيده است.

سرمربي تيم اسقلال در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينكه از اتفاقات اخير فوتبال ايران چه درسي گرفته‌ايد، گفت: اتفاقات اين سه هفته اخير به من درس خوبي داد و ياد گرفتم كه در اين گونه موارد سكوت خيلي كمك مي‌كند و قول مي‌دهم كه در سال آينده، اين روش را بيشتر استفاده كنم.

قلعه‌نويي در پاسخ به سوالي در رابطه با مذاكره‌اش را با سپاهان اصفهان گفت: به همين امام رضا (ع) قسم مي‌خورم با هيچ تيمي مذاكره نكرده‌ام و اعتقاد دارم وقتي با تيمي قرارداد دارم با هيچ تيمي صحبت نمي‌كنم.

وي درباره فصل آينده استقلال نيز گفت: مديرعامل باشگاه دو مرتبه از من در اين رابطه سوال كرده اما، قرار گذاشتيم پس از اين بازي در اين رابطه صحبت كنيم اما هميشه گفته‌ام كه سرباز استقلال هستم و دوست دارم به اين تيم كمك كنم و تا جايي در استقلال مي‌مانم كه ببينم مي‌توانم براي تيم محبوبم موثر باشم و زماني كه خلاف اين باشد، جاي خودم را به جوان‌ترها مي‌د

pnugirl
05-15-2009, 12:12 AM
محمد محمدى دروازه بان سابق پيكان براى پيوستن به استقلال شرايطى در نظر نگرفته است.وى درباره پيوستن به استقلال گفت: مذاكراتى با واعظى آشتيانى انجام داده ام و قرار است امروز در جلسه بعد از ظهر با وى درباره عقد قرارداد صحبت كنم.او افزود: شرايطى براى پيوستن به استقلال ندارم و فقط پيشنهاد قرارداد يك ساله داشتم كه آشتيانى اعلام كرد قراردادهاى ما ۲ ساله است و من هم پذيرفتم.وى در پايان درباره حضور در استقلال گفت: اجازه بدهيد ابتدا قراردادم با اين تيم امضا شود و بازيكن استقلال محسوب شدم بعد درباره اين تيم اظهارنظر كنم
iransport

Fahime.M
05-16-2009, 11:58 AM
استقلالی هستی مگه ترگل جون؟

ااااااااااااااااااااااااا اااااره...ابیته!

hiddenboy
05-16-2009, 12:53 PM
پرسپولیسی نداریم اینجا یعنی؟