PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریاضی 1 فراگیر

ehssannet
02-07-2011, 01:59 PM
با سلام
من دانشجوی فراگیر نرم افزار هستم .در ترم اول ریاضی عمومی 1 را که اجبارا به صورت خودخوان به ما داده بودند در حذف اضطراری حذف کردم. آیا همین درس را در ترم دوم می توانم به صورت حضوری انتخاب کنم.
ممنون

آبجی
02-07-2011, 03:36 PM
با سلام
من دانشجوی فراگیر نرم افزار هستم .در ترم اول ریاضی عمومی 1 را که اجبارا به صورت خودخوان به ما داده بودند در حذف اضطراری حذف کردم. آیا همین درس را در ترم دوم می توانم به صورت حضوری انتخاب کنم.
ممنون

سلام دوست گرامی
تا زمانی که ریاضی یک رو پاس نکنی مطمئنن نمیتونی واحدهای بعدی که پیشنیازشون ریاضی یک هست رو بگذرونی مثل ریاضی دو اما احتمالات مهندسی و ... چون این دروس پیشنیاز دروس بعدی هم هستن و ممکنه که عقب بیافتی :59:

Borna66
02-07-2011, 05:10 PM
با سلام
ممنون

با سلام
بله براحتي مي تونيد اين درس را در ترم 3 بصورت حضوري برداريد

موفق باشيد

روزگار خوش

ehssannet
02-08-2011, 11:18 AM
سلام دوست گرامی
تا زمانی که ریاضی یک رو پاس نکنی مطمئنن نمیتونی واحدهای بعدی که پیشنیازشون ریاضی یک هست رو بگذرونی مثل ریاضی دو اما احتمالات مهندسی و ... چون این دروس پیشنیاز دروس بعدی هم هستن و ممکنه که عقب بیافتی :59:

با تشکر
ولی من منظورم اخذ خود درس ریاضی 1 به صورت حضوری در ترم 2 هستش نه دروس بعدی.
ممنون

ehssannet
02-08-2011, 11:21 AM
با سلام
بله براحتي مي تونيد اين درس را در ترم 3 بصورت حضوري برداريد

موفق باشيد

روزگار خوش

ضمن تشکر از پاسختون :
منظورتون از ترم 3 همون ترم 2هستش دیگه درسته؟(ترم بهاره)