PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واکنش عنایتی به قرار گرفتن آهنگش روی اپراتورهای تلفن همراه

O M I D
02-05-2011, 08:18 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgآلبوم همه چی تو با صدای رضا عنایتی حالا یکی از آهنگ های پیشواز ایرانسل است و می توان گفت یکی از پر طرفدارترین آنها به حساب می آید.....
بازیکن اسبق استقلال که چند سالی است وارد عرصه هنر شده است از این اتفاق خیلی خوشحال است و از دست اندر کاران و تمام کسانی که باعث شدند تا صدای او روی اپراتور های تلفن همراه قرار بگیرد تشکر می کند.عنایتی می گوید:«راستش من خودم هم نمی دانستم که ایرانسل این کار را کرده است.بچه ها به من زنگ زدند و گفتند وقتی با ایرانسل تماس می گیریم آهنگ تو را پخش می کند.راستش خیلی خوشحال شدم وبه نظرم این کار خوبی است که آنها انجام می دهند.با این کار بیشتر مردم صدای خوانندگان را می شنوند.به هر حال دستشان درد نکند که آهنگ من را انتخاب کرده اند.»
عنایتی با بیان اینکه مشغول انجام دادن کارهایش برای ضبط آلبوم جدیدش است ادامه می دهد:«هنوز زیاد چیزی مشخص نیست اما به فکر این هستم که آلبوم جدید را ضبط و روانه بازار کنم.»
بازیکن فعلی سپاهان در مورد اینکه در این آلبوم سیاوش اکبر پور هم نقش داشته و او را همراهی کرده است می گوید:«نه،نه.سیاوش با من نخواند و می توانم بگویم که او در این آلبوم نقش تهیه کننده را بازی کرد.»