PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي نامه ي كاربران بخش پاتوق پيام نور ی یزد

اقاقی
02-04-2011, 08:44 PM
در اين بخش پاتوق پيام نور ی یزد  با توجه به ماهيت دوستانه صميمي بودنش اش تصميم به ايجاد اين تاپيك كرديم تا دوستان و هم دانشگاهيان پيام نوري با معرفي اجمالي خود در فراهم سازي يك ميحط صميمي تر و دوستانه و بدور از هرگونه مسايل جانبي ديگر در اين بخش پاتوق پيام نور همياري كنند و

قابل ذكر است قبل از ارايه اطلاعات مربوط به خود در اين تاپيك به نكات زير حتما توجه كنند:

1- ارايه اطلاعات شخصي و اجمالي در مورد خودش در اين بخش و تاپيك كاملا اختياري بوده و فقط جهت آشنايي ساده در باشگاه مي باشد!

2- كاربران عزيز در صورت تمايل در هنگام ارايه و معرفي اطلاعات شخصي و اجمال خود سعي كنند از شوخي هاي بي مورد و دور از شان يك دانشجو اكيدا" خودداري كنند.و سعي كنند اطلاعات ارايه شده حقيقي باشد !

3-هرگونه بحث و گفتگو و تبادل نظر در مورد اطلاعات شخصي و اجمالي كاربران در اين تاپيك توسط ساير كاربران ديگر ممنوع بوده و از انجام آن اكيدا" خودداري كنيد!

4- در صورت مشاهده ي مستقيم و غيرمستقيم هر گونه سواستفاده از اين اطلاعات ارايه شده توسط ساير كاربران در داخل باشگاه يا گزارش آن توسط ديگران، به شدت با كاربران متخاصي برخورد و دسترسي آن به باشگاه بطور كلي قطع مي شود.

5- باشگاه هيچ گونه مسوليتي در مورد استفاده هاي نادرست از اين اطلاعات در خارج از باشگاه را نخواهد داشت.

بنابراين از همه كاربران عزيز باشگاه بازهم خواش و تمنا دارم كه در اين زمينه ي با جنبه و باشعور باشيم و از اين اطلاعات قرار توسط ساير دوستان و كاربران باشگاه است در ايجا ارايه شود استفاده ي درست و بجا بكنيم و حتماطور قبلا عرض شد در صورت مشاهده اين گونه تخلف هاي نابخردانه به شدت با كاربر متخاصي برخورد مي شود.

فرم كلي ارايه اطلاعات شخصي و اجمالي در اين تاپيك بدوين صورت مي باشد

* نام كاربري:

* نام(واقعي) :

نام خانوادگي(اختياري) :

سن(اختياري) :

*شغل:

* رشته ي تحصيلي:

*  محل تحصیل :

* سال ورود به دانشگاه :

معرفي علايق مختلف(اختياري) :

نكته: گزينه هاي * ستاره دار را سعي كنيد كامل و با صداقت ارايه كنيد.

پيشاپيش بسيار ممنونم از همكاري شما كاربران و عزيزان باشگاه

باتشكر.: اقاقی

کپی... ضمن سپاس از :36:borna66

MASHRUT
02-05-2011, 08:44 PM
* نام كاربري: mashrut

* نام(واقعي) : ؟؟ همون mashrut خوبه که نه؟

نام خانوادگي(اختياري) : ؟؟

سن(اختياري) :22

* رشته ي تحصيلي: ;کشاورزی

* سال ورود به دانشگاه : 86

معرفي علايق مختلف(اختياري) : علاقه ی عجیبی به شاد بودن دارم و در کل علاقه ی خاصی ندارم

لیلیان
02-07-2011, 08:37 PM
* نام كاربري: لیلیان

* نام(واقعي) : همون لیلییان دیگه:39:

نام خانوادگي(اختياري) : حالا میپرسم بهتون میگم:240:

سن(اختياري) : هنوز به کسی نگفتم:265:

*شغل: مربوط به رشته تحصیلیمه

* رشته ي تحصيلي: روانشناسی

* سال ورود به دانشگاه : همین امسال 89

معرفي علايق مختلف(اختياري) : ورزش مطالعه شنا فیلم موسیقی روانشناسی

ღAlirezaღ
06-28-2011, 09:58 PM
سلام اقاقی میکروفون رو بده به من

نه نه منو تو این موقعیت قرار ندید

ღAlirezaღ
07-07-2011, 12:24 AM
* نام كاربري:ღAlirezaღ (http://pnu-club.com/member.php?u=116496)[/URL][URL="http://pnu-club.com/member.php?u=116496"] (http://pnu-club.com/member.php?u=116496)

* نام(واقعي) :علیرضا

نام خانوادگي(اختياري) :مهراوران

سن(اختياري) :21

*شغل: دانشجو

* رشته ي تحصيلي:روانشناسی

* محل تحصیل :تفت

* سال ورود به دانشگاه :1387

معرفي علايق مختلف(اختياري) من به هر کاری دست بزنم کم کم غلاقه پیدا میکنم

DEH-AB
07-07-2011, 12:33 AM
* نام كاربري:deh-ab/...

* نام(واقعي) :ابوالفضل/...

نام خانوادگي(اختياري) :دهقانی/...

سن(اختياري) :20 + چند سالی/...

*شغل: همه کاره و هیچ کاره/...

* رشته ي تحصيلي: مهندسی فناوری اطلاعات/...

* محل تحصیل : یزد-تفت/...

* سال ورود به دانشگاه :این یکی را بی خیال دوست ندارم دروغ بنویسم/...

معرفي علايق مختلف(اختياري) : کلا به همه چیز علاقه دارم/...