PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارلوس کوئیرز سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌شود

O M I D
02-01-2011, 08:20 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgفدراسیون فوتبال پس از 3 ماه مذاکره با حدود 40 مربی خارجی در نهایت با کارلوس کوئیرز پرتغالی برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان به توافق رسید.....
فدراسیون فوتبال پس از 3 ماه مذاکره با حدود 40 مربی خارجی در نهایت با کارلوس کوئیرز پرتغالی برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان به توافق رسید.

به گزارش آفتاب به نقل از منابع موثق، فدراسیون فوتبال پس از 3 ماه مذاکره با حدود 40 مربی خارجی کارنامه‌دار در نهایت توانست با 2 مربی به نام‌های کارلوس کوئیرز و ژرار هولیه به توافقاتی برسد اما در نهایت این سرمربی پرتغالی بود که شرایط حضور در ایران را پذیرفت تا هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را برعهده بگیرد.
کارلوس کوئیرز پرتغالی، سرمربی سابق رئال مادرید و دستیار ارشد سرآلکس فرگوسن در منچستر یونایتد بوده است.

گفتنی است کوئیرز در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، هدایت تیم ملی پرتغال را برعهده داشت و پس از ناکامی در مسابقات جام جهانی در ماه سپتامبر 2010 جای خود را به پائولو بنیتو داد.

به‌نظر می‌رسد مطرح شدن نام سرمربی فرانسوی که شانس کمتری برای سرمربی‌گری تیم ملی دارد، نوعی بازی رسانه‌ای فدراسیون فوتبال است. هرچند ممکن است که اگر کارلوس کوئیرز با احتمال بسیار کمی در آخرین لحظات قید حضور در ایران را بزند، هولیه روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بنشیند.

این در حالی است که هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال به غیر از علی کفاشیان تلاش زیادی کردند تا امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی بشود اما بازهم کفاشیان مثل ماجرای انتخاب افشین قطبی مقابل هیأت رئیسه‌ای که براساس اساس‌نامه منصوب خودش هم نیست، بر حضور یک مربی خارجی نامدار روی نیمکت تیم ملی تاکید کرد.

به این ترتیب امیر قلعه‌نویی برای بار سوم در طول 2 سال گذشته از رسیدن به سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال بازماند هرچند که تلاش‌های او برای سرمربی‌گری تیم ملی نزدیک بود به بار بنشیند.

O M I D
02-08-2011, 07:36 PM
كارلوس كرش:علاقمند به حضور بر روي نيمكت تيم ملي ايران هستم

گزينه اصلي هدايت تيم ملي ايران مي‌گويد، اميدوار است با مسوولان فدراسيون فوتبال ايران به توافق برسد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgکارلوس کرش به محض ورود به ايران در جمع خبرنگاران گفت: من به دعوت دوستم عباس ترابيان به ايران آمده‌ام تا شرايط را از نزديک ارزيابي کنم.
وي افزود: من به کار در تيم ملي ايران علاقمند هستم و اميدوارم بتوانم با مسوولان فدراسيون فوتبال ايران به توافق برسم.
کرش امشب همزمان با سفر تيم ملي به ابوظبي وارد ايران شد، او فردا مذاکرات سرنوشت سازي را با مقامات فدراسيون فوتبال ايران و سازمان ورزش خواهد داشت.

O M I D
02-08-2011, 07:38 PM
ي حضور مربي پرتغالي در ابوظبي
ترابيان: كرش شناخت خيلي خوبي از بازيكنان تيم ملي دارد

سرپرست کميته روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال گفت: کرش شناخت خيلي خوبي از بازيکنان تيم ملي دارد و نگران تيم اميد ايران نيز است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg عباس ترابيان درباره حضور کارلوس کرش در تهران و مذاکره اين مربي پرتغالي با مسئولان فدراسيون فوتبال براي هدايت تيم ملي تصريح کرد: بالاخره سفر کرش به تهران انجام شد و اکنون ما ماموريت داريم که در دو زمينه فعاليت اساسي داشته باشيم. اول بايد به وي اطمينان خاطر بدهيم که ايران فضاي بسيار آرام و قدمت چندين هزار ساله دارد. بايد وي را متوجه کنيم که ايراني ها مردمان ميهمان نوازي هستند و برخلاف تبليغاتي که در بيرون عليه ايران مي شود، جو داخل کشور ما بسيار خوب و آرام است. در وهله دوم نيز بايد بنشينيم و مفاد قرارداد را با وي نهايي کنيم. کرش شناخت خيلي خوبي از بازيکنان تيم ملي دارد و از همه جالب تر اينکه وي نگران تيم اميد ايران نيز است.
وي در پاسخ به اين سوال که در چند مفاد قرارداد با کرش به توافق رسيده اند، عنوان کرد: در مورد تک تک مفاد قرارداد با وي صحبت کرده ايم و به نظرم مشکلات زيادي براي امضاي قرارداد با وي وجود ندارد هر چند بايد درباره همه جزئيات به دقت بررسي و گفت و گو شود.

O M I D
02-08-2011, 07:38 PM
سرمربي پرتغالي در تمرين اميدها حاضر شد
سؤال كرش از سرمربي تيم فوتبال زير 13 ساله‌هاي ايران

گزينه سرمربيگري تيم ملي پس از ديدار از کمپ تيم‌هاي با سرمربي تيم زير 13 ساله‌هاي ايران ديدار و گفت‌وگو کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg کارلوس کرش پس از حضور در کمپ تيم‌هاي ملي ابتدا از زمين شماره يک اين کمپ و سپس از هتل و زمين شماره دو بازديد کرد.
کرش هنگام بازديد از زمين چمن مصنوعي کمپ با قنبرپور سرمربي تيم ملي زير 13 سال ايران ديدار داشت و از اين مربي سوال کرد آيا اين بازيکنان از سراسر کشور انتخاب شده‌اند يا نه که قنبرپور گفت اين بازيکنان از سراسر ايران انتخاب شده‌اند.
کرش سپس براي قنبرپور آرزوي موفقيت کرد.
سرمربي پرتغالي سپس در تمرين تيم اميد حاضر شد و با افاضلي و بيژن طاهري ديدار و با آنها خوش و بش کرد.

O M I D
02-08-2011, 07:39 PM
كرش از كمپ‌ تيم‌هاي ملي بازديد كرد

سرمربي پرتغالي به همراه مسئولان فدراسيون فوتبال از کمپ تيم‌هاي ملي بازديد کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg کارلوس کرش که صبح امروز با علي کفاشيان، مهدي تاج و عباس ترابيان جلسه اي را پشت سر گذاشته بود از ساعت 14:15 امروز در محل کمپ تيم هاي ملي حاضر شد و از اين مجموعه ديدن کرد.
پس از بازديد کرش از کمپ جلسه ديگري با وي برگزار شد.
قرار است ساعت 15 که تمرين تيم اميد آغاز مي شود کرش به همراه مسئولان فدراسيون از اين تمرين ديدن کنند.

O M I D
02-08-2011, 07:40 PM
نشست خبري كرش - كامل

گزينه سرمربيگري تيم فوتبال ايران گفت: پس از ديدن ديدار فرداي ايران و روسيه تصميم خود را خيلي سريع در مورد همکاري با فوتبال ايران خواهم گرفت.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg کارلوس کرش در اولين نشست مطبوعاتي خود پس از مذاکرات اوليه با مسئولان فدراسيون فوتبال اظهار داشت: سال‌هاي زيادي است در جاهاي مختلف کار مي‌کنم ولي براي اولين بار است که به ايران مي‌آيم. از طرف فدراسيون فوتبال ايران توسط ترابيان و کفاشيان دعوت شدم و از آنها تشکر مي‌کنم. افتخاري است که به يک کشور باستاني آمدم.
وي افزود: به ايران نيامدم که فقط کوه‌هاي برفي و زيبا را ببينم بلکه آمده‌ام در مورد شرايط فوتبالي صحبت کنم. ايران يک کشور فوتبالي است و مشخص است که فوتبال براي مردم اين کشور اهميت دارد.
اين مربي پرتغالي ادامه داد: مهمترين چيز براي اين فوتبال هيجان و انگيزه است. اگر هيجان داشته باشيد، مي‌توانيد موفق باشيد. شما بازيکن هم داريد و اين چقدر خوب است. در کنار اينها مي‌توان نتيجه گرفت.
کرش تاکيد کرد: آمده‌ام تا در مورد آينده فوتبال ايران صحبت کنيم و اين مسئله مهمي است. چون تصميم مهمي قرار است گرفته شود. بايد ببينيم انگيزه دو طرف چيست و بنابراين بايد با چشم باز تصميم بگيريم. همه جاي دنيا اين طوري است که مثل فدراسيون ايران حرکت حرفه‌اي مي‌کنند و اين کار درستي است.
وي خاطرنشان کرد: اکنون در اول مذاکرات هستيم. فعلا مي‌توانم بگويم از چيزهايي که ديده‌ام خوشم آمده است. ما با هم مذاکراتمان را ادامه مي‌دهيم. يک موقعي تيم ايران و پرتغال در جام جهاني 2006 با هم هم گروه بودند و پرتغال اين بازي را برد اما مهمترين چيز اين است که بتوانيم با هم رابطه داشته باشيم و شرايطي که بتوانيم با هم کار کنيم. از فدراسيون و کفاشيان تشکر مي‌کنم. اينجا هستم و براي کشور ايران آنچه از دستم برمي‌آيد انجام دهم.
وي در ادامه صحبت‌هايش خاطرنشان کرد: من پدرم فوتبالي بوده و خودم فوتبالي هستم و هميشه تا آخر عمر در فوتبال زندگي خواهم کرد. فوتبال ورزش جدي است که بايد با آن نتيجه گرفت. آنچه که امروز در تهران و بازيکنان شما ديدم را پسنديدم اما پس از ديدن مسابقه ايران و روسيه تصميم خود را خيلي سريع در مورد همکاري با فوتبال ايران خواهم گرفت.
کرش در مورد اينکه با چه هدفي کار در ايران را انتخاب کرده، گفت: من به دنبال کار نيستم. مربي‌اي نيستم که نياز به اين داشته باشم که به دنبال کار باشم. کار خودش سراغ من مي‌آيد. من سال‌ها در منچستريونايتد، رئال مادريد و تيم ملي پرتغال بودم و همواره دنبال پروژه‌اي هستم که به فوتبال کمک کنم و با آن نتيجه بگيرم.
وي ادامه داد: آنچه که امروز در فوتبال شما ديدم را پسنديدم و فکر مي‌کنم اين پروژه‌اي است که مي‌توان با آن کار کرد و نتيجه گرفت.
اين مربي پرتغالي در مورد دستياران خود در تيم ملي ايران و همچنين سرمربي تيم ملي اميد که قرار است او معرفي کند، گفت: هنوز به جمع‌بندي نهايي نرسيده‌ايم پس از رسيدن به نتيجه اين موارد را اعلام خواهم کرد.

O M I D
02-08-2011, 07:41 PM
براي ديدن ديدار ايران و روسيه
كرش فردا به ابوظبي مي‌رود

گزينه پرتغالي سرمربيگري تيم ملي فوتبال ايران فردا براي ديدن بازي دوستانه با روسيه به ابوظبي سفر خواهد کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg کارلوس کرش امروز در گفت و گو با هومن افاضلي مربي تيم اميد اعلام کرد روز آينده براي ديدن بازي دوستانه ايران و روسيه به ابوظبي سفر خواهد کرد تا اين مسابقه را از نزديک نظاره کند.
اين ديدار ساعت 19:30 فردا در ابوظبي انجام مي‌شود و روسيه با تمامي بازيکنانش برابر تيم ملي ايران قرار مي‌گيرد.

O M I D
02-09-2011, 07:28 PM
راه‌آهن متفاوت‌تر از صنعت‌نفت بازي مي‌کند
اظهارات ژلكو مياچ درباره كارلوس كرچ

مربي پرسپوليس گفت: مگر مي‌شود دستيار فرگوسن و سرمربي رئال مادريد بد باشد؟
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgژلکو مياچ در خصوص شرايط پرسپوليس اظهار داشت: پس از پيروزي که مقابل صنعت نفت به دست آورديم در شرايط بسيار خوبي هستيم اما آن بازي تمام شد.
وي درباره ديدار يکشنبه آينده برابر راه آهن عنوان کرد: از راه آهن شناخت داريم و بازي اين تيم مقابل صبا را ديده‌ام. بدون شک راه‌آهن متفاوت‌تر از صنعت نفت بازي مي‌کند اما ايد مقابل اين تيم در خانه خود 3 امتياز را بگيريم.

مياچ در خصوص جنب و جوش در تمرين پرسپوليس گفت: من يک مربي هستم و در حيطه وظايفم کار مي‌کنم. برايم موفقيت پرسپوليس مهم است و مطمئن باشيد بهترين عملکردم را به نمايش خواهم گذشت. با توجه به اينکه تمرينات ما در حال حاضر پرفشار و سخت است مجبورم جنب و جوش بيشتري داشته باشم و به وظيفه‌ام بهتر عمل کنم.
اين مربي در خصوص وضعيت رقيبان پرسپوليس تصريح کرد: همه تيم‌ها براي ما سخت هستند. ما بايد تلاش کنيم تا بتوانيم به بالاي جدول برويم پس تمام بازي‌ها سختي خاص خودش را دارد.

مياچ در پايان در جواب اين سؤال که آيا کرش مي‌تواند به فوتبال ايران کمک کند يا خير گفت: بايد قبول کنيم ايشان دستيار فرگوسن و سرمربي رئال مادريد بوده است. مگر مي‌شود بد باشد؟ او مربي خوب و بزرگي است و خوشبختانه فوتبال ايران هم استعدادهاي خوبي دارد.

O M I D
02-11-2011, 07:15 PM
كرش:دوست دارم پيشنهاد در خور توجه‌شان را بپذيرم

خبرگزاري آلمان نوشت سرمربي سابق تيم ملي پرتغال در آستانه امضاي قرارداد با فدراسيون فوتبال ايران قرار دارد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgپايگاه اينترنتي خبرگزاري آلمان درگزارشي از کارلوس کرش نوشت: سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال پرتغال در يک قدمي توافق و پيوستن به تيم ملي ايران به عنوان سرمربي اين تيم است. کرش در اين باره به خبرگزاري پرتغالي لوسا گفت: بسيار دوست دارم پيشنهاد در خور توجه فدراسيون فوتبال ايران را بپذيرم. اين مربي 57 ساله ادامه داد: به دعوت فدراسيون از ايران ديدن کردم. آنچه راکه در آنجا ديدم بسيار پسنديدم. تيم ، بازيکنان و همچنين زيرساخت‌ها. در گفتگوها بحث بر سر قراردادي چهار ساله در ميان است. با اين حال گزينه‌هاي ديگري را هم پيش رو دارم. او عنوان کرد که هنوز اجازه ندارد تا جزييات بيشتري را درباره قرارداد پيشنهاد شده به او و همچنين جزئيات گفتگوها فاش کند. کرش در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي هدايت تيم ملي فوتبال پرتغال را برعهده داشت. شاگردان او در دور يک هشتم نهايي با شکست برابر اسپانيا قهرمان رقابتها از جام نوزدهم کنار رفتند. اين ناکامي سرمربي تيم را در پرتغال با انتقادهاي فراواني روبرو کرد.در ابتدا شيوه دفاعي او از سوي رسانه‌ها و سران فدراسيون فوتبال پرتغال روبرو شد. حتي بازيکنان تيم ملي فوتبال پرتغال هم از او به شدت انتقاد کردند. کرش در نهايت در سي اوت از سوي آژانس مبارزه با دوپينگ پرتغال به دليل آنکه در جريان برپايي اردو تيم ملي پرتغال پيش از جام جهاني اجازه نداده بود تا ماموران کنترل دوپينگ فعاليتهاي خود را انجام دهند و به آنها توهين کرده بود با محروميت 6 ماهه روبرو شد. يک هفته پس از اين محروميت کرش از سوي فدراسيون فوتبال پرتغال از سمتش برکنار شد. او در ماه نوامبر هم جريمه ديگري را پذيرا شد. کميسيون انضباطي فوتبال پرتغال کرش را براي سه ماه ديگر نيز محروم و به پرداخت 1250 يورو جريمه محکوم کرد. اين محروميت و جريمه از آن رو بود که دستيار سابق سرآلکس فرگوسن "آمانيدو دي کالواريو" رييس فدراسيون فوتبال پرتغال را مورد حمله لفظي قرار داده و گفته بود که در حال توطئه چيني عليه کرش است.

O M I D
02-11-2011, 07:19 PM
سعيدلو : تيم ملي با حضور كرش در مسير ترقي قرار مي گيرد

معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تريبت بدني گفت: تيم ملي فوتبال با مربيگري کارلوس کرش در مسير ترقي قرار مي گيرد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg'' علي سعيدلو '' افزود: اين مربي، يکي از مربيان بسيار خوب دنياست که اگر به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شود، مي تواند در اين تيم تحول ايجاد کند.
وي اظهار داشت: تيم ملي فوتبال ايران افت و خيزهاي زيادي در سال هاي اخير داشته و براي اينکه در يک سطح ثابت قرار بگيرد ،بايد شبانه روزي کار کرد.
سعيدلو در ارزيابي خود از ورزش کشور، گفت: در طول يک و نيم سال گذشته ورزش کشور رشد خوب و مناسبي داشته ، به طوري که هر هفته بدون وقفه ورزشکاران ملي در قاره آسيا حداقل يک قهرماني را کسب کرده اند.
وي گفت : گل سرسبد اين موفقيت ها در بازيهاي آسيايي گوانگ جو بود که ورزشکاران ايران اسلامي با 20 نشان طلا در رده پنجم آسيا قرار گرفتند.
رييس سازمان تربيت بدني، سطح ورزش استان آذربايجان شرقي را از نظر زيرساختي و قهرماني قابل قبول دانست و اظهار داشت: در زمينه ورزش قهرماني بايد ورزش اين استان به سطح اول کشور صعود کند.

O M I D
02-11-2011, 07:20 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgدبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: ما از اول هم این دغدغه را داشتیم که مبادا تیم امید زمان را از دست بدهد....

بلاتکلیفی نیمکت مربیگری تیم فوتبال امید در آستانه دیدار با قرقیزستان عاملی شده تا مسوولان کمیته ملی المپیک بیش از پیش نگران آینده این تیم باشند. فردی به نام هومن افاضلی که قرار بود هدایت تیم امید را به صورت موقتی عهده دار باشد ظاهرا قرار است در دیدار با قرقیزستان به عنوان سرمربی امیدها را هدایت کند. این اتفاقات و نگرانی ها علتی شد تا با بهرام افشارزاده دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت و گویی انجام دهیم.
در زیر متن گفت و گوی خبرنگار ورزشی برنا با دبیر کل کمیته المپیک را می خوانید:

*ظاهرا بلاتکلیفی نیمکت تیم امید پایان ندارد!
-ما از اول هم این دغدغه را داشتیم که مبادا تیم امید زمان را از دست بدهد؛ از دو سال پیش به فدراسیون فوتبال گفته بودیم که هر چه سریعتر فکری اساسی برای این تیم اتخاذ کند اما فدراسیون توجهی نمی کرد. امروز نیز امیدواریم فدراسیون هر چه سریعتر تکلیف مربیگری این تیم را مشخص کند.

*آنطور که شنیده می شود تیم ملی با هدایت افاضلی به مصاف قرقیزستان می رود؛ این مسئله با صحبت های پیشین فدراسیون فوتبال مبنی بر موقتی بودن این مربی منافات دارد!
-بنده فکر نمی کنم تیم ملی در این مرحله مشکل خاصی داشته باشد و خدای ناکرده اتفاق خاصی رخ دهد؛ ما امیدواریم پس از عبور از قرقیزستان و قبل از مسابقات اصلی در خرداد ماه تکلیف تیم امید مشخص شود.

*اگر در برابر قرقیزستان به مشکل برخورد کنیم این موضوع دردسر ساز نخواهد شد؟
-فکر نمی کنم؛ ما بچه های غیرتمند و شجاعی داریم که می توانند این حریف را از پیش رو بردارند؛ ضمنا قرار است هفته آینده با مسوولان فدراسیون جلسه ای داشته باشیم تا در آن جلسه تکیلف تیم امید مشخص شود.

*آنطور که فدراسیون فوتبال اعلام کرده کرش پرتغالی مسوولیت تیم امید را نیز عهده دار خواهد بود اما این احتمال نیز وجود دارد که شاید کرش با فدراسیون به توافق نرسد.
-فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاید؛ کار این مربی با فدراسیون تمام شده و آنطور که من اطلاع دارم آقای کرش سرمربی تیم ملی شده و حتی دستیاران خود را انتخاب کرده است.

*برخی از کارشناسان بر این نظرند که فدراسیون نباید سرنوشت تیم امید را به داستان مربیگری تیم ملی فوتبال پیوند می زد.
-بنده هم بارها گفته ام که تیم امید باید در اولویت باشد اما با توجه به جو حاکم بر فدراسیون فوتبال باید بپذیریم که آنجا فقط آقای کفاشیان تصمیم گیرنده نیست . متاسفانه در فدراسیون فوتبال اعضای هیات رییسه کمتر دور هم جمع می شوند و وقتی هم که جلسه می گذارند عقاید مختلفی را مطرح می کنند.

*شما از گزینه سرمربیگری تیم امید اطلاعی دارید؟
-آنطور که آقای کفاشیان گفته است آقای کرش سرپرستی کل تیم های فوتبال از نوجوانان تا بزرگسالان را عهده دار خواهد بود و ایشان شخصا یک سرمربی پرتغالی برای تیم امید می آورند.
*به عنوان سوال آخر؛ دغدغه شما مبنی بر عدم تخصیص بودجه به کمیته المپیک به کجا رسید؟
-متاسفانه تا امروز که 22 بهمن است خبری نشده و ما مشغول زمان سوزی هستیم؛ البته ما نمی توانیم جنگ کنیم و با دعوا از آقایان بودجه بخواهیم. این یکی از مشکلات ورزش ما است و شاید بخاطر همین بی برنامگی ها ورزش ما ضربات زیادی را خورده است. امروز اگر ورزش ما در مجامع بین المللی نمایندگانی را ندارد دلیل آن به همین بی برنامگی ها بر می گردد.
فوتبال ما که ادعا می کنیم حرف اول را در آسیا می زند حتی یک نماینده در کنفدراسیون ندارد. متاسفانه ما خودزنی می کنیم؛ به طور مثال آقای هاشمی طبا که عضوی پرقدرت در مجامع بین المللی بود توسط آقای مهرعلیزاده و همکاران ایشان حذف شد.
بنده امیدوارم دیگر شاهد این خودزنی ها نباشیم.

O M I D
02-11-2011, 07:23 PM
سرمربی صبا معتقد است که کرش می تواند کمک بزرگی به فوتبال ایران بکند....
عبدالله ویسی سرمربی صبای قم با اشاره به حضور احتمالی کارلوس کرش در ایران می گوید:«خوشحالم که این مربی بزرگ را آوردند. اگر او سرمربی تیم ملی شود تمام تمرینات او را از نزدیک خواهم دید تا نکته برداری کنم و چیزی از او یاد بگیرم.»
ویسی که چند هفته ای است وضعیت ظاهری اش را شبیه گواردیولا سرمربی بارسلونا کرده است ادامه می دهد:« این مربی اسم بزرگی دارد. با ظرفیت هایی که فوتبال ما دارد قطعا با این مربی پیشرفت می کنیم. بقیه مربیان را نمی دانم ولی شخصا سرتمرینات تیم ملی حاضر می شوم تا از او نکته های زیادی بیاموزم.»