PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان اعتراض به کلید اشتباه سوالات تستی وجود نداره؟

Ali_88
01-31-2011, 09:32 PM
سلام
کلید بعضی از سوالات امتحانای تستی آخر ترم اشتباهه و امکان اعتراض هم به کلید تستی نیست. به مرکز ایمیل زدم. جواب دادن:

با سلام

با توجه به ایمیل ارسالی به سازمان مرکزی دانشگاه پیام نوربه استحضار می رساند امکان اعتراض به کلید تستی در قسمت مشاهده نتایج آزمون ،قسمت اعلام اشکال وجود دارد لطفا" از این مسیر در سیستم گلستان اقدام شود..

با تشکر
گروه آزمون

ولی گزینه ی اعتراض به کلید وجود نداره. اشکال از صفحه ی منه یا برای همه اینطوریه؟

Borna66
02-02-2011, 04:37 PM
سلام
کلید بعضی از سوالات امتحانای تستی آخر ترم اشتباهه و امکان اعتراض هم به کلید تستی نیست. به مرکز ایمیل زدم. جواب دادن:

ولی گزینه ی اعتراض به کلید وجود نداره. اشکال از صفحه ی منه یا برای همه اینطوریه؟

با سلام
در اين بخش آموزش هايي كامل در اين زمينه ارايه شده

آموزش هاي استفاده از گلستان (http://pnu-club.com/pnu.1024.html)

موفق باشيد

روزگار خوش

Ali_88
02-02-2011, 04:48 PM
خیلی ممنون. ولی در اون بخش آموزش اعتراض به سوالات و امتحانات تشریحی ارایه شده. مشکل من چیز دیگه ای.
مثلا تو امتحان سوال دادن پایتخت ایران کجاست؟ جواب درست گزینه ی الف تهرانه و من هم همون رو انتخاب می کنم ولی بعد که پاسخنامه ی تصحیح شده رو می بینم اونجا غلط گرفته و گزینه ی ب شیراز رو جواب درست می دونه. یعنی کلید اشتباهه.
برای اعتراض به کلید اشتباه باید چکار کرد؟

Borna66
02-02-2011, 07:10 PM
خیلی ممنون. ولی در اون بخش آموزش اعتراض به سوالات و امتحانات تشریحی ارایه شده. مشکل من چیز دیگه ای.
مثلا تو امتحان سوال دادن پایتخت ایران کجاست؟ جواب درست گزینه ی الف تهرانه و من هم همون رو انتخاب می کنم ولی بعد که پاسخنامه ی تصحیح شده رو می بینم اونجا غلط گرفته و گزینه ی ب شیراز رو جواب درست می دونه. یعنی کلید اشتباهه.

با سلام
دوست گرامي بطور كامل در اين ادرس زير نحوه اعتراض به سوالات امتحان و كليد ان توضيح داده شد.فكر كنم ديگر نياز به توضيح باشد.

آموزش جامع و تصويري چگونگي ثبت اشكال و اعتراض به سوالات امتحاني پايان ترم در سيستم دانشجويي گلستان (http://pnu-club.com/pnu.thread36246.html)

موفق باشيد

روزگار خوش

Ali_88
02-03-2011, 07:58 PM
خیلی ممنون
مطالعه کردم. ولی لطفا بفرمایید برای این مشکلم باید کدومیک از این گزینه ها رو انتخاب کنم؟

1- سوال طرح شده خارج منبع اعلام شده است.
2- سوال طرح شده داراي ايراد محتوايي است.
3-سوال طرح شده داري اشكال تايپي كه منجر به تغيير مفهوم سوال يا جواب مي شود.
4-سوال طرح شده داري پاسخ صحيح نمي باشد.
5- سوال طرح شده داري بيش از يك جواب و گزينه ي صحيح هست.
6-جدول ،فرمول،شكل،نمودار يا اطلاعات موردنياز سوال،ضميمه نمي باشد يا در متن سوال جا افتاده
7- سوال طرح شده جا افتاده هست.
8- سوال طرح شده فاقد گزينه مي باشد .

Borna66
02-03-2011, 11:02 PM
خیلی ممنون
مطالعه کردم. ولی لطفا بفرمایید برای این مشکلم باید کدومیک از این گزینه ها رو انتخاب کنم؟

1- سوال طرح شده خارج منبع اعلام شده است.
2- سوال طرح شده داراي ايراد محتوايي است.
3-سوال طرح شده داري اشكال تايپي كه منجر به تغيير مفهوم سوال يا جواب مي شود.
5- سوال طرح شده داري بيش از يك جواب و گزينه ي صحيح هست.
6-جدول ،فرمول،شكل،نمودار يا اطلاعات موردنياز سوال،ضميمه نمي باشد يا در متن سوال جا افتاده
7- سوال طرح شده جا افتاده هست.
8- سوال طرح شده فاقد گزينه مي باشد .

با سلام
گزينه

انتخاب كنيد با توجه به مورد شما

موفق باشيد

روزگار خوش

kakhki
07-13-2011, 02:30 AM
سلام دوست عزیز شما میتونید از طریق زیر اقدام کنید.
آموزش---نمره و امتحان---امتحانات پیام نور---اعلام اشکال کلید تستی سوالاهای امتحانی توسط کاربر
من از این طریق تونستم 6 نمره ام رو زنده کنم.