PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بارسلونا براي ديدار با تيم ملي به ايران مي‌آيد

O M I D
01-26-2011, 07:50 PM
بعد از سفر ترابيان به اسپانيا
بارسلونا براي ديدار با تيم ملي به ايران مي‌آيد

تيم فوتسال بارسلونا براي ديدار با تيم ملي فوتسال ايران و يک تيم باشگاهي به کشورمان سفر خواهد کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg عباس ترابيان در سفر اخيرش به بارسلوناي اسپانيا ديداري با رئيس فدراسيون ايالت کاتالونيا و همچنين رئيس باشگاه بارسلونا داشت و از امکانات اين باشگاه ديدن کرد.
طبق هماهنگي‌هاي به عمل آمده قرار است بارسلونايي‌ها براي انجام دو بازي دوستانه، يکي با تيم ملي و ديگري با يک تيم باشگاهي سفري به ايران داشته باشند.
ترابيان در اين باره گفت: زمان برگزاري اين مسابقه را با هم هماهنگ خواهيم کرد اما در مورد ميزباني بايد بگويم اگر فولاد ماهان اصفهان علاقمند به برگزاري اين مسابقه باشد،‌ ميزباني‌ را به آنها خواهيم داد چون آنها مسابقات را به خوبي برگزار مي‌کنند. ميزباني اين باشگاه از ديدار تيم‌هاي ملي ايران و روسيه واقعا بي‌نظير بود و روس‌ها حتي پس از خروج از ايران هم در ايميل‌هاي متعددي به اين موضوع اشاره کرده بودند.
تيم فوتسال بارسلونا که پيش از اين رده دوم جدول رده‌بندي ليگ برتر اسپانيا را از آن خود داشت، با برد شب گذشته‌اش برابر تيم مورسيا بار ديگر به صدر جدول بازگشت.

O M I D
01-26-2011, 07:51 PM
تشريح سفر ترابيان به اسپانيا- بارسلونا به ايران مي آيد

در اين مذاکرات توافق شد که تيم فوتسال بارسلونا براي انجام دو ديدار دوستانه به ايران بيايد که يک بازي با تيم ملي و بازي ديگر با تيمي باشگاهي باشد که اسپانسر حضور بارسلونا در ايران است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سرپرست کميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال پس از بازگشت از اسپانيا نتايج سفرش را تشريح کرد. عباس ترابيان درباره سفرش به اسپانيا گفت: در اين سفر با "ساندرو راسل" رئيس باشگاه بارسلونا، رييس باشگاه راسينگ سانتاندر و رييس فدراسيون فوتبال کاتالان صحبت داشتم. در اين مذاکرات توافق شد که تيم فوتسال بارسلونا براي انجام دو ديدار دوستانه به ايران بيايد که يک بازي با تيم ملي و بازي ديگر با تيمي باشگاهي باشد که اسپانسر حضور بارسلونا در ايران است.
او همچنين به توافق فدراسيون فوتبال ايران با بارسلونا در فوتبال ساحلي اشاره کرد و گفت: مي‌دانيد که اين باشگاه در فوتبال ساحلي فعاليت دارد و قرار شد ديداري تدارکاتي با تيم فوتبال ساحلي اين باشگاه انجام گيرد. همچنين با رييس فدراسيون فوتبال کاتالان ديدار داشتم و قرار شد در صورت موافقت سرمربي آتي تيم ملي، ديداري دوستانه با تيم ملي کاتالان داشته باشيم.
ترابيان در پاسخ به اين سوال که آيا مذاکره شما با فدراسيون فوتبال کاتالان باعث تيره شدن روابط‌تان با فدراسيون فوتبال اسپانيا نمي‌شود گفت: چنين نيست. من هنگامي که قصد مذاکره با رييس فدراسيون فوتبال کاتالان داشتم، اين مساله را جويا شدم که پاسخ آن‌ها اين بود که فدراسيون فوتبال چين با ما و فدراسيون فوتبال اسپانيا به صورت همزمان در حال انجام کارهاي مشترک هستند.
وي با اشاره به بازديدش از چندين کمپ در بارسلونا گفت: دو سه کمپ بسيار خوب در آن جا قرار دارد که فکر مي‌کنم مي‌تواند محلي خوب براي برگزاري اردوهاي تيم اميد باشد. قرار است که اگر تيمي بزرگ در آنجا اردو داشت، تيم اميد ايران هم در آنجا حاضر شود. همچنين در بخش فوتبال بانوان هم مذاکراتي انجام داديم و قرار شد که طرف اسپانيايي يک مربي خوب براي بانوان به فدراسيون فوتبال ايران معرفي کند.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا براي انجام ديدار دوستانه تيم فوتبال بارسلونا با تيم ملي مذاکره‌اي داشته‌ايد گفت: ما قصد داشتيم در اين باره صحبت کنيم، اما متوجه شديم که بنياد قطر تمامي بازي‌هاي دوستانه بارسلونا را به مبلغ 350 ميليون دلار خريداري کرده است. به همين خاطر امکان گفت‌وگو درباره اين مسئله وجود نداشت.

O M I D
01-29-2011, 07:19 PM
استفاده از معصومي خواسته جامعه فوتسال است
شمس: در شان تيم ملي نيست با بارسلونا بازي كند

سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: بازي با بارسلونا با من هماهنگ نشده و در شان تيم ملي ايران نيست که با يک تيم باشگاهي بازي کند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg حسين شمس در مورد ديدار با بارسلونا عنوان کرد: اين مسابقه با من هماهنگ نشده و در شان تيم ملي نيست که با يک تيم باشگاهي بازي کند.
سرمربي تيم ملي در مورد صحبت اخير رئيس کميته فوتسال مبني بر عدم امکان انتخاب بابک معصومي به عنوان سرپرست تيم ملي اظهار داشت: جامعه فوتسال اين توقع را دارد که از معصومي حمايت شود تا او از مشکلات مالي خلاصي پيدا کند ولي متاسفانه در اين زمينه مقاومت‌هايي صورت مي‌گيرد.
وي تاکيد کرد: من در اين مورد بالاي تخت معصومي با سعيدلو رئيس سازمان تربيت‌بدني صحبت کردم. حتي اگر موافقت کنند او به کادر فني تيم ملي اضافه شود، باز هم خوب است اما احتمال دارد بگويند تعداد مربيان‌تان زياد است و در مسافرت‌ها بايد از تعداد آنها کاست. ما در حال حاضر پستي به عنوان سرپرستي تيم ملي خالي داريم و مي‌توان از معصومي در اين سمت استفاده کرد.