PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب پیام نور پردیس یا لواسان؟؟

mehrdad-pc
01-23-2011, 08:19 PM
سلام دوستان من دارم مهمانی میگیرم هر کاری کردم تهران نتونستم بگیرم ترم های پیش حالا میخام واسه یکی از واحدهای لواسان یا شهر پردیس بگیرم.
ولی وضعیت امکانات این دو تا دانشگاه رو نمیدونم.
هر کدوم از شما که تویه یکی از این واحد ها هستید فقط به من بگید تقریبا چه تعداد دانشجو داره واحدتون، و از نظر امکانات: سالن ورزشی و آزمایشگاه ها و چیز های دیگه که به نظرتون لازمه من در جریان باشم (مثه استادا و ..) ، بگید ممنون میشم.
البته واسه پردیس اینجا یه تاپیک بود که به نظر میاد دانشگاه رفته به یه جای جدید مثه اینکه قبلیه خیلی داغون بوده. حالا از وضعیت هر دو هر اطلاعی دارید بگید.
فقط یه کمی زود جواب بدید چون تا 15 بهمن بیشتر مهلت درخواست نیست و من باید یکمی زودتر هم درخواست بدم.
ممنون از کمکتون

Rasoul.G.M
01-24-2011, 12:26 AM
سلام دوستان من دارم مهمانی میگیرم هر کاری کردم تهران نتونستم بگیرم ترم های پیش حالا میخام واسه یکی از واحدهای لواسان یا شهر پردیس بگیرم.
ولی وضعیت امکانات این دو تا دانشگاه رو نمیدونم.
هر کدوم از شما که تویه یکی از این واحد ها هستید فقط به من بگید تقریبا چه تعداد دانشجو داره واحدتون، و از نظر امکانات: سالن ورزشی و آزمایشگاه ها و چیز های دیگه که به نظرتون لازمه من در جریان باشم (مثه استادا و ..) ، بگید ممنون میشم.
البته واسه پردیس اینجا یه تاپیک بود که به نظر میاد دانشگاه رفته به یه جای جدید مثه اینکه قبلیه خیلی داغون بوده. حالا از وضعیت هر دو هر اطلاعی دارید بگید.
فقط یه کمی زود جواب بدید چون تا 15 بهمن بیشتر مهلت درخواست نیست و من باید یکمی زودتر هم درخواست بدم.
ممنون از کمکتون
سلام داداش
من پرديس درس مي خونم ، نه آزمايشگاه داريم ، نه سالن ورزشي و نه امكانات ديگه .
يه ساختمون داريم ، 3 طبقست كه كلاسا توش برگزار ميشه ، ساختمونش بد نيست ، ولي براي آزمايشگاه ، اين ترم ما را فرستادند دماوند ، براي تربيت بدني هم يه سالن ورزشي تو پرديس اجاره كردند كه بايد مي رفتيم اونجا . استادا هم همشون كه نه ، ولي بعضي هاشون خوبند . كلاً كلاساي واحد پرديس ديرتر از بقيه واحدا شروع ميشه ، مگر اينكه مدير جديد تو اين ترم تغييراتي ايجاد كنه ، چون ترم پيش كه دير اومد و كلاسا خيلي دير شروع شد .
اين ترم سر امتحانا نميشد تقلب كرد :114: ، چون بيش تر امتحانا تو سالن طبقه دوم بود و قدم به قدم مراقب هاي مختلف :97:
ديگه چي مي خواي بدوني داداش ؟؟؟؟؟؟
اين دانشگاه تنها حسني كه داره خوش مسيريشه ، با brt ميري سه راه تهرانپارس ، از اونجا هم ماشين هاي پرديسو كه سوار شي ، همه از جلوي دانشگاه مي گذرند . راهشم دور نيست .

mehrdad-pc
01-24-2011, 05:26 AM
مرسی دوست عزیزم خیلی کامل توضیح دادی
در مورد تقلب من 6 ترمه اراکم یعنی من تا حالا فقط 3 بار اینا تقلب کردم تازه اونم تستی . تشریحی که اصلا نمیشه. باز خوبه شما تا حالا استفاده میکردید :39:
مسیرش که آره هر دو واسه ی من خوبن چون ساکن تهرانپارس ام. بازم ممنون
فقط یکی هم اگه لواسان رو توضیح میداد عالی میشد. فقط میدونم دوتا ساختمان جدا داره واسه آموزشی و اداریش.

amir_ng
01-12-2013, 03:44 PM
کسی از واحد لواسان اینجا نیست جواب بده؟