PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتادن درس پیش نیاز

parand_23
01-23-2011, 12:14 AM
سلام من در مورد درسایی که پیش نیاز درس دیگه هست سوال داشتم . اگه من مثلا درس 1 رو بیفتم که پیش نیاز درس شماره 2 هست ولی نخوام ترم بعد درس شماره 2 رو بگیرم باید حتما درس شماره 1 رو ترم بعد بگیرم؟ یا اینکه میتونم هر وقت که خواستم بگیرم و پاس کنم .

Borna66
01-23-2011, 01:23 AM
سلام من در مورد درسایی که پیش نیاز درس دیگه هست سوال داشتم . اگه من مثلا درس 1 رو بیفتم که پیش نیاز درس شماره 2 هست ولی نخوام ترم بعد درس شماره 2 رو بگیرم باید حتما درس شماره 1 رو ترم بعد بگیرم؟ یا اینکه میتونم هر وقت که خواستم بگیرم و پاس کنم .

با سلام
دوست گرامي تا زماني كه شما درس 2 رو تمايل نداشته باشيد برداريد، ديگر نيازي نيست حتما درس 1 رو پاس كنيد. بنابراين اجباري نيست كه حتما درس 1 رو ترم بعد برداريد.

موفق باشيد

روزگار خوش

parand_23
01-23-2011, 12:35 PM
سلام
لطف کردید به سوالم جواب دادید ممنون.

Rasoul.G.M
01-24-2011, 12:32 AM
سلام
منم يه سوال دارم كه به همين تاپيك مربوط ميشه .
من اين ترم آزمايشگاه فيزيك 2 را پاس كردم ، ولي نمره فيزيك 2 هنوز برام نيومده و خيلي به نمرش اميد ندارم و احتمالاً مي افتم . حالا مي خواستم ببينم اگه فيزيك 2 اين ترم پاس نشه ، نمره آزماشگاهش هم مي پره ؟؟؟ آخه كلي دردسر كشيديم واسه اين آزمايشگااااااااه .

Borna66
01-24-2011, 03:08 AM
سلام
منم يه سوال دارم كه به همين تاپيك مربوط ميشه .
من اين ترم آزمايشگاه فيزيك 2 را پاس كردم ، ولي نمره فيزيك 2 هنوز برام نيومده و خيلي به نمرش اميد ندارم و احتمالاً مي افتم . حالا مي خواستم ببينم اگه فيزيك 2 اين ترم پاس نشه ، نمره آزماشگاهش هم مي پره ؟؟؟ آخه كلي دردسر كشيديم واسه اين آزمايشگااااااااه .
با سلامي ديگر
نه مشكلي ندارد و نمره ي ازمايشگاه فيزيك 2 اين ترم محفوظ مي ماند. ولي ترم بعد سعي كنيد فيزيك 2 را پاس كنيد تا به مشكلي برنخوريد در اين زمينه

پاينده باشيد

روزگار خوش

م.م_ب
01-24-2011, 09:08 PM
با سلامي ديگر
نه مشكلي ندارد و نمره ي ازمايشگاه فيزيك 2 اين ترم محفوظ مي ماند. ولي ترم بعد سعي كنيد فيزيك 2 را پاس كنيد تا به مشكلي برنخوريد در اين زمينه

پاينده باشيد

روزگار خوش

چون هم نیازه مشکلی نداره یا برای پیش نیازها هم همین طوره؟

Borna66
01-24-2011, 09:22 PM
چون هم نیازه مشکلی نداره یا برای پیش نیازها هم همین طوره؟
با سلام
براي پيش نياز اين طور نيست.براي پيش نياز يك ترم مهلت داده مي شود تا ان را پاس كنيد.البته براي براي درس ها بل توجه به رشته ي تحصيلي اين چنين صدق مي كند.

موفق باشيد
روزگار خوش

chita66
06-15-2011, 12:51 AM
سلام دوستان.سوال مهمی دارم،من اگه یک درس پیش نیاز رو بیفتم ترم بعدش می تونم اون درس افتاده رو با پس نیازش با هم بردارم؟از چند نفر شنیده بودم اگه امتحان پیش نیازه رو بدی ولو بیفتی می تونی ترم بعد با پسنیازش برداری!اینجوریه؟

argu
12-25-2011, 01:50 AM
سلام خسته نباشید. من دانشجوی پیام نور هستم. من دو ترم پیش درس معماری کامپیوتررا برداشتم اما این درس را افتادم ترم بعد درس معماری رابا دروس سیستم عامل و شبکه های کامپوتری 1 همنیاز کردم اما دوباره معماری را افتادم اما دو درس دیگر را پاس کردم من این ترم دروس معماری و شبکه2 واصول مهندسی اینترنت را برداشتم می خواستم ببینم ایا می تونم درس معماری حذف پزشکی کنم یا خیر؟ لطفا هرچه سریتر پاسخ من را بدهید. با تشکر

argu
12-25-2011, 09:14 PM
یکی تواین سایت نیست به ما جواب بده

sunyboy
12-25-2011, 09:21 PM
سلام خسته نباشید. من دانشجوی پیام نور هستم. من دو ترم پیش درس معماری کامپیوتررا برداشتم اما این درس را افتادم ترم بعد درس معماری رابا دروس سیستم عامل و شبکه های کامپوتری 1 همنیاز کردم اما دوباره معماری را افتادم اما دو درس دیگر را پاس کردم من این ترم دروس معماری و شبکه2 واصول مهندسی اینترنت را برداشتم می خواستم ببینم ایا می تونم درس معماری حذف پزشکی کنم یا خیر؟ لطفا هرچه سریتر پاسخ من را بدهید. با تشکر

کاربر محترم امروز هی از قسمت ارتباط با ما ایمیل تکراری با این متن ارسال کردین بنده جواب شما رو در ایمیل دادم ولی ظاهرا قصه فرستادن ایمیل شما همچنان ادامه دارد.

برای حذف درس نیازی به گواهی پزشکی نیست شرکت نکردن در سر جلسه به منزله حذف اضطراری است و اتوماتیک درس مورد نظر حذف میشود.

argu
12-25-2011, 09:38 PM
من از شما معذرت می خواهم دوست عزیز به هیچ وجه قصد اذیت کردن نداشتم امیدوارم ناراحت نشده باشید این سوال را از این جهت پرسیدم چون درس معماری پیش نیازدرس شبکه1 است ومن معماری قبلا افتادم ولی شبکه1 را پاس کردم حالا این ترم شبکه2 واصول مهندسی اینترنت دارم می خواستم بدونم ایا با حذف معماری مشکلی پیش نمیاد؟:281:

sunyboy
12-25-2011, 09:50 PM
من از شما معذرت می خواهم دوست عزیز به هیچ وجه قصد اذیت کردن نداشتم امیدوارم ناراحت نشده باشید این سوال را از این جهت پرسیدم چون درس معماری پیش نیازدرس شبکه1 است ومن معماری قبلا افتادم ولی شبکه1 را پاس کردم حالا این ترم شبکه2 واصول مهندسی اینترنت دارم می خواستم بدونم ایا با حذف معماری مشکلی پیش نمیاد؟:281:

http://pnu-club.com/pnu.thread58894.html

argu
12-25-2011, 10:41 PM
دوست خوبم من 2ترم دیگه درسم تموم میشه بالاخره می تونم درس معماری حذف کنم یاخیر ممنون میشم پاسخ من بدید با تشکر

sunyboy
12-25-2011, 10:52 PM
دوست خوبم من 2ترم دیگه درسم تموم میشه بالاخره می تونم درس معماری حذف کنم یاخیر ممنون میشم پاسخ من بدید با تشکر

دوست عزیز بنده مواردی که لازم بود رو توضیح دادم. بخشنامه بخشودگی رهم لینکش رو هم درج کردم.

موفق باشید

argu
12-26-2011, 12:08 AM
اگر ممکنه شفافتر توضیح بدید من متوجه نشدم که ایا می تونم درس معماری حذف کنم یا نه این موضوع برای من خیلی مهمه وحیاتیه لطفا راهنماییم کنید

argu
12-26-2011, 01:04 PM
دوست عزیز در مورد سوال قبلیم باید توضیح بدم که من در موقع انتخاب واحد درس معماری برنداشتم وسیستم بدون هیچ خطایی انتخاب واحد من ثبت کرد ومن تو حذف واضافه معماری برداشتم (گفتم شاید قبول بشم) حالا با حذف معماری مشکلی پیش نمیاد

argu
12-26-2011, 03:04 PM
واقعا ممنون . اگر باعث ناراحتی شدم معذرت می خواهم امیدوارم همیشه موفق وسربلند باشید:72:

amin.khan
01-09-2012, 10:22 AM
سلام.
اگه من دزس ریاضی عمومی 1 رو بیفتم میشه ترم بعد ریاضی عمومی 2 که پس نیازشه رو بگیرم

sunyboy
01-09-2012, 10:48 AM
سلام.
اگه من دزس ریاضی عمومی 1 رو بیفتم میشه ترم بعد ریاضی عمومی 2 که پس نیازشه رو بگیرم

دوست عزیز بارها این بحث شده یک جستجویی میکردین بهتر بود!!:26:

بله میشه اینکار کرد!!

موفق باشید

amin.khan
01-10-2012, 09:30 AM
آقا واقعا دمتون گرم خیلی هم ممنون.شرمنده اگه سوال تکراری پرسیدم

soheila3977
02-06-2012, 12:07 AM
سلام من درس زبان تخصصی رو ترم پیش برداشتم ولی افتادم این ترم هم زبان رو برداشتم هم یه درسی که زبان پیش نیازش بود(شیوه و ارائه مطالب) اما دوباره تو زبان افتادم میخوام بدونم درس شیوه و ارائه مطالب رو برام حذف میکنن چطور میتونم نمره قبولی تو هر دو داشته باشم ترم بعدم ترم آخره تموم میکنم(در ضمن من شیوه رو قبولم) توروخدا زود جواب بدین تا اقدام کنم مرسی:47::79:

sunyboy
02-06-2012, 02:44 AM
سلام من درس زبان تخصصی رو ترم پیش برداشتم ولی افتادم این ترم هم زبان رو برداشتم هم یه درسی که زبان پیش نیازش بود(شیوه و ارائه مطالب) اما دوباره تو زبان افتادم میخوام بدونم درس شیوه و ارائه مطالب رو برام حذف میکنن چطور میتونم نمره قبولی تو هر دو داشته باشم ترم بعدم ترم آخره تموم میکنم(در ضمن من شیوه رو قبولم) توروخدا زود جواب بدین تا اقدام کنم مرسی:47::79:

بهترین راه و نتیجه گرفتن مطمعن اینه که به مسئول رشته خودتون به دانشگاه مراجعه کنید و جویا بشین

ha_fa
07-08-2012, 12:05 PM
سلام
خسته نباشید یه سوال داشتم
من در این ترم متون حقوقی 1 ( رشته حقوق ) را با متون حقوقی 2 به صورت همزمان برداشتم ولی متاسفانه در متون 1نمره نگرفتم ولی در متون 2 نمره گرفتم .
حال سوال من این است که ایا نمره متون دو من از بین می رود یا یه راهی است .و کلا شرایط من چه جوری هست.
و البته من ترم اخر هم هستم .
ممنون میشم جواب بدین

sunyboy
07-08-2012, 12:10 PM
سلام
خسته نباشید یه سوال داشتم
من در این ترم متون حقوقی 1 ( رشته حقوق ) را با متون حقوقی 2 به صورت همزمان برداشتم ولی متاسفانه در متون 1نمره نگرفتم ولی در متون 2 نمره گرفتم .
حال سوال من این است که ایا نمره متون دو من از بین می رود یا یه راهی است .و کلا شرایط من چه جوری هست.
و البته من ترم اخر هم هستم .
ممنون میشم جواب بدین

مشکلی نداره چون ترم اخر هستین میتوانین ترم بعد بردارین و پاس کنید

Arc1990
12-03-2012, 01:33 AM
با سلام

من ترم پیش 17 واحد برداشتم که 6تا رو حذف و 3 واحد دیگه نرفتم امتحان بدم خودشون حذف پزشکی کردن یعنی واحد ها من شد 9 تا که معدلم شد با این 9 واحد 11.5
می خواستم بدونم من که واحد هام زیر 12 اومد با خذفشون مشکلی پیش نمی اد واسم ؟ دانشگاه ازاد ری می خونم

braxikar
01-19-2013, 01:30 AM
سلام
من ترم قبل فیزیک 2 داشتم رفتم سر امتحان و افتادم....ای ترمم برداشتم فیزیک 2 رو ولی سر جلسه نمیخوام برم
می خواسم بدونم ترم بعد فیزیک 2 و مدار رو میتونم بردارم باهم

best-vida
02-24-2013, 01:03 PM
سلام خسته نباشید. من ترم قبل شیمی عمومی رو نتونستم باس کنم .این درس برای خاک شناسی بیش نیاز هست. من شنیدم اگه درسی رو یک ترم بیوفتی و اون بیش نیاز درس دیگه باشه اگه اونارو ترم بعد باهم بردارم هم نیاز حساب میشه درسته؟
ممنون میشم زود جواب بدید:36: