PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جواد خیابانی فکر می کنید من یک هیولا هستم؟

O M I D
01-22-2011, 07:21 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgنشستین که من یک سوتی بدهم تا کلی بزرگش کنید ، انگار جواد خیابانی هیولاست . مدام می خواهید مسخره ام کنید. به من بخندید اما کارتان درست نیست.....
این حرف را فقط جواد خیابانی می تواند بزند.آن هم به دلیل اینکه او حسابی از سایت خبرآنلاین گلایه مند است.خیابانی این را می گوید و با شکایت می گوید:« شما می خواهید از همه چیز ایراد بگیرید.بازی ایران و عربستان در تهران که باختیم را یادت هست؟ تیم دایی را می گویم. گزارشگری که بازی را گزارش می کرد معروف ترین گزارشگر آنهاست. او مدام روی آنتن داد می زد خدا به ما رحم کند. با چه رویی به ریاض برگردیم؟ مردم با ما چه می کنند. همین آدم در تهران وقتی گل دوم را زدند گفت ، می گفت سواران عرب و... ولی ما ایجا نمی توانیم از این واژه ها استفاده کنیم.»
گزارشگر اعزامی صدا وسیما به بازی های جام ملت های آسیا در واکنش به این سوال که هیجان دادن او خیلی بیش از حد است و مردم این را دوست ندارند! می گوید:«چرا ما نباید ناسیونالیستی فکر کنیم؟ من برای کشورم گزارش می کنم. خودت می دانی که خیلی به سیستم کاری افشین قطبی انتقاد دارم و این ها را به خودش هم گفتم ولی دلیل نمی شود که بخواهم مردم را مایوس کنم. تیم دارد می برد و وقت خوشحالی است. می خواهم همه انرژی ام را بگذارم که مثبت گزارش کنم. حالا می توانی خوشحال باشی و بگویی جواد را له کردیم و از عجزش آمد برای مان کامنت گذاشت. اصلا می خواهی همین امروز برگردم تهران. فکر می کنی فرقی می کند. چرا می خواهید شادی ملت را ضایع کنید. بابا عادل که دارد در شبکه جام جم بازی ها را گزارش می کند. پس چرا می گویید او را محرومش کردند. می خواهید ما را روبروی هم بگذارید. چرا تو مطالب تان من را مسخره می کنید؟»