PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرگ چیست ؟!!

Borna66
01-21-2011, 02:12 AM
مرگ نوعی شتر است که وقتی کنار در خانه تان خوابید شما باید بروید یک کارتون خرما بخرید برای آسان کردن کار بازماندگان . شما می توانید با سوار شدن بر این شتر ، به دنیای تازه ای وارد شوید که در آن از ترافیک ، گرانی ، بیکاری ، آلودگی هوا و... خبری نیست . البته بستگی به شترتان دارد که راه را بلد باشد یا شتر خری باشد و شما را دم ایستگاه جهنم پیاده نماید . جهنم جایی است پر از آتش ، آدم یاد چهارشنبه سوری می افتد . .. ..

لازم به ذکر است که زمستان ها جهنم جای بدی نیست و خیلی هم گرمای مطبوعی دارد و کسی هم نیست هی وسط فیلم بیاید بگوید :\"درست مصرف کنیم همه مصرف کنیم\" و فیلم را کوفتتان کند ولی خوب مار غاشیه و اژدها دارد و از این حرفا !!!اگر نیش زده شدید ما هیچ مسئولیتی قبول نمیکنیم .

و اما اگر شترتان بچه آدم بود و البته شما هم آدم خوبی بوده باشید – که من یکی شک دارم – به بهشت میروید جون باباهایتان !!! آنجا درست مثل شمال است . پر از درخت و جنگل و گل و بلبل و اینا ! چندتا هم رودخانه ی خروشان آنجا جریان دارند که به جای آب ، شیر و عسل و کره مربا دارد .

مواظب باشید بی جنبه بازی در نیاورید و بی هوا بپرید توی رود . چون هم تن خودتان نوچ می شود و مگس دورتان عمو زنجیر باف بازی می کند و همم اینکه خب برادر من ! هرچه چرک در تنتان است خالی می شود در در رودخانه و باعث آلودگی آن می شود . مگر بقیه نمی خواهند از این رودخانه بخورند؟ خب آنفولانزای نوع \"ط\" دسته دار یا نوع \"ح\" حوله می گیرند برادر من !

از دیگر امکانات بهشت وجود موجودات بسیار زیبایی است به نام حوری (که در دنیا بهشان میگفتید دوست دختر یادتونه ؟)می توانید هر کدام را که خوشتان آمد انتخاب کنید و خوبیش این است که دیگر لازم نیست هی زیرمیز کافی شاپ ها و پشت درختان کاج پارک از دست پلیس ها قایم شوید...

mohandes_m
01-22-2011, 02:25 AM
خیلی باحال بود

tall.boy64
01-22-2011, 05:39 AM
تاوقتی من هستم مرگ نیست وقتی مرگ باشه من نیستم:301: