PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: رشته های جدید کارشناسی پیام نور ؟؟

Hussain
01-19-2011, 01:54 AM
سلام.
میخواستم بپرسم وضعیت این رشته های جدید چطور شد؟ منظورم همون رشته های فنی مهندسی جدید پیام نور (راه آهن، برق، مکانیک، پلیمر، مواد و...) هست. آیا این خبر صحت داره؟
خبرش رو توی چند تا سایت دیدم دفترچه ش رو هم دانلود کردم ولی سایت پیام نور چیزی در این رابطه نگفته :42:!!!

با تشکر...

Hussain
01-21-2011, 03:35 AM
کسی نمیتونه کمک کنه؟!

Borna66
01-21-2011, 12:25 PM
سلام.
میخواستم بپرسم وضعیت این رشته های جدید چطور شد؟ منظورم همون رشته های فنی مهندسی جدید پیام نور (راه آهن، برق، مکانیک، پلیمر، مواد و...) هست. آیا این خبر صحت داره؟
خبرش رو توی چند تا سایت دیدم دفترچه ش رو هم دانلود کردم ولی سایت پیام نور چیزی در این رابطه نگفته :42:!!!

با تشکر...

کسی نمیتونه کمک کنه؟!

با سلام
دوست گرامي اگر در دفترچه رسمي پيام نور اين موضوع اعلام شده پس ديگر خبرش درست مي باشد ،چون همين دفترچه بطور رسمي ار طرف پيام نور منتشر شده جهت اگاهي بيشتر داوطلبين متقاضي و دليلي ندارد كه در سايت اصل پيام نور در اين مورد چيزي گفته شود.

موفق باشيد

روزگار خوش

Hussain
01-21-2011, 02:46 PM
با سلام
دوست گرامي اگر در دفترچه رسمي پيام نور اين موضوع اعلام شده پس ديگر خبرش درست مي باشد ،چون همين دفترچه بطور رسمي ار طرف پيام نور منتشر شده جهت اگاهي بيشتر داوطلبين متقاضي و دليلي ندارد كه در سايت اصل پيام نور در اين مورد چيزي گفته شود.

موفق باشيد

روزگار خوش
ممنونم از شما. یه سوال دیگه اینکه اگر رشته جدیدی اعلام بشه معمولا چقدر طول میکشه تا در اکثر مراکز پیام نور این رشته جا بیفته (تدریس بشه)؟
آیا در تمام مراکز آموزش داده میشه یا فقط در بعضی مراکز خاص؟
مثلا من برای سال 90 میتونم این رشته های جدید رو انتخاب کنم؟ (واحد ری مراکز پیام نور آرمان)

بازم ممنون :72:

Hussain
01-21-2011, 03:13 PM
اینم دفترچه پیام نور، صفحه 7 رشته های جدید فنی مهندسی:

Reshte_Jadid_PayamNoor (http://s1.picofile.com/file/6290145870/Reshte_Jadid_PayamNoor.pdf.html)

Borna66
01-21-2011, 03:56 PM
ممنونم از شما. یه سوال دیگه اینکه اگر رشته جدیدی اعلام بشه معمولا چقدر طول میکشه تا در اکثر مراکز پیام نور این رشته جا بیفته (تدریس بشه)؟
آیا در تمام مراکز آموزش داده میشه یا فقط در بعضی مراکز خاص؟
مثلا من برای سال 90 میتونم این رشته های جدید رو انتخاب کنم؟ (واحد ری مراکز پیام نور آرمان)

بازم ممنون :72:

با سلامي ديگر
كلا ارايه و تدرس هر رشته در مراكز بستگي به امكانات ان مركز پيام نور و همچنين تمايل ان مركز به داشتن اين رشته ها دارد كه با توجه به پرهرينه بودن رشته اي فني و نياز به امكانات خاص كارگاهي (مثل رشته عمران يا معماري و متالوژي و.....) ،بيشتر مراكز خاص يا همون شهرهاي بزرگ ابتداعا اين رسته هاي رو ارايه مي كنند.و چند مدتي طول مي كشد تا ساير مراكز اين رشته هاي فني رو ارايه كنند. كلا براي كسب اطلاعات در اين زمينه حتما به مركز ْموزشي خودتون سر بنزيد و در اين مورد جويا شويد

اینم دفترچه پیام نور، صفحه 7 رشته های جدید فنی مهندسی:

reshte_jadid_payamnoor (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2fs1.picofile.com%2f file%2f6290145870%2freshte_jadid_payamnoor.pdf.htm l)

متشكر از توجهتون

موفق باشيد

روزگار خوش