PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از دانشجویان مجرب در مورد اعتراض به نمره

alirezawater
01-17-2011, 11:00 PM
سلام دوستان عزیز،

بنده نمره میان ترم درس ریاضی عمومی 1 رو 5.5 از 6 گرفتم، و از 14 نمره کتبی هم 3.75 گرفتم که جمعا میشه 9.25 (هرچند واقعا ریاضی چیزی بلد نبودم و فکر میکنم که همین 3.75 رو هم استاد لطف کرده و بهم داده)، در ضمن با توجه به اینکه این درس پیش نیاز خیلی از دروس دیگه هست، در واقع اگه این درس رو قبول نشم، ترم بعد تقریبا اکثر دروس رو نمیتونم بگیرم .

تقریبا عین مشکل بالا که برای من بوجود اومد برای چندتا از دوستان هم رشته ایم هم بوجود اومده.

1- حالا با توجه به این موارد اگه اعتراض بزنم آیا استاده بهم 0.75 صدم دیگه میده تا قبول بشم؟
2- به عبارت دیگه دست اساتید توی دادن نمره بازه یا نه؟
3- آیا بازرسانی هستند که روی نمره دادن اساتید نظارت میکنند؟
4- آیا این درسته که میگن اگه 9.5 بگیری دانشگاه خودش 10 بهت میده؟
5- متن اعتراض هر چی باشه مشکلی نداره، یا ضوابط خاصی داره، مثلا میشه نوشت "استاد جون من 0.75 صدم دیگه بهم بده":36:
6- از دوستان با تجربه خواهش میکنم اگه میتونند یه متنی اینجا برام بزارند تا استاد با دیدن اون متن، این 0.75 صدم رو بهم بده.
در ضمن استاد بنده یه خانم جوان هستند و با توجه به اینکه خانمها بهتر با روحیات همدیگه آشنا باشند، ممنون میشوم اگه خانم های انجمن بتونند کمک کنند.

با احترام

baby27783
01-26-2011, 02:53 AM
اعنراض به امتحان تشریحی ممکن است.

1-بلی امکان دارد.
2-بله
3-خیر
4-مواردی دیده شده البته با نظر استاد ولی عمومیت نداره
5-دوستان کمک کنند.(میتوانید با خود استاد صحبت کنید)
6-دوستان کمک کنند...

prisoner
02-04-2011, 02:45 PM
نه و نیم به بالا رو خود سیستم گرد میکنه ده میده

Borna66
02-04-2011, 09:55 PM
نه و نیم به بالا رو خود سیستم گرد میکنه ده میده
بله همين طور هست و مجموعه نمره ي اگر به 9.5 برسد خود دسيستم گلستان نمره را 10 درنظر مي گيرد.

روزگار خوش