PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری پیام نور در سال ۹۰

sunyboy
01-16-2011, 12:15 AM
معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام نور از افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به بیش از هفت هزار نفر در سال ۱۳۹۰ خبر داد.

معتمدی همچنین از افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به بیش از هفت هزار نفر در سال ۱۳۹۰ خبر داد و گفت : این ظرفیت در سال جاری تقریبا شش هزار نفر بود.
وی افزود : دانشگاه پیام نور نزدیک به ۲۰۰ گرایش کارشناسی ارشد دارد که در هر یک از رشته محل ها تعداد ۱۵ نفر به شیوه آموزشی پژوهشی و ۱۵ نفر به شیوه آموزش محور ( بدون نیاز به گذراندن پایان نامه ) پذیرفته خواهند شد.
معتمدی، شمار رشته گرایش های فعلی دانشگاه پیام نور در مقطع دکتری را ۳۱ مورد اعلام کرد و اظهار داشت : سال گذشته در هریک از گرایش های دکتری پیام نور ، پنج نفر از میان داوطلبان آزاد و سه نفر از میان داوطلبان مربی و دستیاران این دانشگاه ، پذیرش شدند که امسال سعی داریم ظرفیت پذیرش داوطلبان آزاد را به هفت نفر افزایش دهیم.
وی تصریح کرد که پذیرش دانشجوی دکتری پیام نور نیز همانند دیگر دانشگاه ها از طریق آزمون نیمه متمرکز سراسری، انجام می گیرد.

avarta
01-17-2011, 12:32 PM
ممنون از خبرتون
من می خوام ارشد پژوهش هنر شرکت کنم ولی نمی دونم از کلاسهای آمادگی کدوم موسسه استفاده کنم
اگه ممکنه راهنماییم کنید (ضمنا من اصلاً نمی دونم باید این سؤال رو در کدوم انجمن یا گروه مطرح کنم.ببخشید اگه بی ربطه....)
ممنون