PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ۱۲ ترم کارشناسی

persiangulf1
01-15-2011, 01:06 PM
من ۵ ترم دارم تا ۱۲ ترم کارشناسیم مهلتش به پایان برسه ، منتها تعداد واحدی که گذروندم خیلی‌ کمه ، می‌خواستم بدونم اگه طوری بشه که من حتا اگه حداکثر تعداد واحد رو توی هر ترم بردارم هم نتونم واحدامو تموم کنم زودتر معافیت تحصیلیم عزم گرفته می‌شه یا نه ؟
یعنی‌ مثلا ۵۰ تا واحدم موندا با ۲ ترم که ۲۴ تا هم هر ترم بردارم تموم نمی‌شه ، آیا معافیت تحصیلیم تا آخر ۶ سال ادامه داره یا همون زمان که معلوم بشه دیگه نمیتونم برسانم تموم می‌شه ؟
ممنون از زحماتتون

baby27783
01-26-2011, 02:47 AM
شما تا پایان مدت مدت مجاز 12 ترم مجاز به تحصیل هستید.اگر در ترم 12 نتوانید فاغ التحصیل شوید طی شرایطی میتوانید 1 ترم درخواست سنوات کنید.منوط به اینکه معدل کل شما بالای 12 باشد و با 1 ترم اضافه شده بتوانید حتما واحد های گذرانده شده را تمام کنید.

در غیر این صورت بعد از ترم 12 در صورتی که 106 واحد گذرانده باشید با مدرک کاردانی به نظام وظیفه معرفی خواهید شد.که بعد از ان در حین خدمت نیز میتوانید ادامه واحد ها را بگذرانبد.

موفق باشید.