PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پائولو کوئلیو: کتاب‌هایم در ایران ممنوع شده‌است

tania
01-12-2011, 08:25 AM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

پائولو کوئلیو می‌افزاید که از دلیل ممنوعیت کتاب‌هایش در ایران بی‌خبر است اما به این مسئله اشاره می‌کند که در جریان خشونت‌های پس از انتخابات دهم ریاست‌جمهوری در ایران...

پائولو کوئلیو، نویسنده برزیلی روز دوشنبه ادعا کرد که فروش کتاب‌هایش در ایران ممنوع شده و از این پس نیز چاپ هر کتاب تازه‌ای که نام او بر آن باشد در ایران ممنوع اعلام شده‌است.

به گزارش خبرآنلاین، سایت رادیو فردا در این باره نوشت: وی هم‌چنین خبر داد که قصد دارد در واکنش به این اقدام مقام‌های ایرانی، تمامی ترجمه‌های فارسی کتاب‌هایش را به رایگان از طریق اینترنت در دسترس همگان قرار دهد.
کوئلیو در وبلاگ خود نوشت: «من قویاً امیدوارم که این سوءتفاهم در خلال همین هفته حل شود.» وی افزود: «در این مورد بر پشتیبانی دولت برزیل حساب زیادی می‌کنم تا از من و کتاب‌هایم به خاطر تمامی ارزش‌هایی که برایمان مهم است حمایت کند.»
وی در وبلاگ خود ابراز تعجب می‌کند که پس از ۱۲ سال انتشار آثارش در ایران «در دوران دولت‌های گوناگون» و فروش «شش میلیون جلد» از کتاب‌هایش در ایران، اکنون چنین تصمیم «خودسرانه‌ای» گرفته شده‌است.
پائولو کوئلیو می‌افزاید که از دلیل ممنوعیت کتاب‌هایش در ایران بی‌خبر است اما به این مسئله اشاره می‌کند که در جریان خشونت‌های پس از انتخابات دهم ریاست‌جمهوری در ایران، وی از شبکه‌های اجتماعی برای پشتیبانی از آرش حجازی استفاده کرده ‌بوده ‌است.