PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهمی داشتم در مورد غیبت در امتحان پایان ترم

Ahmad16
01-11-2011, 02:05 AM
سلام دوستان

انشالله ترم دیگه ترم آخرم هست و این ترم 12 واحد گرفتم و برای ترم آخر می مونه 13 واحد .راستش من به دلیلی نتونستم یک درس 3 واحدی در این ترم رو سر جلسه پایان ترم شرکت کنم(یعنی برای این ترمم میشه 9 واحد ! )
حالا با یان توضیح ، دو تا سوال داشتم ، یکی اینکه نمره این درسی که نرفتم امتحانش رو بدم 0 میشه ؟ اخه از یکی دو تا از دوستام پرسیدم، گفتن که پیام نور 0 میده ! واقعا اینطوره ؟ یا اینکه خودشون غیبت موجه می زنن و دیگه نیازی به گواهی پزشکی نیست ؟

سوال دوم هم اینکه ، چون از معافیت تحصیلی استفاده می کنم ، مشکلی ایجاد نمی شه که برای این ترم 9 واحد مونده که امتحان بدم ؟ ( آخه گفتن برای کسایی که معافیت تحصیلی دارن باید حداقل 12 واحد بگیرن )

ممنون می شم دوستان با دلیل و آیین نامه های پیام نور جوابم رو بدن ، چون می خوام تکلیف خودم رو بدونم و از جواب مطمئن بشم .

خیلی لطف می کنید زودتر جواب بدید ، خیلی ممنون

Borna66
01-11-2011, 12:03 PM
سلام دوستان

انشالله ترم دیگه ترم آخرم هست و این ترم 12 واحد گرفتم و برای ترم آخر می مونه 13 واحد .راستش من به دلیلی نتونستم یک درس 3 واحدی در این ترم رو سر جلسه پایان ترم شرکت کنم(یعنی برای این ترمم میشه 9 واحد ! )
حالا با یان توضیح ، دو تا سوال داشتم ، یکی اینکه نمره این درسی که نرفتم امتحانش رو بدم 0 میشه ؟ اخه از یکی دو تا از دوستام پرسیدم، گفتن که پیام نور 0 میده ! واقعا اینطوره ؟ یا اینکه خودشون غیبت موجه می زنن و دیگه نیازی به گواهی پزشکی نیست ؟

سوال دوم هم اینکه ، چون از معافیت تحصیلی استفاده می کنم ، مشکلی ایجاد نمی شه که برای این ترم 9 واحد مونده که امتحان بدم ؟ ( آخه گفتن برای کسایی که معافیت تحصیلی دارن باید حداقل 12 واحد بگیرن )

ممنون می شم دوستان با دلیل و آیین نامه های پیام نور جوابم رو بدن ، چون می خوام تکلیف خودم رو بدونم و از جواب مطمئن بشم .

خیلی لطف می کنید زودتر جواب بدید ، خیلی ممنون

با سلام
در مورد اين كه در صورت در امتحانات شركت نكنيد نمره ي صفر رد ميشه كه اصلا اين طور نيست و در صورت عدم شركت در امتحاتات براي شما نمره ي براي ان درس رد نميشه شود و حذف اضطراري در نظر گرفته مي شود و نيازي به گواهي نيست.

در مورد اين سوالتون

چون بنده قبلا ايين نامه ي جديدي در اين زمينه نديده بودم بنابراين زياد در جريان نيستم و ايين قبلي دقيقا حرفه شما رو تاييد مي كرد كه دوستاني كه از معافيت تحصيلي استفاده مي كنند بايد هر ترم بالاي 12 واحد بردارن ولي از چه ميزارن پاس كردنش رو خبر ندارم و خودتون مسئولين اموزشي در اين مورد جويا شويد

موفق باشيد

رروزگار خوش

NIMA.N
01-11-2011, 12:18 PM
سوال اول رو كه آقا طه جواب دادن

و
دانشجوياني كه از معافيت تحصيلي استفاده مي كنند، موظف به انتخاب حداقل 12 واحد درسي هستند، بجز در آخرين نيمسال تحصيلي و يا مواردي كه بخاطر رعايت پيش نياز مجبور به انتخاب تعداد واحد كمتر هستند.
پس فقط موظف به اخذ 12 واحد هستيد در هر ترم ولي اينكه چند واحد از اين 12 واحد رو پاس كنيد مهم نيست

Ahmad16
01-11-2011, 03:56 PM
پس فقط موظف به اخذ 12 واحد هستيد در هر ترم ولي اينكه چند واحد از اين 12 واحد رو پاس كنيد مهم نيست

ممنون از جواب دوستان
بله ، شک من هم به همین قضیه بود که احتمال زیاد همین باشه که شما میگید و مهم همون انتخاب 12 واحد در یک ترم هست نه پاس کردن 12 واحد .
ولی گفتم شاید چون از عمد سر جلسه نرفتم ، دانشگاه یک حساب دیگه ای با ما بکنه و مثلا چون گواهی نبردم ، بگن که خود دانشجو میخواسته 12 تا نگیره ! ( که البته این فرض من کمی بعید ظاهرا ! )
باز تشکر می کنم از دوستان گلم