PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ در مورد دفترچه و ثبت نام ازمون فراگیر کارشناسی

baby27783
01-09-2011, 05:24 PM
زمان ثبت نام دوره های فراگیر فرارسید و جای این تایپیک واقعا خالی بود.کسانی که در مورد قسمت های مختلف دفترچه و چگونگی ثبت نام سوال یا اشکالی دارند در اینجا مطرح کنند تا از پراکندگی مطالب جلوگیری شود.

baby27783
01-09-2011, 05:33 PM
به عنوان اولین سوال:

یکی از دوستان در مورد انتخاب مراکز دچار تردید شده است.من در اینجا مطرح میکنم کسانی که با این مراکز اشنایی دارند لطفا راهنمایی کنند:

رشته انتخابی حقوق

مراکز انتخابی 1-تهران 2-لواسانات 3-رودبار قصران 4-ری 5-دماوند 6-پرند

مراکز دیگر دارای این رشته شهریار-رباط کریم-گلستان رباط کریم-نسیم شهر رباط کریم-ورامین-پاکدشت-صفادشت-باقرشهر-اسلامشهر-شهر قدس-حسن اباد-ملارد هستند.

با توجه به ساکن بودن در شرق تهران اگر دوستان در مورد باقی موارد انتخابی 6 تا 10 یا ترتیب موارد 1 تا 6 نظری دارند از لحاظ مسیر و دوری و نزدیکی و مشخصات خود دانشگاه لطفا راهنمایی کنند.

Borna66
01-09-2011, 06:00 PM
با سلام
با تاييد تاپيك و موضو اش و تشكر از كاربر عزيز baby27783 (http://pnu-club.com/pnu.thread44723.html#)
اين تاپيك براي مدت خاص مهم مي شود

روزگار خوش

زهره محبی
01-09-2011, 06:35 PM
به عنوان اولین سوال:

یکی از دوستان در مورد انتخاب مراکز دچار تردید شده است.من در اینجا مطرح میکنم کسانی که با این مراکز اشنایی دارند لطفا راهنمایی کنند:

رشته انتخابی حقوق

مراکز انتخابی 1-تهران 2-لواسانات 3-رودبار قصران 4-ری 5-دماوند 6-پرند

مراکز دیگر دارای این رشته شهریار-رباط کریم-گلستان رباط کریم-نسیم شهر رباط کریم-ورامین-پاکدشت-صفادشت-باقرشهر-اسلامشهر-شهر قدس-حسن اباد-ملارد هستند.

با توجه به ساکن بودن در شرق تهران اگر دوستان در مورد باقی موارد انتخابی 6 تا 10 یا ترتیب موارد 1 تا 6 نظری دارند از لحاظ مسیر و دوری و نزدیکی و مشخصات خود دانشگاه لطفا راهنمایی کنند.

من در مورد واحد تهران و ری و دماوند و پرند میخواستم چند تا نکته بگم :
اول تهران که محل تشکیل کلاسهاش توی خیابان ویلا است ولی از جهت نظم و ترتیب یه کم مشکل دارن مثلا برنامه کلاسا بعد از انتخاب واحد اعلام میشه و احتمال تداخل کلاسا هست
واحد ری ساختمان اداریش در شهر ری جنب ابنه بابویه هست و محل تشکیل کلاساش تا قبل از این ترم میدان فردوسی و از این ترم ترمینال جنوب دانشگاه تربیت معلم هست و وضعیتش نسبت به تهران یه کم بهتره
واحد دماوند میشه گفت که مدیریتش قویتر از مراکز دیگه است برنامه ریزیهاش نسبتا خوبه حتی جشن فارق التحصیلی هم واسه دانشجوهاش میگیره!
واحد پرند یکم بد مسیره از مترو صادقیه اتوبوس و تاکسی داره ولی دانشجوهاش چندان راضی نیستن
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

baby27783
01-09-2011, 09:53 PM
یک سوال دیگه:

نحوه ی گزینش دانشجو در مراکز انتخابی که هنگام ثبت نام تعیین کرده پس از تعیین معدل نهایی به چه صورته؟

براساس معدله؟ ترازه؟ مثلا 30 نفره تهران اولین 30 نفری که بیشترین معدل رو دارند انتخاب میشوند و یا به یه روش دیگست؟

solavisi
01-10-2011, 02:06 PM
سلام در مورد مشروطی پیام نور میخواستم بدونم که چجوریه؟ چه فراگیر چه سراسری پیام نور. اخراجیم داره یا نه ؟؟ ممنون میشم کمکم کنید.:79::79:

زهره محبی
01-10-2011, 04:35 PM
یک سوال دیگه:

نحوه ی گزینش دانشجو در مراکز انتخابی که هنگام ثبت نام تعیین کرده پس از تعیین معدل نهایی به چه صورته؟

براساس معدله؟ ترازه؟ مثلا 30 نفره تهران اولین 30 نفری که بیشترین معدل رو دارند انتخاب میشوند و یا به یه روش دیگست؟

بله بر اساس معدل کل تونه

baby27783
01-10-2011, 04:57 PM
سلام در مورد مشروطی پیام نور میخواستم بدونم که چجوریه؟ چه فراگیر چه سراسری پیام نور. اخراجیم داره یا نه ؟؟ ممنون میشم کمکم کنید.:79::79:

سلام

مشروط در ازمون ورودی فراگیر: وجود دارد اگر شما در 2 درس نمره زیر 10 کسب کرده باشید ولی معدل شما بالای 12 باشد و ان 2 درس را در ترم 2 دوباره باید پاس کنید.

مشروط در حین تحصیل: در این مورد فرقی با ساید دانشگاه ها نیست و اگر در ترمی یک درس را نتوانید پاس کنید در ان درس مشروط شده و در ترم های اینده دوباره باید ان را پاس کنید.ولی اگر در 2 ترم متوالی مشروط شوید از شما تعهد گرفته میشود.

ولی من کسی را دیدم که تا 5 ترم و هر ترم 2 تا 4 درس مشروط شده و لی کماکان بدون هیچ مشکلی مشغول به تحصیل است.

اخراج هم من تا کنون ندیده ام مگر در شرایط خاص.

baby27783
01-11-2011, 06:48 PM
اگر تهران رو انتخاب اول نزنیم درصد قبولی بالاتر میره؟

بهترین چینش مراکز چیه؟

زهره محبی
01-11-2011, 07:07 PM
اگر تهران رو انتخاب اول نزنیم درصد قبولی بالاتر میره؟

بهترین چینش مراکز چیه؟

فکر نمیکنم ربطی داشته باشه شما باید حداقل نمره رو بیارید

solavisi
01-14-2011, 01:19 PM
با سلام من این ترم در پیام نور 11واحد برداشتم به دلایلی در 2 امتحان 3 واحدی شرکت نکردم (جمعا 6 واحد)که شنیدم حذف شده اند حالا تکلیف من که 5واحد در این ترم دارم چه میشود. ممنون میشم راهنماییم بکنید

dimaomid
01-18-2011, 11:23 AM
سلام
میخواستم بدونم تاریخ ثبت نام کارشناسی دوباره کی اعلام خواهد شد :79:

solavisi
01-18-2011, 05:23 PM
سلام
میخواستم بدونم تاریخ ثبت نام کارشناسی دوباره کی اعلام خواهد شد :79:
سلام
این نوشته ای که سازمان سنجش تو سایتش زده
هنوز از 25بهمن تا 2 اسفند زمان هست.

قابل توجه داوطلبان آزمون سراسری سال 1390
آخرین مهلت ثبت نام ساعت 10 صبح روز شنبه 4 دیماه 1389 می باشد.داوطلبانی که به علت عدم تایید سوابق تحصیلی و یا موجود نبودن اطلاعات سوابق تحصیلی و یا هر علت دیگر موفق به ثبت نام نگردیده اند می توانند از تاریخ 25 بهمن ماه لغایت 2 اسفند با مراجعه به سایت سازمان اقدام به ثبت نام نمایند.ضمنا داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام فقط بصورت اینترنتی و در تاریخ فوق الذکر امکان پذیر می باشد و از هرگونه اقدام دیگری(مراجعه حضوری ، تلفنی و ... ) خودداری نمایند

baby27783
01-26-2011, 02:40 AM
با سلام من این ترم در پیام نور 11واحد برداشتم به دلایلی در 2 امتحان 3 واحدی شرکت نکردم (جمعا 6 واحد)که شنیدم حذف شده اند حالا تکلیف من که 5واحد در این ترم دارم چه میشود. ممنون میشم راهنماییم بکنید

حداقل مجاز انتخاب واحد برای اقایان 12 واحد است.

2 درسی را که در امتحان شرکت نکرده اید را میتوانید یا حذف پزشکی کنید یا خود دانشگاه حذف کامل بدون تاثیر در معدل(در مقطع ارشد)

در غیر این صورت غیبت میخورید.5 واحد باقی مانده را هم مثل بقیه امتحانات یا پاس میکنید یا خدای نکرده خودش پاس نمیشود.:76:

solavisi
02-09-2011, 03:49 PM
سلام 2تا سوال داشتم
اول اینکه مشروطی در پیام نور چه حالتی داره و این درسته که اگه از 3.4بار بیشتر بشه مدرک اصلی داده نمیشه و معادل میدن؟!؟
دوم اینکه من تو سایت گلستان برای نیمسال دوم ثبتنام کردم و فیشه واریز و ترمیم ثبتنام برگه ی انتخاب واحدمم اومده ولی اگه به قسمت ثبتنام اصلی برم بهم میگن 25/11مراجعه کن برا ثبتنام!! یعنی این ثبتنامم با وجود دریافت برگه ی انتخاب واحد صحیح نیست؟؟
متشکرم

Borna66
02-10-2011, 11:41 PM
سلام 2تا سوال داشتم
اول اینکه مشروطی در پیام نور چه حالتی داره و این درسته که اگه از 3.4بار بیشتر بشه مدرک اصلی داده نمیشه و معادل میدن؟!؟
دوم اینکه من تو سایت گلستان برای نیمسال دوم ثبتنام کردم و فیشه واریز و ترمیم ثبتنام برگه ی انتخاب واحدمم اومده ولی اگه به قسمت ثبتنام اصلی برم بهم میگن 25/11مراجعه کن برا ثبتنام!! یعنی این ثبتنامم با وجود دریافت برگه ی انتخاب واحد صحیح نیست؟؟
متشکرم

با سلام
مشروطي فعلا در پيام نور حالتي ندارد و اگر معدل ترم زير 12 قرار گيرد مشروط تلقي مي شود و اين مواردي كه شما گفتيد درست نيست و حد شايعه هست.

دوست عزيز شما در تاريخ مقرر ثبت نام كه سيستم گلستان اعلام كرده انتخاب واحد كنيد تا بامشكلي خاص برنخوريد.

موفق باشيد

روزگار خوش

شصت
04-11-2011, 07:52 PM
سلام میشه کمکم کنید
من تو ثبت نام فراگیر کارشناسی پیام نور بجای نوشتن معدل دیپلم معدل پیش دانشگاهی رو نوشتم. ایا بعده قبولی مشکلی پیش میاد؟

omnia
03-01-2013, 11:34 PM
با سلام
اينكه ميگن فراگير بدون كنور چيه ؟ بالاخره كنكور داره يا نداره ؟
من الان تو نت ديدم نوئشته واحدهاي بدون كنكور دانشگاه ژيامك نور يكيشون تهران - شميرانات بود اما تو سايتش كه نوشته بود در ديماه به سايت سنجش مراجعه كنيد بالاخره چطورياس كنكور داره يا نداره الان ؟

Borna66
03-05-2013, 12:54 AM
سلام میشه کمکم کنید
من تو ثبت نام فراگیر کارشناسی پیام نور بجای نوشتن معدل دیپلم معدل پیش دانشگاهی رو نوشتم. ایا بعده قبولی مشکلی پیش میاد؟

با سلام

خیر مشکلی ندارد و کاری جز این کار هم نمی شود کرد

روزگار خوش

Borna66
03-05-2013, 12:56 AM
با سلام
من الان تو نت ديدم نوئشته واحدهاي بدون كنكور دانشگاه ژيامك نور يكيشون تهران - شميرانات بود اما تو سايتش كه نوشته بود در ديماه به سايت سنجش مراجعه كنيد بالاخره چطورياس كنكور داره يا نداره الان ؟

با سلام

خیر همانطور اعلام شده بدون کنکور و بر اساس معدل می باشد

روزگار خوش

Nimak2012
03-09-2013, 01:57 AM
با سلام

فراگير بدون كنكور يك حرف بي معني و اشتباهه!فراگير كنكور داره همه هم مي دونن و كنكورش رو دادن مثه خودم!منتهي نوع كنكورش يك سري درسهاي پيش فرض ترم دانشپذيري هستش كه ميشه ترم 1 شما...اوني كه كنكور نداره اسمش فراگير نيست اسمش "پذيرش بدون كنكور"هستش كه طبق فرمايشات متين برنا جان بر اساس معدل كتبي نهايي ديپلم همه است.