PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همخونی نداشتن اطلاعات سایت با واقعیت !

مژگان
01-07-2011, 12:37 PM
روز پنجشنبه امتحان مدیریت تولید داشتم _ رشته حسابداری_ طبق گفته های سایت این امتحان تمام تستی برگزار می شد .اما در کمال تعجب روز پنجشنبه 16 دیماه 89 برای گروه حسابداری این درس بصورت تستی تشریحی برگزار شد .بعد از امتحانات یه سری از بچه ها برای اعتراض به مسول امتحانات مراجعه کردند وحتی یه درخواست رسیدگی کتبی هم نوشتند ولی چیزی که من شنیدم این بود که باید ببینیم تهران چی می گه ! اگه تعداد دانشجویانی که نمره نیاوردند زیاد باشه این درس ریزشی اعلام می شه وگرنه ....یعنی من شخصا نا امید شدم .موندم چه ضرورتی داره که از اول همچین اشتباه فاحشی رو تو سایت اعمال کنن واطلاعات نا درست به دانشجو بدند ؟

Borna66
01-07-2011, 01:23 PM
روز پنجشنبه امتحان مدیریت تولید داشتم _ رشته حسابداری_ طبق گفته های سایت این امتحان تمام تستی برگزار می شد .اما در کمال تعجب روز پنجشنبه 16 دیماه 89 برای گروه حسابداری این درس بصورت تستی تشریحی برگزار شد .بعد از امتحانات یه سری از بچه ها برای اعتراض به مسول امتحانات مراجعه کردند وحتی یه درخواست رسیدگی کتبی هم نوشتند ولی چیزی که من شنیدم این بود که باید ببینیم تهران چی می گه ! اگه تعداد دانشجویانی که نمره نیاوردند زیاد باشه این درس ریزشی اعلام می شه وگرنه ....یعنی من شخصا نا امید شدم .موندم چه ضرورتی داره که از اول همچین اشتباه فاحشی رو تو سایت اعمال کنن واطلاعات نا درست به دانشجو بدند ؟

با سلام
جدا مژگان خانوم عزيز باهتون هم دردي مي كنم، از اين پيام نور.... فلان شده همه چيز برمي ياد.:105:
كلا يك جور رفتار مي كنه طبق اطلاعيه ها و ضابطه هايش كه ادم به شدت كلاف و هاجو واج مي مونه چكاركند!:161:
من با خودم بعضي وقت ميگم واقعا به اين پيام نور مي گويند دانشگاه يا زجرگاه! :240:
خيلي خيلي دارن دانشجوها رو اذيي و كلافه مي كنند!:77:
از منابع درسي و امتحاني بگير:97:
از شهريه دانشجويي بگير:97:
از استاد و امكانات دانشگاه بگير:97:
و از امتحانات خيلي سخت بگير و....:97:

انگار نه انگار كه هدف يك دانشگاه پرورش و ياددادن علم به مشتقان هست، ولي روز به روز داره به يك بنگاه اقتصادي پر سود و مدرك گاه تبدليل ميشه.:77:

هرچي از اين بنگاه بگم كم گفتم فقط مي گم خدا به راه راست هدايتشون كنند:79:كه اصلا اين جور راهها و كارهاي پيام نوري انصاف نيست و داره به حق همه اجحاف ميشه:168:

روزگار خوش