PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد امتحان پایان ترم

ardashir
01-05-2011, 07:27 PM
سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم از خدمتتون
من دانشجوی ترم اول 89 رشته ی تاریخ هستم و به امتحان کتاب تاریخ بیزانس نتونستم برم دوستان عزیز عاقبت این درس من چی میشه آیا حذف اتوماتیک میشه ؟ اگه قرار باشه صفر درج بشه تو کارنامه چطوری میتونم از این کار جلوگیری کنم یعنی صفر درج نشه . خواهش میکنم جواب بدید

ardashir
01-05-2011, 09:43 PM
دوست عزیز یعنی منظورتون اینکه که واسه اون درس من صفر درج میکنن ؟ آخه من شنیده بودم که اگه یکی به امتحان پایان ترم نره سیستم حذف اتوماتیک میکنه مگه اینطوری نیست ؟ یه سوال دیگه نمیشه گواهی پزشکی مثلا سرماخوردگی ببریم آخه لازمه گواهی بستری تو بیمارستان باشه ؟ ممنون میشم اگه جواب سوالامو بدین :281:

NIMA.N
01-05-2011, 10:33 PM
دوست عزیز نگران نباید. دروسی که در امتحان انها شرکت نکنید درس مورد نظر به صورت خودکار حذف میگردد و هیچ نمره ای برای آن درج نمیگردد. پس احتیاجی به گواهی و غیره نیست

ardashir
01-06-2011, 12:16 PM
نیماجان واقعا ممنون و سپاسگذارم که منو از دلهره خلاص کردی :228:

اقاقی
01-06-2011, 01:38 PM
مطمئنین ...؟ اگه اینجور باشه که خیلی راحت تا یه درسی رو نخوندی نمی ری امتحان بدی بعد ترم بعد میگیری باز اینجوری که نمیشه فقط هزینه میره !:169:

NIMA.N
01-06-2011, 01:42 PM
مطمئنین ...؟ اگه اینجور باشه که خیلی راحت تا یه درسی رو نخوندی نمی ری امتحان بدی بعد ترم بعد میگیری باز اینجوری که نمیشه فقط هزینه میره !:169:

ما مطمئن هستيم. شما شك دارين برين سر جلسه :36:
حضور نيافتن در سر جلسه = حذف اضطراري

new member
01-07-2011, 05:09 PM
دوستان حالا اگه حذف بشه و تعداد واحد ها بیاد پایین (اونم مثلا بشه ده تا اینا تعداد واحدا)اونوقت چی میشه؟
به خاطر رعایت شدید خانواده از لحاظ مختلف من نرسیدم یکی از دروس رو که خونده بودم تمرین کنم و آماده بشم(خدا منو بکشه)
الان از حرصم میخوام نرم امتحان چیکار کنم نرم میشه ده واحد این مشکلی درست می کنه؟

Borna66
01-07-2011, 09:33 PM
دوستان حالا اگه حذف بشه و تعداد واحد ها بیاد پایین (اونم مثلا بشه ده تا اینا تعداد واحدا)اونوقت چی میشه؟
به خاطر رعایت شدید خانواده از لحاظ مختلف من نرسیدم یکی از دروس رو که خونده بودم تمرین کنم و آماده بشم(خدا منو بکشه)
الان از حرصم میخوام نرم امتحان چیکار کنم نرم میشه ده واحد این مشکلی درست می کنه؟

با سلام

نه مشكلي پيش نيماد و راحت به در هر اندازه كه مي تونيد امتحان شركت كنيد

روزگار خوش

138
01-08-2011, 06:49 PM
سلام دوست عزيز هيچ اتفاقي نميافته .خودش حذف ميشه خيالتون راحت راحت باشه

qouop
01-17-2011, 10:46 PM
من با اين وضع فقط اين ترم 6 واحد سر جلسه رفتم :47:خودم ميدونم دو از جونتون خيلي خرفتي كردم و خودمو به بي عاري زدم ولي خوب دليلم داشتم حالا جدي مشكلي واسم پيش نمياد واسه اين مقدار كم ؟