PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه دانشجویانی که قادر به دریافت کارت آزمون (گزارش ۴۲۸ ) نیستند

sunyboy
12-30-2010, 10:49 PM
دانشجویی که نمی توانند کارت آزمون ( گزارش 428 در سایت انتخاب واحد گلستان ) را از سایت گلستان دریافت کنند توجه کنند / حداکثر زمان برای فعال شدن کارت آزمون بعد از واریز شهریه

به نقل از سایت رسمی انتخاب واحد دانشگاه پیام نور : نکات زیر برای دانشجویانی که نتوانستد کارت آزمون خود را دریافت کنند ضروری می باشد.
.

۱- دانشجویانی که مازاد سقف مجاز انتخاب واحد نموده اند قادر به دریافت کارت آزمون (گزارش ۴۲۸ ) نخواهند بود و لازم است ابتدا نسبت به حذف اضطراری دروس مازاد خود اقدام نموده و حداکثر ۳۰ دقیقه بعد از حذف اضطراری دروس مازاد ، قادر به اخذ کارت آزمون خواهند بود.
.
۲ – شایان ذکر است دانشجویان بدهکار حداکثر ۳۶ ساعت بعد از پرداخت در بانک قادر به اخذ گزارش خواهند بود(تعطیلات به این زمان اضافه می گردد)
.

۳ – دانشجویانی که کد ملی آنها در سیستم ثبت نگردیده است نیز قادر به دریافت کارت آزمون نخواهند بود. این دسته از دانشجویان باید از طریق مسیر زیر نسبت به ورود کد ملی خود اقدام نمایند.

منوی کاربر ==> آموزش ==> دانشجو ==> مشخصات دانشجو ==> تغییر شماره ملی

bm_893
01-01-2011, 09:59 PM
سلام
من شهریمو کامل پرداخت کردم ولی تعداد واحدام 11 تاست. حالا نه امکان حذف و اضافه یا حذف اضطراری دارم نه امکان گرفتن کارت آزمون.
اگه بتونین راهنماییم کنین ممنون میشم.
فردا اولین امتحانمه!

بیبی
01-02-2011, 01:26 PM
من دیدم بچهایی که نتونستن کارتشون رو بگیرن با کارت دانشجویی وپرینت انتخاب واحدوذکر دلیل درست وحسابی وارد سالن میشدن

Borna66
01-02-2011, 02:10 PM
سلام
من شهریمو کامل پرداخت کردم ولی تعداد واحدام 11 تاست. حالا نه امکان حذف و اضافه یا حذف اضطراری دارم نه امکان گرفتن کارت آزمون.
اگه بتونین راهنماییم کنین ممنون میشم.
فردا اولین امتحانمه!

من دیدم بچهایی که نتونستن کارتشون رو بگیرن با کارت دانشجویی وپرینت انتخاب واحدوذکر دلیل درست وحسابی وارد سالن میشدن

با سلام
بله دوست گرامي همان طور كه فرموند در صورت نتوستن در گرفتن كارت ورود به جلسه به دلايل مختلف با داشتن فيش واريز شهريه و همچنين كارت دانشجويي فعلا مي تونيد وارد جلسه امتحانات شويد . ولي حتما به مسئول شهريه دانشگاه تون بابت رفع اين مشكل كه از جانب انها هست اقدام كنيد

موفق باشيد
روزگار خوش

HeshaM
01-03-2011, 12:37 AM
با سلام به همگی
اتفاقاً من هم شهریم رو ریختم ، و زده 0 ولی بازهم خبری از باز شدن سیستم برام نیست.
شماره ملیم هم درسته!!!!!!!!!!!!!1