PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کنید. چگونه در کارشناسی ارشد قبول شوم تا از سربازی معاف شوم.

parviz669
12-30-2010, 12:36 PM
با سلام
دوستان عزیز اینجانب در صورت قبولی در دانشگاه در کارشناسی ارشد از خدمت نظام وظیفه معاف میگردم.
خواهش دارم از دوستانی که میدانند راهنمایی کنند که آیا.
1- دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور وجود دارد؟
2 ساده ترین رشته برای قبول شدن در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کدام رشته است؟
خواهشا اگر کسی میتونه راهنمایی کند. با تشکر.

Borna66
12-30-2010, 03:18 PM
با سلام
دوستان عزیز اینجانب در صورت قبولی در دانشگاه در کارشناسی ارشد از خدمت نظام وظیفه معاف میگردم.
خواهش دارم از دوستانی که میدانند راهنمایی کنند که آیا.
1- دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور وجود دارد؟
2 ساده ترین رشته برای قبول شدن در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کدام رشته است؟
خواهشا اگر کسی میتونه راهنمایی کند. با تشکر.

با سلام
خب ساده ترين راه شركت در ازمون ارشد فراگير در يكي از رشته هاي غير مهندسي از جمله رشته هايي چون علوم تربيتي و علوم اجتماعي و حقوق كه اكثره درساشون خوانندني هست و رشته هايي ساده تري مي باشد براي قبولي در ازمون ارشد فراگير پيام نور.
البته باتوجه به هدفتون اين پيشنهاد رو كردم

موفق باشيد
روزگار خوش

parviz669
12-30-2010, 04:37 PM
بسیار سپاسگزارم borna66
آیا رقابت در رشته هایی مانند مدیریت اجرایی سخت میباشد؟
یعنی یه نفر مثله من که کتابها را اگر بخواند خوب میفهمد چند % امکان دارد که سربلند شود؟
و اینکه مثلا در رشته مدیریت اجرایی در سال قبل چند نفر شرکت کننده داشته؟ و چند نفر آنها رقابتی شرکت نموده اند؟
ممنون میشم اگه جواب بگیرم.

Borna66
12-31-2010, 12:07 AM
بسیار سپاسگزارم borna66
آیا رقابت در رشته هایی مانند مدیریت اجرایی سخت میباشد؟
یعنی یه نفر مثله من که کتابها را اگر بخواند خوب میفهمد چند % امکان دارد که سربلند شود؟
و اینکه مثلا در رشته مدیریت اجرایی در سال قبل چند نفر شرکت کننده داشته؟ و چند نفر آنها رقابتی شرکت نموده اند؟
ممنون میشم اگه جواب بگیرم.
با سلام
دوست گرامي همانطور كه عرض كردم بطور كلي رقابت بين رشته هاي فني بسيار بالا بود به دلايلي چون بالا بودن تعداد دانشجو در اين رشته ها و متقاضي بيشتر در اين رشته ها و كاربردي بودن اين رشته ها و دلايل مختلف ديگر.
در مورد امار و درصد بنده اطلاع زيادي ندارم اما بطور كلي رقابت در قبولي در رشته هايي در بالا عرض كردم خيلي زياد نيست و با يك مطالعه جامع دروس امتحاني و كنكوري مي تواند در ان رشته ها در مقطع ارشد قبول شد.

ضمنا كار نشد ندارد و شما هم مي تونيد با تلاش و همت خود هم در رشته مدنظورتون كه مديريت اجرايي هست در مقطع ارشد قبول شويد هم از سربازي معاف شويد (يعني با يك تير دون نشون رو بنزنيد) كه اين امر نيازمند تلاش و همت و اراده ي خودتون در اين زمينه مي باشد.

موفق و سلامت باشيد:109:

روزگار خهئش