PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره متون زبان تخصصی روانشناسی 1

nazilas2010
12-28-2010, 03:26 PM
سلام
من امتحان متون زبان تخصصی و علوم تربیتی 1 رو دارم
دو تا منبع داره :
1: متون زبان در مدیریت
2: متون روانشناسی عمومی به زبان خارجه 1

وقتی اینارو خوندم نمونه سوال 88 شما رو دانلود کردم وقتی خواستم جواب بدم دیدم فقط 10تا سوال اخر از 40 تا رو که مال متون زبان در مدیریت هست رو بلدم 30 تای اول رو اصلا کلمه هاش رو ندیدم
بعد رفتم منابع رو دیدم دیدم منبع درس اولی که من تستاشو زدم مال 1386 هست
ولییییی منبع درس دوم که من اصلا کلمه هاش رو هم بلد نبودم تو تستا جواب بدم مال 1389 یعنی امسال مهر
منم همین منبع رو خونده بودم
ایا دلیل بلد نبودن خیلی از کلمه های امتحان 88 همین تغییر منبع بوده ؟ یعنی وقتی زدن منبع 1389 یعنی اینی که مال شماست تستش مال کتاب قدیمی حسین زارع هست ذیگه آره؟
کتاب جدید چاپ اول حسین زارع پس تغییر داشته که منبع جدید معرفی کردن درسته ؟

nazilas2010
12-28-2010, 04:45 PM
راستی اینم بگم اینکه من میگم خیلی کلمه هاش نیست نه اینکه من خوب نخونده باشم بلکه حتی توی keywords و wordstudies های اخر کتابم نیستن
ممنون میشم یکی جواب بده خیال منم راحت شه

Borna66
12-28-2010, 05:22 PM
سلام
من امتحان متون زبان تخصصی و علوم تربیتی 1 رو دارم
دو تا منبع داره :
1: متون زبان در مدیریت
2: متون روانشناسی عمومی به زبان خارجه 1

وقتی اینارو خوندم نمونه سوال 88 شما رو دانلود کردم وقتی خواستم جواب بدم دیدم فقط 10تا سوال اخر از 40 تا رو که مال متون زبان در مدیریت هست رو بلدم 30 تای اول رو اصلا کلمه هاش رو ندیدم
بعد رفتم منابع رو دیدم دیدم منبع درس اولی که من تستاشو زدم مال 1386 هست
ولییییی منبع درس دوم که من اصلا کلمه هاش رو هم بلد نبودم تو تستا جواب بدم مال 1389 یعنی امسال مهر
منم همین منبع رو خونده بودم
ایا دلیل بلد نبودن خیلی از کلمه های امتحان 88 همین تغییر منبع بوده ؟ یعنی وقتی زدن منبع 1389 یعنی اینی که مال شماست تستش مال کتاب قدیمی حسین زارع هست ذیگه آره؟
کتاب جدید چاپ اول حسین زارع پس تغییر داشته که منبع جدید معرفی کردن درسته ؟

راستی اینم بگم اینکه من میگم خیلی کلمه هاش نیست نه اینکه من خوب نخونده باشم بلکه حتی توی keywords و wordstudies های اخر کتابم نیستن
ممنون میشم یکی جواب بده خیال منم راحت شه

با سلام
دوست گرامي شما زياد امتحانات ترم پيش رو ملاك براي خواندن قرار ندهيد،چون در پيام نور خيلي تغيير منابع در دروس رخ مي دهد و اگر اين ترم قرار هست امتحان پايان ترم بر مبناي منابع جديد سوالات طرح شود ، قطعا همين طور خواهد و همين منابع اعلام شده رو به خوبي مطالعه و نمونه سوالات ترم پيش كه از منابع قديمي بودند خيلي زياد توجه نكنيد

موفق باشيد

روزگار خوش