PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای تصویری و جامع اعلام اشکال و اعتراض به سوالات امتحانات پایان ترم پیام نور

Borna66
12-28-2010, 01:31 AM
با سلام

باز هم يك اموزش كاربردي ديگر ار طرف گروه مديريت باشگاه براي دانشجويان پيام نور

دانشجویان گرامی منوی اعلام اشکال و اعتراض به سوالات امتحانی 24 ساعت پس از برگزاری هر امتحان در سامانه گلستان ( از طریق زیر منوی مشاهده نتایج آزمون ) فعال می گردد.

مهلت اعتراض پس از فعال شدن منو ۳ روز می باشد و پس از اتمام مهلت منو غیر فعال می گردد.

در موارد ذیل می توانید اعتراض و اشکال سوالات امتحانی را در سایت انتخاب واحد گلستان به نشانی

دسترسی سریعتر به سیستم گلستان کلیک کنید (http://reg.pnu-club.com)
(http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Freg1.pnu.ac.ir%2F)

(دسترسی به سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر – مرورگر اصلی ویندوز – امکان پذیر می باشد) ثبت نمایید:

۱ – اعتراض به نوع سوالات(تستی –تشریحی) به محض فعال شدن(۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون.)

۲ – اعتراض به اشتباه بودن گزینه ها به محض فعال شدن (۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون)

۳ – اعتراض به کمبود زمان امتحان به محض فعال شدن (۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون)

۴ – اعتراض به خارج از منبع بودن سوالات به محض فعال شدن (۲۴ ساعت بعد از برگزاری آزمون)

گرده آورنده: گروه مديريت باشگاه

روزگار خوش

mohsen100
12-16-2011, 05:03 PM
با تشكر از زحمات borna66 عزيز.
به قول بعضي ها:

روزگارت خوش

hamidnasiri
02-04-2012, 10:57 AM
سلام
نمره تشریحی منو دیروز وارد کردن الانم که میرم اعتراض کنم مینویسه استاد برای درس مورد نظر زمان اعتراض مشخص نکرده.الان چه کاری میتونم انجام بدم واسه اعتراض

rahgozar_158
02-05-2012, 05:20 PM
سلام.میدونی نظر من در مورد روش اعتراض در مورد سوال ها چیه--؟ به نظرم مثل چیزای دیگه پیام نور مزخرفه--میدونی چرا؟چون من 29 دی امتحان دادم و تا 10بهمن جواب نمره تست ها نیومد پس چطور میشد 30 بهمن اعتراض کرد؟
:97:

aghafarshid
02-01-2013, 10:32 PM
با عرض سلام خدمت شما

خداقوت و خسته نباشید

ببخشید منابع دروس ارزشی مهارتی تو فهرست نبودند(مختصافرادی که پیش دانشگاهی نگذروندند و ورودی86هستند)

یک سئوال دیگه هم با اجازتون داشتم

بنده ترمهای آخرم هستش و روانشناسی میخونم و چون هنرستانیبودم پیش دانشگاهی نگذروندم و طبق قانون ورود به دانشگاه پیام نور (فراگیر86)بندهدروس زبان انگلیسی پیش دانشگاهی و فارسی پیش دانشگاهی رو در پیام نور با ترم اولمانتخاب کردم و قبول شدم.حالا که اومدم ترم آخرم رو بگذرونم کارشناس رشته بهم میگهیا باید مدرک پیش دانشگاهی بیارم یا باید24واحد دروس ارزشی مهارتی پاس کنم که خوبمسلماً بنده با سی سال سن و متاهل بودن و از همه مهمتر نداشتن زمینه برای رشته هایپیش دانشگاهی مانند ریاضی فیزیک،تجربی و انسانی نمی توانستم به مدرسه بروم!و ایندروس ارزشی مهارتی را برداشتم و متاسفانه با مشکلات زیادی در امتحان دادن مواجهشدم که مهمترین اونها خارج از منبع اومدن درس "آشنایی با فقه مقدماتی"بود که طبق اعلام خود دانشگاه این درس باید از کتاب "فقهمقدماتی(2)درسنامه" نوشته دکتر اسدالله لطفی از انتشارات پیام نورمیومد که از یک کتاب دیگه اومد و متاسفانه هیچ کس هم نمیدونه از چه کتابی و پیش هرکس در مرکز تهران جنوب رفتم اظهار بی اطلاعی کرد و بنده کاملاً سردرگم هستم کهباید چه کار کنم.اعتراض زدم ولی طبق گفته ریس دانشگاه که باخودشون صحبت کردمفرمودند اگر چهارصد پانصد تا اعتراض بیاد دانشگاه ما پیگیری می کنیم و حق شما ضایعنمی شه ولی موضوع اینجاست که در مرکز تهران جنوب فقط بنده این امتحانات روداشتم!(این موضوع رو از فایل پی دی اف شماره صندلی ها متوجه میشدم که این دروس روفقط بنده داشتم چه آقایون چه خانمها)و اینجا نمیدونم چه اتفاقی قراره بیافته وتمام برنامه های بنده رو بهم ریخته.

یه اشکال دیگه هم در 90% این امتحانات ارزشی مهارتی نیمسالاول 92-91 وجود داشت این موضوع بود که یک برگه پاسخنامه تشریحی با عکس اینجانب بهبنده ارائه می شد بهمراه پاسخنامه چهارگزینه ای و ای درحالی بود که هیچ سوالتشریحی وجود نداشت و بالای برگه سوال قید شده بود 30 سوال تستی و 0 سئوال تشریحیکه این موضوع باعث رفت و آمدهای اداری زیادی می شد و مراقبین هم گمراه می شدند.

شما می دونید این درس فقه رو بنده باید از جه منبعی بخونمکه اگر ترم بعد ارائه شد بردارم؟

یه سوال دیگه اینکه نمره بنده شده 9.33 و اگر 9.50 میشدماتوماتیک قبول میشدم.یعنی 17صدم کم دارم.آیا راهی هست که با من مساعدت کنند؟

بخدا بدجوری تو زندگیم تاثیر منفی گذاشته داشتم برای ارشدمیخوندم

توروخدا کمکم کنید

این ایمیل بنده هستش

Design3d_models@yahoo.com

Borna66
02-02-2013, 12:35 PM
سلام
نمره تشریحی منو دیروز وارد کردن الانم که میرم اعتراض کنم مینویسه استاد برای درس مورد نظر زمان اعتراض مشخص نکرده.الان چه کاری میتونم انجام بدم واسه اعتراض

سلام.میدونی نظر من در مورد روش اعتراض در مورد سوال ها چیه--؟ به نظرم مثل چیزای دیگه پیام نور مزخرفه--میدونی چرا؟چون من 29 دی امتحان دادم و تا 10بهمن جواب نمره تست ها نیومد پس چطور میشد 30 بهمن اعتراض کرد؟
:97:
فعلا بهترین راه یا صبر هست یا حدس براساس توانایی ها خودم در قبول شده ان در در امتحانات هست

روزگار خوش

Borna66
02-02-2013, 12:36 PM
با عرض سلام خدمت شما

خداقوت و خسته نباشید

ببخشید منابع دروس ارزشی مهارتی تو فهرست نبودند(مختصافرادی که پیش دانشگاهی نگذروندند و ورودی86هستند)

یک سئوال دیگه هم با اجازتون داشتم

بنده ترمهای آخرم هستش و روانشناسی میخونم و چون هنرستانیبودم پیش دانشگاهی نگذروندم و طبق قانون ورود به دانشگاه پیام نور (فراگیر86)بندهدروس زبان انگلیسی پیش دانشگاهی و فارسی پیش دانشگاهی رو در پیام نور با ترم اولمانتخاب کردم و قبول شدم.حالا که اومدم ترم آخرم رو بگذرونم کارشناس رشته بهم میگهیا باید مدرک پیش دانشگاهی بیارم یا باید24واحد دروس ارزشی مهارتی پاس کنم که خوبمسلماً بنده با سی سال سن و متاهل بودن و از همه مهمتر نداشتن زمینه برای رشته هایپیش دانشگاهی مانند ریاضی فیزیک،تجربی و انسانی نمی توانستم به مدرسه بروم!و ایندروس ارزشی مهارتی را برداشتم و متاسفانه با مشکلات زیادی در امتحان دادن مواجهشدم که مهمترین اونها خارج از منبع اومدن درس "آشنایی با فقه مقدماتی"بود که طبق اعلام خود دانشگاه این درس باید از کتاب "فقهمقدماتی(2)درسنامه" نوشته دکتر اسدالله لطفی از انتشارات پیام نورمیومد که از یک کتاب دیگه اومد و متاسفانه هیچ کس هم نمیدونه از چه کتابی و پیش هرکس در مرکز تهران جنوب رفتم اظهار بی اطلاعی کرد و بنده کاملاً سردرگم هستم کهباید چه کار کنم.اعتراض زدم ولی طبق گفته ریس دانشگاه که باخودشون صحبت کردمفرمودند اگر چهارصد پانصد تا اعتراض بیاد دانشگاه ما پیگیری می کنیم و حق شما ضایعنمی شه ولی موضوع اینجاست که در مرکز تهران جنوب فقط بنده این امتحانات روداشتم!(این موضوع رو از فایل پی دی اف شماره صندلی ها متوجه میشدم که این دروس روفقط بنده داشتم چه آقایون چه خانمها)و اینجا نمیدونم چه اتفاقی قراره بیافته وتمام برنامه های بنده رو بهم ریخته.

یه اشکال دیگه هم در 90% این امتحانات ارزشی مهارتی نیمسالاول 92-91 وجود داشت این موضوع بود که یک برگه پاسخنامه تشریحی با عکس اینجانب بهبنده ارائه می شد بهمراه پاسخنامه چهارگزینه ای و ای درحالی بود که هیچ سوالتشریحی وجود نداشت و بالای برگه سوال قید شده بود 30 سوال تستی و 0 سئوال تشریحیکه این موضوع باعث رفت و آمدهای اداری زیادی می شد و مراقبین هم گمراه می شدند.

شما می دونید این درس فقه رو بنده باید از جه منبعی بخونمکه اگر ترم بعد ارائه شد بردارم؟

یه سوال دیگه اینکه نمره بنده شده 9.33 و اگر 9.50 میشدماتوماتیک قبول میشدم.یعنی 17صدم کم دارم.آیا راهی هست که با من مساعدت کنند؟

بخدا بدجوری تو زندگیم تاثیر منفی گذاشته داشتم برای ارشدمیخوندم

توروخدا کمکم کنید

این ایمیل بنده هستش

Design3d_models@yahoo.com

با سلام دوست
به علت عدم رعایت قوانین و مقررات مشخص شده در مطرح کردن سوالات که بارها اعلام شده در همین تاپیک و جاهای دیگر فعلا نمی تونیم کمکی در این زمینه خدمت بکنیم

قوانین و مقررات و نکات خیلی مهم بخش پرسش و پاسخ پیام نوری(کاربران گرامی حتما قبل از مطرح کردن سوالاتتان آنها مطالعه کنید) (http://www.pnu-club.com/announcement.php?f=1670)

سوالتون خیلی تو در تو و نامرتب مطرح شده است و ممکن هست ما نسبت به ان اشتباه پاسخ داده بشود و شما گمراه تر بشوید، بنابراین اگر مایل هستید بهترین و مناسب ترین پاسخ را در سریعترین زمان دریافت کنید مجددا با توجه به قوانین مطرح شده سوالات خودتان مطرح کنید ما در خدمت شما هستیم همیشه در باشگاه

موفق باشید

روزگار خوش

aghafarshid
02-02-2013, 06:05 PM
عذر خواهی می کنم اگر قوانین را راعایت نکردم اما اطلاع زیادی از کامپیوتر و اینترنت ندارم و قصدی نداشتم و شدیدا هم با بی نظمی مخالفم.و حق با شماست.
نمیدونم ایندفعه درست ارسال کردم یا نه

نکته اینجاست نمیدونم برای دیدن پاسخ شما کجا باید مراجعه کنم!این هم از بیسوادی بنده هستش
بنده متن را در نرم افزار ورد تایپ کردم و نمیدونم چرا در اینجا کمی بهم ریخته آمده
نمیدونم
نمیدونم
به هرحال شرمنده

Borna66
02-02-2013, 06:35 PM
عذر خواهی می کنم اگر قوانین را راعایت نکردم اما اطلاع زیادی از کامپیوتر و اینترنت ندارم و قصدی نداشتم و شدیدا هم با بی نظمی مخالفم.و حق با شماست.
نمیدونم ایندفعه درست ارسال کردم یا نه

نکته اینجاست نمیدونم برای دیدن پاسخ شما کجا باید مراجعه کنم!این هم از بیسوادی بنده هستش
بنده متن را در نرم افزار ورد تایپ کردم و نمیدونم چرا در اینجا کمی بهم ریخته آمده
نمیدونم
نمیدونم
به هرحال شرمنده

با سلام

خواهش دوست گرامی . شما باعث بی نظمی نشدید فقط دقت کمی داشتید
برای استفاده از باشگاه و مشخصوصا بخش پرسش و پاسخ اصلا نیاز به دانش خاصی نیست، فقط فقط نیاز یکم دقت نظر بیشتر و یکمی حوصله می خواهد ، برای این کار هم
تا شما ابتداعا با دقت مطالعه کنید
قوانین و مقررات و نکات خیلی مهم بخش پرسش و پاسخ پیام نوری(کاربران گرامی حتما قبل از مطرح کردن سوالاتتان آنها مطالعه کنید) (http://www.pnu-club.com/announcement.php?f=1670)

سپس باتوجه به نوع پرسش سوالاتون در ادرس زیر مطرح کنید
پرسش و پاسخ قوانین و مقرارت پیام نور (http://www.pnu-club.com/pnu.1667.html)

و بطور راحت در در یک موضوع جدید با عنوان مناسب این کار انجام بدید مثل ادرس زیر
http://www.pnu-club.com/newthread.php?do=newthread&f=1667

خلاصه اگر ما قوانین و مقرراتی تعیین می کنید برای بهتر و مناسب تر شدن و سریعتر پاسخ های داده شده به سوالات هست و در حالت به نفع شماست

روزگار خوش

mahsa72
04-23-2013, 08:11 PM
ممنون از تاپیکی که زدید حالا یه سوال کسی تا حالا اعتراض زده و نمره اش درست شده یا اینکه همه اش از الکی و وقت تلف کردنه؟ ترم پیش بدجور با سوالات ادبیات مشکل داشتم مخصوصا اینکه چند سوالش اصلا توی کتاب نبود که بخوایم جوابشو بدونیم حالا این ترم کوتاه نمیام و حقمو میگیرم بازم ممنون از تاپیکتون

Borna66
04-23-2013, 10:47 PM
ممنون از تاپیکی که زدید حالا یه سوال کسی تا حالا اعتراض زده و نمره اش درست شده یا اینکه همه اش از الکی و وقت تلف کردنه؟ ترم پیش بدجور با سوالات ادبیات مشکل داشتم مخصوصا اینکه چند سوالش اصلا توی کتاب نبود که بخوایم جوابشو بدونیم حالا این ترم کوتاه نمیام و حقمو میگیرم بازم ممنون از تاپیکتون

با سلام

برای من چندین مورد پیش امده که سوالات پایان ترم مشکل داشته و از این طریق رفع اشکال کردیم و جوابش 2-3 ماه امده و همین دیر امدن نتیجه اش و توی انتظار هستید بده

روزگار خوش