PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وحيد شمسايي بخشيده شد

O M I D
12-26-2010, 08:01 PM
مدير عامل باشگاه فولاد ماهان محروميت وحيد شمسايي را بخشيد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در اصفهان، فيروز ريخته گران مدير عامل باشگاه فولاد ماهان گفت: طبق قولي که قبل از بازي با گيتي پسند به کادر فني و بازيکنان ماهان داده بودم با واسطه گري حسين شمس و علي اکبر ابرقويي نژاد رئيس هيات فوتبال استان اصفهان محروميت وحيد شمسايي را بخشيدم.
وي ادامه داد: وحيد شمسايي مي تواند در بازي برابر شهيد منصوري قرچک تيم را همراهي کند اما محروميت مالي وي همچنان در جاي خود باقي است.
وحيد شمسايي کاپيتان تيم فولاد ماهان امروز بعدازظهر مي تواند در تمرينات تيمش در سالن پيروزي اصفهان شرکت کند.

O M I D
12-26-2010, 08:02 PM
وحيد شمسايي پس از بخشيده شدن: مي‌خواهم دوباره به فولاد ماهان كمك كنم

وحيد شمسايي گفت: همان طور که باشگاه من را محروم کرد همان گونه نيز من را بخشيد و من آماده‌ام که دوباره به فولاد ماهان کمک کنم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg بازيکن تيم فوتسال فولاد ماهان در رابطه با بخشيده شدن محروميتش به وسيله مديرعامل اين تيم اظهار کرد: همان طور که باشگاه مرا محروم کرده بود، مرا بخشيد. من در اين مدت از لحاظ بدني کاملا خود را آماده نگه داشتم و هر روز تمرين‌هاي خوبي را پشت سر گذاشته‌ام.
شمسايي ادامه داد: از نظر روحي هم شرايط خوبي دارم. مي‌دانم که تيم ما در اين سه هفته متحمل سه باخت شده اما اميدوارم که با بازگشت من و کمک ديگر بازيکنان بتوانيم اين نتايج را جبران کنيم.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا از اين محروميت ناراحت نشديد، گفت: اصلا چنين چيزهايي براي من وجود ندارد. من 11 ، 12 سال فوتسال بازي کرده‌ام و به همه چيز خوب آگاهم. اصلا اعتراضي هم نکردم و خود باشگاه خواست که به تيم برگردم.
شمسايي در مورد اين موضوع که افرادي مانند حسين شمس براي بازگشت او وساطت کردند گفت: من از همه کساني که بزرگواري کردند و در اين قضيه وساطت کردند تشکر مي‌کنم. از ترابيان گرفته تا حسين شمس و ابرقويي نژاد و همچنين صادق درودگر و همه کساني که در اين مدت به من لطف داشتند و اين نشان مي‌دهد من شاگرد خوبي براي آن‌ها بوده‌ام. همه آن‌ها در حق من لطف کردند، اگر نام کسي را فراموش کردم از او عذرخواهي مي‌کنم. اميدوارم که بتوانم با بازگشت خود براي فولاد ماهان مثمر ثمر باشم.